Článek

Dům oběšených panenek na Pardubicku: Je v nich zakletý život dítěte, tvrdí majitel

 
Česko má svůj ostrov panenek. Postaral se o něj Lubomír Votava, který svou dům a vše kolem "odzdobil" oblíbenými hračkami. Z místa, které fotoreportérka eXtra.cz navštívila, se tají dech. Podívejte se, jak děsivý domek v obci Rváčov na Pardubicku vypadá.
22.02.2023 08:45 |

podobné články

Podobné články

Hřbitov panenek, jedno z nejděsivějších míst světa. Stala se tu skutečná tragédie

 
Isla de las Muńecas neboli Ostrov panenek, nacházející se v Mexiku, se dá považovat za jedno z nejstrašidelnějších míst na světě. Ostrov panenek vypadá jako z hororu. Po celém ostrově jsou rozmístěny panenky různých velikostí a v různém stadiu rozkladu. Panenky tam umístil bývalý majitel ostrova Julian Santana Barrera, protože věřil že panenky pomohou zahnat ducha dívky, která se tam před lety utopila.
10.10.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Santana Santana (4 články)

20 panenek, které byste si do pokojíčku nedaly: O tomhle se vám bude zdát!

 
Těžko říct, jestli existuje ještě něco strašidelnějšího než sběratelé panenek. Všichni sběratelé panenek jsou vrazi. Bez výjimky. Vídáme to totiž v televizi. A ty panenky pak v noci ožívají a vydávají se do našich ložnic, vždy ve stejnou dobu, aby nám do ouška pošeptaly, že zemřeme. Tak to je.
09.08.2013 13:05 |

podobné články

Výstavu panenek zahájil český herec s vizáží puberťáka. Doma už má přitom malou dcerku

 
Zajímavým hostem zahájení výstavy panenek byl herec známý například z Ordinace v růžové zahradě či Policie Modrava - Filip Tomsa. Ač na to nevypadá, doma má tříletou dcerku Rozárku, tak se možná přišel inspirovat a také zjistit, jaké typy panenek vlastně existují.
18.08.2015 05:50 |

podobné články

Osobnosti: Filip Tomsa (68 článků)

Když panenky nahánějí hrůzu

 
Stovky panenek v různém stádiu rozkladu mají na malém mexickém ostrůvku upokojit nešťastnou dětskou duši, místo toho se místo změnilo v muzeum hororu. Lidé, kteří trpí pediofobií - tedy strachem z panenek, ani nemusí stát pod stromy ověšenými urvanými hlavami panenek. Stačí jim minout výlohu hračkářství.
10.11.2018 10:21 |

podobné články

Konečná (KSČM): Státní fond životního prostředí připomíná zakletý zámek

 
Státní fond životního prostředí začíná připomínat zakletý zámek. Zámek ukrývající poklady, které by rádi získali loupeživí lapkové. Nepochybuji, že možnost rozdělovat desítky miliard korun neodolatelně láká. Láká tak moc, že pro některé exponenty přestávají platit poslední zbytky pravidel slušného chování.
02.04.2011 15:10 |

podobné články

Na Pardubicku jde při sexu o holý život! Amatérka Viky69 brala za číslo 800 Kč, HIV vám k tomu přibalila zadarmo!

 
Žena z Pardubicka, která na internetu vystupovala jako Viky69 (nebo také Niky69), vědomě roznášela virus HIV. V mnoha domácnostech na Pardubicku panuje nepříjemné dusno. Pokud si chcete domlouvat na Pardubicku a Hradecku náhodný a nechráněný sex, nedoporučujeme to. Policisté stále hledají pány, kteří s touto dámou měli pohlavní styk. Podle kriminalistů jich může být několik stovek.
30.07.2016 16:05 |

podobné články

To je boží! 12 dětí, které vypadají stejně jako jejich panenky!

 
Máme pro vás naprosto boží fotogalerii malých dětí, které jsou samy o sobě boží, a jejich panenek. Ale ne jen tak ledajakých, panenek dvojníků! Neboli takových, které jsou jim podobné, jako by byly šité podle nich!
22.06.2015 09:01 |

podobné články

Výstava uměleckých panenek: Stojí jako nové auto!

 
Milujete panenky? Pak byste si neměli nechat ujít unikátní výstavu uměleckých panenek, po kterých prahnou sběratelé z celého světa.  Každá je originálním dílem, druhá taková na světě neexistuje!
03.12.2011 12:15 |

podobné články

Holky, co se stylizují do panenek

 
Některé dívky přirozená krása nudí, a tak se stylizují do panenek. Jejich snaha se co nejvíce podobat hračkám je odměněna přízní fanoušků....
27.04.2012 12:25 |

podobné články

Zvrhlík oběsil na mostě tělíčka panenek Barbie

 
Drobná nahá tělíčka panenek bezvládně visící v prostoru. Takový bizarní pohled se minulý týden naskytl obyvatelům města Medford v americkém Oregonu. Z mostu, který vede přes Barnett Road, neznámý vyznavač poněkud zvráceného humoru pověsil na provázcích panenky Barbie.
06.04.2013 19:20 |

podobné články

Šílené záliby celebrit: Vede Johnny Depp a jeho sbírka panenek Barbie!

 
Řekli byste do svého oblíbeného idolu, že bude milovníkem panenek? Druhý zase nejraději zahradničí. Jaké jsou další nezvyklé záliby známých osobností?
18.05.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1038 článků)

Hrozivý ostrov panenek: Patří mezi nejděsivější místa světa! VIDEO

 
Když tenhle ostrov navštívíte, budete se z toho asi dlouho vzpamatovávat. Je plný děsuplných panenek. Místo oficiálně patří mezi sedm nejpodivnějších na světě. Podívejte se na hororové fotky.
24.01.2014 09:05 |

podobné články

Hvězdy showbyznysu se stanou patrony panenek a pomohou zvolit Miss Generali

 
Nadace pojišťovny Generali spustila na www.panenkypomahaji.cz netradiční kampaň na podporu očkování dětí v rozvojových zemích. V rámci projektu „Adoptuj panenku, zachráníš dítě“, organizovaného Českým výborem pro UNICEF, vyrobili zaměstnanci skupiny Generali více než 100 látkových panenek.
09.10.2014 20:21 |

podobné články

Benefiční aukce panenek pro UNICEF vynesla přes dva miliony korun

 
Jedna z nejvýznamnějších charitativních akcí českého UNICEF, benefiční aukce panenek předních umělců, návrhářů a známých osobností se konala v úterý 15. listopadu 2016 v prostorách Českého muzea hudby v Praze. Patronkou aukce se i letos stala oděvní návrhářka Liběna Rochová, v roli moderátora a licitátora aukcí provázel Karel Voříšek. Slavnostní večer zpříjemnila také vystoupení zpěvaček Marthy Elefteriadu a Věry Martinové, swingového zpěváka Jana Smigmátora a souboru Dětského baletu Praha.
19.11.2016 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Věra Martinová (124 článků) , Martha Elefteriadu (42 článků) , Karel Voříšek (439 článků)

Doktor perverz si kupoval dívky (12 až 15) na sex! Zatkli ho s kufrem plným panenek a lubrikantu

 
Perverzní britský doktor byl zatčen v Kambodži kvůli podezření, že kupoval na sex dívky ve věku 12 až 15 let. Kufr Clivea Cressyho (69) byl plný panenek, dětského oblečení, lubrikantu a kondomů. Podle policie doktor perverz zaplatil v přepočtu 86 tisíc korun, aby měl sex s pannou.
03.05.2017 18:10 |

podobné články

Mexické království strachu a hrůzy: Ostrov plný děsivých panenek!

 
Mexický ostrov Isla de las Muñecas není nic pro slabé povahy! Je totiž posetý tisíci, mnohdy pořádně děsivých panenek a zvláště při soumraku tu panuje hororová atmosféra. Kdo má tuhle hrůzu na svědomí?
25.09.2018 18:50 |

podobné články

Na výstavě Doll Prague jsou i panenky za desetitisíce

 
V pražském Paláci Lucerna probíhá 6. ročník mezinárodní výstavy Doll Prague 2019, kde se představují umělecké panenky, loutky a medvídci Teddy z celého světa. Tématem celé akce je období první republiky, které se stalo inspirací pro vytvoření nové kolekce pěti dobových panenek. Patronkou výstavy je herečka a sběratelka panenek Barbora Štěpánová.
10.11.2019 03:50 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (200 článků)

Jde o úchylku? Překvapivý koníček Báry Štěpánové!

 
Barbora Štěpánová (59), známá například z Ordinace v růžové zahradě, prozradila, že je velkou milovnicí panenek. Na někoho může tento koníček působit kapku bizarně nebo jako úchylka. Takovéto označení však milovníkům panenek může připadat velmi hanlivé.
25.12.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Bára Štěpánová (200 článků)

Děsivý ostrov panenek v Mexiku: Znáte jeho kruté tajemství?

 
Znáte místo, kde by noc nechtěl strávit nikdo z nás? Ostrov, kde zemřela mladá dívka, dnes skýtá více než 1500 panenek zavěšených na stromech. Legenda praví, že pohybují končetinami a šeptají si.
15.08.2021 20:15 |

podobné články