Článek

Drsná válka mezi obyvateli dvojdomku: Janovi (39) sousedka zalepila kanalizaci!

 
Žít ve dvojdomku chce pevné nervy… Své o tom ví i Jan Vrba (39) z Ostravy. Sousedské spory vygradovaly až tak, že mu Anna Šašková (67) navrtala kanalizační přípojku a zaslepila ji montážní pěnou!
04.05.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Vrba (24 článků) , Jan Vrba (24 článků)
Podobné články

Požár poloviny dvojdomku: Z druhé části hasiči vyvedli rodinu s miminky

 
Rodinu se dvěma miminky museli hasiči evakuovat z dvojdomku ve Vejprnicích na severním Plzeňsku. Sousední část domu začala hořet a plameny ohrožovaly i obydlí mladé rodiny. Oheň napáchal škody za půl milionu korun.
15.06.2017 12:15 |

podobné články

Skandál v Liberci: Učitelka zalepila dětem ústa lepicí páskou!

 
Dva malí prvňáčci ze základní školy v Liberci-Machníně nebudou mít na své školní začátky zrovna dobré vzpomínky. Když při hodině vyrušovali, vzala jejich učitelka lepicí pásku a oběma zalepila pusu!
03.10.2014 20:20 |

podobné články

Zalepila si vaginu vteřinovým lepidlem a obvinila expřítele z únosu: Dostala 10 let natvrdo!

 
Na začátku září ve Španělsku padl nevídaný rozsudek. Na 10 let jde za mříže mladá žena, která si vymyslela, že ji měl unést její bývalý přítel a než ji nechal pohozenou na ulici, měl jí zalepit intimní partie vteřinovým lepidlem. Ukázalo se, že si to všechno vymyslela a dokonce se i sama zalepila!
05.09.2020 20:55 |

podobné články

Centrum Prahy je zalité tukem! Kanalizaci zalepila páchnoucí hmota. Jak zlikvidovat olej po smažení?

 
Pražské vodovody a kanalizace (PVK) provádějí čištění odpadní stoky v centru metropole. Pracovníci v podzemí ručně odsekávají ze stěn usazený tuk. Nutno podotknout, že práci provází silný zápach. Za problémem stojí hlavně neposlušní provozovatelé restaurací, kteří tuk vylévají do odpadu. Během posledního čištění letos v březnu podobným způsobem PVK odstranily z jednoho ramene stoky 6 tun páchnoucí hmoty.
12.12.2018 18:40 |

podobné články

Drsná hádka a následný pád z balkonu! Sousedka promluvila o děsivých minutách před smrtí Lucie (†35) !

 
V bratislavské části Ružinov se v pondělí kolem deváté hodiny večer odehrálo drama! Smrt mladé Lucie po pádu z balkonu doprovázejí záhadné okolnosti. Její manželství s dětským lékařem Borisem údajně nebylo vůbec tak dokonalé, jak se zdálo na první pohled, vypověděla sousedka zesnulé.
02.02.2018 19:35 |

podobné články

Chalupa (ANO): Jsme ve válce - jiného druhu s jinými efekty - ale je to válka

 
Je to válka s politickým islámem, válka s Islámským státem a jeho zrůdnými představami o řízení společnosti, je to válka s terorismem, válka s hybridním agresí, válka s kybernetickými útočníky a zločinci....
28.02.2018 07:35 |

podobné články

Grebeníček skončí v úřední popelnici, píše bulvár

 
Bulvární deník Blesk už dříve informoval o bratranci poslance Miroslava Grebeníčka, bezdomovci Janovi, který v silných mrazech umrzl v ulicích Prahy. Poslanec tehdy deníku sdělil, že zesnulého pána nezná. Rodinnou příslušnost nedeklaruje ani teď, když Janovi reálně hrozí nejlevnější možný pohřeb - žeh a umístění do plastové urny v hromadném hrobě.
23.02.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (195 článků)

Grebeníček skončí v úřední popelnici, píše bulvár

 
Bulvární deník Blesk už dříve informoval o bratranci poslance Miroslava Grebeníčka, bezdomovci Janovi, který v silných mrazech umrzl v ulicích Prahy. Poslanec tehdy deníku sdělil, že zesnulého pána nezná. Rodinnou příslušnost nedeklaruje ani teď, když Janovi reálně hrozí nejlevnější možný pohřeb - žeh a umístění do plastové urny v hromadném hrobě.
23.02.2012 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Grebeníček (195 článků)

Hrůzný nález v oboře Hvězda, kde policisté pátrali po Nině a Janovi: Tělo! Vražda?!

 
Policisté se v pondělí odpoledne sjeli do obory Hvězda. Podle dřívějších informací policejní mluvčí Evy Kropáčové tam vyjeli pátrat po pohřešovaných Nině (24) a Janovi (34), které od pátku nikdo neviděl. Několik desítek minut poté, co dorazili na místo, část obory Hvězda se stromy a vysokou trávou obehnali policejní páskou, na místě byli i technici. Večer policisté sdělili, že na místě bohužel našli tělo bez známek života, oba pohřešovaní krátce nato zmizeli z databáze pohřešovaných.
09.11.2020 17:05 |

podobné články

Sestra zavražděné Niny (†24) promluvila o Janovi (†34)! „Můj kamarád to nebyl,“ řekla se slzami

 
Vyšetřovatelé se již několik týdnů snaží rozluštit, co předcházelo vraždě Niny (†24) a sebevraždě Jana (†34). V pátek 6. listopadu spolu odcházeli z dívčina bytu v pražských Stodůlkách, kde bydlí i Ninina sestra. Jen o několik hodin později skočil muž ve stanici Vltavská pod metro. Dívčino tělo našli v pondělí 9. listopadu v oboře Hvězda, zemřela násilnou smrtí. Sestra zavražděné promluvila o Janovi a popsala, jak se cítí.
03.12.2020 20:20 |

podobné články

Páchla na 2 metry a neustále plakala, říká o týrané Tonče (28) sousedka. Co dělala sociálka?

 
Příběh Tonči (28) z Vrážného na Novojíčínsku, o kterém Blesk Zprávy informovaly, vzbudil mezi čtenáři velký ohlas. Připomeňme, že dívka doma jedla odpad a táta jí sahal mezi nohy, pomoc našla nakonec díky ochráncům psů. Po vydání textu se ozvala sociální pracovnice, která chtěla přidat svůj díl do celého příběhu, nakonec ale ze svého vyjádření vycouvala. Další detaily ale přidala sousedka mladé ženy a její „zachránkyně“ Bára.
17.12.2017 05:15 |

podobné články

Další válka v šoubyznysu se rozhořela: Drsná hádka mezi matkou Ornelly a Vlaďkou Erbovou

 
Vlaďka Erbová  (31) se obula na sociální síti do čerstvé maminky Ornelly Štikové a začala mela. Vlaďka označila Ornellu za pijavici a Monika Štiková to nevydržela a Vlaďce odepsala. A začala další drsná válka v českém šoubyznysu.
21.03.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (999 článků) , Ornella Štiková (1111 článků)

Sousedka Konvičkových: Na ráno, kdy umíraly děti, nezapomenu

 
Mezi prvními, kdo přišel na pohřeb Adélky (†2) a Radimka (†5), byla sousedka a známá manželů Konvičkových Jana Tichá. Okamžiky, kdy v troskách domu umíraly malé děti, které dobře znala, se jí stále vrací.
28.02.2013 23:15 |

podobné články

Madonna: Zažalovala ji sousedka!

 
Madonnina newyorská sousedka tvrdí, že zpěvačka doma dupe, až se všechno třese! Navíc jí vadí, že se z Madonnina bytu příliš často ozývá hlasitá hudba a rozhodla se zpěvačku zažalovat!
19.10.2009 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Ztracený žije v domě hrůzy: Jeho sousedka v bytě provozuje nevěstinec

 
Zpěvák Marek Ztracený prozradil, že jeho sousedka provozuje v bytě erotické služby. Zpěvák si původně myslel, že v bytě nad ním žije velmi náruživý pár, ale po čase zjistil, že se jedná o "vykřičený dům".
20.08.2010 08:37 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (324 článků)

Zabiju se, napsal na facebook: Zachránila ho sousedka!

 
Devatenáctiletý mladík z Ostravy do svého statusu na facebooku napsal, že se chce zabít. Všímavá sousedka mu zachránila život.
14.01.2011 13:15 |

podobné články

ZÁCHRANA! Nemohoucí stařenka upadla v bytě, sousedka ji přivolala pomoc

 
Záchranářské jednotky pomohly v pátek nad ránem nemohoucí čtyřiadevadesátileté ženě, která upadla v bytě v Brně a nemohla se hýbat. Její volání o pomoc zaslechla sousedka, která zavolala na policii, sdělila mluvčí městských strážníků Brno Denisa Kapitančiková.
18.02.2011 16:00 |

podobné články

Sousedka zaútočila na ženu zavařovací lahví! Ubránila ji matka s koštětem

 
Žena upozornila sousedku, že kvůli jejímu křiku nemůže uspat dítě. Dočkala se ale silně agresivní reakce - sousedka po ni hodila zavařovací láhev a ohrožovala ji střepy. Vše vyřešila matka napadené, která útočnici zpacifikovala koštětem.
16.03.2012 18:00 |

podobné články

Zavražděná spisovatelka Monyová se zjevuje v zahradě jako DUCH, říká sousedka

 
Boris Ingr, který zavraždil svou ženu, úspěšnou spisovatelku Simonu Monyovou, definitivně stráví za její vraždu 15 let ve vězení. S dovoláním proti trestu dnes u soudu neuspěl. Sousedka z domu, kde se vražda odehrála, mluví o tom, že v zahradě potkala ducha spisovatelky.
11.03.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Monyová (131 článků)