Článek

Drsný rok Radky Třeštíkové: Nejdřív rozchod s manželem, teď ztratila chuť psát

 
Spisovatelka Radka Třeštíková (41) velmi překvapila své fanoušky. Přes sociální sítě jim naznačila, že končí s psaním, které bylo roky její vášní, jenže v poslední době jí spíš sžírá duši. A tak se zdá, že svou rozepsanou knihu, na kterou čtenáři netrpělivě čekají, už nedopíše.
25.11.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (85 článků)
Podobné články

Jak získat zpět ztracenou chuť na sex?

 
Chuť na sex se tu a tam vytratí ze života snad každé ženy. Ne vždy je ale na místě svádět tento stav na stres v práci, únavu ze všech povinností či nepříznivé počasí. Faktorů, díky kterým doslova ze dne na den ztratíte chuť na sex či jakékoli jiné intimní aktivity, je daleko více a pokud tuto situaci chcete řešit, je potřeba jim přijít na kloub. Pokud i vy postrádáte chuť na sex, určitě si nenechte ujít následující řádky. Prostřednictvím dnešního článku vám poradíme, jak ztracenou chuť na intimnosti s přítelem, partnerem, manželem či milencem znovu objevit a třeba se i po dlouhé době konečně oddat nekonečné rozkoši. Jdete s námi do toho? Co nejčastěji zabije chuť na sex? Antikoncepce! Antikoncepce by se jinak dala nazvat i největší zabiják jakýchkoli sexuálních chutí. V dnešní době je užívání pilulek velice moderní a tento způsob ochrany před nechtěným početím volí nespočet žen či dívek. Pokud chuť na sex postrádáte, vaše pozornost by se měla v první řadě ubírat směrem antikoncepčního platíčka. Podívejte se na nežádoucí účinky a pokud vás nechuť k sexu trápí již delší dobu, rozhodně nebude od věci poradit se s gynekologem o jiné variantě. Sex jako políčko na seznamu Napsat si sex na seznam? Jasně, proč ne! Samozřejmě po vás nechceme, abyste si tuto příjemnou povinnost zaznamenali jako upozornění do mobilu či diáře – co kdyby si toho někdo všiml – ale určitě není špatné na něj pamatovat. Zkuste se jeden den dostat do postele o něco dříve – nebudete tak unavené a možná, že si s partnerem užijete tolik očekávané chvilky ve dvou. Nestresujte se O chuť na sex můžete přijít i tehdy, kdy se vystavíte zbytečnému stresu. Nejlepší, co můžete udělat, je dopřát si příjemný relax před sexem s partnerem. Ať už to bude vana plné horké vody, chvilka strávená... Čtěte více Příspěvek Jak získat zpět ztracenou chuť na sex? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2015 07:25 |

podobné články

Bubu dělá bubu: Na pláž, nebo červený koberec? Po Dádě má srandu z Třeštíkové

 
Kauza nevhodného oblečení spisovatelky Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech žije dál svým životem. O další dějství se postarala moderátorka a komička Zuzana Bubílková (70), která si na Instagramu z Třeštíkové vystřelila, když se oblékla v podobném stylu.
07.07.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (232 článků)

Další parodie outfitu Třeštíkové: Střílí si z ní i partner Martiny Pártlové!

 
S parodickými reakcemi na outft Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech se roztrhl pytel. Po Zuzaně Bubílkové (70), která se ve stylu Třeštíkové nechala zvěčnit přímo ve Varech, se k žertíku na účet známé spisovatelky připojil i partner zpěvačky Martiny Pártlové (43) Josef Vařeka (29). 
12.07.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (232 článků) , Martina Pártlová (356 článků) , Josef Vařeka (32 článků)

Krásná, chytrá, šikovná. Manžel Radky Třeštíkové popsal seznámení s ženou, které teď fušuje do řemesla

 
Manžel spisovatelky Radky Třeštíkové  (39) tak trochu fušuje své ženě do řemesla. Známý fotograf Tomáš Třeštík (42) totiž napsal svou literární prvotinu. Osobní a otevřená zpověď nese název Po povrchu a nepodléhá žádné cenzuře.
22.02.2021 05:55 |

podobné články

RECENZE: Nebezpečná kniha Radky Třeštíkové pro ženy před klimakteriem

 
Vladěně je sedmačtyřicet a její život se rozsypal na kousky. Aniž by kdy řídila, usedá za volant elektromobilu a vydává se na cestu. Neví kam ani proč. Kdo od nové knihy Radky Třeštíkové čeká nenáročné čtení, může být zklamán. Foukneš do pěny navzdory názvu rozhodně není soap opera.
25.05.2020 13:20 |

podobné články

Film Bábovky podle bestselleru Radky Třeštíkové má po premiéře: Jak to spisovatelce, známé ze StarDance, i herečkám seklo?

 
Dlouho očekávaný film Bábovky podle stejnojmenného bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové,  (39) známé i jako tanečnice ze StarDance, je konečně v kinech. Jednoduché to prý nebylo. "Vzniklo 54 verzí scénáře s různými postavami i prostředími. Možná by z toho byly dva další filmy," smála se Třeštíková, která na filmu spolupracovala s režisérem Rudolfem Havlíkem.
24.09.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Havlik (42 článků)

Filmové premiéry: Bábovky od Třeštíkové a příběh kapely The Tap Tap

 
Komedie na motivy bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové, tlak nikdy nevyřčených křivd a bolestí z minulosti, konflikt s představiteli totalitní moci v Srbsku v období 90. let, mistryně světa v disco freestyle tancích, prožívající duchovní fyzickou úzkost a důstojník nepravdivě obviněn z velezrady a odsouzen na doživotí. Tento týden přináší osm filmových premiér, včetně dokumentárního snímku o kapele The Tap Tap.
23.09.2020 10:25 |

podobné články

Fotograf Třeštík o ženě Radce: Po tomhle věděl, že ji chce!

 
Syn známé dokumentaristky Heleny Třeštíkové (71) a manžel spisovatelky Radky Třeštíkové (39), která zazářila v soutěži StarDance, Tomáš Třeštík (42) napsal autobiografii, ve které kromě práce a rodiny popisuje i jeho začátky s autorkou oblíbené knihy Bábovky. Šlo o lásku na první pohled?
27.03.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (166 článků)

Dáda s Třeštíkovou vracejí úder Bubílkové: Je trapná! A drsná slova o mrtvém otci

 
Outfit Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech nepřestává vyvolávat emoce. Z kritizovaného oblečení, které se podle mnohých nehodilo na tak seriózní událost, si vystřelila komička Zuzana Bubílková (70). Na fotografii, kterou umístila na Instagram, pózuje v Karlových Varech v imitaci oblečení Třeštíkové. Spisovatelka si však další vtípek na svůj účet už nenechala líbit a Bubílkové to v komentářích pořádně vytmavila. A co víc, přidala se i Dáda Patrasová!
08.07.2022 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Bubílková (232 článků) , Dáda Patrasová (1463 článků)

Čerstvá »čtyřicítka« Třeštíková pod palbou! Tohle už prý NUDÍ

 
Jen několik týdnů před kulatými narozeninami spisovatelky museli zpracovat příznivci Radky Třeštíkové (40) menší šok. Nejdřív oznámil její manžel rozchod, pak se pro změnu jeho žena pochlubila luxusním vozem a novými silikony.
15.05.2021 12:05 |

podobné články

Komplikace po rozchodu Třeštíkové: S manželem musí dál bydlet!

 
Se čtyřicítkou se spisovatelce Radce Třeštíkové (40) změnil život. S manželem oznámili, že jdou od sebe. Bydlet ale spolu musí dál, i když neplánovaně.
27.09.2021 11:35 |

podobné články

Rozchod Radky Třeštíkové s manželem! Loni začali stavět dům! Co se stalo?

 
Vypadali jako spokojený manželský pár, plánovali budoucnost v novém domově, ovšem k tomu už pravděpodobně nikdy nedojde. Spisovatelka a účastnice poslední řady StarDance Radka Třeštíková (39) a fotograf Tomáš Třeštík se rozešli po 9 letech manželství.
19.04.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Třeštíková (85 článků)

Černé budeme psát s velkým Č, bílé s malým b, rozhodla se agentura AP a další média

 
V reakci na současné protesty proti rasové nerovnosti v USA a aktivity hnutí Black lives matter (BLM) oznámila řada amerických médií, že slovo „Black“ (černý) budou v kontextu kultury a rasy psát s velkým písmenem. Liší se však v tom, zda budou psát s velkým písmenem i slovo „bílý“. V pondělí oznámila agentura AP, že označení pro bělochy v kontextu rasy a kultury bude nadále psát s malým písmenem.
22.07.2020 10:15 |

podobné články

Rozchod a hádka kvůli Heleně Třeštíkové! Zbídačená Katka se zastala filmařky: VIDEO

 
Před třemi měsíci redakce eXtra.cz uskutečnila setkání nejslavnější narkomanky Česka Katky Bradáčové (40) a filmařky Heleny Třeštíkové (69). Obě spolu dlouhé roky pracovaly na slavném dokumentu, ale jejich cesty se o něco později rozdělily... Až v redakci eXtra.cz se obě ženy po dlouhém odloučení setkaly. Helena dala Katce slib, který před několika dny do puntíku splnila... Jenže vše má smutnou zápletku, u které eXtra.cz bylo s kamerou!
11.12.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (166 článků)

6 tipů, jak omezit cukr ve stravě

 
Sladká chuť je nám od malička příjemná a je opravdu hodně těžké chuti na sladké odolat. Jednoduché cukry jsou ale spojené se zdravotními riziky, o které nestojíme, proto je lepší jejich příjem omezit. Snížením množství přijatého cukru ve stravě se snižuje i pravděpodobnost výskytu diabetu druhého typu, obezity, srdečních chorob, vysokého krevního tlaku a cholesterolu, jaterních onemocnění či metabolických poruch. Zároveň se vyhnete výkyvům nálad, zlepší se vám kvalita pleti a ještě  zhubnete. Nejvíc cukrů je v limonádách První krok, jak omezit příjem cukrů, je kontorla toho, co pijete. nejvíc ho totiž vypijete v různých limonádách. Řada lidí si přestane sladit kávu, ale neuv+domí si, že v litru coly je množství cukru odpovídající 40 běžným kostkám. Čtěte složení potravin Dnes už je povinností každého výrobce uvádět pravdivé nutriční hodnoty na etiketách. Vy tak máte přehled o tom, kolik cukru konzumujete. Vyvarujte se výrobkům, které mají vysoký obsah jednoduchých cukrů. Zvyšte příjem energie z bílkovin Když vás v průběhu dne přepadne chuť na sladké, je  příčinou nedostatek energie. Jestliže začnete konzumovat víc bílkovin, které se spalují pomaleji, nedostatkem energie trpět nebudete. Zkuste koření Když přestanete nadměrně sladit, můžou vám některá jídla připadat fádní a bez chuti. Přidejte vanilku, skořici či kardamom a chuť pokrmu či nápoje se zvýrazní. Doporučujeme především ochucení kávy, tak vám cukr přestane chybět rychleji. Chilli Když si začnete do jídla přidávat chilli, brzy zjistíte sníženou chuť na sladké. Capsaicin obsažený v těchto pikantních papričkách nejen blokuje chuť na sladké, zároveň pomáhá spalovat tuky, takže je účinek dvojnásobný. Doplňujte chrom Chrom má tu schopnost, že snižuje potřebu mlsat, jeho dlouhodobé užívání efektivně kontroluje hladinu krevního cukru. Tím, že nedochází k náhlým výkyvům glykémie, snižuje se potřeba konzumace cukrů kvůli rychlé energii.   Příspěvek 6 tipů, jak omezit cukr ve stravě pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.05.2018 02:00 |

podobné články

Gabriela Partyšová: Nejdřív rozchod, teď cukruje s manželem!

 
Jako by slovo rozchod ani neexistovalo. Před pěti dny Gabriela Partyšová (39) oznámila rozpad manželství, ale v neděli s manželem Danielem Farnbauerem (41) překvapivě vyrazila do společnosti.
06.11.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Partyšová (383 článků)

Nejdřív dítě, teď rozchod! Opuštěného moderátora lituje i Paroubková

 
Loni se jim narodil syn, teď ale přišel drsný rozchod! Moderátor Petr Vojnar (42) oznámil, že s partnerkou Andreou jim to nevyšlo a z něj se stal rázem svobodný táta. Podpory se mu přitom dostalo z nečekané strany - od Petry Paroubkové (45), která se sama právě rozvádí a bojuje o dítě...
06.12.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vojnar (164 článků) , Petra Paroubková (542 článků)

Katka z dokumentu Třeštíkové: Ukázala, kde žije. Dochází na léčbu, dál ale fetuje

 
Přežívá ve stanu vyrobeném z plachty, má zničená játra a dceru nemůže vídat. Přesto nebo právě proto se Katka (40), narkomanka ze slavného dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové, začala z drogové závislosti znovu léčit. Na metadonovou terapii dochází už rok a čtvrt.
02.10.2017 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (166 článků)

Mallory z dokumentu Třeštíkové: Z drog mě vytáhl Bartoška! Dal mi peníze a hodinu mi mluvil do duše

 
Drogy brala s přestávkami téměř 20 let. Dokonce i když čekala syna Kryštofa. Pak ale Mallory (47) při žebrání v Praze potkala herce a ředitele karlovarského filmového festivalu Jiřího Bartošku (68). Setkání ji tak povzbudilo, že se odrazila ze dna. Dokument Heleny Třeštíkové o životě Mallory měl teď premiéru symbolicky právě v Karlových Varech.
06.07.2015 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Bartoška (814 článků) , Helena Třeštíková (166 článků)