Článek

DRSNÉ VIDEO: V Brně v plamenech asijská tržnice s textilem!

 
Dvanáct hasičských sborů bojovalo ve čtvrtek v noci s mimořádně ničivým požárem centrální asijské tržnice v Brně-Černovicích, hořely tam hliníkové haly plné uskladněného oblečení.
13.01.2011 23:00 |

podobné články

Podobné články

Praha: Smlouva na pronájem holešovické Tržnice se změní

 
Radní hlavního města Prahy Aleksandra Udženija zahájila s nájemcem Pražské tržnice v Holešovicích jednání o revitalizaci celého komplexu, která bude odpovídat územnímu plánu města, požadavkům památkářů a ekonomickým možnostem využití tržnice.
08.03.2011 21:50 |

podobné články

Nájemce Holešovické tržnice dluží Praze 200 milionů

 
AKTUALIZOVÁNO. Praha žaluje firmu Delta Center, nájemce Holešovické tržnice, kvůli dlužnému nájemnému. Delta Center dluží městu 211 milionů korun, řekla dnes ČTK radní pro majetek Aleksandra Udženija (ODS). Delta Center, jejíž vyjádření se nepodařilo zjistit, už dříve existenci pohledávek odmítala. Nájemní smlouva, kterou Praha vypověděla na konci loňského roku, končí v prosinci. V části tržnice by podle radní v budoucnu měla sídlit radnice Prahy 7.
17.05.2012 12:20 |

podobné články

Farmářské trhy, kultura či „masná“ restaurace: Holešovická tržnice oblékne nový háv

 
Už žádné prázdné budovy ve špatném stavu! Do místy chátrající Holešovické tržnice budou Pražané nově chodit třeba na farmářské trhy nebo za kulturou. Úředníci začínají pracovat na projektech přeměny tržnice i jejího celkového rozvoje.
12.09.2017 20:50 |

podobné články

V DEPO2015 v Plzni se otevře stálá tržnice: Nabídne jídlo, sezónní suroviny i workshopy

 
Nový projekt se chystá v plzeňském areálu DEPO2015. Na podzim se v průmyslové hale ze 30. let minulého století otevře stálá městská tržnice. Místo zde najdou farmářské či řemeslné obchůdky a sezónní stánky, vznikne i prostor pro setkávání, trhy, workshopy, přednášky a další akce. Tržnice se propojí i s dalšími aktivitami místní kreativní zóny.
31.03.2018 15:25 |

podobné články

Sexy globalizace: Asijská kočka umývá německé auto

 
VIDEO: Toyota, Hyundai, Kia - asijská auta expandují do celého světa. Jak se umývají? Samozřejmě stejně jako všude jinde. V našem videu ale poslali asijskou sexy modelku umývat německý volkswagen. A jak to dopadlo?
22.06.2009 15:20 |

podobné články

Vyhořelá tržnice v Brně: Škoda za 30 milionů!

 
Na třicet milionů korun se odhadují škody, způsobené požárem asijské tržnice v Olomoucké ulici v Brně. Oheň vypukl ve čtvrtek večer před 20. hodinou a dvanáct jednotek hasičů likvidovalo plameny do pozdních nočních hodin.
13.01.2011 22:30 |

podobné články

Škody při požáru tržnice v Brně se vyšplhaly na 30 milionů

 
Na 30 milionů korun hasiči předběžně vyčíslili škodu, kterou ve čtvrtek večer způsobil velký požár tržnice v Olomoucké ulici v Brně-Černovicích. Hasiči zůstali na místě do rána a stále dohašují drobná ohniska a nechávají trosky dohořet.
14.01.2011 09:10 |

podobné články

Unikát v Brně: Krytá tržnice, která není nikde jinde v Česku!

 
Ryby, mléčné výrobky, maso a další poživatiny, které na běžné tržnici nenajdete. To vše bude od května nabízet první krytá tržnice zaměřená na potraviny v Česku. Lidé ji najdou v horní části Zelného trhu v Brně.
10.03.2017 15:40 |

podobné články

Česká příroda v ohrožení, ryby ohrožuje asijská škeble

 
Přirozenou rovnováhu v českých řekách podle odborníků vážně ohrožuje škeble asijská, která se dostala do tuzemských řek. Ve středu o tom informuje deník Mladá fronta Dnes.
15.02.2012 09:05 |

podobné články

Asijská železná opona, která rozděluje a drtí

 
Uvidět syna, bratra nebo sestřenici a zemřít. To je sen řady Jihokorejců, které oddělila asijská železná opona od příbuzných v Severní Koreji. Většina z nich čeká na shledání celý život a mnozí stárnou a umírají, aniž by se vůbec dočkali. Oficiální setkání pořádaná čas od času znepřátelenými zeměmi tak, jako třeba tento týden, jsou početně velmi omezená. O něco větší šanci dávají neoficiální, soukromě organizované schůzky.   
20.10.2015 10:50 |

podobné články

Jednoduchost, symbolika a čistota: To je asijská zahrada

 
Milujete exotiku a pikantní asijská jídla? Obdivujete nádherné bonsaje a omamnou vůni kvetoucí sakury? Pokud ano, neváhejte ani chvilku a proměňte váš pozemek na malou Asii! V Číně a v Japonsku tvorbu zahrad silně ovlivnil buddhismus, který na zahradu pohlíží jako na místo určené pro osobní meditaci.
21.04.2016 06:10 |

podobné články

Sibiř je v plamenech, oheň se rozšířil i do Číny

 
Ničivý požár si dál klestí cestu ruskou Sibiří. V Zabajkalském kraji je v plamenech už 24 tisíc hektarů. V plamenech jsou i další oblasti, oheň se už rozšířil až na čínské území. Celková rozloha lesních požárů na Sibiři se za posledních 24 hodin zdvojnásobila. 
14.04.2015 14:56 |

podobné články

VIDEO: Hrůza v Brně! Ital se dusil v plamenech

 
EXKLUZIVNÍ FOTO, VIDEO - Byla to jedna z nejhorších havárií, která se kdy na Masarykově okruhu stala. Italský jezdec Girgio Bartocci narazil během závodu Super Trofeo do zdi. Předek vozu totálně urazil a lamborghini explodovalo. Pilot se pak minutu dusil v plamenech, po vyproštění byl převezen do brněnské nemocnice.
25.05.2010 14:15 |

podobné články

Vyhořelá tržnice v Brně ožila, vrátil se do ní čilý obchodní ruch

 
Brněnská tržnice, která ve čtvrtek večer téměř celá shořela, dnes opět ožila. Asiaté totiž v halách, které se podařilo zachránit, budují nové provizorní tržiště a znovu prodávají své zboží.
18.01.2011 20:25 |

podobné články

První v republice: Krytá tržnice potravin má zpoždění, kovové kóje je nutné upravit

 
Přibližně o 14 dnů později, tedy až na počátku letních prázdnin, se otevře svým návštěvníkům první krytá tržnice v České republice zaměřená výhradně na potraviny. Lidé ji najdou v horní části Zelného trhu v Brně.
08.06.2017 13:50 |

podobné články

Proč shořela asijská tržnice u Kraslic? Hasiči pátrají po příčině požáru

 
Až do čtvrtečních ranních hodin hlídali hasiči v Hraniční u Kraslic vyhořelou asijskou tržnici, která začala hořet ve středu vpodvečer. Kromě toho jsou na místě vyšetřovatelé a pátrají po příčinách požáru.
12.04.2012 10:00 |

podobné články

Špinavá pasáž u Václaváku se změní v nejhezčí tržiště v Praze

 
Cestou z pražského Václavského náměstí na Národní třídu si nádherné budovy z roku 1897 téměř ani nevšimnete. Vchod je nevýrazný, uvnitř se nachází supermarket či asijská restaurace a prostor celkově působí ošuntěle. Staroměstská tržnice se ale přestaví do původní podoby. Jak zjistil Blesk.cz, v obrovské hale ve tvaru baziliky začne už brzy vznikat unikátní prostor pro celoroční trhy.
22.07.2015 05:11 |

podobné články

Chodíte v Praze na asijská jídla? Kuchyně pro Sapu šokuje! Myší trus, plíseň a ještě něco navíc!

 
Nechutný pohled se naskytl Státní zemědělské a potravinářské inspekci ve spolupráci s policií. Při kontrole výrobny tofu v areálu pražské tržnice SAPA zjistili naprosto otřesné hygienické podmínky. Provozovnu okamžitě uzavřeli.
08.04.2016 18:25 |

podobné články

VIDEO: Ve Zlíně hořela bývalá tržnice u autobusového nádraží

 
Hasiči museli v úterý odpoledne vyjet k požáru bývalé asijské tržnice v blízkosti autobusového nádraží ve Zlíně.
14.12.2010 17:35 |

podobné články