Článek

Dva chlapci (†7) utonuli na jezeře Lhota: Rodiny se s nimi rozloučí v úterý

 
Pohřeb dvou vietnamských chlapců, kteří se ve čtvrtek odpoledne utopili v jezeře Lhota nedaleko Prahy, se bude konat v úterý 14. srpna od 13 hodin v krematoriu v Praze-Strašnicích. ČTK to sdělil čestný předseda a mluvčí Česko-vietnamské společnosti Marcel Winter.
08.08.2018 10:20 |

podobné články

Podobné články

Bratranci (†7) utonuli v jezeře Lhota. Zoufalá matka jednoho z nich: Chtěla se utopit po smrti syna

 
Tragédie u jezera Lhota na Praze-východ, kde se utopili ve čtvrtek dva chlapci (oba †7), vyvolala spoustu otázek. Svědci mluví o totálním selhání plavčíků a zaměstnanců areálu. Matka jednoho z hochů vypjatou situaci neunesla a pokusila se utopit v jezeře, kde zemřel její syn.
04.08.2018 14:50 |

podobné články

Dva chlapci (†5 a †7) utonuli v jezeře Lhota: Policie obvinila obě matky a jednoho z otců! Hrozí jim až šest let

 
Dvě ženy a jeden muž byli obviněni v souvislosti s tragickým utonutím dvou chlapců (†5 a †7) na jezeře Lhota u Prahy. Informovala o tom Česká televize. Za usmrcení z nedbalosti jim hrozí až šest let vězení. Podle informací Blesk.cz jsou obviněnými příbuzní obětí. Aktuální informace hovoří o tom, že jde o obě matky a o jednoho z otců mrtvých hochů.
22.10.2018 13:05 |

podobné články

Utonulí chlapci (†5 a †7) v jezeře Lhota: Padlo obvinění, třem lidem hrozí basa!

 
Srpnová tragédie na jezeře Lhota u Prahy nebude zametena pod koberec. Ze zodpovědnosti na smrti dvou chlapců (†5 a †7) byla obviněna dvojice žen a jeden muž. Hrozí jim až šest let za mřížemi.
22.10.2018 14:00 |

podobné články

Jiří Baťa: Panu „učiteli“ nikoli s láskou

 
Pane Mácho, v reakci na tragickou událost – utonutí dvou vitenamských chlapců na jezeře Lhota, jste se také vyjádřil, že cituji: „Miloš Zeman, Andrej Babiš a Tomio Okamura nemůžou za včerejší smrt dvou dětí na jezeře Lhota, ale nesou obří podíl na selhávání společnosti a hovadnost, která celou tragédii provází. Velká část veřejnosti považuje výroky a chování těchto politiků za argument, kterým ospravedlňují své neuvěřitelné chování u jezera Lhota. Je mi blivno, nepomoci dětem jen proto, že jsou Vietnamci. Jako učitel si dávám pozor na výrazy, ale ti, kteří jim nepomohli, jsou hovada blbá.“
06.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15816 článků) , Tomio Okamura (2207 článků) , Jiří Zeman (1180 článků)

Obrovská tragédie: V jezeře Lhota se utopili dva chlapci (†7)!

 
Tragicky skončila rozsáhlá pátrací akce na jezeře Lhota. Policisté spolu s hasiči a záchranáři tu ve čtvrtek zhruba dvě hodiny hledali dva sedmileté chlapce, kteří se ztratili. Bohužel je ale našli ve vodě mrtvé.
02.08.2018 16:55 |

podobné články

Utonutí chlapci (†5 a †7) v jezeře Lhota: Padlo obvinění, třem lidem hrozí basa!

 
Srpnová tragédie na jezeře Lhota u Prahy nebude zametena pod koberec. Ze zodpovědnosti na smrti dvou chlapců (†5 a †7) byla obviněna dvojice žen a jeden muž. Hrozí jim až šest let za mřížemi.
22.10.2018 13:56 |

podobné články

Dva chlapci (†7) se utopili v jezeře Lhota. Matka hysterčila, říká ředitel areálu. Pochybení odmítá

 
To on je ředitelem areálu u jezera Lhota, kde se ve čtvrtek utopili dva teprve sedmiletí chlapci. Že by jeho personál pochybil, odmítá. Robert Nedvěd promluvil o tom, co se stalo a jak postupovali při záchraně dětí, která se ukázala jako marná.
03.08.2018 21:10 |

podobné články

Rasističtí Češi nechali utopit dva vietnamské chlapce? Ne, bylo to úplně jinak. Promluvila známá televizní tvář, která byla přímo u toho

 
Reportér Jan Tuna se na svém facebookovém profilu vyjádřil k tomu, co se přihodilo před několika dny na jezeře Lhota. Poté, co na místě utonuli dva vietnamští chlapci, objevily se mnohé zprávy o tom, že poskytnutí pomoci neproběhlo dostatečně rychle – a to právě kvůli národnosti obou hochů.
04.08.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tuna (19 článků)

Syn (†7) se mu utopil i s bratrancem (†7) v jezeře Lhota: První slova zdrceného otce

 
Přišel o svého malého syna. Bylo mu teprve sedm let. Ztráta je o to horší, že zároveň s ním zemřel i jeho stejně starý synovec. Oba se utopili na jezeře Lhota. V areálu, kde zahynuli, se dnes konala pietní akce. Zdrcený otec o tragédii poprvé promluvil.
05.08.2018 20:05 |

podobné články

Tragédie v jezeře Lhota: Policie obvinila muže a dvě ženy! Mohli za smrt vietnamských chlapců (†5 a †7)?

 
Za smrt dvou vietnamských chlapců (†5 a †7), kteří se počátkem srpna utopili v jezeře Lhota na Praze-východ, padla obvinění. Strážci zákona podezřívají z usmrcení z nedbalosti tři příbuzné dětí.
23.10.2018 05:10 |

podobné články

Děsivá svědectví z jezera Lhota, kde utonuly dvě děti (†7): Rodiče prosili o pomoc, žádná nepřicházela

 
Dvě malé děti zahynuly při tragédii, k níž došlo ve čtvrtek odpoledne na jezeře Lhota. Dva sedmiletí chlapci se tu ztratili svým matkám a záchranáři už je bohužel našli mrtvé. Svědci mluví o naprostém selhání zaměstnanců areálu, kteří podle všeho pátrání po chlapcích ignorovali a k zoufalým matkám se chovali neuctivě. To vše prý kvůli tomu, že ženy byly cizí národnosti.
03.08.2018 05:05 |

podobné články

Bratranci (oba †7) se utopili na jezeře Lhota, na tryznu přišly desítky lidí

 
Kolem 150 lidí se odpoledne sešlo na pietní akci za dva utonulé vietnamské chlapce u koupaliště Lhota nedaleko Prahy, mezi nimi velká část Vietnamců. Kolem dřevěného kříže u lesní cesty účastníci položili květiny a svíčky. Hrála harmonika, někteří lidé tiše zpívali a podle vietnamského zvyku házeli na pietní místo hrsti rýže. Kvůli zapáleným svíčkám na shromáždění dohlíželi hasiči.
05.08.2018 17:00 |

podobné články

V moravských přehradách utonuli v neděli dva lidé. Třetí osobu stále hledají

 
V přehradách Moravskoslezského kraje utonuli v neděli dva lidé. Na Frýdecko-Místecku se na hladině Žermanické přehrady převrhl člun s tříčlennou posádkou. Jen dva lidé se zachránili. Třetího stále hledají hasiči.
18.07.2011 11:10 |

podobné články

Potápěči hledají tělo muže (60) v jezeře Lhota. Lidem to při koupání nevadí

 
Už od sobotního večera policie usilovně pátrá po muži (60), který si šel zaplavat do oblíbeného přírodního koupaliště Lhota, ale už se nevrátil. Policie nasadila do práce i jednotku potápěčů, ta prohledávala dno jezera do noci, v neděli se za plného provozu vrátila na místo.
05.07.2015 16:20 |

podobné články

Tragické volno na koupališti Lhota: 3 mrtví během prodlouženého víkendu

 
Obrovský šok mají za sebou lidé na jezeře Lhota nedaleko Dřís u Prahy. Na hladině se tam objevilo mrtvé tělo. Na místo vyjeli hasiči a policejní potápěči, aby mrtvolu vylovili.
07.07.2015 12:30 |

podobné články

Smrt chlapců (†7) na jezeře Lhota: Hoch se snažil zachránit bratrance z chaluh, utopili se oba

 
Tragédie z jezera Lhota, na kterém se utopily dvě sedmileté děti, má možná hrdinské pozadí. Podle očitého svědka se jeden z chlapců snažil zachránit druhého, když se zamotal do chaluh. Nakonec zemřel s ním.
04.08.2018 05:05 |

podobné články

V Praze utonuli dva muži: Jeden ve Vltavě, druhý v bazénu

 
V Praze dnes dopoledne utonuli dva muži, jeden u železničního mostu ve Vltavě, druhý v Praze Křeslicích v bazénu u rodinného domu.
07.07.2013 19:45 |

podobné články

TRAGÉDIE! Dva chlapci (12) se utopili v rybníku! Chtěli vytáhnout psa...

 
Dva dvanáctiletí chlapci utonuli v rybníku v americkém státu Jižní Karolína. Dnes o tom informoval zpravodajský server Fox News, podle kterého se jeden z chlapců snažil z vody zachránit svého kamaráda.
05.06.2011 07:10 |

podobné články

Smutné loučení ve Strašnicích: Rodina doprovodila dva utonulé chlapce (†5 a †7) na poslední cestu

 
Obrovská tragédie postihla vietnamskou rodinu 2. srpna, kdy si dvě sestřenice vyrazily se svými syny na koupaliště Lhota. Dva vzdálení bratranci (†5 a †7) se v jezeře utopili. Podle různých svědků personál koupaliště matkám při hledání ztracených kluků dostatečně nepomáhal, jejich bezvládná tělíčka našel až policejní potápěč na dně jezera. V úterý 14. srpna se s nimi přišla rozloučit rodina a známí do krematoria ve Strašnicích.
14.08.2018 13:00 |

podobné články