Článek

Dva chlapečci (3) odešli v Havířově ze školky: Nikdo si toho nevšiml! Bloudili po ulicích

 
Dva tříletí chlapci se vydali z nezabezpečeného areálu školky v Havířově na výlet! Toho, že děti zmizely, si navíc dlouho vůbec nikdo nevšiml. Malí kluci se pohybovali na rušné ulici a zavítali dokonce do supermarketu!
06.01.2022 15:50 |

podobné články

Podobné články

Dva muži bloudili 33 dní oceánem. Zachránil je ostrov příbuzného

 
Více než měsíc bloudili Tichým oceánem dva muži z Kiribati, kteří se celou dobu živili tuňákem a k hašení žízně měli jen trochu pitné vody. Nakonec je moře vyvrhlo na břehy odlehlého atolu, kde nečekaně rozluštili rodinné tajemství staré 50 let. O dobrodružství s neobvyklým koncem dnes informuje agentura AFP.
12.12.2011 11:30 |

podobné články

Děsivá tragédie v Havířově: Dva chlapečci uhořeli v pokojíčku, jejich matce hrozí 10 let

 
Po devíti měsících prověřování byla obviněna matka dvou malých chlapců, kteří uhořeli při požáru bytu v Havířově. Žena dle vyjádření policie uzamkla tříletého a pětiletého chlapečka uvnitř a bez zjevného důvodu odešla. Hrozí jí vězení na tři až deset let.
17.02.2021 13:26 |

podobné články

Šokující zvrat vyšetřování v Havířově: Chlapečci (†3 a †5) uhořeli prý kvůli matce!

 
Devítiměsíční důkladné policejní prověřování smrtícího požáru v Havířově-Šumbarku ukázalo, že za smrt dvou chlapečků (†3 a †5) může jejich matka (42)! Děti v  bytě uhořely. Statečnému sousedovi se podařilo zachránit jejich sestřičku (9). Matce hrozí 10 let kriminálu.
17.02.2021 09:55 |

podobné články

Bývalá hvězda Primy Duchková: Moji synové se nenávidí!

 
Chlapečci Adam a Honzík (oba devět měsíců) exmoderátorky televize Prima Štěpánky Duchkové (36) jsou pěkní lenoši! Alespoň dle slov její maminky. „Nechodí a nejhorší je, že ještě ani nelezou po čtyřech,“ postěžovala si a přiznala i to, kdy se její chlapečci nemají rádi...
14.02.2010 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (163 článků)

Na mezinárodním letišti uhořel pilot cessny. Nikdo si toho šest hodin nevšiml!

 
Proč mu nikdo nepomohl? Na to se ptají vyšetřovatelé, kteří se snaží objasnit okolnosti nehody na mezinárodním letišti. Letadlo, ve kterém byl sám pilot, mělo po přistání nehodu. Stroj se vznítil a pilot uhořel. Toho si ovšem dlouhých šest hodin nikdo nevšiml!
30.10.2013 22:55 |

podobné články

Pátrání v Havířově: Kluci (3) utekli ze školky

 
Na toulky Havířovem se vydali dva chlapci (3) ze školky v Havířově. Prchli nezabezpečenou branou. Strážníci oba malé dobrodruhy našli v supermarketu.
07.01.2022 05:05 |

podobné články

Počmáraná a nahá Kim přiznala: Mám lupénku! Toho si věru nikdo nevšiml...

 
Profesionální celebrita a manželka Kanyeho Westa Kim Kardashian se odvázala a vystavila se nahá v poušti, pouze pokreslená barvou. Při té příležitosti přiznala, že trpí nevyléčitelnou kožní chorobou. Umí však tak dokonale odvést pozornost na jiné partie, že si toho ještě nikdo nikdy nevšiml...
11.05.2015 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Kanye West (594 článků) , Kim Kardashian (1400 článků)

Státní úředník žil plnohodnotný život bez mozku 44 let: A nikdo si toho nevšiml!

 
Otázka, zda záleží na velikosti, nás pronásleduje staletí. Co se týká mozku, člověk si asi řekne – čím více, tím lépe. To ale neplatí po čtyřiačtyřicetiletého Francouze – ten prožil plnohodnotný život prakticky bez mozku! A celých 44 let si toho nikdo nevšiml.
08.10.2015 06:55 |

podobné články

Bezdomovkyně umřela v McDonaldu: 7 hodin kolem ní lidé jedli a nikdo si jí nevšiml

 
Jak to, že se jí nikdo nevšiml? V provozovně McDonald‘s v Hongkongu zemřela bezdomovkyně a její mrtvola zůstala na židli dlouhých sedm hodin. Po celou tu dobu kolem ní celé rodiny obědvaly, nikdo ale na tělo neupozornil.
06.10.2015 16:10 |

podobné články

Složky IZS zaměstnal v Havířově výbuch plynu

 
Posádky zdravotnické záchranné služby zasahovaly v pondělí 30.6. dopoledne u výbuchu, k němuž došlo v Havířově. Událost byla na tísňovou linku ohlášena před jedenáctou hodinou s tím, že v panelovém domě v Havířově došlo v jednom z bytů k výbuchu, který zranil muže. Na pomoc události ihned vzlétl vrtulník letecké záchranné služby a vyjela nejbližší posádka rychlé zdravotnické pomoci. První záchranáři dorazili během sedmi minut od převzetí výzvy.
30.06.2014 14:25 |

podobné články

Gauner Bakala, olomoucký tanečník Hudeček a co novináři zatajili o Číně. To je náš prezident, volali lidé v Havířově po vystoupení Zemana

 
REPORTÁŽ Tisíce lidí v pondělí odpoledne vítaly Miloše Zemana v Havířově na náměstí Republiky. Někteří z nich dokonce hlasitě provolávali: „To je náš prezident!“ Stalo se tak poté, co Zeman citoval část názvu filmu Věry Chytilové „Kurvahošigutntag“ v reakci na diskusi, která probíhala minulý týden v souvislosti s vulgárními výroky, které z jeho úst zazněly ve vysílání Českého rozhlasu. Zeman v Havířove také kritizoval Zdeňka Bakalu, kterého by podle svých slov zažaloval, kdyby mu to Ústava umožňovala.
11.11.2014 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Věra Chytilová (141 článků) , Miloš Zeman (27907 článků)

Tragédie v Havířově! Při požáru přišly o život dvě děti, třetí se povedlo dostat ven

 
Obrovská tragédie se stala v pondělní v podvečer v Havířově. Při velkém požáru přišly o život dvě děti. Třetí bylo včas vysvobozeno náhodným kolemjdoucím a svědkem události. Jeden byt v Havířově-Šumbarku pohltily plameny, které šlehaly z oken do příjezdu pěti jednotek hasičů.
18.05.2020 19:05 |

podobné články

Nadace ČEZ: Pátý Oranžový přechod v Havířově nadělil dětem Mikuláš

 
Před Základní školou Frýdecká v Havířově se rozzářil nově osvětlený přechod pro chodce. Pásku pátého Oranžového přechodu ve městě, na který v rámci projektu Bezpečnost a ochrana dětí v Havířově přispěla Nadace ČEZ 120 tisíc korun, slavnostně přestřihl Mikuláš s malými čertíky ze školní družiny.
06.12.2022 09:15 |

podobné články

Čerpadlářka zpronevěřila přes půl milionu! Rok si jejího počínání nikdo nevšiml!

 
Čerpadlářka na Mělnicku neodevzdávala více než rok tržbu, svému zaměstnavateli tak odcizila přes půl milionu korun. Nikdo se ženina počínání nevšiml.
22.07.2013 20:05 |

podobné články

Smrtelné autonehody na německé dálnici si nikdo nevšiml několik dnů

 
Smrtelné nehody na dálnici A4 nedaleko východoněmeckého Budyšína si několik dní, možná už od pátku, nikdo nevšiml. Třicetiletý řidič z neznámých příčin ztratil kontrolu nad svým vozem a po odražení od středových svodidel skončil až v poli za hustými křovisky lemujícími dálnici. BMW a vedle něj ležící mrtvolu řidiče odhalilo podle serveru Bild.de až dnešní svítání. 
30.09.2013 16:35 |

podobné články

Osobák skončil za svodidly, tři hodiny si ho nikdo nevšiml. Jak je to možné?

 
Tři hodiny si auta za svodidly nikdo nevšiml! Teprve po dlouhé době tuto nehodu nahlásil řidič projíždějícího kamionu. Co se stalo?
07.03.2014 13:00 |

podobné články

Muž ve vězení znásilnil svou 9letou dceru, když za ním přišla na návštěvu. Nikdo si ničeho nevšiml

 
Odporný čin spáchal ve skotském vězení Barlinnie muž, kterému očividně nestačilo, že už za mřížemi je. Musel udělat ještě něco odporného! Přišla ho navštívit jeho 9letá dcera, kterou měl osahávat a zneužít. I přes to, že jsou návštěvy monitorovány, nikdo si ničeho nevšiml. Jak je to možné?
03.03.2016 20:40 |

podobné články

Tajemné tiché zemětřesení trápí vědce. Expert: Nic podobného jsem ještě neviděl

 
Seizmografy ho naměřily, jenže nikdo si ho ani nevšiml. Řeč je o zemětřesení u pobřeží francouzského ostrova Mayotte ležícího mezi Madagaskarem a Afrikou. Jeho vlny se 11. listopadu šířily kolem afrického kontinentu a zachytily jej i přístroje v Chile, Kanadě nebo na Novém Zélandu. Že si ho nikdo nevšiml, píše National Geographic.
03.12.2018 15:25 |

podobné články

Narozeninové fotky prince George (7): Důležitého detailu si nikdo nevšiml!

 
Malý princ George oslavil před pár dny své 7. narozeniny. K této příležitosti jeho maminka Kate Middletonová (38) jako tradičně zveřejnila několik autorských fotografií svého syna. Podobnost s mladým Williamem (38) nikoho nepřekvapila. Jednoho důležitého detailu si ale téměř nikdo nevšiml!
25.07.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: George George (868 článků) , Kate Kate (827 článků)