Článek

Dvojici pachatelů vloupání nalezl v bytě policejní pes ORIN

 
V noci ze soboty na neděli došlo ke vloupání do jednoho z bytů na ulici Pod lipami v Hranicích. Tehdy neznámý pachatel využil nepřítomnosti majitele bytu a po poškození balkonových dveří do bytu, nacházejícím se v přízemí, vnikl a volně se v něm pohyboval. Majitel se však zanedlouho poté vrátil domů a povšiml si, že byt má zřejmě nezvaného hosta. Okamžitě zalarmoval policii.
07.07.2014 12:30 |

podobné články

Podobné články

Jak udržet optimální vlhkost v bytě

 
Chcete-li žít kvalitně, pak je důležité zajistit optimální vlhkost v bytě, která se liší vzhledem k panujícímu ročnímu období – zatímco v létě je optimální vlhkost od 40-55%, v zimě se hodnoty lehce zvyšují a to na 45-60%. Udržet si optimální vlhkost v bytě je velice důležité, neboť nízké hodnoty mohou být příčinou řady zdravotních problémů a stejně tak vysoké hodnoty mohou být důvodem, proč se vám doma tvoří plísně na zdech. Jestliže nevíte, zda u vás doma panuje optimální vlhkost, pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek. Společně se podíváme na praktické rady a tipy, které vám pomohou zajistit a především udržet optimální vlhkost v bytě. O vlhkosti musíte mít přehled V současné době je k dostání řada produktů – tzv. vlhkoměrů – které vám se sledováním vlhkosti hravě pomohou. Pokud nechcete vyhazovat peníze, můžete optimální vlhkost v bytě sledovat i pouhým okem – pokud se vám rosí okna, cítíte zatuchlinu z oblečení a na zdech se vám tvoří plíseň, pak věřte, že něco není v pořádku. V tomto případě se s největší pravděpodobností jedná o nadměrnou vlhkost. Zpozorovat můžete u pravý opak, tedy suchý vzduch, který je příčinou podráždění sliznice, kašle, pálení očí, ucpaného nosu či celkového pocitu únavy. Jak zajistit optimální vlhkost v bytě? Jednou z možností, jak jít ideálním hodnotám trochu naproti, jsou tzv. odvlhčovače, které si dnes můžete pořídit v mnoha provedeních – nejčastěji se jedná o pískové či tabletové modely. Další metodou je pravidelné a pečlivé větrání, které vám rovněž může hodně pomoci. Na škodu nebude ani věnovat pozornost maličkostem, které vám možná na první pohled přijdou banální, ale do vlhkosti v bytě mají hodně co mluvit. Patří mezi ně: sušení prádla uvnitř nepoužívání odsavače při vaření pěstování nadměrného počtu rostlin Jaký vybrat zvlhčovač vzduchu Jestliže je u vás doma naopak příliš suchý vzduch, měli... Čtěte více Příspěvek Jak udržet optimální vlhkost v bytě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.03.2016 00:50 |

podobné články

Postrach domkařů a chatařů z Karvinska je dopaden, policisté mu zatím prokázali 46 vloupání

 
Havířovští kriminalisté úspěšně dokončili realizaci vloupání do rodinných domků a dalších objektů. Zadrženému několikrát soudně trestanému pachateli prokázali celkem 46 vloupání či pokusu vloupání. Jediným cílem tohoto osmadvacetiletého muže bylo odcizit peníze či věci k okamžitému prodeji.
27.10.2014 11:05 |

podobné články

Policisté z Radomyšle zadrželi dvojici pachatelů vloupání

 
Policisté z Obvodního oddělení Radomyšl zadrželi dva muže ve věku 21 a 44 let, kteří jsou podezřelí z majetkové trestné činnosti páchané na Blatensku. Na svědomí mají vloupání do zemědělského areálu, kde odcizili hydraulické písty, čerpadla, převodovky z pracovních strojů, hydraulické rameno a další věci.
06.03.2014 16:35 |

podobné články

Brněnští strážníci bleskurychle vypátrali a zadrželi dvojici pachatelů vloupání do prodejny

 
Bleskový zákrok se podařil ve středu o půl druhé ráno brněnským strážníkům. Okamžitý příjezd tří hlídek a rychlé pátrání v ulicích i uvnitř budovy vedly k zajištění dvou osob podezřelých z vloupání, a to bezprostředně po činu. Náhodný svědek mladíky ve věku 19 a 15 let postřehl u vchodu prodejny ve Vranovské ulici v Brně, kam se údajně vydali pro lup.
19.03.2014 16:25 |

podobné články

Služební pes Qvar vypátral pachatele vloupání do prodejny potravin

 
Policejní pes Qvar zavětřil stopu a zloděje dohledal na vlakovém nádraží v Suchdole nad Odrou, krátce po provedeném vloupání do prodejny potravin.
15.07.2014 12:00 |

podobné články

Muž nalezl v bytě svou mrtvou matku, odmítal dovnitř pustit záchranáře i policisty

 
V Havanské ulici v Praze nalezl v úterý večer muž svou mrtvou matku, a to v jejím bytě. Muž se z celé věci psychicky zhroutil. Na místo vyrazil koroner pražské záchranné služby a také hlídka PČR.
06.08.2014 00:00 |

podobné články

Dvojici pachatelů vloupání pomohl dopadnout služební pes Edar

 
Dvojice mužů z Rumburku si vyhlédla místní chatku v Lesní ulici na Rumbursk. Zzahaleni tmou se do ní pokusili vniknout. Všímavý svědek zahlédl dvě osoby přelézající plot . Po chvíli uslyšel navíc praskání dřeva, což byl impuls pro volání na linku 158. Během chvilky se v okolí místa činu nacházela skupina policistů z nejbližšího okol v čele se služebním psem Edarem.
05.08.2014 09:25 |

podobné články

Služební pes Borg vypátral dvojici pachatelů vloupání

 
Dvojice mužů ze Štětí ve věku 45 a 29let navštívila před časem společně jeden místní podnik. Využili neuzamčených vrat, kterými vnikli do objektu a dále vypáčili okno do kanceláří firmy, odkud odnesli výpočetní techniku. Při manipulaci na místě také část věcí poškodili.
05.08.2014 12:45 |

podobné články

Druhý z pachatelů vloupání do garáže, kde se střílelo, se SÁM UDAL POLICII!

 
Druhý z pachatelů, který se vloupal do garáže v pražských Čimicích, se sám přišel udat na policii. Jeho kamaráda postřelil majitel garáže legálně drženou zbraní.
20.01.2014 13:00 |

podobné články

Muže podezřelé z vloupání dopadli brněnští strážníci díky udanému popisu

 
V pátek dopoledne byli strážníci telefonicky upozorněni na vloupání do rodinného domu v ulici Chaloupky v Brně s tím, že pachatelé se mají ještě stále nacházet v blízkém okolí. Protože v oznámení nechyběl ani popis obou údajných pachatelů, zahájily hlídky v blízkých ulicích pátrání. V krátké době se pak jedné z hlídek opravdu podařilo najít dva muže přesně odpovídající popisu, a to mezi ulicí Chaloupky a Olbrachtovým náměstím.
05.08.2014 00:40 |

podobné články

SMOLAŘ DNE: Muž se při vloupání do prodejny pořezal o sklo, po chvilce upadl do bezvědomí!

 
Už několikrát se stalo, že pachatel vloupání usnul přímo v objektu, do kterého se násilím dostal. V Peci pod Sněžkou teď ale policisté řešili jinou kuriozitu. Pachatel vloupání se při svém činu pořezal a upadl do bezvědomí.
24.04.2014 18:55 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Muž šel navštívit matku. Nalezl ji mrtvou

 
Mrtvou šestašedesátiletou matku nalezl v sobotu odpoledne její syn v bytě v Holečkově ulici v Praze 5.
03.10.2010 18:20 |

podobné články

Ivana Christová zhubla 13,5 kilo, novou postavu dnes předvede na charitativní akci

 
(komerční sdělení) Ivaně Christové se podařilo zhubnout 13,5 kilogramů za 13 týdnů. Svou novou štíhlou postavu poprvé ukáže ve společnosti na dnešním benefičním koncertu Růžová noc. Tu pořádá pod záštitou svého občanského sdružení Orin Panacea. ...
09.10.2012 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Christová (151 článků)

Policistům na jihu Čech ujížděla dvojice pachatelů, kteří odcizili peníze na tamní poště

 
Páteční dopoledne na jihu Čech připomínalo scénu z akčního filmu. Několik policejních hlídek totiž pronásledovalo dvojici pachatelů, která měla na svědomí krádež peněz na poště.
28.10.2014 11:40 |

podobné články

SPADLA KLEC! Brněnští VYKRADAČI AUT v KLEPETECH! Trojici zlodějů dopadli policisté!

 
V policejní síti brněnských strážců zákona skončila trojice pachatelů, která se podílela na vloupání do aut v Brně. Agentuře Mediafax to v neděli řekla policejní mluvčí Andrea Straková.
11.09.2011 12:30 |

podobné články

Cizinečtí policisté zadrželi dvojici pachatelů vloupání do kostela

 
V pondělí 11. srpna po 19 hodině byli policisté odboru cizinecké policie vysláni do Mostů u Jablunkova s informací, že dvě osoby vylomily dveře katolického kostela a vstoupily do jedné z jeho částí. Po dojezdu na určené místo zjistili, že v kostele již nikdo není. Ovšem čekala na ně obyvatelka obce s tím, že místní farář svým autem odjel za autobusem, ve kterém by se oba muži mohli vyskytovat. Policisté se vydali popsaným směrem, autobus dojeli a zastavili. Žádný z cestujících ovšem nebyl přítomným farářem identifikován jako možný pachatel.
19.08.2014 22:50 |

podobné články

Zdibští strážníci zadrželi dvojici cizinců podezřelou z vloupání

 
Strážníci Obecní policie Zdiby zadrželi v lokalitě u hřbitova v Klecanech dva cizince. Muži jsou podezřelí z vloupání do nemovitostí v Klecanech.
05.07.2014 01:00 |

podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články