Článek

Dva roky od smrti krále rozkoše Dana Nekonečného: Covid by ho utrápil, řekla jeho životní láska

 
Od úmrtí věčně rozzářeného a dobrou náladu rozšiřujícího Dana Nekonečného (†52) už uplynuly dva roky. Až nyní se konečně dočká hrobu, zato na prestižním místě. Jeho životní láska, s kterou prožil 19 let, nám nyní řekla, že kdyby se zpěvák dožil covidu, asi by se utrápil.
26.03.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)
Podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Nejvíc bolela smrt dcery, přiznali manželé Davidovi

 
Poprvé se viděli v roce 1984, když oba slavili velké úspěchy ve svých kariérách. Ani jeden o druhém paradoxně nikdy předtím neslyšel. Michal a Marcela Davidovi to přiznali v Lásce pod lupou, kde každý zvlášť odpovídá na stejné otázky. Za nejtěžší okamžik považují smrt desetileté dcery Michaely. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: 22 let a nahota. Kynychová s manželem se představují LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj
10.06.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (125 článků) , Emma Smetana (557 článků) , Michal David (1563 článků) , Marcel Kříž (1 článek) , Michaela Tomešová (175 článků) , David Jordan (1 článek)

Strašlivá nehoda: Dcera Dana Nekonečného bourala, necítí ruce ani nohy a chce umřít

 
Půvabná Tereza Kardová (29), kterou vychovával nedávno zesnulý Dan Nekonečný (†52) a měli spolu vztah jako opravdová dcera a otec, se podruhé narodila. V sobotu dostala u obce Polička v jižních Čechách smyk a auto skončilo v poli na střeše. Pro slečnu, kterou zpěvák miloval jako vlastní dítě, letěl vrtulník a kvůli úrazu páteře byla ihned operována. Bohužel má problémy se všemi končetinami. „Je zázrak, že to přežila. Daník nad ní asi seshora držel ochrannou ruku,“ pláče její matka a Nekonečného životní láska Zuzana.
19.11.2019 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

Dcera Nekonečného (†52) se po autonehodě sesypala: Foto z nemocnice mluví za vše!

 
Nevlastní dcera »ministra« rozkoše Daniela Nekonečného (†52) měla v sobotu dopoledne velmi vážnou autonehodu. Záchranáři ji hodně dlouho vyprošťovali ze zničeného auta a vrtulník ji dopravil do nemocnice v Českých Budějovicích, kde byla okamžitě převezena na sál.
21.11.2019 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

Dcera Nekonečného (†52) měsíc po vážné nehodě: Nečekaná změna zdravotního stavu!

 
Nevlastní dcera „ministra rozkoše“ Daniela Nekonečného (†52) Tereza Kardová (29) měla před měsícem fatální autonehodu, po které necítila nohy a jen bezmocně ležela na nemocničním lůžku bez jasných vyhlídek na budoucnost. Teď však díky Pavlovi Novotnému (38) víme, jak se situace u krásné tanečnice vyvíjí. Vypadá to, že je vše na dobré cestě!
17.12.2019 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků) , Pavel Novotný (1100 článků)

Jak se krotí krokodýli: Poslední film nezapomenutelného žlutého Dana Nekonečného

 
Je tomu už více než rok, co Česko zasáhla smutná zpráva o úmrtí nejextravagantnějšího zpěváka a krrrále všech rrrozkoší Dana Nekonečného (†52). Byl legendou nejen ve světě hudby, ale blýskl i ve světě filmovém. Sice si za svou kariéru zahrál jen ve třech snímcích, ale ve svých rolích byl vždy nepřehlédnutelný. Stejně tak tomu bylo i ve filmu Jak se krotí krokodýli, který byl bohužel i jeho posledním.
09.08.2020 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

František Řehák (†93) alias pan Lorenc: Utrápil se kvůli smrti syna

 
Moc se trápil. Poslední dva měsíce před smrtí byly pro Františka Řeháka (†93) těžké. V dubnu mu totiž zemřel syn Ivan (†66) a to ho utrápilo.
03.07.2017 16:20 |

podobné články

Osobnosti: František Řehák (14 článků) , Ivan Řehák (2 články) , Ivan Ivan (1804 článků)

Dceru Dana Nekonečného prý po nehodě zachránil zesnulý zpěvák, věří matka Terezky

 
Sobotní autonehoda nevlastní dcery Dana Nekonečného (†52), která dostala smyk a její auto skončilo převrácené na střeše, vypadala vskutku hrozivě. Nebýt rychlého transportu vrtulníkem, Tereza Kardová (29) by podle její matky už nežila. Zásluhy ale přičítá i své zesnulé lásce.
22.11.2019 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

Nevlastní dcera Dana Nekonečného (†52) Tereza Kardová: Třetí smrt v řadě!

 
Má za sebou nejsmutnější období života. Nevlastní dcera Dana Nekonečného (†52) Tereza Kardová (29) pohřbila během roku tři velice blízké lidi a ještě měla v listopadu těžkou autonehodu.
09.06.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

LÁSKA POD LUPOU: Nejtěžší byly dva potraty, říkají Saudek a Hodková

 
Uznávaný fotograf Jan Saudek a novinářka Pavla Hodková tvoří pár dlouhých osm let. Brzy jej zřejmě zpečetí svatbou, kterou si slíbili i před kamerou iDNES.cz. V Lásce pod lupou otevřeně promluvili o všem, co jejich soužití přineslo. Mimo jiné dva potraty, ale i dvě zdravé děti. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Miluju večerní ňuchňání, říká o vztahu Doubravová LÁSKA POD LUPOU: Nechtěl si mě vzít, říká herečka Filippi o manželovi LÁSKA POD LUPOU: Dostává mě její tajná piha, říká Kříž o přítelkyni LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal
14.05.2013 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Saudek (357 článků) , Pavla Hodková (33 článků) , Jordan Haj (125 článků) , Emma Smetana (557 článků) , Pavel Kříž (232 článků)

Třetí výročí skonu „pana Lorence“ Řeháka (†93): Po ztrátě syna se utrápil k smrti!

 
Před třemi lety ovládl srdce jeho nejbližších velký smutek. František Řehák (†93) totiž 28. června 2017 vydechl naposledy. I on ale zažíval před svou smrtí obrovskou bolest. Musel se totiž vyrovnat s tím, že přežil svého vlastního syna…
29.06.2020 08:15 |

podobné články

Osobnosti: František Řehák (14 článků)

Dcera Dana Nekonečného (†52) měla vážnou nehodu! Necítí nohy, pláče maminka

 
Krásná tanečnice Tereza Kardová (29), kterou král rozkoše Daniel Nekonečný (†52) od sedmi let vychovával a bral ji jako svou vlastní dceru, měla v sobotu vážnou autonehodu! Auto, které řídila, skončilo mimo vozovku na střeše! Ji i kamarádku, která seděla vedle, museli vyprostit záchranáři.
19.11.2019 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků) , Daniel Daniel (527 článků)

Thajský král s konkubínou a bodyguardkami opustil „palác rozkoše“. A vyjel si na kole

 
Thajský král Mahá Vatčirálongkón (67), který po nástupu na trůn přijal jméno Ráma X., strávil značnou část koronavirové krize v luxusním Grand Hotelu Sonnenbichl v sousedním Německu. Podle místního zdroje si celé jedno patro přeměnil v „palác rozkoše“, společnost mu dělá konkubína a tým jeho dámské ochranky, kterou tvoří 20 agentek. S tím, jak pandemie ustupuje a Německo se vrací k normálnímu životu, i král opustil bezpečí hotelu a se svým doprovodem vyrazil na kolo, informoval deník Daily Mail.
28.05.2020 21:45 |

podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Plnoletý Bendig odhodil stud i se sexy přítelkyní

 
Letos na Valentýna oslavil zpěvák Jan Bendig osmnáctiny. Do plnoletosti ale vcházel zamilovaný až po uši. Jeho vyvolenou je vrstevnice Miroslava Pikolová. Jak moc se milují a znají, odhalil videorozhovor iDNES.cz. Stejné otázky jsme jim pokládali zvlášť. Rozhovor doprovázejí svůdné fotky Lenky Hatašové. Další články k tématu: LÁSKA POD LUPOU: Vezmeš si mě? zašeptal Řepka Erbové u stromku LÁSKA POD LUPOU: Vojtkovi pózovali bez kabátu, ale s vášní v srdci LÁSKA POD LUPOU: Gavriely a Tran se poprvé odhalili fyzicky i duševně LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď LÁSKA POD LUPOU: Podhůrský s mladší partnerkou odhalili nejen těla
06.03.2012 01:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Bendig (282 článků)

Co se děje v naší hlavě během sexu? Mozek jako nástroj rozkoše!

 
Neurážejte se, už je to tak. Našli jsme ten nejlepší důvod pro to nazývat mozek největším sexuálním orgánem! Dámy si říkají, že je to hloupost, že tyto orgány mají úplně jinde. Ale pánové se usmívají... V mozku jsou centra rozkoše větší, než jsme si doposud mysleli.
07.10.2012 12:05 |

podobné články

Co se děje v naší hlavě během sexu? Mozek jako nástroj rozkoše!

 
Neurážejte se, už je to tak. Našli jsme ten nejlepší důvod pro to nazývat mozek největším sexuálním orgánem! Dámy si říkají, že je to hloupost, že tyto orgány mají úplně jinde. Ale pánové se usmívají... V mozku jsou centra rozkoše větší, než jsme si doposud mysleli.
09.10.2012 13:25 |

podobné články

Milé dámy: nechte své partnery masturbovat! Máme pro to dobré důvody

 
Nechte své partnery masturbovat! Tak by se dal vystihnout náš dnešní článek. Masturbace je jedním z mnoha témat, o kterých se ve společnosti nemluví a díky tomu je tento typ rozkoše považován za něco, co by se rozhodně dělat nemělo. Nejeden rodič se uchýlil k postrašení svého dítka větou typu: „upadnou ti při tom ruce!“ a to je špatně. Masturbovat by se mělo, je to totiž naprosto přirozené a zdraví prospěšné. Zvláště muži – ženy samozřejmě také – by měli masturbovat kdykoli na to dostanou chuť, netřeba z toho dělat takovou vědu. Milé dámy, dovolte svým partnerům masturbovat – my vám prozradíme proč! Masturbace zajistí větší výdrž Pravidelná masturbace má něco do sebe, neboť je dokázáno, že muž pak déle vydrží při pohlavním styku. Dovolíte-li tedy vašemu příteli či manželovi s železnou pravidelností masturbovat jako o život, zajistíte si tak spokojený a dlouho trvající sex plný rozkoše. Funguje jako prevence rakoviny Věděli jste, že studie dokazují snížení riziko vzniku rakoviny u mužů, u kterých bylo zvykem masturbovat minimálně 5x do týdne? Příčinou toho je skutečnost, že při svém vyvrcholení vyplavili z těla toxiny, které se jinak ukládají v pohlavních žlázách. Zajímavé, že? Masturbovat a zbavit se nespavosti? Ano, funguje to! Pokud váš manžel či přítel trpí nespavostí – díky čemuž často trpíte i vy, pokud vás svým nekonečným převalováním se v posteli vzbudí – pak by měl před spaním masturbovat, neboť se tak zbaví tlaků, který ho zbaví stresu – ten je nejčastější příčinou otravné nespavosti. Zkuste to! S masturbací k posílení imunity Masturbace zvyšuje hladinu hormonu známého jako kortizol a o tom se ví, že výrazným způsobem posiluje a udržuje imunitu. Inu, hned o důvod navíc, proč muži dovolit pravidelnou a zdravou masturbaci – nebo mu s ní rovnou pomoci, co myslíte? Dovolte partnerovi masturbovat a on vám nebude nevěrný... Čtěte více Příspěvek Milé dámy: nechte své partnery masturbovat! Máme pro to dobré důvody pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 07:40 |

podobné články

Do oddílu rozkoše vstupují panny ve třinácti. Aby ukájely pohlaváry

 
Severokorejská vláda v rámci propagandy často zveřejňuje snímky, na nichž mladí pionýři a zvláště pionýrky hystericky pláčou u nohou diktátora Kima Čong-una. Obézní politik se směje jako pravá rocková hvězda a nezletilé děti s pionýrskými šátky se chovají jako teenageři na Západě před Justinem Bieberem. Mnohé z nich ale čeká otřesná budoucnost. Už ve třinácti letech jsou panny vybírány do speciálního pionýrského oddílu, jemuž se přezdívá oddíl rozkoše. Ten pak slouží vojenské elitě k ukájení během zvrhlých sexuálních orgií.
01.06.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Justin Bieber (1557 článků)

Šílenec Dan Nekonečný: Zlákal Finkovou do svého království rozkoše a slasti

 
Král slasti a rozkoše Dan Nekonečný (49) si pro své rituály našel další oběť. Společnost mu bude dělat Linda Finková (48). Kontroverzní zpěvák má v plánu zatáhnout ji do Karibiku do jedné ze svých haciend.
10.06.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Nekonečný (53 článků)

Živila se jako prostitutka, nyní uspokojuje postižené lidi. Jdete do ROZKOŠE BEZ RIZIKA i vy?

 
Vladana Augstenová (46) se živila několik let jako prostitutka. Později se chtěla ale z této profese vymanit, a tak přesedlala na něco jiného. U rozkoše ale zůstala! Jako jedna z pěti oficiálně vyškolených asistentek poskytuje sexuální služby lidem s postižením. Sex je prý jejím posláním. Jsou s ním ale spojená zdravotní rizika, o která se už 25 let stará Rozkoš bez rizika.
24.03.2017 15:15 |

podobné články