Článek

Dušek se omluvil za výroky vůči homosexuálům

 
Odborový předák Jaromír Dušek, nechvalně proslulý výroky o homosexuální mafii v Českých drahách, připustil, že svých slov lituje.
09.03.2010 20:20 |

podobné články

Podobné články

Odborářský boss vyvolal skandál výroky o homosexuálech

 
Odborářský předák Jaromír Dušek vyvolal skandál ostrými výroky o homosexuálech. Tvrdí, že ovládají České dráhy. Prohlásil dokonce, že se kvůli tomu bojí ohnout pro tužku na chodbě. Dušek se za slovní ataky dočkal ostré kritiky. Ministr dopravy Gustav Slamečka označil výroky za nacistickou rétoriku. Výroky tvrdě odsoudil i premiér Jan Fischer.
06.03.2010 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1748 článků)

Dušek se omluvil Žaludovi za homosexuála

 
Odborář Jaromír Dušek se veřejně omluvil šéfovi Českých drah Petru Žaludovi za své homofobní výroky, jimiž pobouřil veřejnost. Připustil, že otázka sexuální orientace pro něj není relevantní, ale svá slova, že Žaluda je "tunelář a nejhorší ředitel ČD", odvolat nehodlá.
16.03.2010 11:10 |

podobné články

Ministr Slamečka: Dušek je Hitler!

 
"Kvůli homosexuálům ve vedení Českých drah se bojím ohnout i pro tužku"!  Tak tímto výrokem odborář Jaromír Dušek naštval kdekoho. Asi nejvíce ministra dopravy Gustava Slamečku, který Duška přirovnal Adolfu Hitlerovi a podal na něj trestní oznámení.
08.03.2010 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (695 článků)

Dušek nepodepíše kolektivní smlouvu s ČD, chce další jednání

 
Jaromír Dušek, šéf Svazu odborářů služeb a dopravy (SOSaD), ve čtvrtek oznámil, že nepodepíše kolektivní smlouvu s Českými drahami na rok 2011. Zbývajících osm odborových centrál už smlouvu s drahami podepsalo, Dušek však požaduje další jednání.
30.12.2010 15:05 |

podobné články

Odborář Dušek: Fejk má zlatou trafiku, ale jeho šéf bere šestkrát tolik

 
Železničářský ombudsman Petr Fejk má plat čtvrt milionu korun. Takovou informaci odborářský předák Jaromír Dušek pustil do médií. V době utahování opasků to zvedlo takovou bouři, že se tím začal zabývat i premiér Petr Nečas. Nicméně Dušek ParlamentnímListům.cz navíc sdělil, že generální ředitel Českých drah Petr Žaluda, tedy Fejkův nadřízený, bere měsíčně kolem dvou milionů korun.
09.06.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9291 článků)

Jsi úplně mimo. Jen budíš pozornost, schytal to Dušek za kritiku ČSSD

 
Odborový předák Jaromír Dušek se pustil do kritiky ČSSD. Podle jeho prohlášení pro ParlamentníListy.cz je sociální demokracie sama rozdělená na několik skupin a nedokáže napadat vládní koalici. Odborářský bosse tvrdí, že u nás neexistuje úzká spolupráce sociálních demokratů s odbory, jako v jiných zemích. Podle představitelů ČSSD to je ale hloupost. Místopředseda strany Zdeněk Škromach, sám bývalý odborář, tvrdí, že se Dušek snaží jen zviditelnit.
05.07.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (592 článků) , Zdeněk Dušek (10 článků)

Dušek žene SŽDC k soudu a do Bruselu, píše deník

 
Stále vlivný železniční odborář Jaromír Dušek podle dnešního deníku E15 drží v napětí celý resort dopravy. Duškovi vadí, že řízením Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) je už rok a půl pověřen Pavel Habarta, aniž má pro to zákonnou kvalifikaci, a případ chce dotáhnout k Nejvyššímu správnímu soudu. "Mám připraven i dopis pro Evropskou komisi, ve kterém upozorňuji, že miliardové dotace podepisuje neoprávněná osoba," řekl E15 Dušek.
27.02.2012 09:30 |

podobné články

Dušek z vedení ČSSD byl obviněn z korupce

 
Jeden z členů předsednictva ČSSD Robert Dušek, bývalý dlouholetý předseda sociální demokracie v Libereckém kraji, byl obviněn protikoručpní policií. Potvrdil to sám Dušek. Za co přesně bude stíhán, se zatím neví. 
10.06.2015 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Robert Dušek (27 článků)

Dušek kvůli obvinění opustil předsednictvo ČSSD

 
Někdejší šéf liberecké ČSSD Robert Dušek, jenž byl obviněn protikorupční policií, se ve středu vzdal křesla v předsednictvu strany. Dušek, který celou záležitost považuje za nedorozumění, věří, že bude očištěn. Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka jeho krok uvítal.
10.06.2015 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9536 článků) , Robert Dušek (27 článků)

Zemanovec Dušek urážel gaye: „Homosexuálové jsou neschopní nebo také všehoschopní.“

 
Bývalý šéf železničních odborářů a fanoušek Miloše Zemana Jaromír Dušek (64) je v krajských volbách lídrem Osobností Pardubického kraje. A také náměstkem hejtmana právě pro oblast dopravy. Že ho toto téma zajímá eminentně, bylo patrné i během předvolební debaty Blesku v Pardubicích. Dušek je naopak toho názoru, že třeba zdravotnictví mladé lidi nezajímá vůbec. Ale to, jak se dostanou do práce, ano. Vedle toho se pustil do urážek „neschopných nebo všehoschopných“ homosexuálů.
30.09.2016 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Jaroslav Dušek se stal poněkolikáté dědečkem: "Rodil" doma v obýváku

 
Jaroslav Dušek může poněkolikáté slavit. Stal se totiž opět dědečkem. Dušek je velmi oblíbený herec a můžete ho znát třeba z filmu Pelíšky. Komik se nechal slyšet, že dalšímu dítěti by se absolutně nebránil. Tak uvidíme, co mu osud přinese.
04.10.2017 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Dušek (81 článků)

Kněží-rebelové odsoudili postoj církve k homosexuálům

 
Rakouští kněží-rebelové, kteří loni vyzvali k "náboženské neposlušnosti", dnes podle agentury AFP zahájili na internetu nový útok proti vedení římskokatolické církve. Vatikán podle nich zaujímá "nemilosrdný" postoj vůči homosexuálům, rozvedeným lidem a ženatým kněžím.
03.02.2012 19:35 |

podobné články

VIDEO Homosexuálům ideálně utnout hlavu! Podívejte se, kdo dostal víza do Velké Británie a má přednášet muslimům

 
Britské úřady tento týden bez problémů vpustily do země muslimského radikála Shaykha Hamzu Sodagara, který dlouhá léta šíří nenávist vůči homosexuálům. V jednom z videí dokonce navrhoval, jak by měli být lidé s odlišnou sexuální orientací usmrceni.
07.10.2016 08:40 |

podobné články

Dušek: Za homosexuála se omlouvám, za tuneláře ne

 
Šéf Svazu odborářů služeb a dopravy Jaromír Dušek se šéfovi Českých drah Petr Žaludovi omluvil za výrok o homosexuálech, který pronesl na adresu vedení ČD. Na ostatních výrocích o tunelářích ale prý trvá.
16.03.2010 11:00 |

podobné články

Dušek chce do Senátu, strany ho nevítají

 
Předák Svazu odborářů služeb a dopravy Jaromír Dušek, který v posledních dnech pobouřil skandálními homofobními výroky, by nepohrdl senátorským křeslem. Tentokrát by však už nechtěl kandidovat coby nezávislý, ale upřednostnil by barvy jedné z levicových stran. Ke komunistům však nechce, sociální demokraté s ním na své kandidátce nepočítají a ani šéf SPOZ Miloš Zeman není z Duškových výroků nadšený.
08.03.2010 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků)

Slavný zpěvák urážel gaye: Teď se za "buzničky" omluvil. Proč?

 
Liam Gallagher se už v minulosti nejednou vyjádřil k homosexuálům dost hanlivě. Používá často nejurážlivější anglické výrazy. Ale tentokrát se za výraz batty boy – jamajský termín pro buzničku – omluvil. Kvůli masakru v Orlandu, který osobně odsoudil.
20.06.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Liam Gallagher (33 článků)

Sprinter Bolt se omluvil za výroky o marihuaně

 
Jamajský sprinter Usain Bolt, hvězda loňských olympijských her v Pekingu, se omluvil za výroky v německých médiích, jimž se svěřil, že v mládí kouřil marihuanu.
14.04.2009 13:44 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (370 článků)

Návrhář Galliano se omluvil za sporné výroky, soudu se ale nevyhne

 
Slavný návrhář Galliano se omluvil za své chování, které prý mohlo šokovat, ale stále popírá, že by pronesl antisemitské a rasistické výroky, kvůli nimž s ním módní dům Dior definitivně rozvázal smlouvu. Návrhář odešel podle listu New York Times do léčebny a čeká ho soud.
03.03.2011 10:35 |

podobné články

Herec Russell Crowe se omluvil za své útočné výroky o obřízce

 
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE Herec Russell Crowe (47) se omluvil za své nedávné výroky týkající se obřízky, které zveřejnil na sociální síti Twitter.
15.06.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Russell Crowe (75 článků)