Článek

Druhá řada Love Islandu zná své vítěze: Pohádkovou výhru 2 miliony korun si pár rozdělil

 
Ve vile lásky zůstaly už jen tři páry, které v posledním finálovém díle bojovaly o 2 miliony korun. Diváci nakonec rozhodli o tom, zda částku získá Denisa a Kryštof, Lucie s Martinem nebo Sabina a Zbyněk. Napínavý finálový díl odvysílala televize Nova.
13.11.2022 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Love (7 článků)
Podobné články

Překvapení roku se nekonalo: Dva miliony si z Love Islandu odnesla Laura a Martin

 
Reality show Love Island zná konečně vítěze. Těmi se stala Laura a Martin. Získali tak pohádkovou výhru dva miliony korun. Zda jim dobrá nálada a hlavně láska vydrží, budou diváci moci sledovat v show Love Island After, která bude dokumentovat, jak si ostrovani žijí po návratu z Kanárů domů.
14.11.2021 23:25 |

podobné články

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Nikol Moravcová jako moderátorka Love Islandu pohořela: Podle diváků byla zcela zbytečná

 
První řada reality show Love Island Česko a Slovensko již zná své vítěze, kterými se stali favorizovaní Laura s Martinem. Pár se obešel bez skandálů i přílišné kritiky, což se nedá říct o moderátorce show Nikol Moravcové (34), která se v Love Islandu objevila spočítáním prstů na jedné ruce. Dle diváků byla zcela zbytečnou postavou a také pro ně bylo velké překvapení, že si i finále neodmoderovali soutěžící sami.
17.11.2021 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

David z Love Islandu dotlačil ke společnému tetování po expřítelkyni i Kočendovou: Sotva se mě zeptal, přiznala s pobavením

 
Druhá řada Love Islandu sice skončila, avšak další vlnu reality show nyní prožívají páry v reálném světě. Natálie Kočendová a David Vitásek sice na výhru nedosáhli, zato jsou bezesporu tím nejpopulárnějším párem. Nedávno se svěřili, že si hledají společné bydlení, a všechny fanoušky překvapili, když si nechali udělat i společné tetování. Půvabná Natálie redakci eXtra.cz prozradila, jak k tomuto rozhodnutí dospěli a co si myslí o tom, že má její partner společné tetování i se svou ex.
28.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Vítězové Love Islandu na líbánkách: Kryštof s Denisou hrdličkují na ostrově lásky

 
Po dvou měsících je rozhodnuto a jména vítězů letošní série reality show Love Island jsou již známá. Ze tří finálních párů nejvíce zabodoval Kryštof s Denisou, kteří si nejenže vybojovali pohádkovou výhru 2 miliony korun, ale nyní si užívají i romantických líbánek! Nejen tím se dvojice pochlubila na sociálních sítích. Jaké mají plány do budoucna?
16.11.2022 18:25 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Jasnovidec David z Love Islandu: Tvrdá slova o vítězném páru

 
Reality show Love Island zná své vítěze. Milionovou výhru si odnesli po měsících hledání lásky Kryštof s Denisou. Své k tomu řekl i jeden ze soutěžících této řady David Vitásek. "Kdyby to vyhráli Kryštof s Denisou, tak to je shit. Vyhrál by to podobný pár jako minulý rok," řekl ve videu na sociální sítí TikTok.
14.11.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Hrdličky z Love Islandu: Finále byl šok, tvrdí Gabča s Pítrem. I bez milionů se cítí jako vítězové

 
Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, účastníci historicky prvního česko-slovenského ročníku Love Islandu, si sice hlavní výhru dva miliony korun z reality show neodnesli, přesto se cítí jako vítězové. Po skončení natáčení na Kanárských ostrovech totiž patří mezi jediné dva páry, kterým láska nadále přetrvává. Jak zpětně vzpomínají na tuto zkušenost a čím lákají lidi, aby s přihláškou do dalšího ročníku neváhali? O tom se rozpovídali v rozhovoru pro eXtra.cz.
18.05.2022 05:10 |

podobné články

Gášpárová z Love Islandu svlékla tričko a ukázala žhavou fotku s Pítrem

 
Dlouhovlasá kráska známá z Love Islandu Gabriela Gášpárová (20) se na Instagramu pochlubila žhavou fotkou svého přítele Petra Havránka (25), kterého ulovila během natáčení reality show. I když si diváky oblíbený pár nakonec dvoumilionovou výhru neodnesl, alespoň k sobě zahořeli láskou a to je důležitější než všechny peníze světa.
04.12.2021 11:45 |

podobné články

David Vitásek z Love Islandu seká latinu: Natálii slibuje oporu, poznal její rodiče a hledá společné bydlení

 
David Vitásek sice z Love Island neodešel s nejlepší vizitkou ani s pohádkovou odměnou 2 miliony korun, ale i přesto se může cítit jako vítěz. Mladý fotbalista si ve vile našel lásku, a jak se zdá, nyní je skutečně šťastný. S Natálií Kočendovou již zažili první vztahové zkoušky, které jejich štěstí jen upevnily. A právě o tom se David rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. Prozradil, že ho čeká seznámení s rodiči své drahé polovičky a hledání bytu pro společné soužití!
12.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Shopaholicadel v Love Islandu: Dejte ji tam, prodáme obě ledviny, prosí lidé

 
Známá influencerka Shopaholicadel již několik měsíců ovládá český internet. Ačkoli jí byl několikrát smazán účet a zdálo se, že její pomyslné “slávě” je konec, Adéla Pulcová vždy dostala zelenou a vrátila se na sociální sítě zpět. Nyní by ji lidi rádi viděli v reality show Love Island. “Prosím TV Nova, vemte ji do Love Islandu,” koluje po TikToku. 
19.10.2022 13:10 |

podobné články

Nathan láká na účast v Love Islandu: Dvouměsíční dovolená a otevřené dveře, hlásí

 
Nathan Christián Dzaba, účastník první série reality show Love Island, láká k účasti v nadcházející řadě. Castingy do druhé epizody jsou právě nyní v plném proudu a podle Nathana by lidé s přihláškou neměli otálet. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil důvody. Lásku, v čem tkví celé kouzlo pořadu, si sice nenašel a neodnesl si ani pohádkovou výhru, ale ani tak rozhodnutí být součástí natáčení rozhodně nelituje. 
24.07.2022 05:10 |

podobné články

Love Island míří do finále: O milionovou výhru bojují poslední páry. Křivák David prozradil svého favorita

 
Love Island se blíží do finále. Od pátečního večera mohou fanoušci v aplikaci Love Island rozhodnout, který z párů se stane vítězným a zaslouží si výhru dva miliony korun. Velké finále moderované Zorkou Hejdovou, ve kterém o sympatie diváků budou soupeřit už jen tři páry. Komu fandí nedávní odpadlíci David s Natálií? A jak si show užila Zorka Hejdová (32)? To si přečtěte níže.
08.11.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)

Hanka a Jakub z Love Islandu řeší problém se stěhováním. Rozhodují se nad novým startem nebo jistotou

 
Jeden z nejoblíbenějších párů Love Islandu Hanka Dědková a Jakub Vitek se do finále sice nedostali, zato si však z Kanárských ostrovů přivezli skutečné pouto. Redakci eXtra.cz prozradili, jaký byl pro ně návrat do reality. Také promluvili o stěhování, vánočních svátcích a názoru na oficiální vítěze druhé řady Denisu s Kryštofem.
26.11.2022 18:40 |

podobné články

Česko Slovensko má talent vyhrála patnáctiletá zpěvačka: Pohádkovou výhru investuji do hudby, říká Nikola Kusendová

 
Diváci vybrali svého vítěze desáté řady show Česko Slovensko má talent 2022. Pohádkovou výhru získala patnáctiletá zpěvačka Nikola Kusendová, která je už sedmým vítězem ze Slovenska. Pro TV JOJ prozradila, jak naloží s finanční odměnou a co plánuje do budoucna.
27.11.2022 15:20 |

podobné články

Gábi s Pítrem z Love Islandu promluvili o stalkingu: Bylo to nepříjemné, přiznal pár

 
Hvězdy Love Islandu Gabriela Gašpárová a Petr Havránek mají i necelý rok po reality show krásný vztah. Daří se jim i na sociálních sítích a aktuálně patří k nejsledovanějším osobnostem v Česku, avšak ne vždy je vše zalité sluncem. Pár se redakci eXtra.cz svěřil se stinnými stránkami své práce, která je někdy i psychicky náročná. Dále prozradili, proč se s ostatními účastníky tolik nevídají a na co by si dali pozor, kdyby se do vily na Kanárech opět vrátili. V neposlední řadě promluvili i o nepříjemných zkušenostech se stalkingem a Petr o seriálové roli v jednom z nejúspěšnějších českých seriálů.
11.08.2022 05:10 |

podobné články

David z Love Islandu a kruté kudly do zad: Natálii se smál do obličeje a holku zapřel

 
Tohle David z Love Islandu rozhodně nečekal! V oblíbené reality show totiž došlo na překvapivý zvrat, který šokoval nejen diváky u televizních obrazovek, ale také ostatní účastníky a především jeho současnou partnerku Natálii Kočendovou. V pondělním díle totiž prasklo, co se Davidovi dosud dařilo dokonale tutlat - doma na něj čeká druhá přítelkyně! O ožehavé záležitosti redakce eXtra.cz již informovala, ale mezi soutěžící se dostala až nyní. Jak se mladý fotbalista k situaci vyjádřil a je v ohrožení jeho účast v soutěži?
02.11.2022 06:10 |

podobné články

Osobnosti: David Love (38 článků) , David David (1461 článků) , David David (1096 článků)