Článek

Drsné rozhodnutí maminky Denisy z MasterChefa. Na pohřeb nepustila jejího kamaráda, prý si na ní dělal reklamu

 
Na pohřeb Denisy Zajícové, za svobodna Cziglové (†35), dorazil nespočet lidí, jeden muž ale na smutečním obřadu chyběl. Jde o podnikatele a blízkého kamaráda Daniela Fialu, který Denise pomáhal s léčbou. Snažil se hledat kvalitní léčitele u nás i na Slovensku. Na pohřeb však nedorazil kvůli zákazu maminky zesnulé účastnice MasterChefa.
11.04.2024 17:20 |

podobné články

Podobné články

Jaký typ maminky jste?

 
Jaký typ maminky jste? Zamysleli jste se někdy nad touto otázkou? Bylo by hloupé si myslet, že je maminka jako maminka. Stačilo by, kdybyste se rozhlédli kolem sebe a odrazem by vám bylo zjištění, že se dají všechny maminky – ať už novopečené či ostřílené – rozdělit do čtyř skupin, jež se od sebe navzájem liší v různých maličkostech. Pojďte společně s naším článkem zjistit, jaký typ maminky jste vy! 1. typ maminky: Maminka s příručkou Maminky, které znají všechny knížky, brožurky a internetová fóra týkající se dětí nazpaměť. Během těhotenství prakticky jen ležely v knihách a studovaly péči o dítka, všechny nemoci, snažily se předem naučit, jak dítě nejlépe vychovat. Takové maminky by se daly vystihnout jako chodící encyklopedie na děti. Není na tom sice nic špatného, ovšem za nevýhodu lze označit skutečnost, že tento typ maminek velice snadno podlehne panice – například tehdy, kdy se první zoubek neobjeví v den, kdy to psali v brožurce. 2. typ maminky: Maminka trpitelka Nejrozšířenější typ maminek. Obecně by se dalo říci, že kousek „maminky trpitelky“ je v každé ženě. Zajímá vás, jak se to projevuje? Inu kupříkladu už jen tím, že všechny své zájmy a potřeby odsunou až na poslední místo kvůli dětem. Což znamená, že zatímco jejich dítka jsou jako ze žurnálu, maminky jsou zanedbané. Ze začátku je to možná přínosné, ovšem s postupem let to spíše škodí. 3. typ maminky: Dokonalá maminka Takový typ maminek poznáte snadno. Ať dělají co dělají, pokaždé se usmívají od ucha k uchu a vypadají šťastné jako nikdy předtím. To ale není všechno, tento typ maminek je typický tím, že pro sebe i pro své dítě a domov chtějí jen to nejlepší. Oblékají se podle posledních trendů a to samé očekávají i od svých dětí. V tomto případě nutno říci, že všeho moc škodí.... Čtěte více Příspěvek Jaký typ maminky jste? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
31.07.2015 08:36 |

podobné články

Luxus na pohřbu Denisy z MasterChefa: Rudé podpatky, sluneční brýle a kabelky za stovky tisíc

 
Pohřeb Denisy Cziglové (†36) se nenesl úplně ve smutečním duchu. Účastnice MasterChefa si totiž přála, aby bylo poslední rozloučení oslavou jejího života. A některé Denisiny kamarádky to vzaly opravdu doslova. Na sebe si kromě rudých lodiček, což bylo jedno z Denisiných posledních přání, vzaly drahé a luxusní kabelky i sluneční brýle, jak se můžete podívat v galerii.
10.04.2024 15:20 |

podobné články

OBRAZEM: Reklamy zakazují ve světě kvůli nahotě i cizím modelkám

 
Jiný kraj, jiný mrav. Co projde u nás, nemusí projít třeba ve Spojených státech. Tam si dávají velký pozor na ukazování nahoty, takže řada dráždivých reklam je zakázána. Pro jejich tvůrce to ale neznamená neúspěch, spíš naopak. Zakázaná reklama má daleko větší dosah, protože se dostane i do zpráv a šíří se šeptandou. Dá se tedy předpokládat, že tvůrci reklam nebudou kvůli zákazům zdrženlivější. Další články k tématu: Provokatérka Klumová: ukázala holý zadek a zakázali její sexy reklamu Britský úřad zakázal reklamu na řasenku s Natalií Portmanovou Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši Britské úřady zakázaly před návštěvou papeže reklamu s těhotnou jeptiškou
12.07.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Julie Roberts (150 článků)

Bolestivý vzkaz vážně nemocné Denisy z MasterChefa. Je to moc těžké, holčičko moje, vzkazuje bojovnice s rakovinou

 
Vzkaz Denisy Cziglové trhá srdce. Účastnice MasterChefa se jako lvice pere se zákeřnou chorobou. Zhoubný nádor na mozku se jí rozšířil na další místa, avšak statečná kuchařka svůj boj nevzdává. Na sociálních sítích nyní sdílela dojemné psaní své dceři, ve kterém otevřeně přiznává, jak těžké dny to pro ni jsou a že občas zkrátka nemá síly. 
24.12.2023 19:00 |

podobné články

Emotivní momenty z pohřbu Denisy Cziglové z MasterChefa: Potoky slz, rudé lodičky, zdrcený manžel a obří srdce

 
Poslední rozloučení s Denisou Cziglovou (†36) bylo plné emocí. Zesnulá Denisa si přála, ať je pohřeb hlavně oslavou jejího života. A to jí blízké kamarádky splnily. Na nohy si obuly rudé podpatky a na ústa použily rudou rtěnku. Manžel Denisy vypadal velmi zdrceně a na jeho opuchlých očích bylo patrné, že se jen těžko bránil pláči. Jeden ze smutečních hostů přinesl obrovské srdce z růží. Na další dojemné momenty se můžete podívat v galerii.
09.04.2024 11:50 |

podobné články

Poslední slova Denisy z MasterChefa: Na život nezanevřela, pozůstalým z nebe poslala srdceryvný vzkaz

 
Denisa Cziglová s rakovinou bojovala statečně, nakonec jí ale nedokázala porazit. Zemřela 2. dubna ve věku šestatřiceti let. Poslední rozloučení proběhlo v Brně o týden později, a dorazilo obrovské množství známých, kamarádů i rodinných příslušníků. Jak nyní infromoval Blesk, samotný pohřeb byl prý opravdu dojemný a nechyběl ani poslední vzkaz Denisy z nebe.
10.04.2024 08:15 |

podobné články

Dojemná zpověď Denisy z MasterChefa vhání slzy do očí. Zlomená slova těžce nemocné kuchařky o krátícím se čase

 
Příběh Denisy Cziglové trhá srdce. Influencerka, která je známá především díky kuchařské soutěži MasterChef, se statečně pere se zákeřnou formou rakoviny, která se jí usadila na mozku. Z jejího vzkazu na Instagramu vskutku mrazí. Ačkoli se snaží bojovat ze všech sil, vážná nemoc má dopad na její vyjadřování. Je obdivuhodné, že ani v takové situaci neztrácí svůj optimismus a užívá si každého dne. 
06.01.2024 07:10 |

podobné články

Dojemný pohřeb Denisy z MasterChefa: Kamarádky jí splnily poslední přání, mezi truchlícími nechyběla Lenka Limberská

 
Denisa Cziglová, která se proslavila hlavně jako účastnice v reality show MasterChef, minulý týden prohrála svůj boj se zákeřnou rakovinou. Ačkoli se s nemocí prala statečně, nakonec jí ve svých šestatřiceti letech podlehla. Poslední rozloučení se uskutečnilo v úterý 9. dubna v Brně a jednalo se netradiční obřad. Kamarádky zesnulé Denise totiž splnily její poslední přání: ať je pohřeb brán jako oslava jejího života. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.
09.04.2024 10:25 |

podobné články

Maminka Denisy Cziglové mu zakázala jít na její pohřeb: Bylo to jinak, říká Daniel

 
Daniel Fiala promluvil o zákazu, který mu dala maminka Denisy Cziglové. Nemohl totiž přijít na její pohřeb, který se konal v Brně, i přesto, že byl Denisin blízký přítel a pomáhal jí s léčbou. Detaily sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz.
19.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (665 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (1118 článků) , Daniel Daniel (388 článků)

Zdrcený vdovec po smrti Denisy z MasterChefa: Zůstali sami s dcerkou, dojemný vzkaz do nebe

 
Zpráva o úmrtí Denisy Cziglové šokovala veřejnost. Talentovaná kuchařka, která proslula zejména díky účasti v kulinářské soutěži MasterChef, prohrála svůj boj s rakovinou. Bylo jí jen 35 let. Zanechala po sobě manžela Romana a malou dcerku Izabelku. Zdrcený vdovec poslal své lásce vzkaz, který sdílel i na sociálních sítích. 
03.04.2024 05:10 |

podobné články

Máte doma maminky posedlé tím, že vás chtějí neustále hlídat? Pak se raději nedívejte na tuhle děsivou reklamu

 
Společnost vyrábějící populární vůni pro muže vytvořila novou "reklamu":http://www.extra.cz/tema/reklamy, která se pomalu, ale jistě stává na "internetu":http://www.extra.cz/tema/internet obrovským hitem. Chápou ji zejména všichni mladíci, kteří mají trošku posedlé "maminky":http://www.extra.cz/tema/maminky, co je nechtějí pustit na krok z jejich dohledu.
07.01.2014 13:15 |

podobné články

Soud s katem Denisy (†17) a jejího dědy (†74) z Raškovic: Po vraždě volal manželce, že je TO vyřešené

 
Se směšným trestem může odejít od soudu za vraždu Denisy (†17), jejího dědečka Rudolfa (†74) a za zmrzačení babičky Věry (72) raškovický vrah. K tomu může bývalému učiteli Ondřeji D. (32) pomoci jeho takzvané hnutí mysli.
08.08.2014 12:10 |

podobné články

Soud s katem Denisy (†17) a jejího dědy (†74): Po vraždě volal manželce, že je TO vyřešené

 
Se směšným trestem může odejít od soudu za vraždu Denisy (†17), jejího dědečka Rudolfa (†74) a za zmrzačení babičky Věry (72) raškovický vrah. K tomu může bývalému učiteli Ondřeji D. (32) pomoci jeho takzvané hnutí mysli.
08.08.2014 12:30 |

podobné články

Vrah Denisy (†17) po popravách volal manželce: Už jsem to vyřešil

 
Učitel Ondřej D. obžalovaný z vraždy sedmnáctileté studentky Denisy a jejího dědečka v Raškovicích na Frýdecko-Místecku prý po nemilosrdných popravách volal manželce. "Už jsem to vyřešil. Nezvládl jsem to," řekl své ženě. Vzápětí ji prý poprosil o odpuštění.
07.08.2014 13:00 |

podobné články

Britové zakázali další reklamu od L´Oréal kvůli retuši

 
Britský úřad pro dohled nad reklamním trhem (ASA) je ve svém postupu proti upraveným reklamám nekompromisní. Po kampani s Julií Robertsovou zakázal i reklamu s Rachel Weiszovou. Kosmetická firma L´Oréal totiž přiznala, že nechala snímky digitálně upravit. Další články k tématu: V Británii zakázali reklamu s Julií Robertsovou kvůli retuši V Británii zakázali reklamu s mladou herečkou, prý sexualizuje děti Winsletovou v reklamě vyretušovali, vadily i drobné vrásky Vrásky a dvě brady, to je Madonna bez retuše Herečku Johanssonovou změnili v reklamní kampani k nepoznání
01.02.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků) , Rachel Weisz (61 článků) , Julie Roberts (150 článků)

Kamarád vraha Denisy (†17) říká: Radši by byl mrtvý, než táta!

 
Do brutální vraždy Denisy (†17) i jejího dědečka Rudolfa Š. (†73) z Raškovic vnáší více světla nejbližší kamarád vraždícího učitele. Je přesvědčen, že studentka otěhotněla a Ondřej D. (31) v tomto životě prý děti rozhodně nechtěl.
09.11.2013 13:21 |

podobné články

Česko má v regionu největší výdaje na on-line reklamu na hlavu

 
Na internetovou reklamu v Česku loni připadlo 291 milionů eur (7,5 miliardy korun), tedy srovnatelně jako například v Rakousku, Finsku nebo Belgii. Celkem bylo v Evropě v loňském roce vydáno 24,3 miliardy eur, z toho nejvíce v Británii, Německu a Francii. Vyplývá to z mezinárodní studie AdEx 2012, kterou dnes zveřejnilo Sdružení pro internetovou reklamu (SPIR). Při přepočtu na obyvatele má Česko největší výdaje na on-line reklamu v regionu střední a východní Evropy.
19.09.2013 18:30 |

podobné články

Učitel byl podle žáků podivín: Toto je tvář vraha Denisy (†17)!

 
Toto je tvář vraha Denisy (†17) a jejího dědečka (†74). Učitele podivína, na kterého jeho bývalí bývalí žáci nevzpomínají v dobrém. Ondřej D. (31) se po zavraždění dívky, se kterou měl podle všeho románek, zhroutil...
06.11.2013 20:20 |

podobné články

Případ zastřelené Denisy: Její vrah nebyl psychicky v pořádku, chtěl se zabít sám

 
"Hrůzná vražda sedmnáctileté Denisy a jejího dědečka":http://www.extra.cz/detaily-masakru-z-nestastne-lasky-denisa-17-umirala-pred-zraky-sve-matky i po týdnu zanechává Raškovice v němém děsu. Nikdo ještě nedokáže odpovědět na otázku, proč jednatřicetiletý Ondřej D., učitel angličtiny ze střední školy, kde Denisa studovala, střílel.
11.11.2013 12:36 |

podobné články