Článek

Důchodce, který „uvěřil“. Nechtějte vědět, co za chvíli poběží na ČT

 
Zmatený důchodce, který uvěřil fake news o atomové válce a chodí po městě v atombordelu. To je hlavní hrdina klipu, který má být vysílán i na České televizi jako varování před dezinformacemi. Stvořil jej projekt Demagog.cz v rámci své edukační kampaně k eurovolbám. Očekává totiž, že tyto volby budou některé síly chtít ovlivnit „koordinovanou dezinformační kampaní“ ještě více, než ty předcházející.
28.04.2024 07:25 |

podobné články

Podobné články

Olga Havlová: Ani nechtějte slyšet, co říkám o Kalouskovi

 
JINÝMA OČIMA Jmenuje se Olga Havlová, je zastupitelkou jedné z obcí Moravskoslezského kraje a o vládě Petra Nečase, či o ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi si nemyslí nic dobrého. „Tady u nás se premiérovi říká Pan přesčas. A Kalouskovi? To ani nechtějte slyšet. U lidí je zapsaný jako hulvát,“ poznamenala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jmenovkyně bývalé první dámy.
09.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Havlová (158 článků) , Petr Nečas (9422 článků) , Miroslav Kalousek (7856 článků)

Olga Havlová: Ani nechtějte slyšet, co říkám o Kalouskovi

 
JINÝMA OČIMA Jmenuje se Olga Havlová, je zastupitelkou jedné z obcí Moravskoslezského kraje a o vládě Petra Nečase, či o ministrovi financí Miroslavu Kalouskovi si nemyslí nic dobrého. „Tady u nás se premiérovi říká Pan přesčas. A Kalouskovi? To ani nechtějte slyšet. U lidí je zapsaný jako hulvát,“ poznamenala v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz jmenovkyně bývalé první dámy.
09.10.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Havlová (158 článků) , Petr Nečas (9422 článků) , Miroslav Kalousek (7856 článků)

Malajsijec opustil manželku - uvěřil, že je démon a chce ho zabít

 
Vlastní manželku opustil Malajsijec, který uvěřil tvrzení média z místního chrámu, že jeho žena je démon a chce ho zabít.
08.01.2011 12:05 |

podobné články

Zeman se omluvil Nečasovi: Uvěřil jsem provokaci Šlachty a Ištvána, kál se kvůli Nagyové

 
Prezident Miloš Zeman se v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech omluvil expremiérovi Petru Nečasovi za to, že uvěřil tvrzení tehdejšího šéfa ÚOOZ Roberta Šlachty a vrchního státního zástupce Ivo Ištvána ohledně „obří“ kauzy související se zátahem na Úřad vlády. Nečas posléze podal demisi a Zeman nenechal vládu vybrat nového premiéra, zvolil cestu úřednického kabinetu Jiřího Rusnoka.
28.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9422 článků) , Miloš Zeman (28077 článků) , Jiří Rusnok (1937 článků)

„Kupte si to, platíme vás dost!“ Muž z ČT loudil to, za co ostatní musejí platit

 
Co udělá s Českou televizí novela zákona o ČT? Podle komentátora Petra Holce může z veřejnoprávní televize udělat vládní a ještě k tomu dražší. Proč si to myslí, chtěl vědět dramaturg ČT Kamil Švec. Ale nepochodil. Holec mu vzkázal, že jestli chce vědět proč, musí si článek zaplatit. Švec ale měl za to, že by si měl komentátor svůj názor obhájit. „Kupte si už proboha ten článek, na to vás platíme dost. A nechtějte po mě, abych něco hájil na twitteru, protože to zrovna vy chcete! Fakt jste se všichni v ČT zbláznili?“ ptal se Petr Holec.
26.01.2022 09:45 |

podobné články

Nedvěd poběží pražský půlmaraton, v plánu má i etapu Tour de France

 
Bývalá fotbalová hvězda Pavel Nedvěd, který loni ukončil kariéru, poběží sobotní půlmaraton v Praze.
24.03.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nedvěd (304 článků)

REMA Systém: V Praze se poběží pro gorily, pomoci gorilám můžete i odevzdáním starého mobilu

 
V centru Prahy proběhne v sobotu 15. června již čtvrtý ročník Běhu pro gorily. Charitativní běh odstartuje ve 14 hodin na Hradčanském náměstí a účastníci poběží 4,6 kilometru do cílové rovinky na Václavském náměstí. Cílem akce je podpořit ochranu goril nížinných v africkém Kamerunu, které jsou ohroženy vyhynutím. Přispět na gorily mohou lidé nejen účastí na běhu, ale také odevzdáním starého vysloužilého mobilu u stánku společnosti REMA Systém, který se bude nacházet v cíli trasy.
13.06.2013 09:25 |

podobné články

Sanitka nahradí v pátek na ČT1 Vyprávěj

 
Pokračování slavného seriálu z 80. let Sanitka, který Česká televize (ČT) uvede v září, poběží každý pátek od 20:00 na ČT1. Pořad tak ve vysílacím čase nahradí populární retro seriál Vyprávěj, jenž v létě pátou řadou skončil. První program ČT se bude věnovat seriálům téměř každý všední den, kdy ve čtvrtek například poběží Kriminálka Staré Město II. V sobotu se diváci mohou těšit na šestou řadu taneční show StarDance. ČT podzimní schéma dnes představila na tiskové konferenci. 
08.08.2013 18:30 |

podobné články

Běh se žlutou stužkou proti předsudkům poběží příští rok stovky lidí

 
V roce 2017 se opět stovky běžců zúčastní závodů se žlutou stužkou na hrudi. Podpoří tak projekt s názvem Yellow Ribbon Run, který má za cíl zvýšit povědomí o problematice zaměstnávání lidí propuštěných z vězení. Od dubna do června se poběží celkem čtyři „žluté“ běhy, a to v rámci atraktivních běžeckých závodů – Sportisimo 1/2Maratonu Praha v dubnu, Volkswagen Maratonu Praha v květnu a O2 Pražské štafety 4x5 v červnu 2017.
11.11.2016 20:00 |

podobné články

V Ďáblickém háji budou závodit běžci. Trať má od 30 metrů do 4 kilometrů

 
Ďáblickým hájem v neděli 23. dubna opět poběží Jarní běh, který se těší už na svůj 46. ročník. Události se může zúčastnit prakticky kdokoliv: pro zájemce jsou připravené trasy té nejrozmanitější náročnosti. Poběží se vzdálenosti od 30 metrů do 4 kilometrů.
22.04.2017 12:15 |

podobné články

Prahou v sobotu večer poběží vytrvalci: Závod omezí dopravu na nábřeží i v centru

 
Metropole se o nadcházejícím víkendu stane dějištěm tradičního závodu Birell Grand Prix Praha 2017, který se v hlavním městě poběží už podvaadvacáté. Během večerní akce dojde ke kompletnímu uzavření levého břehu Vltavy v centrální části metropole, další omezení se objeví v ulicích v centru.
08.09.2017 06:40 |

podobné články

Pražský maraton se na podporu šance pro lidi s trestní minulostí poběží už potřetí

 
Nedělního maratonu a 2RUNu, nejtěžších závodů letošního ročníku Běhu se žlutou stužkou, se zúčastní celkem 35 běžců včetně bývalých vězňů. Sportovně-charitativní závod, který upozorňuje na téma obtížné zaměstnatelnosti lidí s trestní minulostí, se poběží jako součást Volkswagen Maraton Praha 6. května 2018. Letos se koná již třetí ročník Běhu se žlutou stužkou.
03.05.2018 21:20 |

podobné články

Autodrom Most: Půlmaraton na autodromu se poběží pod záštitou primátora města Mostu

 
Mostecký primátor Jan Paparega udělil záštitu půlmaratonu, který se v sobotu 22. února poběží v areálu místního autodromu. Město je zároveň partnerem vytrvalostního závodu. „Záštitou primátora běh získává na prestiži. Silný partner má s pořádáním běžeckých závodů letité zkušenosti, což nám určitě pomůže při organizaci. Chceme, aby akce byla pro zúčastněné ještě atraktivnější a zajímavější,” slibuje si od spolupráce s městem ředitelka polygonu společnosti AUTODROM MOST Veronika Raková.
10.02.2020 17:41 |

podobné články

Bolt poběží v Šanghaji dvoustovku, pak se přesune do Ostravy

 
Poprvé od svého předloňského olympijského triumfu v Pekingu poběží v neděli trojnásobný světový rekordman Usain Bolt v Číně.
21.05.2010 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (377 článků)

Horník přežil v zavaleném dole. Teď poběží maratón!

 
Necelý měsíc po své záchraně ze zříceného dolu v Chile poběží horník Edison Peňa maratón v New Yorku. V úterý o tom informovala stanice CNN.
02.11.2010 07:45 |

podobné články

ZMĚNA! Pořad VÍKEND poběží od úterý v novém vysílacím čase

 
Pořad Víkend dostal k šestým narozeninám od TV NOVA dárek. Nový vysílací čas a jako bonus deset minut navíc. Od 22. března poběží Víkend každé úterý hned po Ordinaci v růžové zahradě, tedy zhruba kolem půl desáté večer.
21.03.2011 17:05 |

podobné články

Fotbalista Lizarazu POBĚŽÍ centrem Evianu NAHÝ, oslaví tak postup do ligy

 
Bývalý francouzský fotbalista Bixente Lizarazu poběží centrem Evianu nahý. Mistr světa a Evropy tak oslaví postup tamního klubu do první ligy.
29.05.2011 16:00 |

podobné články

Půlmaraton se v Ústí nad Labem poběží CHEMIČKOU!

 
Návrh trasy Ústeckého půlmaratonu se změnil, poběží se chemičkou. Ředitel závodu sám přišel s tímto návrhem.
28.07.2011 11:35 |

podobné články

Čtvrtkařská štafeta žen poběží na MS finále

 
Štafeta českých čtvrtkařek poběží na MS atletů v korejském Tegu finále, v rozbězích na 4 x 400 metrů dosáhly Denisa Rosolová, Zuzana Bergrová, Jitka Bartoníčková a Zuzana Hejnová osmého nejlepšího času a postoupily.
02.09.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Hejnová (157 článků)