Článek

Drsný útok Novotného na Mareše: Veřejný výsměch kvůli nevyprodanému koncertu Bagárové a dehonestace

 
Pokud Leoš Mareš ve středu večer nemohl přestat škytat, nyní se dozví proč. Byl totiž hlavním tématem tajného promítání Jediného rozhovoru Martina Mikysky, který vyhrál třetí řadu Česko Slovenského Survivoru. Nejenže se mu na dálku vysmál Mikýřův tým, když mu ukradli leitmotiv jeho jediného koncertu v životě, kterých měl k dnešnímu dni desítky, ale zostra se do něj pustil i Ondřej Novotný, který se mu vysmál kvůli debaklu s koncertem pro Moniku Bagárovou. 
20.06.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Monika Bagárová (1010 článků) , Ondřej Novotný (283 článků)
Podobné články

Drsný výsměch Monice Bagárové. Raper Řezník si se zpěvačkou nebral servítky, překvapivě jí ale nabídl pomocnou ruku

 
Monika Bagárová schytala po oznámení zrušení koncertu v O2 areně další ránu. Veřejně se jí vysmál raper Martin Pohl, známý jako Řezník. S ním už si vjela do vlasů v roce 2021, kdy ho na Slavících označila za "shnilou, plesnivou osobu, kterou nikdo nechce potkávat". Řezník si teď z Bagárové udělal dobrý den a v rozhovoru pro Expres jí dokonce nabídl duet s tím, že třeba společně O2 arenu zvládnou vyprodat.  
11.05.2024 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (1010 článků) , Martin Pohl (50 článků)

Novotného nevyhodili. Za to se ale ODS se zlou potázala

 
Nejdříve mluví o nepřijatelném chování řeporyjského starosty Novotného a po volbách je vše jinak? Pavel Novotný i jeho domovská strana dostávají na sociálních sítích pořádnou sodu. Před časem ODS uvedla, že Novotného výroky jsou neslučitelné s členstvím, nakonec ale zůstává členem a o jeho vyloučení se nehlasovalo, jak bylo původně v plánu. „Musíme umět odpouštět,“ zdůvodnil dnes šéf sněmovní frakce ODS Marek Benda po dnešním jednání výkonné rady pokračování Novotného ve straně novinářům. „Nejde říkat jiným, že jsou hulváti a populisti, a neřešit Novotného,“ ozývá se z internetu.
12.06.2024 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1358 článků) , Marek Benda (686 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Pavel Benda (15 článků)

Rozvoral (SPD): Hanlivé nálepkování a dehonestace nás nezastaví

 
Pro vlastenecký program volilo SPD 538 574 voličů, kterým se budeme zpovídat za jejich důvěru. Dehonestace a hanlivé nálepkování nás v tom opravdu nezastaví, jelikož přímá demokracie není extremismus.
13.11.2017 21:55 |

podobné články

Rytmus sprostě urazil dceru baviče Novotného! Zvažujeme žalobu, tvrdí rodina

 
Slovenský rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (36) si kolikrát nevidí do pusy. Chtěl urazit bulvárního novináře Pavla Novotného (31), ale ve finále urazil celou rodinu, včetně známého baviče Petra Novotného (63). Petrovu manželku nazval „prasatem“ a dceru Soňu „feťačkou, která j**ala s ¾ Prahy bez gumy“. Rodina Novotného nyní zvažuje na Patrika žalobu.
01.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1358 článků)

Rytmus se lekl žaloby: Dceři baviče Novotného se za urážky omlouval uprostřed noci!

 
Válka mezi Rytmusem (36) a rodinou baviče Petra Novotného (63) je u konce! Drsného rappera hlodalo svědomí za sprosté urážky sestry a matky protekčního spratka Pavla Novotného (31) natolik, že sklopil uši a rodině Novotného se omluvil.
01.02.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1358 článků)

Souboj Řezníka a Bagárové končí u policie! Výhrůžky od rapperových fanoušků

 
Ostrá výměna názorů Řezníka (35) a Moniky Bagárové (27) na Slavících nabírá na obrátkách. Poté, co drsný rapper při přebírání Zlatého slavíka označil českou pop music za dno, se do něj pustila zpěvačka. A ani ona si nebrala servítky.
21.11.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (1010 článků)

Trapas Moniky Bagárové. Snažila se ukázat, že se přenesla přes zrušenou O2 arenu, místo toho si uřízla ostudu

 
Monika Bagárová (29) po zrušeném narozeninovém koncertu v O2 areně čelí lavině vtipů. Přestože se zpěvačka snaží tvářit, že je nad věcí, její chování na sociálních sítích tomu příliš nenasvědčuje. Monika se totiž pokusila veřejně zasmát koláži od známého satirika TMBK, který si ze zrušené zpěvaččiny show udělal legraci. Komentář Bagárové ale po několika minutách zase zmizel.
10.05.2024 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (1010 článků)

Drsný útok Havlíčka na Novotného plný nadávek: Ve Sněmovně si nebral servítky, starostu Řeporyjí obvinil z braní drog

 
Politik Karel Havlíček (54) se v Poslanecké sněmovně ostře navezl do premiéra Petra Fialy (59). Žádá po něm, aby se distancoval od starosty Řeporyjí Pavla Novotného (43), který se nedávno na sociálních sítích nechutně vyjádřil směrem ke zpěvačce Anně Slováčkové, jež bojuje s rakovinou a Novotný ji rovnou bez výčitek ve svých drsňáckých výrocích pohřbil. Ve Sněmovně na adresu kontroverzního politika z ODS zazněla tvrdá slova a Havlíček znovu zopakoval svůj nedávný výrok o malém přirození.
09.05.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6546 článků) , Pavel Novotný (1358 článků) , Anna Slováčková (302 článků) , Karel Fiala (280 článků) , Karel Fiala (169 článků)

Ondráček z Pokondrů bez servítek: Drsný útok na Mareše!

 
Roman Ondráček (53) na sebe v posledních měsících upozorňuje zejména svým vyjadřováním.  Nit suchou již v minulosti nenechal na Karlu Šípovi (74) nebo Martě Kubišové (77). Nyní si vzal na paškál bývalého parťáka z kapely Těžkej Pokondr Miloše Pokorného (56) a moderátora Leoše Mareše (44).
24.05.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Miloš Pokorný (53 článků) , Roman Ondráček (67 článků) , Marta Kubišová (590 článků)

Trapas: Monika Marešová ostře zaútočila na Pavláska, sklidila pěkný výsměch

 
Manželka Leoše Mareše a zároveň matka jeho dvou synů, se kterou ale dlouhodobě nežije, zaútočila ostře na Lukáše Pavláska. Čeho tím chtěla dosáhnout, ví bůh, každopádně sklidila spíše výsměch.
13.12.2015 13:36 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků) , Lukáš Pavlásek (288 článků)

Veřejný záchod za 3,5 mega! Praha 6 zaplatila za plechovou boudu jako za garsonku v hlavním městě

 
Městská část na západě Prahy si prostě nedá říct a nedá říct. Výsměch a nevěřícné kroucení hlavou sklidila po zakoupení červené lavičky Ferdinanda Vaňka za 850 tisíc, za uschnutí travnatého pomníku letce Františka Fajtla za 900 tisíc nebo za „pláž číslo 6“, na níž nebyl žádný písek. Poslední „zářez“ do série nesmyslných investic si radnice zapsala koncem října – tehdy totiž zprovoznila veřejný záchod u Anastázovy ulice, za nějž zaplatila neskutečných 3,5 milionu korun!
31.10.2019 06:15 |

podobné články

Osobnosti: František Fajtl (4 články)

Pavel Novotný přišel k rozumu? Nečekané prohlášení. Nejen k válce v ODS

 
Koho potřebuje ODS více, europoslance Jana Zahradila, nebo starostu Pavla Novotného? Tuto otázku položil komentátor Petr Honzejk. A Pavel Novotný už prosí, aby lidé hlasovali pro Zahradila. „Oni se mě bojí, protože mám dva zápisy v rejstříku a mohl bych někoho přeskočit. A tohle fakt ten obraz nezmění. Potřebuju, aby se mě přestali bát a začali mi naslouchat. Chci, aby mě celá strana měla ráda a všichni mi přáli a podporovali mě! Takhle se to ale nestane,“ prosil komentátora a další, zatímco Zahradil se radoval, že vyhrát Honzejkovu anketu je pro Novotného nejlepší vysvědčení. A přišel i výsměch Petru Fialovi.
13.05.2020 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6546 článků) , Pavel Novotný (1358 článků) , Jan Zahradil (774 článků) , Pavel Fiala (385 článků)

Pilc (Svobodní): Prostor otevřený veřejnosti ještě nemusí být veřejný prostor

 
Jedním z důvodů rozdílných názorů na zákaz kouření v restauracích je i rozdílné chápání pojmu "veřejné místo", "veřejný prostor". Uznáváme-li majetková práva a svobodu, pak restaurace není veřejný prostor.
06.05.2013 11:35 |

podobné články

Drhlík (KSČM): Kdo v politice zastupuje „veřejný“ zájem?

 
Politika v třídně rozdělené společnosti a veřejný zájem jsou dvě rovnoběžky – bez průsečíku. Hájit veřejný zájem bude možné teprve se zánikem třídní společnosti, kdy bude z politiky odstraněn starý obsah, tj. boj tříd o moc...
13.09.2017 04:35 |

podobné články

Dojemné video z koncertu Leoše Mareše: Dívka si odnesla zážitek na celý život

 
Životní zážitek si z pátečního koncertu Leoše Mareše odnesla neznámá dívka. Právě ji si totiž během recitování svého hitu Nejhorší věta oblíbený moderátor vyhlédl a část textu jí věnoval. A nezůstalo jenom u pohledu z očí do očí. Mareš ji nejdříve políbil na tvář, pak ji vytáhl na pódium, kde ji dlouze objal a na rozloučenou ji opět políbil.
14.05.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3490 článků)

Sestra Moniky Bagárové si prošla peklem: Postihlo ji temno, deprese a chtěla skočit z okna

 
Na sociálních sítích jsou samý úsměv, v soukromí si mohou procházet velkým utrpením, tak jako Natálie, mladší sestra zpěvačky Moniky Bagárové. Třiadvacetiletá kráska se na Instagramu svěřila, že si kvůli vážné psychické nemoci prošla natolik těžkými depresemi, že si dokonce chtěla sáhnout na život. 
23.08.2023 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (1010 článků)

První foto Petra Novotného po mrtvičce. Neuvěříte, jak už se dal dohromady!

 
I když to po nedávném kolapsu a mozkové příhodě umělce Petra Novotného  (66) vypadalo, že nastává jeho poslední hodinka, po pár týdnech je tenhle matador české televizní zábavy opět čilý jako rybička. Jeho rodina se hodně snažila, aby ho novináři nemohoucího nevyfotili ve špitále. Nakonec sama uveřejnila Novotného aktuální snímek s vnučkou sama. A je to opravdu překvapení!
20.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků)

Ulice očima odborníka Novotného: Adriana dealováním točí ekonomiku a blbec Pešek by se měl starat o sebe! Ještě že volá Eliáš!

 
Celým týdnem se line "prozření supernaivky Peška":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-nad-vodou-me-drzi-libido-vlezle-amalie-a-nadeje-ze-osud-chysta-nevinnemu-marovi-straslivy-trest-za-dobro, který asi tak tři roky po divácích seriálu a všech jeho postavách zjistil, že jeho dcera je blbka a "vnučka to samé v bledě modrém plus narkomanka":http://www.extra.cz/ulice-ocima-odbornika-novotneho-hynku-vetsi-kour-a-sebrat-dite-a-potesila-vykropena-maciuchova-a-blb-pesek-s-hromadou-fetu.
13.12.2013 17:55 |

podobné články

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

 
Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...
01.12.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (782 článků) , Pavel Novotný (1358 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (113 článků) , Tomáš Novotný (109 článků)