Článek

Drsný výsměch Ornelle Koktové. Nařkla partnera Myslivcové z nekalostí, ten ji slušně uzemnil

 
V posledních týdnech se čím dál víc spekuluje o krizi ve vztahu influencerky Dominiky Myslivcové a Zdeňka Chytila, kteří spolu vychovávají devítiměsíčního syna. Spekulace navíc nyní rozvířila Ornella Koktová, která ve společném podcastu s Agátou Hanychovou promluvila o tom, jak ji Zdeněk nedávno údajně balil v baru. Ten na její tvrzení zareagoval pro eXtra.cz a Ornellu pořádně sepsul. 
08.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3956 článků) , Dominika Myslivcová (439 článků)
Podobné články

Drsný vzkaz Kokty Ornelle: Šlo jen o sex, jestli jsi těhotná, dej dítě pryč!

 
Manžel Gábiny Partyšové  (34) Pepa Kokta se rozhodl, že se přes Super.cz konečně otevřeně vyjádří k celé kauze ohledně jeho vztahu k Ornelle Štikové a vysvětlí jí i její matce, co vlastně cítí. "Vzhledem k tomu, že Ornella a její rodina stále jedou svou kampaň přes média a nehodlají celou věc řešit soukromě a v tichosti, tak bych chtěl říci těchto pár vět Ornelle a její matce Monice právě přes vás," oslovil Super.cz.
13.08.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Požene ji zase k soudu? Okamura už na Ornelle vydělal slušné peníze, teď o ní znovu tvrdí, že lže!

 
Tomio Okamura je urputný bojovník! Jak Super.cz již informoval, povedlo se mu v pondělí na Ornelle Štikové  (22) a její matce Monice vysoudit sto padesát tisíc korun (po každé) za to, že o něm tvrdily, že s mladší z nich měl dříve intimní poměr. Nyní se ozval Super.cz s tím, že vyvrací další tvrzení nedávno provdané paní Koktové . Půjde s tím zase před soud?
10.03.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3156 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Jak se ve vztahu vyrovnat se žárlivostí partnera?

 
Ačkoli hodně lidí žárlivost považuje za pravý důkaz lásky a oddanosti k milovanému člověku, jsou mezi námi i tací, kteří si díky žárlivosti partnera prožili hotová muka. Ona je totiž žárlivost a žárlivost… Tu a tam projevit známky žárlivosti rozhodně není na škodu, alespoň se váš partner utvrdí v tom, že vaše srdce bije stále jen pro něj. Nesmí to ale přecházet do extrému, kdy se podobné projevy stávají spíše přítěží a snaha vyrovnat se s žárlivostí partnera je čím dál těžší. Jestliže i vy žijete po boku žárlivé polovičky, ale nechcete se rozejít, pak se podívejte na tipy, které jsme pro vás ukryli do dnešního článku. Poperte se s žárlivostí partnera s chladnou hlavou Zatímco někdy nás projev žárlivosti dokáže potěšit, jindy už je to takový extrém, že dokonce přemýšlíme nad tím, že partnera opustíme. V mnoha vztazích je totiž jeden z partnerů natolik žárlivý, že toho druhého omezuje, citově jej vydírá nebo mu dokonce fyzicky ubližuje – a to je špatně! Jestliže ale nechcete lásku svého života opustit, že i přes přehnané projevy žárlivosti je to v jádru dobrý člověk, inspirujte se našimi tipy, jak se s žárlivostí partnera poprat s chladnou hlavou. Tip první: Jednejte v klidu Jsou žárlivé scény u vás doma velmi častým jevem? Vedou výbuchy vašeho partnera a jeho podezřívavost často až k hádce, kdy to nevydržíte a začnete křičet? Pak věřte, že tímto jednáním akorát tak přiléváte do ohně. Víte přece jak se říká „za pravdu se každý zlobí“, proto když vás partner z něčeho osočuje a vy se bráníte, probouzíte v něm pocit, že má pravdu. Proto ve chvíli, kdy opět přijde žárlivá scéna, jednejte v klidu, nehádejte se a mluvte na svého partnera tichým hlasem. Tip druhý: Ignorujte Pokud to půjde, snažte se žárlivé projevy vaší polovičky naprosto ignorovat. Neodpovídejte, nekruťte... Čtěte více Příspěvek Jak se ve vztahu vyrovnat se žárlivostí partnera? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
24.12.2016 08:25 |

podobné články

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Odtajnila obsah kabelky! Video, za které ji budete k smrti nenávidět!

 
"Největší luxusačka, jakou kdy Ostrava dala světu":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-do-skoly-jedine-bez-podpatku-ale-zato-v-bmw-s-kufrem-plnym-vzkazu-ze-mam-jit-do-porna, bloggerka eXtra.cz Dominika Myslivcová vytasila ze své videotéky další počin, který se na Ostravsku fakt líbit nebude. "Známá hvězda, moderátorka a členka Mensy":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-byl-by-hrich-nedat-mi-prostor se rozhodla odtajnit obsah své kabelky (pochopitelně značkového kousku z dovozu) a ten je skutečně impozantní.
16.10.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (439 článků)

Tajemství ložnice Ornelly Koktové: Takhle otevřeně promluvila o praktikách se svým invalidou Pepou

 
Je to už nějaký ten pátek, co se Ornelle Koktové  (23) z nemocnice po operaci kyčle vrátil vysněný manžel Josef Kokta. I tak se ale pořád posunuje po centimetrech za pomoci francouzských holí a jeho hendikep se projevil i na plnění manželských povinností vůči náruživé ženě!
05.03.2016 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (1042 článků)

Linda Finková vrací úder Ornelle Koktové: Místo prsou vytahaný chlupatý knedlíky!

 
Slovní válka mezi Lindou Finkovou (49) a Ornellou Koktovou (24) rozhodně není u konce! Finková se Ornelle o víkendu na Facebooku vysmála, že nerozumí módě. Ornella kontrovala a uvedla, že Finková se mstí mladším ženám. Jenže tím spor neskončil. Linda zahájila útok na Ornellina ňadra...
20.11.2017 18:25 |

podobné články

Radost střídá strach! Třetí těhotenství Ornelle dává zabrat

 
Ačkoli se Ornelle Koktové (27) podařilo otěhotnět jen pár měsíců po porodu svého druhého syna, zprvu radostné emoce se změnily v obavy. Bývalá modelka si totiž dobře uvědomuje, jak je těhotenství rizikové.
04.12.2020 12:05 |

podobné články

První kontakt s mámou po třech letech! Monika Štiková napsala dceři Ornelle. Takhle to dopadlo

 
Nepogratulovala jí k narození syna Svena ani dcery Lilianne. Teprve minulý měsíc Monika Štiková po třech letech zvedla telefon a napsala své dceři Ornelle Koktové  (28) . Poté, co si v médiích přečetla informace, že ji ve velmi vážném stavu odvezli do nemocnice.
24.05.2021 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (145 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Monika se po letech ozvala Ornelle: Smutné fiasko!

 
Jejich vztah a kontakt byly na bodu mrazu. Monika Binias Štiková (48) se však po třech letech rozhodla ozvat dceři a trojnásobné mamince Ornelle Koktové (28). Proč jí zkontaktovala? A jak jejich komunikace dopadla?
25.05.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1128 článků) , Monika Štiková (145 článků)

Další úprk ze Survivoru: Po Ornelle to vzdala i Ivana Jirešová

 
Další odpadlice ze Survivoru byla odhalena. Po Ornelle Koktové, která z náročné soutěže odstoupila, zahlédli lidé na letišti a v obchodním centru na Černém Mostě také Ivanu Jirešovou. "Ano, už jsem doma a je mi moc líto, že mě někdo viděl. Bohužel, jinak to nešlo. Bydlím sama a na nákup jsem musela,“ odpověděla na dotaz Aha! Jirešová. 
19.03.2024 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (487 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Zapomeňte na moje prsa, teď mám něco lepšího, koukejte!

 
"Blonďatá princezna z Ostravy":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-ostrava-nema-uroven-chudinky-zlatokopky-a-zoufalci-v-ojetinach a blogerka eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19) má pro vás "nové video":http://www.extra.cz/ruzovy-videodenicek-dominiky-myslivcove-za-tohle-ji-budete-chtit-zaskrtit-osedlala-jsem-ferrari-a-balila-ridice-jizdou-30-km-h.
05.06.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (439 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Moravská sexbomba vytasila obří balóny a začala žebrat!

 
Svět se žene do záhuby, už i "ostravská micinka":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-dostala-jsem-luxusni-karu-ale-mam-s-ni-velky-problem-pomozte-mi a blogerka eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (20) pocítila nedostatek peněz, a protože je zvyklá na "hodně vysoký standard":http://www.extra.cz/ruzovy-videodenicek-dominiky-myslivcove-babico-a-hrusko-treste-se-ted-varim-ja, rozhodla se si na novou kabelku, samozřejmě značkovou, vydělat poněkud netypickým způsobem.
23.10.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (439 článků)

Další válka celebrit. Ornella se pustila do sestry Myslivcové. Vyčítá jí luxusní hadříky, ta se jí vysmála

 
Influencerka Ornella Koktová se toho nebojí a v podcastu na Herohero, který má společně s bývalou modelkou Agátou Hanychovou, mluví zcela otevřeně o známých tváří. Bez skrupulí se pustila i do Natálie Myslivcové, mladší sestry influencerky Dominiky Myslivcové. Ta si to nenechala líbit. 
05.02.2024 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3956 článků) , Dominika Myslivcová (439 článků)

Kdo může za rozpad Úsvitu? Všechny stopy vedou k Ornelle Štikové, pardon Koktové

 
Pamatujete ještě na časy, kdy byla Ornella »slavná« a máma Štiková se jí pokoušela dohazovat movité muže do postele? Bylo tomu tak před pět třemi lety, kdy měl současné paní Koktové nadbíhat i Tomio Okamura.
11.02.2015 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3156 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Neodtrhnete se od nich: Tohle je 15 nejrajcovnějších snímků ňader Ornelly Koktové!

 
Řadí se k nejkontroverznějším postavám českého showbyznysu... Řeč je o Ornelle Koktové (24), jejíž vnady nenechají nikoho chladným. A důvod je prostý! Její pětky jsou rozhodně tím, o čem sní mnoho mužů a ženy pukají závistí.
19.12.2017 12:20 |

podobné články

Mrazivý vzkaz těhotné Ornelle Koktové: Co Monika přeje vnoučeti, které nikdy neobejme

 
Už dva roky pro sebe neexistují, nejnovější zpráva o druhém těhotenství Ornelly Koktové (27) ale její matku Moniku Štikovou (47) donutila k reakci. Co v rozhovoru pro eXtra.cz popřála miminku, dceři i vnoučatům?
04.03.2020 14:36 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (145 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)

Definitivní konec mezi matkou a dcerou: Ze slov Koktové mrazí!

 
Přestože se Monika Binias (48) stane díky své nestarší dceři Ornelle Koktové (28) trojnásobnou babičkou, na jejich chladném vztahu to vůbec nic nemění. Ornella se zkrátka rozhodla mámu Moniku ze svého života vymazat.
22.03.2021 12:05 |

podobné články

Výstavba Knihovny Václava Havla jako zástěrka nekalosti? Bakalovi lidé proti mně stupňují tlak. Chtějí mě zastrašit nebo uštvat! „Poslední nájemník“ znovu promluvil

 
ROZHOVOR Nad Zdeňkem Bakalou zvítězil u několika soudů, proto se mu miliardář prý nyní mstí více a více. Poslední nájemník v domě U Drahomířina sloupu v Praze a důchodce Bohumil Vejtasa nedávno Bakalu opět zažaloval a říká, že zprávy o vybudování Knihovny Václava Havla na zmíněném místě byly jen zástěrkou nekalosti. ParlamentnímListům.cz i naznačil, jak dluhy bývalého spolumajitele OKD zaplatí zanedlouho každý z nás.
15.12.2020 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6485 článků)

Dva roky spolu nepromluvily: Monika Štiková posílá dceři Ornelle Koktové drsný vzkaz

 
S rodinou, která díky reality show Štiky posadila na zadek celý národ, který s otevřenou pusou koukal na to, jaké mohou být mezi jejími příslušníky vztahy, se máma Monika Štiková  (47) nestýká. S dcerou Ornellou Koktovou  (27) nepromluvila už skoro dva roky.
10.07.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (145 článků) , Ornella Štiková (1128 článků)