Článek

Dvouletý (Soukromníci): Dochází ze strany Zlínského kraje ke zvýhodňování jedné skupiny projektantů?

 
Komentář k dnešnímu zasedání zastupitelstva Zlínského kraje
14.09.2020 14:31 |

podobné články

Podobné články

Dvouletý (Soukromníci): Vedení Zlínského kraje musí zaktualizovat rozpočet i rozpočtový výhled

 
Zlínský kraj má schválený rozpočet na příští rok. Zastupitelé za koalici TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ navrhli a nakonec také prosadili, aby vedení Zlínského kraje předložilo nejpozději do konce března kompletní aktualizaci rozpočtu.
14.12.2020 17:40 |

podobné články

Dvouletý (Soukromníci): Napravíme škody a zabráníme ekonomickému kolapsu Zlínského kraje

 
Krajský zastupitel Michal Dvouletý již čtyři roky usilovně upozorňuje na problémy, které způsobuje dnešní vedení Zlínského kraje občanům našeho regionu.
15.06.2020 15:20 |

podobné články

Trikolóra - Soukromníci - Nezávislí: Apel novému vedení Zlínského kraje - Přepracujte a zreálněte krajského rozpočtu na rok 2021

 
Koalice TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ apeluje na vedení Zlínského kraje, aby přepracovalo nerealistický návrh rozpočtu na rok 2021, který byl vytvořen ještě na základě zadání minulého vedení kraje.
24.11.2020 10:55 |

podobné články

Představitelé Zlínského kraje se setkali se starosty měst a obcí

 
Více než dvě stovky starostů Zlínského kraje se zúčastnilo setkání starostů měst a obcí Zlínského kraje s představiteli vedení Zlínského kraje a krajského úřadu ve dnech 19. a 20. února 2015 v Luhačovicích. Dvoudenní pracovní jednání bylo zaměřeno na novinky a rady související především s novou legislativou a povinnostmi obcí vůči krajskému úřadu.
24.02.2015 14:06 |

podobné články

Michal Dvouletý (Soukromníci): Šest tisíc neziskových organizací si zastání kraje zaslouží!

 
Nevládní organizace plní také ve Zlínském kraji důležitou roli. Starají se nejen o sport, kulturu a ekologii, ale také seniory nebo sociálně vyloučené. Proto také zlínské hejtmanství věnuje této oblasti patřičnou péči. Novým předsedou Výboru pro nevládní organizace a neziskový sektor zastupitelstva Zlínského kraje se stal Michal Dvouletý, krajský místopředseda Strany soukromníků. S čím vstupuje do nové funkce a jak chce právě představitel Soukromníků pomáhat neziskovému sektoru, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
16.11.2016 10:30 |

podobné články

Mitáček: Občané Zlínského kraje se musí cítit bezpečněji

 
Dlouhé roky byl tváří a hlasem složek integrovaného záchranné systému ve Zlínském kraji. Bezpečnostní a mediální expert Ivo Mitáček nejdříve působil jako tiskový mluvčí Policie ČR, pak Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a nakonec Generální inspekce bezpečnostních sborů. Po profesním návratu do domovského Zlína se stal zastupitelem statutárního města Zlín a předsedou kontrolního výboru. Teď je připraven své dosavadní zkušenosti zužitkovat také v zastupitelstvu Zlínského kraje. V říjnových krajských volbách bude jako nezávislý kandidát kandidovat za koalici TRIKOLORA – SOUKROMNÍCI – NEZÁVISLÍ.
26.06.2020 14:00 |

podobné články

Za požár je zodpovědný ten, kdo ho zapálí, ne hasič, který zachraňuje, co se dá, říká krajský zastupitel Michal Dvouletý

 
ROZHOVOR Jedním z nejvíce sledovaných bodů únorového zasedání zastupitelstva Zlínského kraje bylo zrušení výběrového řízení na projektanta nové nemocnice ve Zlíně-Malenovicích. Dědictví předešlé krajské reprezentace tak nové vedení v čele s hejtmanem Radimem Holišem (ANO) hodilo přes palubu, a to především z ekonomických důvodů. Jak uvedl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz opoziční zastupitel Michal Dvouletý z klubu Trikolóra - Soukromníci - Nezávislí, jde o správné rozhodnutí, které navíc většina stran slibovala před loňskými krajskými volbami.
16.02.2021 18:45 |

podobné články

Dvouletý (Soukromníci): Chceme naplno pomáhat řešit problémy i další rozvoj Uherského Hradiště

 
Lídrem nové koalice Soukromníci, Svobodní a Nezávislí, která se bude v Uherském Hradišti v podzimních komunálních volbách ucházet o hlasy voličů, bude krajský zastupitel, slovácký patriot a folklorista Michal Dvouletý. Ten je společně se svým týmem připraven se naplno věnovat práci pro město a zapojit se tak do řešení dlouhodobých problémů města.
02.08.2018 13:50 |

podobné články

Čunek si hraje se slovíčky. Změny v nemocnicích na Zlínsku probíhají bez jasné koncepce, říká krajský předseda Soukromníků Dvouletý

 
ROZHOVOR „Změny v nemocnicích na Zlínsku, do kterých se pustilo vedení kraje, probíhají bez jasné písemné koncepce a za značné nervozity lékařského i nelékařského nemocničního personálu“, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zastupitel Zlínského kraje a krajský předseda strany Soukromníků Michal Dvouletý. Podle Dvouletého provázejí změny rovněž „varovné signály ze strany špičkových odborníků“.
07.02.2018 12:50 |

podobné články

Dvouletý (Soukromníci): Všechny zjištěné informace budí dojem, že dochází k porušování zákona

 
Komentář na facebookovém profilu k veřejné zakázce ZLínského kraje na projektovou dokumentaci nové nemocnice ve Zlíně
20.09.2020 12:15 |

podobné články

Šest tisíc neziskových organizací si zastání kraje zaslouží! Říká Soukromník Michal Dvouletý

 
Nevládní organizace plní také ve Zlínském kraji důležitou roli. Starají se nejen o sport, kulturu a ekologii, ale také seniory nebo sociálně vyloučené. Proto také zlínské hejtmanství věnuje této oblasti patřičnou péči. Novým předsedou Výboru pro nevládní organizace a neziskový sektor zastupitelstva Zlínského kraje se stal Michal Dvouletý, krajský místopředseda Strany soukromníků. S čím vstupuje do nové funkce a jak chce právě představitel Soukromníků pomáhat neziskovému sektoru, řekl v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
15.11.2016 17:25 |

podobné články

Konec byrokracie a buzerace. Propustit patnáct procent úředníků. Svobodní a Soukromníci chystají útok na kraje

 
Koalice Svobodní a Soukromníci ve Středočeském kraji dnes v Praze představila klíčové kandidáty do krajských voleb. V největším kraji České republiky podle posledního průzkumu agentury SANEP zmíněná koalice dosahuje pětiprocentní obliby. Hranici nutnou pro vstup do krajských zastupitelstev Svobodní a Soukromníci překračují v tuto chvíli především ve Zlínském kraji. Tam atakují dokonce desetiprocentní hranici. V Pardubickém kraji je to více než pět procent. Společnou kandidátku chtějí mít obě strany v osmi krajích ČR.
18.05.2016 20:40 |

podobné články

Čunek má problém. V kraji mnozí nechtějí jeho nemocnici. A teď ukazují, kolik to doopravdy má stát a o co kvůli tomu lidé přijdou

 
Zastupitel Zlínského kraje Michal Dvouletý, jenž je zároveň krajským předsedou Strany soukromníků ve Zlínském kraji, se na svém facebookovém profilu obul do hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka (KDU-ČSL). Jde mu o zlínskou nemocnici.
06.05.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (834 článků)

České dráhy představují první motorovou jednotku RegioShark ve Zlínském kraji

 
Moderní železniční vozidlo, motorovou jednotku RegioShark, dnes představují České dráhy odborné veřejnosti. Slavnostně bude cestujícím Zlínského kraje předána tuto sobotu 6. října při příležitosti oslav Dne Zlínského kraje. První motorová jednotka řady 844 začne vozit cestující mezi Kojetínem a Valašským Meziříčím. České dráhy zakoupí do Zlínského kraje za přispění ROP Střední Morava celkem 6 jednotek RegioShark v celkové hodnotě 384 mil. korun.
02.10.2012 20:00 |

podobné články

Delta Projektconsult získala ocenění v soutěži Stavba Zlínského kraje

 
Projekt třebíčské Delty na novostavbu průmyslové haly Pilart v Blansku vybojoval čestné uznání v soutěži Stavba Zlínského kraje 2012, konkrétně v sekci Stavby mimo území Zlínského kraje. Vyhlášení výsledků se konalo koncem května v Otrokovicích.
12.06.2013 17:10 |

podobné články

Ministr Chovanec: Návštěva Zlínského kraje

 
V pondělí 4. srpna 2014 zavítá ministr vnitra Milan Chovanec spolu s policejním prezidentem plk. Tomášem Tuhým do Zlínského kraje, kde se setká se zástupci Krajského ředitelství policie a Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.
03.08.2014 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1425 článků)

Miloš Zeman přijede na druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje

 
Prezident Miloš Zeman přijede dnes na svou druhou oficiální návštěvu Zlínského kraje, kde před rokem cesty po českých a moravských krajích zahajoval. S manželkou Ivanou Zemanovou budou v 10:00 přivítáni hejtmanem Stanislavem Mišákem (ČSSD). Ve vedení Zlínského kraje je jako v jednom ze dvou regionů země Strana práv občanů, které je prezident čestným předsedou.
22.09.2014 06:21 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24967 článků) , Ivana Zemanová (394 článků)

Lze podávat žádosti do Sociálního fondu Zlínského kraje

 
Více než dva miliony korun vyčlenil Zlínský kraj na podporu organizací realizující sociálně zdravotní aktivity pro občany na území Zlínského kraje. Již nyní jsou veškeré podklady i podmínky udělení podpory k dispozici na stránkách Zlínského kraje www.kr-zlinsky.cz. Žádosti lze na kraj posílat do pátku 27. února.
01.02.2015 20:56 |

podobné články

Neziskovky ze Zlínského kraje se zajímaly o to, jak se stát spolehlivou organizací

 
Téměř dvacítka neziskových organizací ze Zlínského kraje se setkala v březnu s Asociací veřejně prospěšných organizací (AVPO ČR) se zájmem o značku „Spolehlivá veřejně prospěšná organizace“. Od deseti hodin dopoledne probíhala v budově Krajského úřadu Zlínského kraje na Třídě Tomáše Bati prezentace i diskuze o této značce spolehlivosti, kterou obdrží pouze neziskové organizace, jež projdou důkladným hodnocením. Toto označení má být signálem, že svěřené peníze putují na daný účel pro ty, kteří chtějí darovat peníze neziskovce, ale neví, pro kterou se rozhodnout.
25.03.2015 14:06 |

podobné články