Článek

Drsná reakce Maršálka na všechny hejtry: Až národ pochopí pravidla soutěže, bude klid, vzkazuje

 
Stále usměvavý a pozitivně naladěný cukrář a pekař Josef Maršálek se v taneční soutěži StarDance objeví i v sobotním kole. Po vyřazení zpěváka Richarda Krajča se ale řada lidí nechala slyšet, že právě Maršálek je ten, kdo nemá na parketu co pohledávat. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, jak se s nenávistnými komentáři vyrovnává a jestli mezi ním a Krajčem nevznikla zášť.
07.11.2023 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (426 článků)
Podobné články

Josef Maršálek zatočil s hejtry. S krásnou tanečnicí jim poslali jasný vzkaz. Prý už ho nespokojení diváci nebaví

 
Věhlasného cukráře Josefa Maršálka a jeho krásnou taneční partnerku Adrianu Maškovou uvidí diváci i v sobotním živém vysílání dalšího soutěžního kola soutěže StarDance. V živém streamu na Instagramu nyní oblíbený taneční pár prozradil, co si myslí o negativních reakcích po posledním vystoupení i co je na nich opravdu nebaví. 
09.11.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Mašková (43 článků)

Nenasytná porota ze StarDance: Mlsné jazýčky knečně uspokojily zákusky od Maršálka

 
Porotci ze StarDance konečně okusili božské zákusky od Josefa Maršálka. Téměř v každém přímém přenosu říkali, jak by rádi ochutnali jeho proslulé koblihy a dortíky, které pokaždé Maršálek napeče na každý díl. Tentokrát si v zákulisí StarDance porota náramně smlsla, jak je vidět na fotkách, které redakce eXtra.cz dostala k dispozici.
28.11.2023 19:25 |

podobné články

Lidský život v síti pravidel: O anarchii, logice a sudoku s profesorem Peregrinem

 
Pravidla, pravidla a znovu samá pravidla… Nejen děti vnímají pravidla jen jako omezení přirozeného chování. Pravidla přitom ovlivňují náš život mnohem víc a hlavně překvapivěji, než to na první pohled vypadá. Logické myšlení, logické hry, logika ve všech svých podobách nás obklopuje prakticky neustále. Jak se ale běžné pojetí logiky liší od logiky jako vědy? Zeptali jsme se toho nejpovolanějšího - velkého popularizátora filosofie, autora knihy Člověk a pravidla a vedoucího oddělení logiky Filosofického ústavu AV ČR prof. Jaroslava Peregrina.
23.06.2015 22:11 |

podobné články

„Máme deset dní klid! Snad pochopí, jak šlape po našich právech,“ demonstranti se na Letné vysmáli Vojtěchovi, že má covid

 
Na pražské Letné se dnes v rámci akce Chcípl PES sešly tisíce odpůrců protiepidemických opatření, společně se vysmáli ministru zdravotnictví Adamu Vojtěchovi (za ANO), který dnes na svém twitteru oznámil, že má covid. „Snad v karanténě pochopí, co vše působí občanům,“ hřímal předseda iniciativy Chcípl PES a majitel pražské restaurace Šeberák Jakub Olbert.
28.11.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Vojtěch (1384 článků)

Zhoršuje se to. Pochopí vláda? Holec varovně o životech Čechů

 
Takzvaná heroická fáze reakce české společnosti na příchod ukrajinských uprchlíků se podle komentátora Petra Holce již chýlí ke konci. Sociální napětí v důsledku války na Ukrajině se v České republice začíná naplno projevovat. Důkazem mu jsou dva průzkumy veřejného mínění, které přinášejí varovná čísla pro Fialův kabinet. „Válka na Ukrajině přechází do Česka,“ upozorňuje Holec v komentáři pro Český rozhlas Plus a ptá se: „Pochopí to i vláda?“
24.04.2022 11:00 |

podobné články

Unikátní záznam předávání úplatku: Filmový recenzent Fuka si přebírá balík peněz, aby nepotopil Bony a klid 2!

 
Nutno říct, že "zatím žádný český film nevyvolával takové vášně jako Bony a klid 2":http://www.extra.cz/tesite-se-na-bony-a-klid-dvojku-tak-to-pro-vas-mame-krutoprisnou-zpravu-od-stikovic-rodinky, pokračování života veksláků za bývalého režimu, který měl "dokonce premiéru v Tesla aréně namísto normálního kina":http://www.extra.cz/primadona-prachar-nechce-na-premieru-bony-a-klid-2-kvuli-jonakovi-nikomu-to-ale-nevadi a popsáno o něm bylo řádně místa na internetu, a nejen tam.
27.05.2014 11:30 |

podobné články

Přišli o všechno a Němcová jim vzkazuje: To chce klid

 
Petra Němcová přežila tsunami v Thajsku v roce 2004. Své zkušenosti se teď snaží předat i obětem zemětřesení v Japonsku. Přes média jim vzkazuje: "Hlavně klid a koncentraci." Snad se tyto rady k obětem dostanou.
13.03.2011 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (661 článků)

Koblihová taktika Josefa Maršálka: Prozradil, proč má porota StarDance s jeho mlsy utrum

 
Jestli někdo opravdu umí polaskat chuťové pohárky, je to cukrář Josef Maršálek. Jeden z účastníků taneční soutěže StarDance o tom již několikrát přesvědčil nejen své soupeře, ale i moderátora Marka Ebena. Jediní, kdo během sobotních večerů utřou slinu, jsou porotci, a jak Maršálek prozradil v rozhovoru pro eXtra.cz, dodrží to klidně až do konce soutěže.
18.11.2023 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (517 článků)

Josef Maršálek si sotva oddechne od taneční soutěže a na obrazovky se vrátí s třetí řadou pořadu Peče celá země

 
O popularitě pořadu není pochyb a důkazem toho je množství fanoušků, kteří v současné době podporují cukráře Josefa Maršálka v taneční soutěži StarDance. Maršálek zdárně soutěží proplouvá a nechává za sebou mnohem zdatnější tanečníky. Diváci ho mají rádi a štáb soutěže také, protože peče i pro ně.
29.11.2023 17:30 |

podobné články

V úterní Ulici se Iva ostře pustí do Roberta a pochopí, že pekař Vítek je nejlepší chlap na světě

 
Ještě ráno bude Iva studená jako psí čumák, ale zřejmě i díky tomu, že si s Robertem vjedou do vlasů, v průběhu dne pochopí, jak báječného muže doma má. A to ještě netuší, že si ji Vítek zkusí naklonit chabými pekařskými dovednostmi.
23.10.2023 07:15 |

podobné články

Nečas: Opatření budou bolestivá, ale lidé to snad pochopí

 
Premiér budoucí vlády Petr Nečas v rozhovoru pro Právo vysvětloval některá opatření, která obsahuje koaliční smlouva mezi ODS, TOP 09 a VV. Nepopulární kroky, které mají snížit schodek rozpočtu a zamezit zadlužování Česka, zřejmě narazí na odpor některých skupin, připustil Nečas. Vláda proto musí s veřejností komunikovat a opatření vysvětlovat, řekl s nadějí, že lidé nakonec její kroky pochopí.
10.07.2010 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9418 článků)

Kalousek: Protestů a la Řecko se nebojím, naše odbory to pochopí

 
Ministr financí Miroslav Kalousek si nemyslí, že by české odbory případnými protesty ohrozily reformní kroky vlády tak, jako se to děje v Řecku. Věří totiž, že trpělivou komunikací a vysvětlováním odboráři pochopí prospěšnost vládních záměrů.
19.09.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7816 článků)

Sourozenecké peklo: 8 těžkostí, které ztrpčují život všem starším sestrám

 
"Být starší sestrou není žádný med":http://www.extra.cz/proboha-co-to-je-takhle-vypada-sestra-dokonaleho-george-clooneyho. Vlastně si jisté předurčení této vztahové konstelace nesete i do vztahu a potom s vámi nemá žádný med ani váš partner. Syndrom starší sestry se totiž projevuje poměrně výrazně. Jak? Tohle je 8 věcí, "které pochopí jen starší sestry":http://www.extra.cz/10-zivotnich-traumat-ktera-pochopi-jen-starsi-sestry.
27.10.2014 14:16 |

podobné články

11 věcí, které pochopí jen holky s extrémně řídkými vlasy

 
"Máte na hlavě tři chlupy":http://www.extra.cz/10-veci-ktere-pochopi-jen-holky-kterym-se-nadmerne-masti-vlasy? Gratulujeme! "Můžete se uklidňovat tím":http://www.extra.cz/9-duvodu-proc-je-rozchod-vlastne-docela-fajn-zivotni-etapa, že jsou jemné, a když si je umyjete a vyfoukáte, že jsou dokonce i objemné...
20.01.2015 13:38 |

podobné články

Tom Ford: Muži by měli zkusit anální sex, aby věděli, jak se cítí ženy

 
Oděvní designér a filmový tvůrce Tom Ford (55) má prý recept na to, jak zajistit rovnost mezi pohlavími a učinit z mužů dokonalé milence, kteří pochopí ženy. Přál by všem mužům, aby prožili pasivní anální soulož. Jedině tak prý pochopí, jak se ženy cítí celý život.
28.08.2015 01:40 |

podobné články

Slávek Popelka: Den, kdy se změnil svět

 
Ten den je právě dnes. Funkce se ujímá nový prezident USA, zvolený navzdory nebývalé nepřízni doposud vládnoucích "elit" a jimi ovládaných médií. Díky této události lidé v USA i na celém světě pochopí, jakou mají ve skutečnosti moc. Pochopí, že ta moc je mnohem větší, než doposud zdánlivě neotřesitelný vliv těch, co se považovali za pány světa.
20.01.2017 15:15 |

podobné články

Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...

 
ROZHOVOR „Evropa po pandemii už nikdy nebude tou co před ní. Lidé se probudí z hibernace způsobené materiálním nadbytkem a pochopí, že jde o důležitější věci. Často třeba o holé živobytí. A také o příslušné svobody. V tu chvíli si v Bruselu mohou balit kufry. A Jourová jako první,“ uvádí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec za SPD Jiří Kobza k plánům české eurokomisařky Věry Jourové. Ta oznámila, že Evropská unie finančně podpoří tzv. nezávislá média v jejich údajném boji proti dezinformacím a pracuje i na vytvoření Akčního plánu pro demokracii. Před ním Kobza varuje. „Je to jen další projekt směřující k likvidaci svobody slova,“ upozornil a jmenoval, kam tyto finance zamíří. „A to prosím platíme my všichni z našich daní,“ poznamenává.
29.03.2020 21:21 |

podobné články

Mafie, neziskovky a organizovaný zločin. Jednou i intelektuálové pochopí, co stálo za migrační vlnou, věří Zdechovský

 
Podle europoslance Tomáše Zdechovského se prokázalo, že na migraci do Evropy vydělává organizovaný zločin, a to i díky neziskovým organizacím, které prý zločinci využili ke zvýšení svých zisků. Europoslanec doufá, že to jednoho dne pochopí i levicoví intelektuálové.
13.07.2020 18:50 |

podobné články

Průzkum v Partii. „Neodpovídají realitě,“ mávl ruku Fiala. Věří, že do voleb lidé pochopí

 
Koalice možná teď není populární, ale Petr Fiala věří, že do voleb lidé pochopí, že šetřit je potřeba. Průzkumům nepřikládá velkou váhu, volby prý pak vždycky dopadnou jinak.
04.06.2023 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (5936 článků)