Dva ze tří českých beachvolejbalových párů skončily na olympijském turnaji

Pro dvě ze tří českých dvojic olympijský turnaj v plážovém volejbalu skončil. Petr Beneš s Přemyslem Kubalou i Lenka Háječková s Hanou Klapalovou vypadli v předkole play off a do osmifinále se v Londýně nedostali.
03.08.2012 08:55 |

5 párů českého šoubyznysu: Pořád jsou manželé, ale sex už mají s někým jiným

Šoubyznysová manželství jsou křehká jako postava "Elišky Bučkové":http://www.extra.cz/tema/eliska-buckova. Stačí, aby jeden z páru byl slavný, a manželství se začne hroutit. Mnoho párů zůstává i po rozchodu stále papírově oddáno. Podívejte se na pět českých párů, které jsou oficiálně stále v manželství.
27.08.2013 08:25 |

Beachvolejbalistky Háječková a Klapalová podlehly mistryním světa

Plážové volejbalistky Lenka Háječková a Hana Klapalová prohrály na olympijském turnaji v Londýně v závěrečném utkání ve skupině s mistryněmi světa Larissou a Julianou z Brazílie 0:2 na sety. Ve skupině A skončily s jednou výhrou na třetím místě a čeká je nejspíš předkolo play off.
01.08.2012 21:55 |

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (78 článků) , Barbora Strýcová (211 článků) , Karolína Plíšková (344 článků) , Kristýna Plíšková (52 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Záhrobská vybojovala v olympijském slalomu bronz, vyhrála Rieschová

Česká lyžařka Šárka Záhrobská vybojovala v pátek v olympijském slalomu bronzovou medaili. Vyhrála německá favoritka Maria Rieschová před Rakušankou Marlies Schildovou.
22.02.2010 12:15 |

Osobnosti: Šárka Strachová (208 článků)

Mistry ČR v olympijském triatlonu jsou Ospalý a Vodičková

Triatlonisté Filip Ospalý a Radka Vodičková se v Jihlavě stali republikovými šampióny v olympijském triatlonu. V závodě složeném z 1500 metrů plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu neměli konkurenci a tradiční závod v okolí Pacovského rybníka suverénně opanovali.
06.07.2011 19:45 |

Osobnosti: Filip Ospalý (8 článků)

Teroristé nejsou jediným strašákem v Soči. Na toto se musí připravit biatlonisté!

Rozpaky nad poměry v olympijském Soči dnes v komunikačních sítích vyvolal snímek fotografa britské BBC, pořízený údajně v olympijském biatlonovém středisku. Obrázek ukazuje záchod vybavený oproti zvyklostem dvěma neoddělenými mísami. Podle nevěřícných poznámek na Twitteru by snímek párové toalety mohl být koláží.
22.01.2014 12:00 |

Rádio Junior provede děti děním v Soči, chystá i akce v Olympijském parku na pražské Letné

Po celou dobu Zimních olympijských her se bude Rádio Junior ve svém vysílání denně věnovat sportu, dění v Soči a v Olympijském parku na Letné. Právě na Letné Junior vše zahájí. V neděli 9. února děti i dospělé návštěvníky parku potěší zábavným dopolednem plným písniček, povídání, her a soutěží.
05.02.2014 20:20 |

Hejtman Zimola: Jihočeský kraj se v olympijském roce promění v největší sportoviště v republice

Jihočeský kraj se v olympijském roce promění v největší sportoviště v České republice. Čeká jen na vaši návštěvu.
14.01.2016 20:11 |

Ty bastarde, pošťouchl šampiona Synek. A nevyloučil, že vydrží ještě do příštích her

Ondřej Synek přišel po olympijském finále skifařů v Riu na cílové molo a pogratuloval vítězi Mahému Drysdalovi k úspěšné obhajobě zlata z Londýna. „Ty bastarde,“ řekl mu z legrace 33letý veslař, který získal v závodě „jen“ bronz. I když Synek vyhrál v posledním olympijském cyklu všechna 3 mistrovství světa, na olympiádě byl opět nejlepší 37letý fenomén z Nového Zélandu.
13.08.2016 21:50 |

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

KIKI a MAKI v Číně skončily deváté. Byl to letos jejich poslední zápas?

Plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková skončily na grandslamovém turnaji Světového okruhu v Číně na devátém místě.
26.10.2013 10:00 |

Osobnosti: Kristýna Kolocová (75 článků) , Markéta Sluková (84 článků)

Kiki a Maki letos titul neobhájí, skončily v osmifinále

Plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová skončily na turnaji Světového okruhu v Praze v osmifinále a obsadily deváté místo. Obhájkyně titulu z loňského roku, které byly na Štvanici posledními českými zástupkyněmi, prohrály s čtvrtým nasazeným párem Maria Clara, Carol z Brazílie po setech 21:19, 13:21 a 11:15.
23.05.2015 15:11 |

Sexuální hrátky skončily fiaskem: V dívčině zadku se zasekl vibrátor a přítel ho páčil vidličkou i kleštěmi!

Pěkným fiaskem skončily sexuální hrátky zamilovaného páru z Walesu. Uvnitř dívky se zasekl vibrátor a její přítel přišel s opravdu originálním nápadem. Snažil se ho dostat z dívčina těla pomocí vidličky a nářadí na grilování. Nakonec ale museli vyhledat lékařskou pomoc.
06.10.2016 23:05 |

Láska kvete i v českém olympijském týmu: Tohle jsou milenci v Londýně!

Na společné romantické procházky mohou vyrážet v českých holínkách. V Londýně na olympiádě je (nebo bylo) mezi sportovci a trenéry hned pět mileneckých párů!
09.08.2012 18:45 |

Kanada vycvičila Čechy z produktivity: Rozstřílený bronz za 31 vteřin!

Jak naše hokejisty vycvičit z produktivity? To Kanaďané ukázali národnímu týmu v bitvě o třetí místo! Na olympijském turnaji v korejském Pchjongčchangu rozhodli zápas během 31 vteřin první třetiny, a i když pak byl zápas jako na houpačce, byli Češi stále o krok či dva pozadu. Prohráli 4:6.
24.02.2018 15:45 |

V Indii vykolejily dva rychlíky, vagony skončily v řece. Přes 20 mrtvých

Nejméně 27 lidí přišlo o život poté, co v centrální Indii na železničním mostu podemletém záplavami vykolejily dva rychlíky. Dva z vagonů skončily v rozvodněné řece, zřejmě i s uvězněnými cestujícími. Podle místních úřadů je zraněna zhruba stovka lidí.
05.08.2015 10:01 |

Ha, a podepsali vám to ti dva, Klaus a Foldyna, vmetla bojovnice za homosexuální páry v rozhlase protestujícímu lidovci

Vláda Andreje Babiše (ANO) před pár dny podpořila snahu o zrovnoprávnění svazků stejnopohlavních párů s klasickým manželstvím. Zrovnoprávnění homosexuálních párů prosazuje poslankyně ANO Radka Maxová. Proti této iniciativě se staví lidovci v čele se svým poslancem Markem Výborným. Ten se na vlnách Českého rozhlasu pustil do křížku s právničkou uskupení „Jsme fér“ Adélou Horákovou, která práva homosexuálních párů hájí.
27.06.2018 17:35 |

Osobnosti: Andrej Babiš (13742 článků)

Milují se navzájem a taky milují pohádky. Pro svůj velký den si proto vybrali zámek, který inspiroval i Walta Disneyho, Neuschwanstein v Bavorsku. Patnáct čínských párů přicestovalo na tři dny do Německa, aby tu uspořádalo hromadnou svatbu. Další články k tématu: Šťastné devítky přilákaly na Tchaj-wanu 163 párů k hromadné svatbě Zamilovaní Češi si mohou dát k Valentýnu přihlášku na hromadnou svatbu VIDEO: Rvačka na svatbě. Ženich už byl jednou ženatý
01.06.2012 13:55 |

Osobnosti: Walt Disney (84 článků)

Triatlonistky v Londýně skončily v TOP 20

České triatlonistky Vendula Frintová a Radka Vodičková v olympijském závodě jely na krev a odměnou jim bylo umístění v elitní dvacítce. Frintová doběhla na 15. místě, oproti Pekingu se zlepšila o osm míst a přepsala i nejlepší český ženský olympijský výsledek. Radka Vodičková uzavřela elitní dvacítku.
04.08.2012 13:15 |

Osobnosti: Vendula Frintová (10 článků)

Tenista Berdych porazil na turnaji v Paříži Murrayho

Tenista Tomáš Berdych postoupil na turnaji Masters v Paříži do semifinále. Český hráč, který si ve čtvrtek výhrou v třetím kole zajistil účast na Turnaji mistrů, dnes porazil Andyho Murrayho z Británie 4:6, 7:6 a 6:4.
11.11.2011 20:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1394 článků)