DVOŘÁK pálí jak zamlada! Tentokrát dal za Carolinu vítězný gól

Druhý zápas, druhý gól! Radek Dvořák pálí jak zamlada! Trefa proti Philadelphii ve druhém utkání sezony byla navíc vítězná. Carolina si nemůže vynachválit, že na poslední chvíli získala českého veterána.
07.10.2013 07:40 |

Osobnosti: Radek Dvořák (48 článků)

PIKANTNÍ GÓL! Jágr přidal další trefu! Radek Dvořák byl za hrdinu

Tak snadný gól Jaromír Jágr dlouho nedal! Trefa do prázdné brány znamenala pečeť vítězství Devils nad Philadelphií v poměru 3:0. Vítězný gól zaznamenal Radek Dvořák, zařídil totiž jedinou trefu duelu Carolina – Islanders.
08.11.2013 07:41 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků) , Radek Dvořák (48 článků)

Boston deklasoval Carolinu, Krejčí si připsal dvě asistence

Hokejisté Bostonu doma přehráli jednoznačně Carolinu 7:0, Slovák Chára si připsal premiérový hattrick.
17.01.2011 22:35 |

Buffalo v prvním zápase po olympiádě porazilo Carolinu 3:2

Hokejisté Buffala porazili v prvním zápase NHL po olympijské přestávce Carolinu 3:2 díky dvěma gólům Christiana Ehrhoffa a výbornému výkonu brankáře Ryana Millera, který zneškodnil 36 střel. Navíc si připsal asistenci u obou Ehrhoffových branek.
26.02.2014 07:40 |

Osobnosti: Christian Ehrhoff (4 články) , Ryan Miller (7 článků)

Dvořák z Lucie má druhého syna. Jmenuje se František

Muzikant Michal Dvořák a jeho manželka Lucie alias Dj Lucca se dočkali druhého syna. Na svět přišel v úterý ráno a dostal jméno František. Další články k tématu: Michal Dvořák se počtvrté oženil, svatbu oslaví v Abú Zabí Text muzikálu Lucie vznikl při běhání. V hlavní roli se objeví Smetana Tohle je naše miminko Michal, chlubí se pyšný otec Dvořák Dj Lucca a Michal Dvořák se stali rodiči, mají syna Michala
02.04.2013 13:05 |

Osobnosti: Dj Lucca (4 články) , Michal Dvořák (156 článků) , Michal Dvořák (154 článků)

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (325 článků) , Alex Alex (427 článků)

Mrázek přihrál na vítězný gól, Jágr se opět trefil

Jaromír Jágr byl na ledě Dallasu k nezastavení a připsal si dva kanadské body za gól a asistenci. Svůj um ukázal také brankář Petr Mrázek, který v prodloužení utkání mezi Detroitem a Vancouverem přihrál na vítězný gól Red Wings.
25.10.2015 10:06 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků) , Petr Mrázek (102 článků)

Jakub Voráček dal vítězný gól Philadelphie, Chicago otočilo sérii se St. Louis

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2. Obhájci Stanleyova poháru z Chicaga zvítězili potřetí v řadě, tentokrát 3:2 v prodloužení na ledě St. Louis, a otočili stav série z 0:2 na 3:2.
26.04.2014 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (249 článků)

Frolík dal vítězný gól Winnipegu na ledě Montrealu

Útočník Michael Frolík rozhodl v NHL o výhře hokejistů Winnipegu 2:1 na ledě Montrealu. Vítězný gól dal ve 42. minutě a připsal si dvanáctou branku v sezoně.
02.02.2014 22:50 |

Osobnosti: Michael Frolík (179 článků)

Češi klíčovými hráči: Hudler zničil San Jose, Frolík dal vítězný gól Winnipegu

Vydařený večer má za sebou v NHL útočník Jiří Hudler, který dvěma trefami zajistil Calgary vítězství 2:0 na ledě San Jose. Plný bodový zisk slaví díky českým hokejistům také Winnipeg. Michael Frolík dal na ledě Buffala vítězný gól a gólman Ondřej Pavelec se pod výhru 2:1 podepsal 19 úspěšnými zákroky.
27.11.2014 10:02 |

Osobnosti: Michael Frolík (179 článků) , Jiří Hudler (259 článků) , Ondřej Pavelec (241 článků) , Michael Michael (1251 článků)

Owen dal první gól v dresu Manchesteru a hned vítězný

Fotbalisté anglického Manchesteru United vyhráli v sobotu v přípravném zápase nad výběrem Malajsie 3:2, když vítězný gól anglického mistra vstřelil útočník Michael Owen.
18.07.2009 17:35 |

Osobnosti: Michael Owen (13 článků) , Michael Owen (12 článků)

NHL: Špaček dal vítězný gól Caroliny, Jágr přihrával

Jaromír Jágr v Montrealu po individuální akci připravil vítězný gól pro slovenského obránce Andreje Meszároše. Neuvirth vychytal čisté konto.
16.12.2011 07:30 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků)

Plekanec dal vítězný gól Pavelcovi, Jágr si připsal asistenci

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól hokejistů Montrealu při výhře 4:3 nad Winnipegem. Kladenský odchovanec se prosadil ve 46. minutě, kdy za nerozhodného stavu překonal v přesilové hře Ondřeje Pavelce střelou z pravého kruhu. Český brankář kryl v utkání 22 střel.
30.01.2013 09:45 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (325 článků)

Jágr dal 119. vítězný gól v NHL a přiblížil se rekordu soutěže

Hvězdný útočník Jaromír Jágr vstřelil v úterním utkání NHL při výhře New Jersey 2:1 nad Tampou Bay rozdílovou branku a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jednalo se o Jágrův 119. vítězný gól v soutěži a v této statistice předstihl vhistorické tabulce druhého Phila Esposita. Držitelem rekordu je legendární Gordie Howe, na něhož český hokejista ztrácí dvě vítězné branky.
30.10.2013 08:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků) , Gordie Howe (10 článků) , Phil Esposito (5 článků)

SKVĚLÝ JÁGR! Dal 119. vítězný gól v NHL, lepší už je jen legenda Howe

30.10.2013 07:15 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2511 článků) , Phil Esposito (5 článků)

Havlát dal vítězný gól. Noc v NHL ale patřila Backesovi a Pavelskimu

Martin Havlát si v úterním utkání NHL připsal vítězný gól při výhře San Jose 5:2 nad Edmontonem. Důležitou práci odvedl i Martin Hanzal, jehož asistence pomohla Phoenixu upevnit osmé místo, zaručující play off.
26.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Martin Havlát (90 článků) , Martin Hanzal (57 článků)

Plekanec dal vítězný gól a Montreal vede v sérii 3:0, trefili se i Voráček a Palát

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v nedělním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Montrealu, který porazil Tampu Bay 3:2 a zvýšil vedení v sérii už na 3:0. Postup do dalšího kola v nejkratším možném termínu si budou moci Canadiens zajistit v úterý.
21.04.2014 09:10 |

NHL: Jágr vyšel naprázdno, Michálkův gól k bodům nepomohl

Milan Michálek dal za Ottawu 10. gól v sezoně, jeho Senators ale podlehli Rangers. Vítězný gól dal Martin Erat, který byl také vyhlášen první hvězdou zápasu.
10.11.2011 07:35 |

Osobnosti: Martin Erat (62 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Takhle pálí Vydra! Nádherný gól z voleje znamenal vítězství

Fotbalista Matěj Vydra se opět prosadil ve druhé anglické fotbalové lize a rozhodl o výhře Watfordu nad Brentfordem. Vítězný gól na 2:1 a v pořadí svůj čtvrtý v této sezoně vstřelil Vydra výstavní trefou do pravého horního rohu v 70. minutě.
02.10.2014 13:30 |

Osobnosti: Matěj Vydra (67 článků)

NHL: Obránce Polák přihrál na vítězný gól St. Louis

Obránce Roman Polák přihrál v pondělním utkání NHL v Calgary na vítězný gól hokejistů St. Louis.
26.01.2010 08:30 |

Osobnosti: Roman Polák (30 článků)