Článek

Dusno ve Svatbě na první pohled: Jarda strávil noc s kamarádkou, Romaně tečou nervy

 
Manželství Romany (27) s Jardou (36) ze Svatby na první pohled je jako na houpačce. Prvotní nadšení vystřídala jedna krize, poté druhá a dnes se to mezi novomanželi opět vyhrotilo. Romaně doslova tekly nervy, protože i přesto, že měli s Jardou naplánovaný program na následující den, Jarda šel večer na pivo s kamrádkou, která slavila narozeniny, ale domů se dopotácel až v šest ráno. Má tenhle pár ještě vůbec šanci? Zvládnou vedle sebe žít dvě horké hlavy, jako jsou Romana a Jarda? 
14.10.2021 22:50 |

podobné články

Podobné články

Bárta Kalouskovi: Tečou vám nervy, omluvte se Peake za hrubost

 
EXKLUZIVNĚ Předseda poslaneckého klubu Věcí veřejných Vít Bárta vyzval ministra financí Miroslava Kalouska z TOP 09, aby se omluvil vicepremiérce Karolíně Peake (VV) za to, že ji na vládě hrubě slovně napadl. Podle Bárty už Kalouskovi tečou nervy.
23.09.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7438 článků) , Vít Bárta (2854 článků) , Karolína Peake (1615 článků)

Pilotu F1 Lewisi Hamiltonovi tečou nervy: Paroháč?!

 
Šílenec! Kamikadze! Blázen, co nepoužívá mozek! Britský pilot formule 1 Lewis Hamilton (26) to po Velké ceně Singapuru zase schytal pro svůj hazardní jezdecký styl. Tečou mu nervy. Důvod? Jeho přítelkyně, zpěvačka Nicole Scherzingerová (33), mu nasazuje parohy!
27.09.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Scherzinger (175 článků) , Lewis Hamilton (512 článků)

Telefony zvoní, nervy tečou, píší Otázky Václava Moravce. A zvou policisty

 
Telefony zvoní, ve sněmovně tečou nervy, z rozpočtu zas miliardy. Horký týden, píše se na facebookových stránkách diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Pozdvižení kolem telefonátů ministra financí Miroslava Kalouska vzbuzuje diskuse a zájem veřejnosti. Toto téma ovládne také nedělní OVM v České televizi.
13.07.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7438 článků)

Telefony zvoní, nervy tečou, píší Otázky Václava Moravce. A zvou policisty

 
Telefony zvoní, ve sněmovně tečou nervy, z rozpočtu zas miliardy. Horký týden, píše se na facebookových stránkách diskusního pořadu Otázky Václava Moravce. Pozdvižení kolem telefonátů ministra financí Miroslava Kalouska vzbuzuje diskuse a zájem veřejnosti. Toto téma ovlivní také nedělní OVM v České televizi.
13.07.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7438 článků)

Tečou korupční nervy! Kabela sparťanského bosse zahájila válku! Paclík kontra Křetínský: NENÁVIST!

 
Kdyby to šlo, tak by si navzájem uřízli hlavy! Vražedná nenávist fotbalových bossů Tomáše Paclíka (46) z Plzně a sparťana Daniela Křetínského (37) už překročila všechny meze. Oběma tečou nervy!
06.10.2012 12:10 |

podobné články

Co by na to řekl kněz? Agátě tečou před svatbou v kostele nervy. Nešetří vulgárními nadávkami!

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) už si za pár hodin podruhé slíbí věrnost s Jakubem Prachařem  (29) , tentokrát přímo před oltářem kostela ve středočeských Úněticích, ale místo poklidného rozjímání a modliteb jí pořádně tečou nervy.
24.05.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1253 článků) , Agáta Hanychová (3050 článků)

Jarda (33) o koronaviru: O dost intenzivnější než chřipka, přítelkyně se ale nenakazila

 
Jarda (33) o sobě říká, že je introvert, který nejraději tráví svůj čas doma. Jeho zaměstnání mu to umožňuje, od první vlny pandemie pracuje z domova, do práce chodí jednou týdně. Roušky nosil vždy, i v práci. Přesto na sobě na začátku září pocítil příznaky covidu-19. Stačila k tomu přítomnost na svatbě, ze které se, podle svých slov, nemohl vymluvit. Blesk Zprávám se Jarda svěřil, co pro něj bylo během onemocnění nejhorší a proč nepovažuje koronavirus za obyčejnou „chřipečku“.
18.10.2020 05:00 |

podobné články

Jarda Hejl jako největší nevěrník Ulice: Trpí nepřekonatelnou slabostí pro šťavnaté krásky

 
První příčku v soutěži největší nevěrník Ulice si už pěkných pár let drží Bedřich Liška, který miluje ženy, víno a svoji kapelu. Velkou konkurencí ale Bedřicha se v posledních letech stává Jarda Hejl, který je sice ženatý a má dvě děti, ale jeho uhrančivý pohled dostává mladičké dívky v rozpuku do varu. Trumfne Jarda Hejl Bedřicha? Podaří se mu uhnat olivovou krásku Janu?
29.10.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Bedřich Liška (24 článků)

Tečou nervy, tečou: Z Bruselu zazněla hrůza nad spojením Trumpa a Putina. A ruský prezident prý má už dopředu vyhráno...

 
Evropu obepíná kruh diktátorů, který chce zničit její hodnoty, liberální demokracii a životní styl. Bývalý belgický premiér a předseda Aliance liberálů a demokratů pro Evropu Guy Verhofstadt má opravdový strach z toho, že Putinovy a Trumpovy páté kolony za podpory radikálních webů „podkopají“ evropskou demokracii. Vidět to prý budeme moci už na jaře při prezidentských volbách ve Francii.
23.11.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Guy Verhofstadt (34 článků)

Vojtkova sexy žena má sexy dvojče: Romane, nepleteš si je?

 
Herci Romanu Vojtkovi (40) musí závidět snad každý muž. Jeho manželka Tereza (32) se může pochlubit stejně krásnou sestrou Kristýnou (32). Romane, nepleteš si je náhodou?
20.09.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (654 článků)

Prostřeno! Jarda není na ženské, jak to?

 
Studentka Adéla (19) přivítala hosty velkoryse, připravila si pro ně čtyřchodové menu. Jarda byl jejím kuchařským umem velmi mile překvapený. Během večeře se Adéle dokonce svěřil, že práce školníka sebou nese i negativa. "Divím se, že jsem pořád na ženský," prohlásil Jarda, který je každý den obklopen krásnými děvčaty ve škole.
14.03.2012 11:45 |

podobné články

Co ukázal Jarda Jágr? Že Češi jsou pokrytci a mistři světa v řiťolezismu!

 
KOMENTÁŘ: Jarda Jágr je legendou a Češi ho respektují. Co řekne Jarda, je pravda a vlak přes to nejede. Jágr si své ovečky vodí jak loutky na špagátu. A Češi mu sežerou cokoliv.
01.08.2015 10:31 |

podobné články

Iva Kubelková je ideální přítelkyní pro Jágra! "To už tady bylo," říká Jarda

 
Hokejový guru Jára zase na svém Facebooku baví národ, jenž ho naprosto nekriticky zbožňuje. Hokejová rodina, jak Jarda své fanoušky nazývá, má, co se nejlepšího českého hokejisty všech dob týče, dva velké problémy, které ji trápí. Tím prvním je, že Jarda nesedí na Pražském hradě, a tím druhým není nic menšího než to, že je osmašedesátka stále nezadaná. Nějaké pokusy tady byly, ale poctivé děvče, které zajde rádo na pole, umí uvařit vepřo knedlo zelo a nevadí mu se občas válet na floridských plážích, aniž by zpychlo, se hledá těžko.
17.08.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (696 článků)

Jarda Jágr má konečně holku! Jeho srdce si získala tahle kočka. Kdo to je?

 
Tak už je to venku! Jarda Jágr (43) se znovu zamiloval. Jeho novou láskou je mladá finalistka Miss 2012 Veronika Kopřivová (24). Hrdličky si spolu užívají na slunečné Floridě. A teď už víme, proč Jarda poslední dobou tak válí.
09.02.2016 08:25 |

podobné články

Dusno ve Svatbě na první pohled: Nezvládám lidi, co moc mluví, stěžuje si Natálka na Františka

 
Ve středu večer se mohou televizní diváci těšit na nový díl pořadu Svatba na první pohled. V minulém se mohli seznámit s Natálkou a Františkem, kteří po svatbě vyrazili na Zanzibar. Na pohádkovém ostrově se však nad novomanželi začínají tu a tam objevovat první mráčky. Nebo hned přímo mraky? Zároveň se v pořadu objeví nový pár!
04.11.2020 14:50 |

podobné články

Nenávistné Prostřeno: Soutěžící Jarda vyhejtoval gaye i Slováky a jedl kočku

 
Soutěžící, kteří se v Prostřenu setkávají u jednoho stolu, by se leckdy ve skutečném životě určitě nesešli a netrávili spolu večer. Tento týden měl problém se soupeři hlavně Jarda, který byl "doslova v šoku" po zjištění, že seděl vedle homosexuála. Kromě gayů ale nesnáší i Slováky a Ukrajnce! Diváci tak byli z jeho výroků u vytržení. Po všemožných exotech, které produkce pořadu do show už její historii vybrala, se nejeden divák podivuje, kdo další může ještě přijít, aby dělal dusno...
01.06.2018 16:40 |

podobné články

Zdají se vám sny o svatbě? Podívejte se na jejich význam, budete překvapeni

 
Sny o svatbě se mohou objevit i tehdy, kdy vůbec nic takového neplánujete. Možná se vám zdálo o vaší vlastní svatbě, svatbě někoho jiného nebo se ve vašem snu jen objevily jen svatební šaty či prstýnky. Znamená to opravdu, že tajně toužíte po svatbě?
10.04.2021 16:10 |

podobné články

Dusno kvůli uprchlíkům, den ode dne větší. Tečou nervy a tato vyjádření jsou toho důkazem

 
Včera ParlamentníListy.cz informovaly o mimořádně vážné situaci ve francouzském přístavu Calais, odkud se snaží uprchlíci dostat prostřednictvím tunelu pod kanálem La Manche do Velké Británie. Uprchlíci se nezastaví před žádnou překážkou a berou dle reportáže britského deníku Daily Mail kanál doslova útokem.
30.07.2015 12:06 |

podobné články

První pár z nové řady Svatby na první pohled. Romaně a Jaroslavovi věští experti vášnivý sexuální vztah!

 
Populární show Svatba na první pohled se vrací na televizní obrazovky. Z bezmála dvou tisícovek účastníků vybral tým expertů opět páry, která se poprvé setkají až v den své svatby. Po ní zažijí třicet dní společného života, jeho vzestupy i pády, romantiku i krize, to vše za přítomnosti televizních kamer a expertů, kteří s nimi budou i nadále pracovat a pomáhat jim poprat se se situacemi, na které nejsou připraveni.
05.09.2021 10:15 |

podobné články