Článek

DUNA exkluzivně: Rozhovor s hvězdami a detaily očekávaného trháku

 
Je stejně očekávaný, jako zatím poslední Bond. Mytický, emocemi nabitý příběh Duna se blíží i do českých kin. Blesk vám poodhalí jeho zákulisí a vzpomínky hlavních hvězd na vznik nové verze legendárního dobrodružství.
14.10.2021 13:40 |

podobné články

Podobné články

Filmová událost roku? Legendární kniha se dočkala hollywoodského zpracování

 
Kniha Duna spisovatele Franka Herberta je považována za jedno z nejvýznamnějších sci-fi děl všech dob a například George Lucase výrazně inspirovala při psaní scénářů Hvězdných válek. Ačkoli se Duna dočkala několika seriálových zpracování, nikdy se jí nechopila opravdu velká filmová produkce - pouze v roce 1984 ji nepříliš povedeně natočil David Lynch. To platilo ale jen do teď. V kinech má nová Duna premiéru 14. října.
01.08.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Frank Herbert (4 články) , David Lynch (72 článků) , David Lynch (72 článků) , George Lucas (51 článků)

Duna: Legendární sci-fi dílo, které má smůlu na adaptace

 
Když se řekne "koření musí proudit", nejednomu vášnivému čtenáři se jistě rozzáří oči. Jedná se totiž o hlášku neodmyslitelně spjatou s jedním z nejuznávanějších děl sci-fi literatury, které dokázalo překročit hranice žánru a již přes padesát let neoslovuje pouze zapřisáhlé fanoušky fantastiky - legendární Duna z pera amerického spisovatele Franka Herberta.
19.02.2020 18:06 |

podobné články

Osobnosti: Frank Herbert (4 články)

Co je to Pink Floyd? Díky sci-fi Duna mládež objevila Dark Side of the Moon

 
Vydání filmového traileru Duna mělo nečekaný následek – někteří lidé objevili, že existuje skupina Pink Floyd a deska Dark Side of the Moon. V traileru totiž zní přearanžovaná skladba Eclipse.
14.09.2020 10:05 |

podobné články

Duna a Godzilla na HBO v den premiéry? Číňani se zlobí a povolali právníky

 
Začátkem prosince se společnost WarnerMedia rozhodla dávat novinky Warner Bros. v den kinopremiéry na spřízněnou placenou internetovou službu HBO Max. Je to revoluční krok, pokud se ovšem uskuteční. Koproducenty filmů Duna a Godzilla vs. Kong to totiž rozzlobilo a podle amerických médií chystají právní kroky.
09.12.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Max Max (91 článků) , Max Max (136 článků) , Max Max (91 článků)

Tohle mohou být nové Hvězdné války: Velkolepá Duna míří do kin, očekávání jsou obrovská

 
Do kin právě vstupuje jeden z nejočekávanějších filmů roku, velkolepé sci-fi podle bestsellerů spisovatele Franka Herberta s názvem Duna. Nadšení fanoušci, kteří již měli šanci film vidět, i recenzenti z celého světa se shodují, že se jedná o mimořádnou filmovou událost. Pojďte se podívat na finálový předpremiérový trailer. 
16.10.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Frank Herbert (4 články)

Módní policie: Premiéra filmu Duna přinesla otřesné modely i nápadité kreace

 
V Čechách měl premiéru americký sci-fi snímek Duna. Na pražskou Floru se na něj dorazila podívat řada známých tváří. Jejich nejzajímavější outfity jsme pro vás zpracovali. Kdo se sladil s vesmírnou tematikou filmu a kdo nás tedy naopak zrovna neoslnil?
20.10.2021 11:45 |

podobné články

Co se stalo s hvězdami Třech oříšků pro Popelku? Jedna tragédie za druhou!

 
Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!  hhhCo se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Co se stalo s hlavními hvězdami pohádky Tři oříšky pro Popelku, od jejíhož natočení uplynulo už 37 let? Kdo je po smrti a kdo se těší dobrému zdraví? A jaké byly životní osudy těch, pro něž byla Popelka nejvýraznější hereckou příležitostí? Vydali jsme se po jejich stopách!Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/53233/princ-pavel-travnicek-denik-aha-ho-doprovazel-do-nemecka-tady-jsem-tocil-popelku.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
24.12.2015 10:35 |

podobné články

Hlavní trailer Duny je venku

 
Fanoušci sci-fi se konečně dočkali. Tvůrci dlouho očekávaného velkorozpočtového celovečerního filmu Duna zveřejnili hlavní trailer.
22.07.2021 16:20 |

podobné články

Venom 2, James Bond, Duna: Dočkáme se ještě letos vůbec těchto filmů v kině? Znovu nastávají komplikace

 
Fanoušci nastávajících trháků musí znovu být trpěliví: Nejspíše se znovu odloží premiéry dlouho očekávaných filmů, které se kvůli covidu prostě nedokážou dostat do kina. Tentokrát to ale není kvůli viru, nýbrž kvůli konkurenci.
17.09.2021 19:10 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (683 článků)

Harry prozradil pohlaví očekávaného potomka

 
V ostře sledovaném interview prince Harryho a vévodkyně Meghan s Oprah Winfreyovou došlo i na radostné zprávy. Každý člen královské rodiny je vyhlížen britskou veřejností s napětím a na jméno a pohlaví dítěte se uzavírají sázky. Princ si proto nemohl vybrat lepší příležitost k oznámení pohlaví očekávaného potomka než rozhovor, který sledovaly miliony lidí.
08.03.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (1431 článků)

Exkluzivně: Tři akční hvězdy Sebevražedného oddílu o svém letním trháku

 
Jsou jak utržení z řetězu, nesmlouvaví, odhodlaní, schopni čehokoliv. Tři členové přísně tajného Sebevražedného oddílu Task Force X. Právě teď v akci, jíž si můžete užít v kinech od 5. srpna. V exkluzivním rozhovoru pro Blesk prozradili svou misi i detaily z natáčení letního komiksového hitu.
07.08.2021 10:50 |

podobné články

Herečka Kim Dickens exkluzivně pro Blesk: Zabíjím zombie, mám z nich přitom noční můry!

 
Ve filmovém trháku Zmizelá (2014) zatápěla Benu Affleckovi (44) jako detektiv Rhonda Boneyová, ve fantasy Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016) byla matkou hlavního hrdiny, ale hlavně – už třetí sezonu bojuje se zombíky. Herečka Kim Dickens (51) prozradila exkluzivně Blesku i to, že netouží po dramatických rolích.
02.06.2017 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Ben Affleck (320 článků) , Kim Dickens (1 článek)

Podívejte se na první záběry z očekávaného filmu Hobit

 
VIDEO: Režisér Peter Jackson dokončuje své nákladné dílo. Do éteru tak unikly první snímky z očekávaného filmu Hobit, který dějově předchází slavné trilogii Pán prstenů. Snímek vyšel producenty skoro na devět miliard korun. Máme se tak na co těšit.
22.12.2011 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jackson (83 článků)

Už ví, co to bude: Těhotná zpěvačka Verony odtajnila pohlaví očekávaného miminka

 
O radosti, kterými si prochází coby budoucí maminka, se zpěvačka kapely Verona Veronika Stýblová se svými fanoušky dělí. To, že je těhotná, oznámila na sociálních sítích před měsícem a nyní svěřila i pohlaví očekávaného miminka.
23.10.2020 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (105 článků)

Sestřička z Ordinace odtajnila pohlaví očekávaného miminka: Herečka už shání výbavičku a kočárek

 
Těhotenství se jí podařilo dlouho tajit, herečka Kristýna Janáčková, kterou známe mj. jako sestřičku ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, se jím pochlubila teprve před dvěma měsíci. Nyní odtajnila i pohlaví očekávaného miminka.
07.01.2021 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Janáčková (80 článků)

Režisérka Alice Nellis - Nemůže se vůbec hýbat!

 
Režisérka filmů Výlet, Tajnosti nebo Mamas a Papas Alice Nellis (39) trpí těžkou boreliózou! Kvůli ní také přišla o režii očekávaného filmového trháku Lidice s rozpočtem 65 milionů korun a Karlem Rodenem v hlavní roli. „Má kvůli tomu vážné neurologické problémy,“ potvrdil deníku Aha! producent Adam Dvořák.
10.06.2010 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Dvořák (11 článků) , Alice Nellis (124 článků) , Karel Dvořák (51 článků) , Karel Dvořák (51 článků) , Karel Dvořák (51 článků)

To jsou ale kůzlátka! Podívejte se na velmi odvážné snímky Hany Vagnerové ze seriálu Expozitura

 
Hana Vagnerová  (30) , sexbomba z očekávaného podzimního seriálového trháku televize Nova Expozitura, která se kvůli natáčení dokonce rozešla s přítelem Marko Simičem, rozhodně nezná slovo stud. Krásná herečka, která v šestnáctidílné kriminální sérii představuje novicku v policejním týmu Terezu Hodačovou, ukázala svá ňadra již několikrát. Nejen v seriálech Horákovi, Odsouzené a Vyprávěj. Úplně nahá se navíc předvedla ve velkofilmu Bathory. Pokochejte se ve fotogalerii.
03.08.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (159 článků)

To jsou ale kůzlátka! Podívejte se na odvážné snímky herečky Hany Vagnerové

 
Hana Vagnerová  (30) , sexbomba z očekávaného podzimního seriálového trháku televize Nova Expozitura, která se kvůli natáčení dokonce rozešla s přítelem Marko Simičem, rozhodně nezná slovo stud. Krásná herečka, která v šestnáctidílné kriminální sérii představuje novicku v policejním týmu Terezu Hodačovou, ukázala svá ňadra již několikrát. Nejen v seriálech Horákovi, Odsouzené a Vyprávěj. Úplně nahá se navíc předvedla ve velkofilmu Bathory. Pokochejte se ve fotogalerii.
03.08.2011 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vagnerová (159 článků)

Exkluzivní ukázka z akčního trháku: Svázaná Scarlett Johansson zkope pět chlapů

 
VIDEO: Herečka Scarlett Johansson (28) si v novém snímku Avengers podle komiksové předlohy zahrála sexy roli Černé vdovy. Ta si dokáže lehce poradit v zajetí a svázaná přelstít několik mužů. Jak? Podívejte se na videoukázku z velmi očekávaného snímku Avengers, který má u nás premiéru letos v květnu.
09.04.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Scarlett Johansson (318 článků)