Článek

DUSNO KOLEM ZEMANA: Nemocnice a pachuť průšvihu

 
Jak je na tom hlava státu Miloš Zeman (77)? To v posledních dnech zajímá většinu Česka. Obzvlášť, když byl za prezidentem v pondělí i jeho ošetřující lékař a ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze Miroslav Zavoral (67).
07.10.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26373 článků)
Podobné články

Vláda jen obírá lidi a jde z průšvihu do průšvihu, varuje Hašek

 
Michal Hašek se v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým v Press klubu Frekvence 1 tvrdě opřel do vlády, ale i do komunistů. Současná vláda kráčí jen z průšvihu do průšvihu, obírá lidi a komunisté, ti jsou v současném složení podle Haška nereformovatelní.
06.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hašek (2441 článků) , Luboš Veselý (605 článků)

PRAVDA O ZEMANOVI: Nemocnice a pachuť průšvihu

 
Jak je na tom hlava státu Miloš Zeman (77)? To v posledních dnech zajímá většinu Česka. Obzvlášť, když byl za prezidentem v pondělí i jeho ošetřující lékař a ředitel Ústřední vojenské nemocnice v Praze Miroslav Zavoral (67).
07.10.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26373 článků)

Filipiová (ODS): Podivná pachuť letošních oslav

 
Letošní oslavy výročí 17. listopadu mají pro mě podivnou pachuť a vyvolávají ve mně smíšené pocity.
18.11.2014 14:21 |

podobné články

Babišova europoslankyně zostra: Zemanovy klíny, čínská pachuť a evropská CIA

 
Zvláštní pachuť zanechala v české europoslankyni Ditě Charanzové (ANO) návštěva čínského prezidenta v Praze. Na svém blogu se pobaveně vyjádřila k přátelství pandy s krtečkem, tedy šelmy se slepým hmyzožravcem, ale rozhodně ji nepobavil střet čínských „vítačů“ s českými demonstranty. V rozhovoru pro Blesk.cz se pozastavila i nad terorem v Bruselu a otázkou uprchlíků, kteří nechtěli zůstat v Česku a utekli do Německa.
05.04.2016 06:30 |

podobné články

Pirát z Moravy: Paroubek a Topolánek ve mně zanechali pachuť. A pak jsem našel naši stranu

 
Piráti se představují. Na jejich facebookové stránce lze najít třeba medailonek kandidáta do zastupitelstva Olomouckého kraje Martina Šmídy. Žije v moravské obci Majetín, je zde druhé období zastupitelem a vede kompostárnu v Olomouci. Mezi jeho koníčky patří ochotnické divadlo, punková kapela nebo pití piva. Éra Paroubka a Topolánka v něm zanechala velkou pachuť. A prozradil o sobě mnohem víc.
16.09.2020 12:50 |

podobné články

Dvě nemocnice v Praze dostaly lék na koronavirus remdesivir pro deset pacientů: Na příděl čeká Motol

 
Pražské Nemocnice na Bulovce a Všeobecná fakultní nemocnice dostaly lék remdesivir, každá pro deset pacientů. Podle ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové čeká na dodávku ve čtvrtek nebo o víkendu také Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice svaté Anny v Brně. Do nemocnic, které mají pacienty s covidem-19, se rozváží i japonský lék favipiravir. Dostala ho pražská Thomayerova nemocnice, nemocnice v Opavě a požádáno má i Bulovka, Fakultní nemocnice v Ostravě a Hradci Králové.
30.04.2020 11:05 |

podobné články

Další skandál v Miss ČR: Finalistka Venclová nahá!

 
Letošní finalistka Miss ČR Petra Venclová (21) jde z průšvihu do průšvihu. Na krku má další skandál! Ještě nestačila doznít aféra kolem intimního vztahu mezi ní a porotcem Ondřejem Pýchou (34), a rýsuje se další. Do redakce Blesku dorazily obnažené fotografie Venclové!
04.08.2009 19:10 |

podobné články

Popravit Jourovou? Dusno kolem Rady ČT. Zaorálek vytáhl informaci, teď hrozí soud

 
Kolem Rady ČT je opět velké dusno. Tentokrát se o vzruch postaral ministr kultury Lubomír Zaorálek s informací, kterou přednesl poslancům. Jeden z kandidátů do Rady ČT údajně eurokomisařce Věře Jourové vyhrožoval veřejnou popravou. Zaorálek sice nikoho nejmenoval, ale naznačil. A právě způsob, kterým poslancům o údajné výhrůžce řekl, vedl k velmi ostré reakci. Ve hře je pověst jednoho z kandidátů, ve vzduchu visí trestní oznámení. Bude muset Zaorálek upřesnit, koho přesně myslel?
01.06.2021 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2817 článků)

Georgie Michael: Boural zfetovaný!

 
George Michael (47) v sobě zpěváka, který jde z průšvihu do průšvihu, nezapře. Při tom zatím posledním napálil svůj vůz do jednoho z londýnských obchodů, a to ve velmi pohrouženém stavu.
23.07.2010 09:55 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (264 článků)

Georgie Michael: Boural zfetovaný!

 
George Michael (47) v sobě zpěváka, který jde z průšvihu do průšvihu, nezapře. Při tom zatím posledním napálil svůj vůz do jednoho z londýnských obchodů, a to ve velmi pohrouženém stavu.
02.08.2010 09:39 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (264 článků)

Mareš po opileckém průšvihu seká dobrotu

 
Leoš Mareš (34) se po své poslední ostudě, kdy přišel na vysílání ranní show do rádia namol opilý a urážel svého kolegu Patrika Hezuckého, snaží chovat jako andílek. Nejspíš ví, že všeho moc škodí a nekončící řada průšvihů by mohla jeho kariéře už nenávratně ublížit.
31.01.2011 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3312 článků) , Patrik Hezucký (231 článků)

Max je zase v průšvihu - nový trailer z Max Payne 3

 
Kde je Max Payne, tam jsou problémy. Nejnovější trailer z Max Payne 3 to předvádí v plné míře. Tentokrát však neuvidíte ani tak moc záběry přímo z akce, jako spíše příběhové momentky, ze kterých pochopíte, pro koho Max pracuje, kde pracuje, proti komu bojuje a že je v pořádném průšvihu – jako vždycky. Se kšticí i bez ní, v havajské košili i v kvádru, hubený...
16.02.2012 18:50 |

podobné články

Herečka Lindsay Lohan a její výstava vězeňských fotografií

 
Zlobivá herečka Lindsay Lohan (26) jde z průšvihu do průšvihu. Vězeňská uniforma je její nejčastější outfit a přijímacích fotek z věznice má tolik, že by s nimi mohla pořádat velmi výnosnou výstavu.
20.03.2013 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (709 článků)

Otec nelenil: Zneužíval prý dceru i její kamarádku!

 
Z průšvihu do průšvihu lítá Jaroslav Š. (40) z Trutnovska. Již čtyřikrát odsouzený muž si teprve loni odseděl trest za neplacení výživného, a už stojí znovu před soudem. Tentokrát čelí nařčení ze znásilnění dcery Denisy (13) a zneužití její kamarádky Kristýny (15) ze sousedství.
06.11.2013 00:05 |

podobné články

Nejodpornější americká rodina je v průšvihu! "Znásilnili mě a okradli o peníze," tvrdí dcera Jabba Hutta

 
Nejodpornější a "nejobéznější americká rodina":http://www.extra.cz/nejodpornejsi-americka-rodina-v-plavkach-neuverite-v-cem-se-tato-zlobri-mama-koupe je v pořádném průšvihu! Dcera dvousetkilové matky Anna Cardwell (20) tvrdí, že ji rodina okradla o svěřenecký fond a jako dítě že ji znásilnil matčin přítel.
11.12.2014 21:26 |

podobné články

8 epických ženských průšvihů, které se dají zachránit jedině sexem

 
Člověk není neomylný, a žena už vůbec ne. Naštěstí existují nástroje, které nás z průšvihů obvykle vysekají. Nabídka kvalitního sexu je jedním z nich.
01.11.2016 21:35 |

podobné články

Exposlankyně Kočí (32) v průšvihu? Po její seznamce jde Klíma!

 
Je to už dlouho, co Kristýna Kočí odešla z politiky. V jejím životě se odehrálo zajímavých věcí. Třeba to, že založila rodinu a stala se paní Mertlovou. S manželem dokonce založili seznamovací agenturu a vypadá to, že právě kvůli agentuře manželé Mertlovi létají v pěkném průšvihu.
16.01.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (705 článků)

„Tady máte pětilitr a je to!“ Zlitý řidič se na Chodově zkusil vyvléknout z průšvihu, ale marně

 
Naboural auto, nadýchal dvě promile a celé to chtěl zamést pod koberec jedním masarykem! Řidiče (69) pod vlivem načapali strážníci na pražském Chodově, ten se pak pokusil z průšvihu vyplatit. Hlídku ale neobměkčil, naopak - teď má na triku o jedno podezření z trestného činu víc.
10.01.2020 12:15 |

podobné články

Věčně zhulená Kristýna přesáhla v Ulici všechny meze: Skončila v rukou policistů a jde to s ní z kopce

 
Kristýna jde v poslední době z průšvihu do průšvihu. A bohužel bude ještě hůř. Nestačí, že chodí domů zkouřená a k mámě se chová tak, že je občas na facku. Kristýna si prochází složitou pubertou a velmi ji poznamenal nešťastný vztah s Filipem. Po rozchodu se začala chovat jako utržená ze řetězu a je k nezastavení. Blanka si se svojí dcerou neví rady, ale to netuší, že bude ještě hůř.
07.02.2020 09:36 |

podobné články