Článek

Dva měsíce od nehody a Janoušek má stále řidičák

 
Pražský lobbista Roman Janoušek přesně před dvěma měsíci v opilosti srazil ženu. Připomeňte si, co se zatím stalo.
24.05.2012 06:05 |

podobné články

Podobné články

Spravedlnost po Česku: Janoušek v opilosti skoro zabil ženu, řidičák mu ale zůstal

 
Lobbista Roman Janoušek může stále řídit auto. A to i přesto, že je obviněný z řízení pod vlivem omamné látky a ublížení na zdraví. Úřady mu totiž stále neodebraly řidičák.
04.05.2012 06:05 |

podobné články

Lobbista Janoušek vypovídá na policii, že ženu nesrazil úmyslně

 
Lobbista Roman Janoušek v pondělí vypovídal před policisty o okolnostech březnové dopravní nehody, při níž údajně srazil a vážně zranil ženu. Ve své výpovědi popřel, že by ženu srazil úmyslně. Uvedl to v prohlášení, ve kterém popsal okolnosti nehody ze svého pohledu. Jeho písemné vyjádření je založeno do spisu a plnou výpověď Janoušek pravděpodobně přednese až před soudem, řekl jeho advokát Vít Široký.
05.06.2012 14:00 |

podobné články

Janoušek o řidičák nepřišel, sám ale neřídí

 
Lobbista Roman Janoušek má minimálně do konce policejního vyšetřování jednu jistotu - o řidičský průkaz určitě nepřijde. Vlivný pražský podnikatel totiž po dopravní nehodě, při které opilý srazil vietnamskou ženu, policistům řekl, že u sebe řidičák nemá. Právě proto o něj hned nepřišel. Informuje o tom server Aktuálně.cz.
28.04.2012 16:40 |

podobné články

Advokát Široký: Janoušek zažívá neblahé období

 
Právní zástupce Romana Janouška Vít Široký kontaktoval zástupce ženy, již Janoušek autem srazil, Josefa Lžičaře, omluvil se jí a nabídl odškodnění. Široký Právu řekl, že Janoušek teď zažívá těžké období a i přes víkendové spekulace si nemyslí, že by se Janoušek chtěl skrývat či se vzdálit z ČR.
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Noviny: Janoušek chystá nové kšefty. I ve firmě, která má blízko ke Klausovi

 
Podnikatel Roman Janoušek se podle informací Lidových novin spojil s Tomášem Pitrem. Jejich spolupráce je z pohledu některých logická. Janoušek disponuje penězi, Pitr zase podnikatelským know-how a letitými zkušenostmi z byznysu. Janoušek podle zdrojů LN zamýšlí udělat z karlštejnského golfového klubu další „Žluté lázně“.
12.05.2014 08:35 |

podobné články

Janoušek se do vězení nikdy nevrátí? Může požádat o upuštění trestu

 
Lobbista Roman Janoušek by měl teoreticky nastoupit do vězení 26. listopadu, může ale požádat o upuštění od zbytku trestu. O tom by rozhodoval Městský soud v Praze. Novinářům to v pondělí řekla mluvčí Krajského soudu v Brně Eva Sigmundová. Janoušek má kvůli zdravotním problémům přerušený trest do 25. listopadu a žádal o jeho delší prodloužení. Krajský soud v Brně jeho žádost zamítl, ještě dnes proti tomu může Janoušek podat stížnost. Lobbista byl odsouzen na 4,5 roku vězení za ublížení na zdraví a řízení pod vlivem návykové látky, autem srazil ženu.
20.11.2017 12:05 |

podobné články

Kmotr Janoušek vysvětluje, proč srazil ženu a ujel: Měl jsem krevní sraženinu na mozku!

 
Kmotr Roman Janoušek řídil opilý, srazil ženu, od nehody ujel a teď mu za pokus o vraždu hrozí 18 let ve vězení. Janoušek ale stále věří, že se trestu vyhne. "Měl jsem ještě zdravotní potíže, o kterých jsem netušil," vymluval se v rozhovoru pro Právo na sraženinu v hlavě, kvůli které podstoupil operaci téměř rok po nehodě.
20.05.2013 11:50 |

podobné články

KAUZA JANOUŠEK: Po 2 letech od nehody je stále bez trestu! Obyčejný člověk by dávno seděl

 
Lobbista Roman Janoušek přesně před 2 roky v opilosti srazil na silnici ženu a způsobil jí vážná zranění. "Obyčejný" člověk by za to už dávno pykal, ale Janoušek si klidně dál chodí po světě!
24.03.2014 18:25 |

podobné články

Lobbista Janoušek je venku z basy. Zde je důvod

 
Lobbista Roman Janoušek má ode dneška ze zdravotních důvodů na dva měsíce přerušený výkon trestu vězení. ČTK to řekla mluvčí věznice Brno-Bohunice Dana Krejčířová. Podrobnosti nesdělila. Česká televize k tomu uvedla, že Janoušek podstoupil nedávno operaci a nyní se potýká s komplikacemi.
09.03.2016 20:31 |

podobné články

Janoušek bude na svobodě až rok? Znalec odhadl délku léčení

 
Odsouzený lobbista Roman Janoušek, kterému brněnský krajský soud minulý týden přerušil ze zdravotních důvodů na dva měsíce výkon trestu vězení, se může léčit podle znalce až rok. Soudce své rozhodnutí ohledně Janouškova trestu opřel o znalecký posudek, podle kterého by se Janoušek kvůli pooperačním komplikacím navíc neměl vracet do doby doléčení do vězeňské nemocnice.
16.03.2016 13:55 |

podobné články

Janoušek nepřišel o řidičák. Prý ho při nehodě neměl

 
Pražský lobbista Roman Janoušek poté, co opilý havaroval, srazil ženu a poté z místa nehody ujel, nepřišel o řidičský průkaz.Policistům totiž řekl, že ho u sebe nemá.
26.03.2012 21:14 |

podobné články

Janoušek nebyl duševně v pořádku, může říct znalec a bude "vymalováno"

 
Známý lobbista Roman Janoušek, který v březnu pod vlivem alkoholu způsobil nehodu, při níž byla na přechodu vážně zraněna žena, může dostat nižší trest nebo dokonce vyváznout zcela bez potrestání. Stačí k tomu to, aby soudní znalec vyhodnotil, že Janoušek jednal v době nehody nepříčetně.
10.08.2012 09:20 |

podobné články

Žena, kterou srazil Janoušek, dostane statisíce. Právníci to potvrdili

 
Lobbista Roman Janoušek může zmírnit dopady své březnové nehody. Dohodl se s advokátem zraněné ženy, že jí dá odškodnění ve výši trojnásobku částky, na kterou má právo. Peníze Janoušek vyplatí za to, že ženu svým vozem porazil a zranil.
14.08.2012 11:15 |

podobné články

Frajírek Janoušek u soudu: Jak si kmotr sypal popel na hlavu

 
Tak konečně! Kmotr Roman Janoušek dnes poprvé sedl do místnosti, kde možná za pár dní či týdnů uslyší i verdikt, ze kterého se mu bude motat už takhle dost zamotaná hlava! Zpovídá z pokusu o vraždu. Loni řídil opilý, naboural, přejel ženu a od nehody sprostě ujel! Co na to soud? Začal dnes, Janoušek přečetl pár vět z papíru a pak zmizel. Proces jsme sledovali ONLINE!
16.07.2013 06:40 |

podobné články

Janoušek má od vězení dva měsíce „prázdnin“. Ze zdravotních důvodů

 
Podnikatel a lobbista Roman Janoušek bude na dva měsíce venku z vězeňské cely. Po operaci hlavy mu Krajský soud v Brně přerušil výkon trestu ze zdravotních důvodů, uvedla Česká televize.
09.03.2016 17:10 |

podobné články

Janoušek opustil nemocnici po náročné operaci. Může za ní alkohol?

 
Lobbista Roman Janoušek dnes opustil pražskou Ústřední vojenskou nemocnici, kde podstoupil operaci kvůli zranění hlavy. Kontroverzní pražský podnikatel, který podle policie srazil loni v březnu svým vozem v opilosti ženu, je stíhán za pokus o vraždu. Kriminalisté ale kvůli jeho zdravotnímu stavu nemohou ukončit vyšetřování, Janoušek se totiž stále neseznámil se spisem.
18.02.2013 13:45 |

podobné články

Janoušek je z nemocnice doma. "Byl v ohrožení života," tvrdí advokát

 
Lobbistu Romana Janouška dnes pustili z pražské Ústřední vojenskou nemocnice domů. Janoušek tam byl na operaci hlavy. Kontroverzní pražský podnikatel, který podle policie srazil loni v březnu svým vozem v opilosti ženu, je stíhán za pokus o vraždu. Kriminalisté ale kvůli jeho zdravotnímu stavu nemohou ukončit vyšetřování, Janoušek se totiž stále neseznámil se spisem.
18.02.2013 16:30 |

podobné články

Janoušek si prostuduje policejní spis k nehodě tento týden

 
Lobbista Roman Janoušek se má tento týden seznámit s policejním spisem k nehodě, při níž podle policie loni v březnu v opilosti autem srazil a vážně zranil ženu. V dnešním vydání to uvedl deník Blesk. Protože si Janoušek kvůli zdravotním problémům stále neprostudoval spis, nemohou zatím kriminalisté ukončit vyšetřování. Známý pražský podnikatel je kvůli nehodě stíhán za pokus o vraždu. 
25.03.2013 07:55 |

podobné články

Světový velkokapitál přijal neomarxismus, aby rozložil společnost. Takže teď potečou miliardy do boje proti Trumpovi a bude hodně veselo, tuší zemanovský akademik Janoušek

 
„Zpěváci, herci, umělci, novináři, intelektuálové – stále titíž lidé, u nás i ve Spojených státech. Věční petenti a petičníci, světová kavárna, opora liberální levice,“ vrací se k událostem posledních dnů v USA politický analytik a vysokoškolský pedagog Václav Janoušek (SPO). Je přesvědčen o tom, že se prezident Donald Trump bude snažit realizovat svůj volební program, je ovšem otázkou, do jaké míry mu to jeho okolí dovolí. „Pevně doufám v jednu věc – že snad katastrofická válka s Ruskem přestane být na pořadu dne. Rusko v těchto dnech poodhalilo svůj obranný systém, aby si jeho protivníci uvědomili, o jak strašlivý systém se jedná a že válka s Ruskem by byla katastrofou i pro ně samotné,“ podotýká Janoušek.
28.01.2017 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4878 článků)