Článek

Dvakrát překonal rakovinu, teď podlehl oceňovaný hudebník koronaviru

 
Ve věku 73 let zemřel v souvislosti s nákazou novým koronavirem americký country zpěvák a textař John Prine. Informovala o tom hudebníkova rodina. Čtyřnásobný držitel hudební ceny Grammy zemřel v úterý v americkém Nashvillu.
08.04.2020 16:00 |

podobné články

Podobné články

Keith Richards: Kouření se do smrti nevzdám!

 
Drogy? Prosím. Alkohol? Klidně. Toho všeho se kytarista Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Keith Richards klidně vzdal, ale na cigarety mu nesmí sáhnout ani hrozící zubatá. Hudebník ze skupiny Rolling Stones prohlásil, že se nevzdá kouření ani kvůli nemocem a bude kouřit do posledního dechu.
03.02.2010 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Keith Richards (84 článků) , Keith Richards (84 článků)

Dvakrát překonal rakovinu, teď podlehl oceňovaný hudebník koronaviru

 
Ve věku 73 let zemřel v souvislosti s nákazou novým koronavirem americký country zpěvák a textař John Prine. Informovala o tom hudebníkova rodina. Čtyřnásobný držitel hudební ceny Grammy zemřel v úterý v americkém Nashvillu.
20.04.2020 10:46 |

podobné články

Slavný zpěvák a skladatel dvakrát překonal rakovinu, zemřel na komplikace způsobené koronavirem

 
Jen krátce poté, co manželka amerického písničkáře a skladatele Johna Prineho Fiona Whelan Prine fanoušky informovala, že jeho stav je po převozu do nemocnice s podezřením na koronavirus stabilní , přišla smutná zpráva. Hudebník podlehl komplikacím způsobeným koronavirem, uvedla jeho rodina. Bylo mu 73 let.
08.04.2020 09:30 |

podobné články

Obama lže. Skoro jako Clinton s Kosovem, ukazuje svá fakta oceňovaný americký spisovatel

 
Oceňovaný americký spisovatel Jack Cashill ve svém textu publikovaném na serveru americanthinker.com ostře kritizuje Obamův podíl na konfliktu v Libyi. Domnívá se, že Obama záměrně lhal veřejnosti a je tak přímo zodpovědný za smrt sta tisíců lidí.
24.09.2014 14:00 |

podobné články

Michael Douglas o své rakovině lhal, poradil mu to lékař

 
Devětašedesátiletý Michael Douglas přiznal, že o své zákeřné nemoci nemluvil úplnou pravdu. Když v roce 2010 onemocněl, prohlásil, že má rakovinu krku. Nyní ale upřesnil, že trpěl rakovinou jazyka. Další články k tématu: Michael Douglas: Rakovinu krku jsem mohl dostat z orálního sexu Za rakovinu krku nemůže jen orální sex. Douglase by ochránilo očkování Michael Douglas překonal rakovinu krku a už zase kouří Nádor je pryč, říká půl roku po odhalení rakoviny Michael Douglas Michael Douglas se zotavuje, s rodinou objíždí zábavní parky, Lékaři mi dávají velké šance, tvrdí Douglas bojující s rakovinou Michael Douglas kvůli rakovině ruší cesty do Evropy Bojuji s rakovinou v nejpokročilejším stadiu, přiznal herec Douglas
11.10.2013 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (475 článků)

Luděk Munzar: Překonal rakovinu, teď ho čeká operace očí!

 
Sotva Luděk Munzar (79) překonal rakovinu, čeká ho další operace. Tentokrát s očima! „Začal jsem mít problémy se zrakem. Především při řízení auta jsem viděl rozmazaně a neostře, proto jsem radši navštívil lékařku,“ svěřil se Munzar.
29.01.2013 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Munzar (112 článků)

Táborský překonal rakovinu a už zase sportuje: Výsledky posílá lékařovi!

 
Herec Miroslav Táborský (54), kterého si cení i v Hollywoodu, úspěšně překonal rakovinu, o níž se veřejnost dozvěděla letos v březnu. Táborský má opět sílu do života a dokonce začal jezdit na kole. I tak ho ale ještě hlídají lékaři, kterým pravidelně posílá své sportovní výsledky. Vypadá to, že herec nad rakovinou vyhrál svůj boj.
09.08.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Táborský (85 článků)

Tajný dopis pro Gotta! Co Kerndl, který sám překonal rakovinu, připomněl nemocnému Mistrovi?

 
Je jen málo povolanějších, kteří by mohli mluvit o tom, jak porazit rakovinu. Jazzman Laďa Kerndl (70) nemoc před dvaceti lety překonal, když mu odoperovali zasaženou pravou mandli a kus krku. Přesto dodnes zpívá a stejně tak doufá, že se uzdraví i jeho kamarád Karel Gott (76), který se potýká s rakovinou mízních uzlin.
19.11.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6316 článků) , Laďa Kerndl (54 článků)

Válečný veterán Roman (46) utekl smrti: Vůlí a během překonal rakovinu, pak se vsadil o život!

 
Svérázný běžec a válečný veterán Roman Kolář (46) prošel s úsměvem hotovým peklem. V roce 2006 překonal rakovinu varlete. O jedenáct let později málem zemřel kvůli zdravotním komplikacím po transplantaci kostní dřeně. Nikdy se ale nevzdal, naučil se znova chodit a v sobotu 8. září poběží spolu se svými zachránci 10 kilometrů na podporu dárcovství kostní dřeně.
07.09.2018 06:25 |

podobné články

Spartak počtvrté v řadě prohrál, Haška překonal dvakrát Čajánek

 
Hokejisté Spartaku Moskva v brance s Dominikem Haškem prohráli 2:3 na ledě favorizovaného Petrohradu a připsal si v KHL čtvrtou porážku v řadě. Pětačtyřicetiletého Haška dnes dvakrát překonal jeho krajan Petr Čajánek.
01.10.2010 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (428 článků) , Petr Čajánek (28 článků)

Válečný veterán Roman (46) dvakrát překonal rakovinu: V dubnu se učil chodit, teď uběhl 10 km!

 
Válečný veterán Roman Kolář (46) z Příbrami prošel boji v Jugoslávii a Iráku. Po návratu přemohl rakovinu varlete, pak onemocněl leukemií. Když mu bylo nejhůř, vsadil život… V sobotu si uzdravení obhájil!
10.09.2018 10:20 |

podobné články

Komik překonal rekord ve vyprávění vtipů

 
Kolumbijský komik José Ordóñez překonal světový rekord, když dokázal vyprávět vtipy 86 hodin v kuse. Překonal tak svůj dva roky starý a o šest hodin kratší rekord, napsala agentura Reuters.
11.12.2014 16:36 |

podobné články

Osobnosti: José José (308 článků)

Připadal si jako Tom Cruise. Vojta Kotek překonal strach z výšek. Mrkněte, jak skákal z mostu!

 
Vojta Kotek  (33) překonal strach z výšek a vyzkoušel si bungee jumping. Normálně by do ničeho takového nešel, ale v rámci natáčení role v seriálu Einstein, překonal sám sebe a pomoc dubléra nepotřeboval.
22.05.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (998 článků) , Vojtěch Kotek (406 článků)

Abidal překonal rakovinu, ale Barcelonu nepřesvědčil. Neprodloužili s ním smlouvu!

 
Překonal smrtelnou nemoc, absolvoval transplantaci jater a vrátil se k fotbalu. Teď ale Eric Abidal (33) v Barceloně po šesti letech končí. Katalánský velkoklub s ním neprodloužil dobíhající smlouvu.
30.05.2013 15:30 |

podobné články

Ed Sheeran dvakrát přerušil koncert kvůli močení

 
Fanoušci Eda Sheerana byli jeho chováním na koncertě v Cardiffu poněkud rozladěni. Britský hudebník totiž dvakrát krátce po sobě přerušil vystoupení a zmizel na toaletě. Ed měl možná nastydlé ledviny, ale jen málo z jeho příznivců mělo pochopení pro to, že odešel na toaletu během půlhodiny dvakrát.
26.06.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ed Sheeran (76 článků)

Policista Tom (†41) dvakrát přepral rakovinu, potřetí prohrál. Žena zůstala na dva synky sama

 
Obrovský bojovník, který se dvakrát statečně popasoval s jednou z těch vůbec nejzákeřnějších chorob, jaké lidstvo sužují. Bohužel napotřetí se to Tomášovi (†41) nepodařilo a nádoru v hlavě podlehl. Zůstali po něm truchlící manželka Andrea a dva synové Matouš a Richard, kterým tatínek, co doslova a do písmene „pomáhal druhým a chránil druhé“, nesmírně schází. A jelikož je Andrea na vše sama, a doba je, jaká je, schází jí toho pro zajištění rodiny mnohem víc...
03.04.2021 06:40 |

podobné články

Jan Tříska byl upozorňován, ať z mostu sleze! Dvakrát poslechl, pak se ale vrátil. Pohled na Vltavu ho přitahoval...

 
Muž z ochranky, který upozorňoval Jana Třísku, že na most se neleze, promluvil. Dvakrát Tříska vylezl nahoru, dvakrát dolu. Třetí pokus se mu stal osudným a zřítil se do Vltavy. V noci z neděle na pondělí český herec svým zraněním podlehl. Bylo mu 80 let.
25.09.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (234 článků)

Božský Leo! Kanonýr Messi překonal hranici 300 gólů

 
Argentinský fotbalista Lionel Messi pokořil ve své kariéře další střelecký milník. V sobotním utkání španělské ligy se dvakrát prosadil proti Vallecanu a překonal tak hranici 300 nastřílených branek.
28.10.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (414 článků)

To je úspěch! Justin Bieber překonal v počtu fanoušků na sociální síti i samotnou Lady Gagu

 
Milovaný i nenáviděný zpěvák Justin Bieber  (18) má více obdivovatelů než těch, kteří jej nemají zrovna dvakrát v lásce. Dokazuje to i počet jeho fanoušků na sociální síti Twitter, kde překonal i slavnou Lady Gagu  (26) .
29.01.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1450 článků) , Justin Bieber (1565 článků)