Článek

Drsný porotce Oto Klempíř se nezapře... Zničil závodní auto!

 
Jako porotce X Factoru dával Ota Klempíř (51) »čočku« začínajícím zpěvákům. Teď se role obrátily! Zpěvák totálně pohořel při zkoušce driftování při natáčení Autosalonu na Primě.  „Driftovací X Factor holt nemá...,“ zhodnotili jeho výkon suše instruktoři.
26.06.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (8 článků)
Podobné články

V osmnácti jsem chtěl jediné, říká Oto Klempíř: vypadnout ze Slovácka

 
Oto Klempíř v televizi rozhoduje o osudu mladých a ambiciózních lidí, kteří se chtějí stát zpěváky. V otevřeném rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES zakladatel skupiny J.A.R. a drsný porotce v soutěži X Factor říká, že on chtěl v osmnácti jedině vypadnout ze Slovácka.
26.03.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (8 článků)

Anketa, kterou jsme neměli dělat: Celebrity nevědí, kdo je porotce X Factoru Klempíř! Neuvěříte, co mleli do telefonu Slávik, Pomeje nebo Ornella Štiková...

 
Jen co jsme si zjistili identitu, pohlaví a státní příslušnost "většiny porotců X Factoru":http://www.extra.cz/x-factor-slovaci-zesileli-do-poroty-vyslali-uprchlici-do-usa-a-vyzobanou-slunecnici-sisu-sklovskou-cesi-tasi-hvezdu-prvni-velikosti, "které včera definitivně potvrdila Prima":http://www.extra.cz/x-factor-slovaci-zesileli-do-poroty-vyslali-uprchlici-do-usa-a-vyzobanou-slunecnici-sisu-sklovskou-cesi-tasi-hvezdu-prvni-velikosti, napadlo nás obvolat celebrity a zeptat se jich na sice nejrozumnějšího, ale také nejméně známého porotce - muzikanta, básníka a textaře "Otu Klempíře":http://www.extra.cz/tema/oto-klempir (50), což je sice hudebníky respektovaná persona, ale čtenářům českého bulváru je znám asi tak jako náhodný kolemjdoucí z Mongolska.
30.01.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1047 článků)

Oto Klempíř: Když píšu, nevnímám svět a přejedu stanici

 
Oto Klempíř se rozhodl po 20 letech působení v J.A.R. přijít se svým sólo projektem Špička, který natočil ve spolupráci s Oskarem Rózsou. "Nechceme dělat popovou desku a veselé skladby, i když těch černohumorných momentů je tam hodně," řekl v rozhovoru s Novinkami.
13.03.2012 07:37 |

podobné články

Není to žádná kočka, tak ji Klempíř v X Factoru předem odstřelil: Po výkonu této boubelky ale popřel sám sebe

 
Porotce Oto Klempíř si myslí, že dokáže rozpoznat hudební talent na první pohled. Tentokrát se ovšem ošklivě mýlil.
05.04.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (8 článků)

Ota Klempíř: Můj cíl byl šanson, velmi mě zajímá

 
Textař a rapper Ota Klempíř vydal s Oskarem Rószou album Špička. "Na mém albu je jenom jeden hlas, který to musí všechno odvyprávět sám. V těch textech jsou mnohdy přesmyčky a proluky, které používám i při psaní textů pro J. A. R. Teď je ale musím všechny odříkat a odrapovat sám, není tu nikdo, kdo by mi dělal kontrapunkt," řekl v rozhovoru pro Právo Klempíř.
03.04.2012 08:50 |

podobné články

Dobře mu tak! Nabušený uklízeč to v X Factoru natřel arogantnímu Klempířovi

 
Oto Klempíř se profiluje jako nejpřísnější porotce X Factoru, který výkony soutěžících komentuje jedovatými poznámkami. Jeden z nich mu to ovšem vrátil stejnou měrou.
16.03.2014 17:00 |

podobné články

Nejtajemnější porotce X Factoru prozradil, proč šel do show: Chce se obohatit

 
Porotcem soutěže X Factor, o němž diváci doposud téměř nic nevěděli, pokud tedy nejsou obdivovateli kapely JAR, v níž figuruje, je bezpochyby muzikant Oto Klempíř. Vždy jsme jej pokládali spíše za alternativního umělce, proto nás zajímalo, proč vůbec do show šel.
30.04.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Oto Klempíř (8 článků)

„Zbořil se mi svět“: Oto dostal Parkinsona ve 38 letech. Pomohla mu elektroda v mozku

 
Oto Tesař (48) z Plzně začal mít problém před deseti lety. Zasáhla ho Parkinsonova choroba a udeřila v plné síle. Přišel třes, naprostá svalová ztuhlost, zpomalený pohyb, zhoršená artikulace a extrémní únava. Pomohla až nová moderní léčba, která pacientovi speciálními elektrodami stimuluje přenos signálů v mozku, za svým týmem lékařů Oto Tesař jezdí z Plzně do Olomouce. Stále s vědomím, že Parkinson se dá ovlivnit, ale ne vyléčit.
30.10.2017 05:55 |

podobné články

Klempíř a Rózsa poprvé naživo

 
Ota Klempíř překvapil po dvaceti letech působení ve skupině JAR sólovou deskou Špička. Natočil ji s Oskarem Rózsou a 29. října se poprvé předvedou naživo v pražském Lucerna Music Baru.
08.10.2012 16:25 |

podobné články

Zemřel hudebník a skladatel Jaromír Klempíř, bylo mu 72 let

 
Jaromír Klempíř byl mimo jiné autorem hitů pro Karla Gotta, Waldemara Matušku či Helenu Vondráčkovou.
13.07.2016 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4737 článků)

Kdo je svalovec Andrey Pomeje: Klempíř, který před rokem randil s jinou "celebritou"!

 
Andrea Pomeje (30) za svým manželstvím s Jiřím (52) udělala tlustou čáru. Po žádosti o rozvod přiznala nového chlapa. Kdo je Petr Plaček (37)? Kromě toho, že jeho tělo připomíná horu svalů a je klempíř, tak loni několik měsíců randil s účastnicí Robinsonova ostrova Nikou Donéovou (30).
17.08.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1462 článků) , Nika Nika (117 článků)

Drsný porotce Cowell se těší na dítě, které má s kamarádovou ženou

 
Proslulý kat talentových soutěží Simon Cowell dlouho mlžil o dítěti, které počal s manželkou svého kamaráda Andrewa Silvermana Lauren. Jejich manželství se kvůli tomu rozpadlo a Cowell se konečně k dítěti přiznal. Prý je hrdý na to, že bude otcem. Další články k tématu: Prima bude znovu hledat talent, vítěz vystoupí před Simonem Cowellem Nesmlouvavý porotce Simon Cowell přiznal chyby i deprese Kat z americké SuperStar Cowell se zasnoubil Susan Boyle z nás udělala blbce, přiznává porotce Simon Cowell
17.05.2010 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (116 článků) , Ondřej Liška (366 článků) , Susan Boyle (296 článků)

VIDEO: J.A.R. vzpomínají na koncert, který byl zásadní, hlavně kvůli botám

 
Skupina J.A.R. natočila v roce 2008 svůj koncert, aby ho dala na výroční DVD. V televizi Óčko, která celý koncert odvysílá v sobotu, zavzpomínali na vtipné okamžiky z této události. Podívejte se na ukázku z koncertu a poslechněte si, jak na něj vzpomínají Oto Klempíř a Michael Viktořík.
25.05.2012 20:36 |

podobné články

Osobnosti: Michael Viktořík (3 články)

První Česko Slovenský X-Factor. Kdo zasedne v porotě?

 
Televize Prima oznámila složení připravované hudební show X-Factor. Kromě mladičké zpěvačky Celesty Buckingam se v ní objeví Sisa Sklovská, Ondřej Brzobohatý a Oto Klempíř.
31.01.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Sisa Sklovská (117 článků) , Ondřej Brzobohatý (622 článků)

První Česko Slovenský X-Factor. Kdo zasedne v porotě?

 
Televize Prima oznámila složení připravované hudební show X-Factor. Kromě mladičké zpěvačky Celesty Buckingam se v ní objeví Sisa Sklovská, Ondřej Brzobohatý a Oto Klempíř.
31.01.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Sisa Sklovská (117 článků) , Ondřej Brzobohatý (622 článků)

Tajná svatba zpěváka Dana Bárty a pohledné mluvčí České televize?

 
Dan Bárta a Alžběta Plívová spolu chodí pět let, dnes do toho ale údajně praštili. Na Facebooku se objevilo foto ze zahradní akce, zveřejnil ho Bártův kamarád Oto Klempíř. S myrtou na košili sledoval jejich první manželský polibek.
10.05.2015 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (217 článků) , Oto Klempíř (8 článků)

Hádanka ze sociální sítě: Vzal si Dan Bárta půvabnou tiskovou mluvčí za ženu?

 
Když zpěvák Oto Klempíř dnes na své sociální síti nechal přátele hádat, na jaké akci se to právě nachází, a dotaz doprovodil fotografií sebe samého s myrtou na košili, všichni začali být zvědaví, kdo si koho bere.
10.05.2015 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (217 článků) , Oto Klempíř (8 článků)

A je to venku. Dan Bárta nám exkluzivně potvrdil, že si vzal za ženu krásnou tiskovou mluvčí

 
Českými médii proletěla informace, že si měl o víkendu Dan Bárta vzít svou dlouholetou partnerku Alžbětu Plívovou , tiskovou mluvčí České televize. Celá zpráva se pohybovala v rovině spekulací. Informace o svatbě vynesl na světlo světla Oto Klempíř, kolega z Danovy kapely J.A.R., který dokonce postupně zveřejňoval snímky ze svatby na sociální síti Facebook. Po chvíli a možném vystřízlivění ale pochopil, co asi způsobil, a snímky raději smazal.
11.05.2015 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (217 článků) , Oto Klempíř (8 článků)

Matej Benko: Chtěl bych vidět zeměkouli z oběžné dráhy

 
Hudebník a skladatel Matej Benko (36) nahrál album s názvem Planety. Jsou na něm písničky pro malé i velké a ke spolupráci na jeho realizaci přizval řadu přátel z hudebního světa. Slunce na desce zpívá Richard Müller, Merkur Michael Kocáb, Venuši Klára Vytisková, Zemi Markéta Foukalová, Měsíc Ondřej Ruml, Mars Xavier Baumaxa, Jupiter Radek Pastrňák, Saturn Milan Cimfe, Kometu Yvonne Sanchez, Uran sám Benko, Neptun Oto Klempíř a Pluto nazpíval Dan Bárta.
10.01.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (217 článků) , Richard Müller (348 článků) , Michael Kocáb (669 článků) , Klára Vytisková (126 článků) , Xavier Baumaxa (11 článků) , Ondřej Ruml (162 článků) , Richard Müller (348 článků) , Oto Klempíř (8 článků) , Michael Michael (1232 článků) , Ondřej Bárta (9 článků)