Článek

Drsný rozchod Shopaholicadel: Nevrátíme se k sobě, jsem rád, že jsem odešel, říká David

 
Dlouho se spekulovalo o rozchodu influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího přítele Davida. Nyní zřejmě u Adély přetekl pohár trpělivosti a svého snoubence vyhodila v jednu ráno z domu. Ten odjel ke svým kamarádkám a ihned udělal livestream s tím, že prozradil drsné detaily rozchodu. K Adéle se prý už nevrátí. Shopaholicadel mezitím na svých sociálních sítích ukázala nového neznámého muže.
11.03.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)
Podobné články

Zničená Shopaholicadel v slzách: David se sebral a odešel z domu, následoval hysterák

 
Ještě nedávno byl vztah mezi Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím přítelem Davidem zalitý sluncem. Nyní je ale všemu konec, protože často bulvárem probíraný pár se právě rozpadl. Další kapka se stala v livestreamu na TikToku, kde přímo během natáčení se David sebral a odešel. Shopaholicadel poté propukla v obrovský pláč, a to jen potvrdilo, že idylce je nadobro konec. 
12.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (30 článků)

Zemětřesení ve vztahu Shopaholicadel: Nejdřív dvě žádosti o ruku, teď s Davidem řeší rozchod

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel to se svým přítelem Davidem nemá tak růžové, jak se v poslední době prezentuje. Ačkoliv ji David ještě nedávno požádal o ruku přímo ve vysílání pořadu Drbny na TV Barrandov, tak dnes to vypadá, že slavná dvojice půjde od sebe. Influencer FatDad, který se začal specializovat přímo jen na Shopaholicadel, na svém YouTube kanálu zachytil, jak si Adéla vylévá srdíčko a potvrzuje, že s Davidem je nejspíš konec.
22.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (246 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25786 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození. 
10.02.2023 07:10 |

podobné články

Outsider a Insider: Velký rozchod Shopaholicadel a genderová vyváženost v Survivoru

 
Tak jako již tradičně, i tento týden jsme v podcastu eXtra.cz Outsider a Insider probrali nejzásadnější události posledního týdne. Tentokrát jsme se zaměřili na rozchod youtuberky Shopaholicadel, která dala kopačky svému snoubenci Davidovi, a také na pořádné harakiri v drsné reality show Survivor Česko & Slovensko, kterou opustil realitní makléř Jiří Hanousek. 
14.03.2023 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří David (133 článků) , David David (1571 článků)

Pravda o vztahu Shopaholicadel a Davida: Komandovala a řídila celý můj život, říká její ex

 
Kdo z nás by takový vztah vydržel? David Pražák (27) minulý týden dostal kopačky od Shopaholicadel (29), která se k němu podle jeho slov chovala neurvale, manipulativně a téměř diktátorsky. V rozhovoru pro eXtra.cz David popsal, co zažil ve vztahu s kontroverzní tiktokerkou.
15.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1955 článků) , David Beckham (1135 článků)

David tancuje, jak Shopaholicadel píská: Na její povel se vysmál mekáčovému Forejtovi

 
Chudák Přemek Forejt (35). Ostudu, kterou si na sebe slavný český šéfkuchař a nesmlouvavý porotce z kulinářské soutěže pro amatérské kuchtíky MasterChef letos přišil, mu hned tak někdo neodpáře. Za svou spolupráci se sítí rychlého občerstvení McDonald’s schytal bídu od svých fanoušků, vystřelili si z něj moderátoři letošního udílení hudebních cen Zlatý slavík a královskou korunu posázenou diamanty tomu nasadil David, životní partner Shopaholicadel, který ho na popud influencera Adama Kajumiho imitoval v rámci živého streamu na TikToku. 
20.11.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (30 článků) , David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Další výsměch Shopaholicadel: Parodická píseň je hitem internetu. Utahuje si z ní i jejího Davči

 
Český internet se už několik měsíců baví tvorbou bizarní influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel. Ačkoli se jedná o jednu z nejzvláštnějších postav na naší scéně, stále se jí dostává ohromné pozornosti. Po jejím boku stojí snoubenec David, kterého Adéla podle mnohých diváků týrá. Právě toto téma znovu otevřel známý slovenský youtuber Duklock, který vytvořil parodický song “Co Na To David”, jenž se stal hitem na YouTube.
17.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Morče nechala umrznout, králíka vyhodila

 
Během livestreamu expřítele Shopaholicadel Davida bylo řečeno mnoho. David dokonce prozradil, jak se Adéla chovala ke svým domácím mazlíčkům. Není to tak dávno, co Adéla schytala velký hejt od sledujících za to, jak se chová ke svému pejskovi. To ale není jediné zvířátko, které si s Davidem pořídila. Doma měli například ještě králíka a slavné morče, které nakonec skončilo zmrzlé u popelnic. Co se stalo s králíkem, David řekl na TikToku. 
13.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Shopaholicadel rozchod s Davidem netrápí: Ani si nesbalil a už měla v posteli nového muže

 
Velké lásce Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího snoubence Davida je definitivně konec. Tiktokerka totiž už veřejně odhalila svého nového přítele Jana. Jak následně sdílel youtuber FatDad, který se na tvorbu bizarní influencerky dlouhodobě zaměřuje, s Janem se měla Adéla stýkat již delší dobu. Internetem koluje také děsivý záznam jeho bydliště. 
15.03.2023 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků)

Shopaholicadel prozradila pikantnosti z ložnice: David je v posteli fakt dobrej, říká a odhalila, jak se seznámili

 
Kontroverzní youtuberka Shopaholicadel ovládla TV Barrandov. Poté, co v pořadu VIP svět speciál potrápila moderátora a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, dorazila i se svým přítelem Davidem do další z barrandovských relací s názvem Drbny a prozradila pikantní detaily jejich seznámení.
14.02.2023 09:50 |

podobné články

Osobnosti: David Soukup (8 článků) , David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Shopaholicadel všem jen lže, potřebuje odbornou pomoc, říká expřítel David a nepřestává mluvit

 
Jak redakce eXtra.cz již informovala, Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) už nemá po svém boku exsnoubence Davida Pražáka (27). Ten v obsáhlém rozhovoru pro eXtra.cz postupně odhaluje detaily soužití s kontroverzní influencerkou. De facto potvrzuje skoro vše, o čem diváci a čtenáři doteď jen spekulovali.
14.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)

Shopaholicadel ponížila Davida: Zatrůnil koupelnu, strašně to smrdělo, vyplýtvala jsem voňavku, hlásí

 
Známá influencerka Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, neustále něčím překvapuje. Zrovna je v procesu stěhování, to jí ale nebránilo udělat živé vysílání v téměř prázdném pokoji, kde se s fanoušky bavila o záchodě v novém bytě. Nakonec z ní vylezlo, že její přítel David už novou observatoř otestoval a že to nevonělo zrovna po fialkách. Podrobnosti prozradila na svém TikToku. 
09.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1571 článků) , David David (1175 článků)