Článek

Drtič Babiš: Všude vede ANO. Všude. Nová a zásadní čísla

 
Volební potenciál, který přinesla Česká televize, ukazuje, že ve všech krajích by vyhrálo hnutí ANO Andreje Babiše. A to poměrně drtivě. Druzí by povětšinou mohli být Piráti pod vedením Ivana Bartoše. Průzkum přinesla agentura Kantar.
06.09.2020 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20931 článků)
Podobné články

PŘÍŠERNÁ SMRT! Slováka v automobilce KIA slisoval DRTIČ PAPÍRU! Stroj spustila jeho KOLEGYNĚ!

 
Osmapadesátiletého muže ve slovenské automobilce KIA v pátek slisoval drtič papíru. Píše to webový portál deníku Nový Čas.
09.09.2011 15:10 |

podobné články

Drtič odpadu vcucnul mladíka. Vážně zraněný skončil na ARO

 
Mladého muže (22) v Otrokovicích vcucnul drtič odpadu. Vážně zraněného mladíka vyprostili hasiči a ihned byl převezen do nemocnice.
24.07.2012 13:00 |

podobné články

Lesy Praha: Kompostárna posiluje, přibyl další stroj, drtič biomasy

 
Novým členem týmu strojů Kompostárny hl. m. Prahy se začátkem prosince stal rychloběžný drtič Doppstadt AK 235. Jako nový pracovní partner doplnil překopávač, který k nám do kompostárny dorazil o měsíc dříve. Úkolem drtiče bude drcení dovezeného bioodpadu na menší, a tedy lépe kompostovatelné kousky.
13.12.2017 20:50 |

podobné články

Štěpánek (ODS): Česká televize? Spíš Bakalova televize!

 
Ať si klidně někdo říká, že to jsou čísla jen za jeden měsíc. Ať si klidně někdo říká, že to jsou čísla jen z jednoho pořadu. Ať si klidně někdo říká, že ta čísla nejsou reprezentativní. Na podstatě věci to nic nemění. Ta čísla jsou prostě strašná! Jaká čísla? Osmnáct a deset.
07.02.2011 11:55 |

podobné články

Miroslav Forman: Čísla kolem Covid-19? Jen staré známé sčítání jablek s hruškami

 
Počty nakažených, počty nově nakažených, dokonce počty mrtvých. Hrozivá čísla, která již skoro půl roku straší globální společnost. Čísla, která zásadně (a především negativně) ovlivňují naše životy a svobody. Čísla, která zavírají hranice a která vyrábějí tzv. bezpečné, ale i zapovězené země. Čísla, která ohrozila globální ekonomiku a životní úroveň skoro celé světové populace. Jaká je ale realita?
18.08.2020 13:55 |

podobné články

Šmucler: Covid případy do luxusních hotelů, vyjde to levněji. Česko nejhorší? Mám jiná čísla

 
ROZHOVOR „Snažím se dodat lidem naději, a kdybych mohl, tak bych to i zorganizoval. Tak se snažím pomáhat proti panice – ta zaplňuje nemocnice, spousta lidí je tam ze strachu. Strach oslabuje imunitu,“ vysvětluje Roman Šmucler, prezident České stomatologické komory. „Nemocnice je třeba zbavit lidí, kteří tam nepatří. Hlavně je třeba hlídat okresy. Praze při dobrém řízení nic nehrozí. Je třeba hlídat, aby někdo pomohl okresní nemocnici, pokud se začne plnit, tento stát je ale malý,“ doporučuje. „Německo mělo mnohem horší čísla na jaře, teď se tam čísla zvyšují. Slovensko mělo minulý týden nejhorší dynamiku epidemie v Evropě. V Česku vždy řešíme jen krátkodobá čísla a čísla, která vyvolávají pozornost,“ dodává.
22.10.2020 12:55 |

podobné články

Drtič Babiš u Jílkové: Po skončení pořadu jsme pro vás připravili malé pokračování

 
Andrej Babiš byl velkou hvězdou čtvrtečního Máte slovo na ČT1. Dokázal působit přirozeně, srozumitelně, navíc byl na debatu evidentně dobře připraven, a ačkoliv o sobě s oblibou tvrdí, že je nekomunikativní introvert, dokázal ovládat i různé komunikační detaily, jako vhodně zasazený úsměv. Poslanec TOP 09 František Laudát v pozici jeho oponenta naopak často ztrácel nervy a vyloženě propadal hysterii. Tak viděl televizní duel mediální analytik Jiří Mikeš.
16.05.2014 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20931 článků) , František Laudát (269 článků)

PRVNÍ VÝSLEDKY „Cizinci pryč!“ „Šabatová, nastěhuj si 20 Romů“. Tito dva zatím vedou boj o Senát. A drtič Kubera!

 
Primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati (ODS) letos usiluje o vstup do Senátu. A sečtení prvních volebních okrsků ukazuje, že by se mu to mohlo podařit do horní komory Parlamentu České republiky. Zdá se, že by mohl uspět i navzdory tomu, že se vymezoval proti cizincům. Celkově po začátku sčítání ve volbách do Senátu vedou kandidáti ODS, včetně Jaroslava Kubery, jehož podpora zatím vypadá mimořádně. Vede i exministr kultury Daniel Herman, kandidující na Chrudimsku.
06.10.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Raduan Nwelati (66 článků) , Daniel Herman (635 článků) , Daniel Herman (1102 článků)

„Cizinci pryč!“ „Šabatová, nastěhuj si 20 Romů“. Tito dva zatím vedou. Drtič Kubera! Propadák: TOP-bursíkovec, který dostal přes hubu za knihy Zemana

 
AKTUALIZUJEME Primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati (ODS) letos usiluje o vstup do Senátu. A sečtení prvních volebních okrsků ukazuje, že by se mu to mohlo podařit do horní komory Parlamentu České republiky. Zdá se, že by mohl uspět i navzdory tomu, že se vymezoval proti cizincům. Celkově po začátku sčítání ve volbách do Senátu vedou kandidáti ODS, včetně Jaroslava Kubery, jehož podpora zatím vypadá mimořádně. Vede i exministr kultury Daniel Herman, kandidující na Chrudimsku.
06.10.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (1143 článků) , Raduan Nwelati (66 článků) , Daniel Herman (635 článků) , Daniel Herman (1102 článků)

Babiš: Nevypadá to dobře. Čísla neklesají tak, jak jsme si představovali

 
Premiér Andrej Babiš (ANO) ve čtvrtek uvedl, že přestože čísla související s šířením koronavirové epidemie klesají, situace stále nevypadá dobře. Čísla totiž podle něj neklesají tak rychle, jak si vláda představovala. Je proto podle něj důležité, a to ještě před Vánoci, otestovat co nejvíce lidí, aby se nákaza nešířila v rodinách.
26.11.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20931 článků)

Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost!

 
Kalorie sem, kalorie tam! Zatímco někoho vůbec nezajímá, kolik má daná potravina kalorií, pro jiného je jejich počítání každodenním chlebem. Možná si kalorie počítáte i vy, neustále se oháníte nejrůznějšími tabulkami, porovnáváte, srovnáváte a snažíte se pro sebe najít jen to nejlepší. Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, že ono počítání kalorií a striktní dodržování doporučeného množství, není pro naše tělo až tak přínosné, jak si většina lidí myslí? Počítáte si kalorie? Patříte k ženám, které se snaží zhubnout nebo udržet rozumnou váhu, a proto si u každého jídla, které přes den pozřete, pečlivě počítáte, kolik má kalorií? V tom případě je dnešní článek určený právě vám a vy byste si jej rozhodně neměli nechat ujít! Známe hned několik důvodů, proč je počítání kalorií hloupost a proč byste na to hned teď měli zapomenout. Chcete znát pravdu? Není to napořád Ačkoli na začátku se do počítání kalorií pustíte s odhodláním a nadšením, postupem času vás to přestane bavit. A buďte si jisté, že vám to jednoho dne začne lézt na nervy. Jestliže jste se na počítání kalorií dali především kvůli tomu, abyste změnili svůj životní styl, pak vám hned teď říkáme, že tohle není ten nejlepší nápad. Místo na jídlo myslíte na čísla Kdo si jednou začne počítat kalorie a je úplně jedno, z jakého důvodu se do této hlouposti pustí, ten se začne více soustředit na čísla u jednotlivých potravin, nežli na ono skutečné jídlo. A to je opravdu problém, protože pak velmi brzy nabudete dojmu, že jíte jen nějaká čísla a jídlo si vůbec neužijete. A jídlo nám slouží nejen k tomu, aby nás zasytilo, ale především aby nám zachutnalo. Zamyslete se nad tím. Zapomínáte na kvalitu Počítání kalorií mnoho žen dovede k tomu, že se začnou na jídle šidit. Ona čísla je k tomu nabádají, takže... Čtěte více Příspěvek Počítáte kalorie? Víme, proč je to hloupost! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.11.2017 20:10 |

podobné články

Rodná čísla přeci jen zůstanou? Hamáček chce dát identifikátoru ještě šanci

 
Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) chce ještě dál debatovat o tom, zda nezachovat identifikaci lidí rodným číslem. Novinářům to řekl dnes v souvislosti s materiálem o rušení používání rodného čísla, který předkládá na jednání vlády. Hamáček řekl, že lidé jsou na rodná čísla zvyklí. Změna vychází z deset let starého rozhodnutí Poslanecké sněmovny, podle měsíc starého zákona by se rodná čísla neměla zapisovat do občanských průkazů od roku 2022.
13.01.2020 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2575 článků)

Babiš se drží, Okamura posiluje na venkově, Kalousek mimo. Nová čísla

 
Hnutí ANO, které nadále s velkou převahou vede před svými politickými konkurenty, se aktuálně těší přízni 28,9% voličů, což je o dvě desetiny procentního bodu více než v dubnu. Voličský elektorát hnutí ANO tak dává jasně najevo, že stávající vládnutí v demisi prozatím nepředstavuje zásadní problém.
04.06.2018 11:35 |

podobné články

Nova má odhady sledovanosti superdebaty Babiš a Zaorálek. ČT s Moravcem prý o čísla nejde

 
Střet na Nově má být vrcholným předvolebním soubojem lídrů dvou nejsilnějších stran, nicméně průzkumy naznačují, Že Babiš vede u voličů o tolik, že ho Zaorálek může jen těžko ohrozit. Zatímco Babiš má v průzkumech kolem 26 procent hlasů, Zaorálkova ČSSD přibližně 12 procent. Lubomír Zaorálek přesto tvrdí, že vždy pomýšlel jen a pouze na volební vítězství, o které hodlá usilovat do poslední chvíle. ParlamentníListy.cz se jen pár dnů před volbami rozhodly zjistit, jak ČT a privátní Nova přistoupí k závěrečnému diskusnímu klání.
16.10.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2705 článků)

Žena svými prsy rozmašíruje plechovku!

 
Ňadra se dají použít všelijak. O tom ví své i 49letá Susan Sykes, která svůj silikonový hrudík využívá jako drtič různých předmětů.
05.04.2011 11:05 |

podobné články

Kaskadér se autem zapíchl do autobusu

 
Kaskadér Josh Beckel, známý spíše pod přezdívkou "The Crusher" (drtič), se na americkém závodišti Evergreen Speedway ve městě Monroe snažil překonat světový rekord ve velmi neobvyklém dominu. Akrobatický kousek s autem a čtyřmi kolmo stojícími autobusy se mu ovšem nepovedl.
13.06.2011 09:35 |

podobné články

Přezdívali jí "drtič odpadků", teď je z ní královna krásy

 
Nemá míry modelky, nevypadá jako panenka. Přesto se nenechala odradit a dokázala jít za svým dětským snem. I když sympatická brunetka váží úctihodných 140 kilogramů, byla korunována královnou krásy. Victoria Christensen (23) teď vzkazuje ženám: "Buďte tím, kým jste!"
09.10.2012 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků)

Co na podzim s odřezanými větvemi? Nadrtí je štěpkovače!

 
Podzimní práce na zahradách před příchodem zimy finišují. Jejich neodmyslitelnou součástí je i stříhání živých plotů a prostříhávání stromů a keřů. Co ale s větvemi? Řezat a pálit? Existuje mnohem jednodušší a méně pracná varianta. Užitečným pomocníkem je štěpkovač nebo drtič. Naštěpkovaný materiál lze pak kompostovat, dát ke stromům či jej použít k topení.
23.10.2012 15:10 |

podobné články

Víte, jak využít větve z jarního prořezu? Zkuste drtič nebo štěpkovač!

 
Venku sice stále vládne zima, ale majitelé zahrad ví, že právě teď je ideální čas na prořez stromů. Víte, jak zužitkovat ostříhané větve?
12.03.2013 11:50 |

podobné články