Článek

Drzí stánkaři! »Na černo« postavili na Kampě stánky s občerstvením: Radnici na to upozornili občané

 
Klobásy za 120 Kč, grilovaná kýta za 99 Kč. Takové „dobroty” měli v plánu prodávat na Kampě stánkáři, kteří na místo dovezli stánky a vše si připravili tak, aby mohli začít co nejdřív prodávat. Tomu ale udělala díky upozornění občanů přítrž radnice Prahy 1. Vše totiž mělo probíhat bez povolení.
15.02.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (56 článků)
Podobné články

Kdo dojede na černo nejdál? Zábava školáků, která může přijít na tisíce

 
Děti a studenti mají od dopravních podniků různé druhy zvýhodněného jízdného. Přesto stále více narůstá počet mladých, kteří se vydávají na cestu městskou hromadnou dopravou na černo. Občas jde jen o hru nervů, kdo déle vydrží být černým pasažérem. Jenže tato zábava se může pěkně prodražit a jízdu na černo dopravní podnik jen tak neodpouští.
12.06.2016 19:20 |

podobné články

Stánky s občerstvením mají žně! 6 TIPŮ, jak se nenechat ošidit

 
Letní radovánky nás často přivedou ke stánkům s rozličným občerstvením? Na co si dát pozor u těchto sezónních prodejen tak, abychom uchránili své zdraví a peněženku?
20.06.2014 19:05 |

podobné články

Klobásky na Václavském náměstí končí

 
Do konce letošního roku z pražského Václavského náměstí zmizí všechny pouliční trafiky a stánky s občerstvením. Na dnešním zasedání o tom rozhodli pražští radní. Magistrát je v rámci revitalizace celého náměstí hodlá nahradit někdy v budoucnu šesti unifikovanými stánky, kde se budou prodávat zejména noviny, květiny či pečivo. Zda se do centra vrátí i klasické klobásy a jiné pochutiny, vedení města ještě zváží.
31.01.2012 16:45 |

podobné články

Od metra v Holešovicích zmizely legendární stánky. Nabízely jídlo i levné oblečení

 
Prostranství vedle vstupu do metra Nádraží Holešovice prokouklo. Zmizely odtud totiž stánky s občerstvením a levným oblečením. Nechal je odstranit dopravní podnik.
03.04.2017 17:25 |

podobné články

Werichovci rozdávali úsměv na tváři. Na Kampě se zpívalo, hrálo a nafukovaly se „pytlíky“

 
Před Werichovou vilou na pražské Kampě v sobotu odpoledne bylo rušno. Sešly se zde asi dvě desítky lidí ze sdružení Werichovci, kteří šířili nejen dobrou náladu, ale společně si s kolemjdoucími i zazpívali. Připomněli si tak výročí uvedení první hry Jiřího Voskovce a Jana Wericha Vest pocket revue. Všichni zúčastnění zároveň upozornili na fakt, že vila stále není opravena a rekonstrukce se neustále protahuje.
23.04.2016 21:35 |

podobné články

Hádka o plácek pod Karlovým mostem: Praha 1 tam chce umění, ne „párky v rohlíku“

 
Radnici Prahy 1 se nelíbí myšlenka vytvořit pod jedním z oblouků Karlova mostu na Kampě prostor s občerstvením pro místní i pro turisty. Je to jedna z možných variant nového využití, kterou by si dle svého prohlášení dovedl představit náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD). Místní úřad ale s takovou změnou nesouhlasí. Mnohem raději by na tomto místě viděl volné prostory pro turisty, kde by se nacházelo umělecké výtvarné dílo.
12.07.2017 17:30 |

podobné články

Stánkaři v Karlíně na apríla zahájí sezonu: Trhy nově budou i ve středu

 
Farmářské trhy se vracejí do Karlína. Prodejci s lokálními výrobky se na zdejším náměstí poprvé letos objeví se začátkem dubna, zahájení provozu doprovodí živá hudba. Kromě víkendového prodeje budou stánky nově otevřené také během pracovního týdne.
30.03.2017 07:35 |

podobné články

Vietnamští prodejci musí stánky z Holešovické tržnice odstranit do konce února

 
Stánkaři v Holešovické tržnici dostali na odstranění svých stánků nový termín do konce února. Novinkám to potvrdil pražský náměstek pro finance Pavel Vyhnánek (Praha sobě). Trhovci měli původně prostor opustit do konce ledna.
21.01.2019 09:25 |

podobné články

Stánkaři v Praze začali prodávat vánoční stromky: Kde a za kolik je koupíte?

 
Do Vánoc sice zbývají více než dva týdny, už teď ale na některých místech v metropoli vyrostly stánky s vánočními stromky. Redakce Blesk.cz proto do pražských ulic vyrazila, aby zjistila, za kolik je možné si v metropoli koupit nejdůležitější symbol vánoc, kterým je vánoční strom. K mání jsou kromě klasických smrčků i vzrostlé jedle blížící se k třímetrové velikosti nebo napak malé stromky v květináči. Za kolik a kde je pořídíte?
07.12.2019 06:05 |

podobné články

Plyn vybouchl ve stánku s občerstvením

 
K velkému neštěstí málem došlo ve Veselí nad Moravou. Ve čtvrtek krátce po 12 hodině došlo k výbuchu propanbutanové láhve ve stánku s občerstvením.
14.05.2009 12:40 |

podobné články

Modelka Peaches Geldof se s tím nepáře a kojí u stánku s rychlým občerstvením

 
Ani nedaleko postávající paparazzi neodradí britskou modelku a novinářku Peaches Geldof od kojení na veřejnosti. Konkrétně u posezení vedle stánku s rychlým občerstvením v parku. Peaches měla kolem sebe rušno, kromě manžela Thomase Cohena a jejich dvou synů se okolo ochomýtala spousta lidí. Geldof ale nelení, a když je pro tříměsíčního Phaedru čas oběda, maminka se přizpůsobí vždy a všude.
24.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Peaches Geldof (47 článků)

Zdivočelý vozík s občerstvením řádil na letišti v Chicagu

 
Vůz s občerstvením způsobil v pondělí naprostý chaos na letišti v O'Hara v americkém Chicagu. Až zásah zaměstnance American Airlines bezuzdné řádění splašeného vozíku ukončil.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Šmajda slíbil: Když vyhraju, půjdu na černo!

 
Miro Šmajda (20) se nechal v televizi nepředloženě vyhecovat k sázce. Pokud by vyhrál Česko Slovenskou SuperStar, nechá si zpěvák svou blonďatou hřívu obarvit na černo!
10.11.2009 05:20 |

podobné články

Miro Šmajda: Obarvím se na černo!

 
Finalista Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (21) se bojí o své milované kadeře! Vsadil se totiž, že když soutěž přece jen vyhraje, nechá se obarvit na černo. A teď rozhodnutí lituje.
14.12.2009 02:05 |

podobné články

V černo-zlatých barvách pojede jen jedna stáj s Lotusem v názvu

 
Ve startovním poli formule 1 se v příštím roce představí v černo-zlatých barvách nová stáj Lotus Renault GP.
12.12.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Lotus (115 článků)

Otřepaná Leichtová: Rudé halucinogeny, kam se podíváš

 
Zdá se, že na křest cédéčka Ondřeje Rumla byl povinný černo-červený dress code. Zdali se návštěvníkům akce černo-červená barevná kombinace vydařila rozhodne módní redaktor Jiří Č.
03.02.2011 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (191 článků)

Módní lekce: Oblékněte se do černo-bílé elegance!

 
Když se venku žení doslova všichni čerti, ztrácíme náladu na barevné oblečení. Ale nevadí! Dokonale totiž můžeme vypadat i v jednoduché, černo bílé kombinaci! Inspirujte se následujícím článkem!
17.07.2012 11:25 |

podobné články

Nezaměstnaní jsou zoufalí, budou klidně pracovat na černo

 
K zoufalství dohání lidi vysoká nezaměstnanost. Pokud jsou bez práce delší dobu, jsou ochotni začít pracovat na černo, jen aby byli nějak užiteční. Pracovat bez smlouvy jsou ochotni téměř dvě třetiny z dotázaných.
30.08.2012 17:40 |

podobné články

Práce na černo? Výborný nápad, myslí si lidé

 
Čtyři pětiny zájemců o zaměstnání by šly pracovat bez náležité pracovní smlouvy, tedy pracovat "na černo". Vyplynulo to ze srpnového průzkumu pracovního portálu, který provozuje společnost LMC.
02.09.2012 19:40 |

podobné články