Článek

Drsný moderátor Šiška v růžové! Proč? Kvůli Jágrovi!

 
Moderátor soutěžního pořadu Nic než pravda Petr Šiška (44) a jeho tým porazili ve fotbalovém zápase partu vedenou hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (37). K výhře jim prý hodně pomohly zářivě růžové dresy!
17.06.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2504 článků) , Petr Šiška (36 článků)
Podobné články

Po Kalouskovi podává na Jančuru trestní oznámení i náměstek Šiška

 
Nedávné výroky majitele Student Agency Radima Jančury vyvolaly vlnu reakcí. Na Jančuru podal trestní oznámení jak ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09), jehož Jančura označil za "nejbohatšího člověka v zemi", tak náměstek ministerstva práce a sociálních věcí Vladimír Šiška. Tomu vadí Jančurovo tvrzení o nevýhodnosti smluv, které ministerstvo uzavřelo v souvislosti s novým systémem výplaty dávek. Jak Kalousek, tak Šiška podali trestní oznámení kvůli pomluvě.
19.04.2012 11:31 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (243 článků) , Miroslav Kalousek (6506 článků)

Díky němu padl Drábek: Exnáměstek Šiška si kvůli dávkám odsedí čtyři roky

 
Bývalý náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška si nakonec za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek odpyká ve věznici s dozorem o dva roky méně, než bylo dříve rozhodnuto. Pražský vrchní soud mu ve středu původní trest snížil na čtyři roky. Rozhodnutí, podle nějž Šiška zneužil svou pravomoc a sjednal firmě Fujitsu Technology výhodu při zadání veřejné zakázky, je pravomocné.
14.06.2017 10:20 |

podobné články

Fantomas české hudební scény Petr Šiška tvoří hvězdu z další nezletilé krásky

 
Hudebník Petr Šiška stál u zrodu hvězdy Ewy Farne  (18) a pod svá křídla vzal i finalistku SuperStar Markétu Konvičkovou  (17) . Nyní se po jeho boku začala objevovat další mladinká kráska. Atraktivní brunetce je tentokrát sedmnáct let, takže ze svého věkového průměru Šiška rozhodně nevybočil.
20.03.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (36 článků) , Markéta Konvičková (280 článků)

Drábkův Šiška je venku z basy, pustili ho z vazby

 
Náměstek ministra práce a sociálních věcí Vladimír Šiška byl propuštěn z vazby. Informaci přinesla Česká televize. Šiška byl od 1. října ve vazbě ve věznici na Pankráci.
24.10.2012 11:55 |

podobné články

Drábkův Šiška modernizoval úřední telefony. Prý poněkud draze

 
Pořad České televize Reportéři objevil další zakázku v obrovském objemu bez výběrového řízení, kterou zadal na Ministerstvu práce a sociálních věcí pod vedením Jaromíra Drábka jeho náměstek Vladimír Šiška. Jedná se o modernizaci telekomunikačních služeb za necelých 300 milionů. Šiška smlouvu prý podepsal před rokem a půl.
30.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Drábkův Šiška modernizoval úřední telefony. Prý poněkud draze

 
Pořad České televize Reportéři objevil další zakázku v obrovském objemu bez výběrového řízení, kterou zadal na Ministerstvu práce a sociálních věcí pod vedením Jaromíra Drábka jeho náměstek Vladimír Šiška. Jedná se o modernizaci telekomunikačních služeb za necelých 300 milionů. Šiška smlouvu prý podepsal před rokem a půl.
30.10.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Exnáměstek Šiška si za zmanipulování zakázky odpyká čtyři roky

 
Bývalý náměstek ministerstva práce Vladimír Šiška si odpyká čtyři roky ve věznici s dozorem za zmanipulování zakázky na výplatu sociálních dávek. Původní trest mu dnes o dva roky snížil pražský vrchní soud. Rozhodnutí, podle nějž Šiška zneužil svou pravomoc a sjednal firmě Fujitsu Technology výhodu při zadání veřejné zakázky, je pravomocné.
14.06.2017 10:10 |

podobné články

Moderátor Šiška porazil Jágra v růžovém dresu

 
Moderátor a muzikant Petr Šiška se před několika dny představil jako zdatný amatérský sportovec. Na exhibičním fotbalovém utkání v Hluboké nad Vltavou se mu totiž spolu s jeho týmem podařilo porazit Jágr team složený ze samých hráčů NHL.
17.06.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (36 článků)

Šiška se coby moderátor vrací k hazardu. Budu podrazák, říká

 
Textař a moderátor Petr Šiška se vrací k moderování soutěžního pořadu. Po primáckém Nic než pravda se chopí Vysoké hry v České televizi, kde bude za řečnického chameleona. "Budu kamarád i podrazák," řekl iDNES.cz.
02.02.2011 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (36 článků)

Nový manažer Bartošové? Petr Šiška!

 
Zpěvačka Iveta Bartošová (43) má nový realizační tým. Jeho členem se kromě producenta a skladatele Káji Maříka (41), v jehož studiu zpěvačka točila vánoční album, stal i bývalý moderátor pořadu Nic než pravda a šedá eminence české hudební scény Petr Šiška (44).
05.12.2009 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Petr Šiška (36 článků)

Bartošová je na mizině! Spasí ji Šiška?

 
Iveta Bartošová je na finančním dně! Její současné příjmy totiž vůbec nestačí na její obří výdaje – ty jsou měsíčně 120 tisíc korun. Spasit jí má moderátor soutěže Nic než pravda Petr Šiška.
07.12.2009 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Petr Šiška (36 článků)

Petr Šiška se chystá rozdávat veřejnoprávní miliony

 
Moderátor Petr Šiška (45) se vrací na televizní obrazovky s novým soutěžním pořadem, tentokrát České televize, ve kterém půjde o velké peníze.
11.01.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (36 článků)

Petr Šiška: Na poslední Noc plnou hvězd přiveze Nohavica nové album

 
Koncem června se v Třinci uskuteční dvacátý a zároveň poslední ročník festivalu Noc plná hvězd. Šéf pořadatelské agentury Petarda Production a zároveň moderátor, textař a hudebník Petr Šiška v rozhovoru mluví o důvodech ukončení festivalu. Zmiňuje i letošní program, jehož zlatým hřebem bude čtyřhodinový blok Jarka Nohavici a jeho hostů. Prozrazuje také, že během festivalu bude s předstihem poprvé k mání nové Nohavicovo album.
21.06.2012 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Šiška (36 článků)

Petr Šiška: Kopíruje Lindu Rybovou!

 
Produkuje, textuje, zpívá a hraje. Nezapomíná ani na rodinu, která je z jehohyperaktivní povahy občas mírně řečeno „na nervy.“ „Takové léto, jak má být,“pochvaluje si Petr Šiška, moderátor, hudebník, textař a producent.
14.08.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , Petr Šiška (36 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Moderátor Šiška se nezdá: Natřel to i Jágrovi!

 
Hrál fotbal pro charitu
16.06.2009 08:15 |

podobné články

Ministr Drábek odstoupí na konci října

 
Ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) ve středu oznámil rozhodnutí rezignovat kvůli kauze údajného uplácení. Toho se měl podle policie dopustit bývalý náměstek Vladimír Šiška a vedoucí ministerského odboru informatiky Milan Hojer. Policie oba muže obvinila a Šiška byl vzat do vazby, neboť hrozilo nebezpečí, že by mohl ovlivňovat svědky.
03.10.2012 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Drábek (1074 článků)

Ministerstvo nabídlo obviněnému Šiškovi další místo. On ale odmítl

 
Bývalý náměstek ministra práce a sociálních věcí Vladimír Šiška strávil ve vazbě tři týdny kvůli korupci, přesto mu bylo na ministerstvu nabídnuto nové místo. Šiška ho však odmítl.
09.11.2012 21:25 |

podobné články

Exnáměstek ministra práce Šiška stane před soudem kvůli korupci

 
Bývalý náměstek ministra práce a sociálních věcí Vladimír Šiška a někdejší ředitel IT odboru ministerstva Milan Hojer stanou před soudem. Městské státní zastupitelství v Praze je dnes obžalovalo z podplacení a zneužití pravomoci úřední osoby, řekla mluvčí žalobců Štěpánka Zenklová. Oběma podle ní hrozí až dvanáctileté vězení. 
29.07.2013 16:00 |

podobné články