Článek

Drsné natáčení ZOO: David Gránský jako fackovací panák. Rány jsou mnohdy opravdové, přiznává

 
Albert Polák ze seriálu ZOO si nejde pro facku daleko a ve většině případů si ji právem zaslouží. Jeho představitel David Gránský tak prožil několik intenzivních dní, kdy se na place stal otloukánkem. Nakonec ale vždy odcházel domů s úsměvem a vtipnými historkami. V tiskové zprávě, která byla poskytnuta redakci eXtra.cz, prozradil, jak si fackování "užil".
24.11.2022 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)
Podobné články

Němeček sloužil Babišovi jako takový fackovací panák, říka Kubek

 
Prezident České lékařské komory Milan Kubek přivítal konec ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka (ČSSD). Tento šéf resortu prý sloužil jen jako fackovací panák Andreji Babišovi (ANO). Němeček to ve vládě neměl snadné, ale přesto se měl snažit udělat víc.
18.11.2016 06:10 |

podobné články

David Gránský ohlásil úžasnou novinu: Hráč číslo 3 vstoupil do hry

 
Herec a moderátor David Gránský se na Instagramu pochlubil svým fanouškům čerstvou novinkou. Se svou manželkou Nikolou totiž čeká miminko. To přišlo po dvanácti letech vztahu a dvou letech od svatby. "Hráč číslo 3 vstoupil do hry," okomentoval šťastnou zprávu Gránský.
28.01.2022 21:30 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

O líbací scény nemají tihle dva nouzi: Jak David Gránský zvládá s kolegyní něžnosti před kamerou?

 
Již více než přes půl roku se potkávají téměř denně před televizními kamerami. Jsou to nejen herečtí kolegové, ale také kamarádi. David Gránský  (27) a Vanda Chaloupková jsou šťastně zadaní, David již ženatý, Vandu teprve cinkot svatebních zvonů čeká. Nyní jim scenáristé seriálu Modrý kód předepsali milostnou dějovou linku. My jsme je na natáčení navštívili a vyzpovídali je, jak se jim scény tohoto typu natáčí.
11.11.2019 08:35 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků) , Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

David Gránský nebude mít v Sestřičkách nouzi o další milostné pletky. Po Pagáčové možná zamíchá kartami sexy zrzka

 
David Gránský  (28) je vděčný, že díky natáčení seriálu nepřišel o veškerou práci, jako jeho mnozí kolegové. V plánu má i další projekty, které se ale budou odvíjet od situace spojené s covidem. Patří mezi ně i show Česko Slovensko má talent, kterou David posledních pár let moderoval.
11.11.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

Od kolegů dostává Gránský „sodu“

 
Český herec a zpěvák David Gránský (25) je talent od přírody. Od účasti v show Tvoje tvář má známý hlas je o Gránském slyšet čím dál více. Jelikož Gránský není v showbyznysu žádný nováček, je si vědom, že kromě slávy si také čas od času vyslechne nějakou tu kritiku.
30.03.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

Gránský v Podcastu: Ztvárnit Jacksona v Tváři si nepřál. Konec Modrého kódu herec oslzel

 
Oblíbený moderátor, zpěvák a herec David Gránský zažívá turbulentní rok 2021. Tři měsíce účinkoval v soutěži televize Nova - Tvoje tvář má známý hlas. Produkce show mu na finále přidělila roli Michaela Jacksona, kterého Gránský za žádnou cenu nechtěl, přesto zazářil a společně s Hanou Holišovou zvítězili. Z jaké jeho transformace fanoušci nejvíce šíleli, prozradil sympaťák v Blesk Podcastu.
13.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1757 článků) , Hana Holišová (169 článků) , David Gránský (306 článků) , Michael Jackson (90 článků)

David Gránský jako Michal David: Hitmaker se v něm poznal!

 
Přestože je s rodinou na Kanárech, nedělní show Tvoje tvář má známý hlas 2 si Michal David (56) nemohl nechat ujít. V televizi ji sice neviděl, ale okamžitě žhavil internet. Aby ne! David Gránský (24) se do něho převtělil a zpíval jeho nesmrtelný hit Nonstop.
13.09.2016 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1628 článků) , David Gránský (306 článků)

To je paní Gránská: Hvězda Sestřiček David Gránský má doma pořádně žhavou kočičku

 
Oblíbený herec, zpěvák a občasný moderátor David Gránský (28) patří mezi umělce, kteří nemají v době světové pandemie díky natáčení seriálu Modrý kód o práci nouzi. David patří mezi nejvíce obsazované umělce a je divákům stále na očích. Není divu, že si vybudoval statisícovou základnu fanoušků, mezi kterými má i mnoho nápadnic. Pro jejich smůlu ale Davidovo srdce patří jiné, a to půvabné Nikole, kterou si již stihl okroužkovat.
29.01.2021 13:40 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

7 krasavců seriálu ZOO: Sukničkář Gránský, hrdina Urban nebo sympaťák Benoni

 
O tom, že nový rodinný seriál ZOO přinese nejednu zápletku a romantické chvíle, není pochyb. A ve větší míře se o to postará těchto sedm fešáků. Z obrazovky budou svým charismatem na diváky útočit Robert Urban, David Gránský, Šimon Bilina, Štěpán Benoni, Jan Kopečný, Vojtěch Vovesný nebo Goran Maiello.
10.02.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kopečný (69 článků) , David Gránský (306 článků) , Štěpán Benoni (40 článků) , Robert Urban (31 článků) , Vojtěch Vovesný (4 články) , Šimon Bilina (8 článků)

Hvězda Tváře David Gránský: Nedodělal konzervatoř kvůli drsné hádce!

 
Další hvězda, která opustila konzervatoř kvůli neshodě s profesory. Herec a zpěvák David Gránský (24) pražskou konzervatoř ukončil v pátém ročníku, protože nesouhlasil s výukou některých profesorů.
12.01.2017 23:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

David Beckham: Bradku jsem měl kvůli Bradu Pittovi

 
Sám je vzorem pro miliony lidí po celém světě, ale i David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je David Beckham se občas opičí. A to po nikom menším než je Brad Pitt . Slavný fotbalista teď přiznal, že si zkoušel nechat narůst bradku právě jako hollywoodský idol. Brad ji má jen kvůli nové roli, ale i tak mu sluší. Ovšem David si ve vousech připadal divně.
19.11.2009 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1952 článků) , David Beckham (1135 článků)

VIDEA: Když je ze sudího fackovací panák...

 
VIDEA: Podívejte se na situace, v nichž se rozhodčí museli bránit útokům fanoušků nebo samotných sportovců.
22.06.2010 17:15 |

podobné články

Kalouskův „fackovací panák“ objeven. Ministr prý nadával vulgárně také

 
Hledaný mladík, kterému Miroslav Kalousek nafackoval, nalezen. V rozhovoru pro MF Dnes se vyjádřil ke konfliktu. Nedostal prý čtyři facky, ale jen jednu.
30.09.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7683 článků)

Kalouskův »fackovací« panák: Řekl mi sr*čko!

 
Když před necelými dvěma týdny prolétla médii zpráva, že ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) uštědřil mladíkovi čtyři facky za vulgarismy, rozhodl se mladý »delikvent« uvést vše na pravou míru.
02.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7683 článků)

Topolánek o ODS: Strana je fackovací panák véček

 
Bývalý předseda ODS Mirek Topolánek se k politice vyjadřuje jen málokdy. Nyní ale v rozhovoru pro časopis Týden ostře kritizuje politiku ODS – podle něj je nevýrazná a vládu vedou spíše Věci veřejné.
26.02.2012 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2429 článků)

Plíšek (TOP 09): Fackovací panák

 
Komentář náměstka ministra zdravotnictví Martina Plíška
01.03.2013 12:00 |

podobné články

Plať, vládo. Nejsme fackovací panák, bouří se podnikatelé

 
Stát zavádí restrikce, omezuje podnikání; podnikatelům tak vznikají ztráty, které si sami nezavinili. Nejde ani o živelní pohromu, pokud za ni nepovažujeme nekompetentní politiky, ale o neschopnost vlády zvládat covidovou situaci jinak než na úkor malých podnikatelů a živnostníků. Podnikatelské odbory tedy prohlašují: Když vláda omezila obraty malých podnikatelů a živnostníků, musí jim tyto ztráty kompenzovat. V opačném případě jde o protiprávní zásah do svobody podnikání.
21.11.2021 19:35 |

podobné články

David Gránský ukázal život v karanténě: Manželka maká, on si válí šunky!

 
Ani David Gránský (28) nemá kvůli karanténě do čeho píchnout. Veškerá natáčení jsou pozastavena, takže se musí zaměstnat jinak. V novém videu fanouškům ukázal, jak tráví domácí izolaci. Oproti akční manželce se ale moc nevytáhl!
22.04.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků)

Hvězda Modrého kódu David Gránský: Zákaz líbání!

 
I při natáčení primáckého seriálu Modrý kód se striktně dodržují bezpečnostní podmínky. David Gránský (28) dává coby doktor Maty Bojan partnerce místo polibku kytku. I když jsou herci testovaní, líbání je kvůli koronaviru zakázáno!
17.06.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David Gránský (306 článků) , Bojan Bojan (7 článků) , Maty Maty (10 článků)