Článek

Drsné metody, kterými v minulosti léčili koktání

 
Co mají společného Demosthenes, Winston Churchill, anglický král Jiří VI., Mojžíš a Marilyn Monroe? Ti všichni koktali a měli zároveň štěstí, že se nedostali do rukou lékařům, kteří věřili, že cesta ke správné mluvě vede přes drastické operace nebo elektrošoky.
13.05.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (419 článků) , Winston Churchill (131 článků)
Podobné články

Metody úpravy obočí

 
Úprava obočí je něco, nač by se nemělo zapomínat. I když se jinak nelíčíte je vhodné nechat jej správně vytvarovat a udržovat. K běžné úpravě se pak řadí tužky, gely, vosky, sady na obočí, stíny, kartáčky. Každý si najde svůj oblíbený způsob, jak obočí udržovat. V případě, že vás však každodenní upravování nebaví a nechcete pravidelně docházet na barvení, máte dvě možnosti. Jednou je permanentní make-up, který vám zajistí dlouhotrvající pěstěný vzhled, bez nutností další úpravy. Druhá možnost patří mezi nejnovější metody a tím je pérová úprava obočí. V dnšním článku si popíšeme obě uvedené metody. Permanentní makeup Ten se netýká pouze obočí, ale také očních linek či rtů. Jak ulehnete, tak také vstanete bez nutností se nějak výrazně líčit. Navíc stejně poslední dobou letí přirozený make-up, který pouze podtrhne přirozenou krásu. Abyste s permanentním make-upem nešláply vedle, je vhodné se obrátit na profesionály, kteří už mají v tomto ohledu něco za sebou. Nemalou roli hraje správný tvar i zvolená barva. Společenské a pracovní nároky se neustále zvyšují a většina žen, chce vypadat upraveně nejen v soukromém, ale i pracovním životě. V dnešním hektickém životě nezbývá příliš mnoho času na každodenní zkrášlování, zvlášť u velmi zaměstnaných žen. Proto je permanentní make-up řešením, jak vypadat stále upraveně. Do této úpravy patří i zmiňované obočí. Navíc některým ženám z různých důvodů, může obočí v určitých místech i chybět. Barvu je nutné vybrat tak, aby vypadala přirozeně. Přírodní rysy obočí se nemusí vždy optimálně hodit pro daný typ obličeje. U permanentního make-upu se často zvedají koncové chloupky nahoru. Obličej se tak stává více svěží a mladší. Pérová metoda Pérová metoda patří mezi novinky v úpravě obočí. Jedná se o šetrnou a přirozenou aplikaci pigmentu v podobě jednotlivých chloupků, kdy obočí působí nanejvýš přirozeně. Při této metodě může být využita za poplatek anestetická mast. Po zákroku ani během něj vás nic nebolí a úprava trvá... Čtěte více Příspěvek Metody úpravy obočí pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.09.2015 19:56 |

podobné články

Chyba doktorů: 40 let jí léčili nemoc, kterou vůbec netrpěla!

 
Neuvěřitelných 40 let léčili doktoři u ženy z Olomoucka nemoc, kterou netrpěla. Ne, nejde o vtip, ale realitu českého zdravotnictví.
24.03.2011 12:10 |

podobné články

KASTRACE! tak "léčili" homosexualitu nizozemští kněží

 
Kastraci používali nizozemští kněží jako prostředek k léčbě homosexuality. Drastickou metodou léčili v 50. letech v církevních psychiatrických zařízeních.
17.03.2012 23:25 |

podobné články

Diabetika léčili bylinkami: Vašík (†6) zemřel!

 
Šarlatánům uvěřili rodiče malého Vaška (†6) z Trutnova a jeho cukrovku místo inzulínem léčili bylinkami od společnosti nabízející alternativní medicínu. Chlapec zemřel.
07.05.2013 12:10 |

podobné články

Muž zemřel kvůli chybě lékařů. Místo rakoviny rok léčili deprese!

 
Čtyřiatřicetiletý Chris Buckley zemřel na mozkový nádor o velikosti tenisového míče. Mohl přitom dnes žít, kdyby u něj lékaři správně stanovili diagnózu. Místo toho ho rovnou tři léčili kvůli depresím.
05.07.2013 17:15 |

podobné články

Utrpení Ivanky Deváté (81): Léčili mi nemoc, kterou nemám!

 
Trpí, a není jí pomoci! Ani doktoři nejsou schopni odhalit, co je Ivance Deváté (81). „Léčili mě na nemoc, o které potom zjistili, že ji nemám! Je to zoufalé,“ stýská si herečka a spisovatelka.
03.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivanka Devátá (37 článků)

Syna léčili se zápalem plic, zemřel na infarkt! Maminka Božena viní lékaře

 
Oldřicha (†45) propustili z frýdecko-místecké nemocnice jako stabilizovaného, on za pár hodin zemřel! Maminka Božena Křistková (64) z Frýdlantu nad Ostravicí i jeho sestra Světlana jsou postupem nemocnice zděšeny. Lékaři ho léčili na zápal plic, měl přitom infarkt! Policie tvrdí, že nikdo nepochybil.
11.09.2018 05:05 |

podobné články

Vývarem z lidské hlavy léčili nemocnou dceru

 
Opravdu netradiční léčebné metody nasadili své dceři manželé z čínské provincie S'čchuan.
24.06.2009 13:20 |

podobné články

Opuštěný blázinec v Dubí s děsivou minulostí: Podívejte se dovnitř!

 
Opuštěná tajemná budova s neméně tajemnou minulostí stojí v Dubí v severních Čechách. Bývala to dětská psychiatrická léčebna, kde kdysi dětem dělali elektrošoky a léčili je podáváním LSD...
21.01.2015 14:01 |

podobné články

Koktavý Afričan se chce oženit se svým polštářem

 
Nigerijec Okeke Ikechukwu (26) si stýská, že se mu kvůli hroznému koktání nedaří najít si přítelkyni. Rozhodl se tedy vzít si "za manželku" svůj polštář. Okeke, který pracuje jako dělník, říká, že má velké problémy mluvit se ženami.
13.08.2009 15:00 |

podobné články

Colin Firth je na prodej, za peníze vás vezme do kina

 
Jednapadesátiletý britský herec Colin Firth je po filmech o Bridget Jonesové a oscarové Králově řeči novým idolem žen. Teď má kterákoli z fanynek možnost se s ním osobně sejít a povečeřet. Herec totiž na internetu draží sám sebe. Další články k tématu: Čtenářky OnaDnes.cz rozhodly: novým sex idolem je herec Colin Firth Colin Firth se stal nejlépe vypadajícím britským hercem Colin Firth o své královské roli: Experti koktání nevyučují, musel jsem si poradit sám Za to, že manželce odpíral sex, zaplatí Francouz tučnou pokutu
29.06.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Colin Firth (104 článků)

Bartošová zase perlí: Do Vánoc se dám dohromady, slibuji!

 
Zmatený úsměv, nepřítomný pohled, dlouhé pomlky, koktání a sliby chyby. Tak vypadalo pokračování rozhovoru s Ivetou Bartošovou (45) ve VIP zprávách na Primě. Zpěvačka tentokrát promluvila o synovi Arturovi (15), o kterého se teď stará jeho otec Ladislav Štaidl (66), a plánech do budoucna, které jsou jako vždy velkolepé.
04.11.2011 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6808 článků) , Ladislav Štaidl (362 článků)

Skandál v TV: Šéf Povodí Labe nevěděl o stavu Labe vůbec nic

 
Ticho, koktání a naprosto zcestné informace. Generální ředitel Povodí Labe Václav Beránek si uříznul pořádnou ostudu, když v přímém přenosu České televize nebyl schopen zodpovědět ani základní otázky týkající se povodňové situace.
07.06.2013 13:55 |

podobné články

Mirek z Talentu: Krutá slova lékařů ho nezdrtila. Dál věří, že se koktání zbaví!

 
Miroslav Sýkora (25) je od nedělní noci novým československým objevem. Po jeho vystoupení v Československo má talent se na něj upřely zraky všech fanoušků této reality show, kteří chtěli znát jeho celý příběh. K jeho problémům se vyjádřili i specialisté na řeč. A jak to dopadlo?
03.10.2013 20:45 |

podobné články

Babišova ostuda ve sněmovně: Koktání a plavání v paragrafech, které vytáhla ČT

 
Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jaroslava Jermanová (ANO) se stala terčem posměšků za to, jakým způsobem řídí schůze. Na jednu takovou, při níž si nevěděla rady s přesunutím jednání na další den, upozornila Česká televize ve svém pořadu 168 hodin.
05.05.2014 09:30 |

podobné články

Na finále České Miss se to jen hemžilo dekolty. Které modelce patří tento naditý výstřih? A komu dalšímu byste nekoukali do očí?

 
Tomu se říká pohled pro bohy. Naštěstí mnoho žen na České Miss nebylo uťáplých a předvedly, co jim příroda nebo plastický chirurg na hrudi nadělili. A že to bylo pokoukáníčko. S nimi se nedalo mluvit bez koktání a šilhání do dekoltu. Ale tato sexy kráska v černém všem vévodila svými přírodními vnadami. Kdo se také nenechal zahanbit?
03.04.2016 13:00 |

podobné články

Členku sekty odsoudili za týrání dětí, školáky bila za koktání

 
Na dva roky nepodmíněně poslal soud v německém Augsburgu do vězení učitelku sekty Dvanáct kmenů. Usvědčil ji z týrání svěřených žáků. Je to první trest pro člena křesťanské sekty, z níž policie před třemi lety odebrala 40 týraných dětí. Část jejích členů se po zásahu v Německu uchýlila i do Česka.
21.06.2016 15:10 |

podobné články

Koktání, pomočování i sebevraždy. Dětem v Sýrii hrozí nenávratné poškození

 
Po šesti letech války vyrůstá v Sýrii ztracená generace dětí, které jsou kvůli neustálému stresu ohroženy duševními chorobami, sebevraždami a nesprávným tělesným vývojem. Vyplývá to ze zprávy organizace Zachraňte děti. Ta varuje, že pokud se proti nadměrné psychické zátěži syrských dětí nezakročí, z následků války se nikdy nevzpamatují.
07.03.2017 15:10 |

podobné články

Jiří Macků: Poněkud odřené mantinely Miloše Zemana

 
Prezident republiky rád veřejnost oslovuje s jakýmkoli tématem. Nutno uznat, že dokáže mluvit dlouze z hlavy, bez koktání, rozumně a k věci. Tedy až na výjimky.
25.05.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23835 článků)