Článek

Drsná potupa pro Pavla Novotného: Dutá hlava s malým přirozením, šije do něj Havlíček za slova o Aničce

 
Nevhodná slova starosty Řeporyjí ohledně rodiny Slováčkových mají dohru. Exministr Karel Havlíček (ANO) se ostře pustil do Pavla Novotného (ODS). V reakci na Instagramu si nebral servítky a řeporyjského starostu označil za hlupáka s malým přirozením. Novotný předtím uvedl, že Anička Slováčková "bohužel nemá žádnou šanci" a zemře.
07.05.2024 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků)
Podobné články

Oldřich Rambousek: Odborový boss Dufek perlí aneb Inteligentní výlevy starého jezedáka

 
Odborů bychom si my dělníci měli vážit, ale jak to udělat, když je hlava odborového svazu dutá? Proč dutá? No přeci proto, že kdyby v té hlavě byl mozek, a ne lejno, tak by světlo světa nemohly spatřit ramenaté řeči o tom, aby někdo zkrachoval, a pak šel na pracák. Možná by to pochopila i ta prasata v JZD či krávy na pastvě, že jsou to výplody, nehodné odboráře a slušného člověka.
08.12.2020 21:41 |

podobné články

Pátrání po Aničce: Rodiče popřeli, že nalezený medvídek patří Aničce

 
ONLINE + VIDEO: Tisková konference o zmizelé Aničce Janatkové přinesla šokující závěr. Šéf pražské policie Martin Červíček a plukovník Mareš přiznali, že Aničku nemají. Navíc muže, kterého zadrželi a podezírají z únosu, museli podle rozhodnutí soudce pustit na svobodu! Policie dál pátrá v Troji. Neznámý muž jim přinesl hračku - žlutého medvídka. Patří Aničce? Rodiče říkají, že ne.
22.10.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Červíček (401 článků)

Strmý pád Novotného: Ve hře je vyhazov z ODS kvůli Aničce. Starosta si sype popel na hlavu

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný si to pořádně zavařil ve své domovské straně. Předsednictvo ODS podle ČTK v úterý večer konstatovalo, že jeho výroky o nemocné Aničce Slováčkové "jsou lidsky nepřijatelné a neslučitelné se členstvím v ODS". Novotný o Aničce na sociálních sítích napsal, že zemře a "bohužel nemá žádnou šanci". O jeho osudu nyní bude rozhodovat výkonný výbor strany. Kontroverzní politik si nyní na sociálních sítích sype popel na hlavu. 
15.05.2024 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků)

Novotného nechutný výrok o nemocné Aničce Slováčkové byl přes čáru: Hrozí mu vyhazov z ODS

 
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) si pořádně naběhl svým výrokem o nemocné Aničce Slováčkové. O té na sociální síti X sdělil, že zemře a "bohužel nemá žádnou šanci". Novotného budoucnost bude podle poslance ODS Marka Bendy tato strana ještě řešit. „ODS se ozvala, ještě se o tom určitě budeme bavit,“ uvedl Benda v pořadu Partie na CNN Prima NEWS. Novotný je navíc v podmínce za jiné hanlivé výroky.
13.05.2024 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků) , Marek Benda (685 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Pavel Benda (15 článků)

Novotného nevyhodili. Za to se ale ODS se zlou potázala

 
Nejdříve mluví o nepřijatelném chování řeporyjského starosty Novotného a po volbách je vše jinak? Pavel Novotný i jeho domovská strana dostávají na sociálních sítích pořádnou sodu. Před časem ODS uvedla, že Novotného výroky jsou neslučitelné s členstvím, nakonec ale zůstává členem a o jeho vyloučení se nehlasovalo, jak bylo původně v plánu. „Musíme umět odpouštět,“ zdůvodnil dnes šéf sněmovní frakce ODS Marek Benda po dnešním jednání výkonné rady pokračování Novotného ve straně novinářům. „Nejde říkat jiným, že jsou hulváti a populisti, a neřešit Novotného,“ ozývá se z internetu.
12.06.2024 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků) , Marek Benda (685 článků) , Pavel Marek (377 článků) , Pavel Marek (393 článků) , Pavel Benda (15 článků)

Dutá hlava, nicotný život. Advokát se neudržel při pohledu na mladou zpěvačku zachraňující svět máváním duhovou vlajkou

 
„Nečekala jsem, že je situace v Polsku tak špatná,“ zhrozila se v rozhovoru pro DVTV devatenáctiletá slovenská zpěvačka Karin Ann, která bojuje za sexuální menšiny, proti nerovnosti, globálnímu oteplování a píše, že věří ve svět „plný lásky“. Její slova plná hrůzy následují poté, co s duhovou vlajkou a proslovem agitujícím za LGBT narušila živé vysílání polské televize a v zemi to nemělo příliš dobrou odezvu. Varuje, že svoboda slova je v Polsku „velkým problémem“. Nepříliš příjemná slova však k mladé dívce zazněla i z Česka. Nepotěší ji ani hodnocení od odborné recenzentky.
06.08.2021 07:25 |

podobné články

Novotný se vysmál Havlíčkovi a poslal mu drsný vzkaz. V kanceláři si vystavil pánské přirození s hlavou poslance ANO

 
Karel Havlíček (ANO) se před pár dny ostře obul do starosty Řeporyjí Pavla Novotného (ODS), který se nedávno na sociálních sítích nechutně vyjádřil směrem k těžce nemocné zpěvačce Aničce Slováčkové. Havlíček následně apeloval na půdě Poslanecké sněmovny na premiéra Petra Fialu (ODS), aby proti Novotnému zasáhl. Na projev zareagoval po svém i Novotný, který si v kanceláři pověsil pánské přirození s Havlíčkovým obličejem.
11.05.2024 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6475 článků) , Pavel Novotný (1353 článků) , Karel Fiala (279 článků) , Karel Fiala (169 článků)

Šokující číslo: Kolik mužů si pojmenovává penis?!

 
Odpustíme-li si hodnocení toho, zda je to dobře nebo špatně, muži se identifikují se svým přirozením tak silně, že naprostá většina pánů ve svém pyji vidí odraz své mužnosti. Není proto divu, že jedinci s přirozením průměrným a menším – jichž je většina – mají často mindráky při pohledu na pornoherce s obřími orgány. Nicméně ať už je malý nebo velký, sedm z deseti mužů pro něj má jméno. A většinou odráží velikost, drsňáctví a mužnost.
08.07.2015 15:00 |

podobné články

Našly se klíče: Patří Aničce? Rodina to nebude komentovat

 
Poslední a dlouho jediná stopa po zmizelé Aničce Janatkové (9) byl její batůžek, láhev na pití a bunda, kterou policie našla v den, kdy Anička zmizela. V pátek se neprokázalo, že nalezený žlutý medvídek by holčičce patřil. Až teď! Policie našla svazek klíčů, který pravděpodobně patří Aničce! Co na to rodina?
25.10.2010 05:15 |

podobné články

Drsný útok Havlíčka na Novotného plný nadávek: Ve Sněmovně si nebral servítky, starostu Řeporyjí obvinil z braní drog

 
Politik Karel Havlíček (54) se v Poslanecké sněmovně ostře navezl do premiéra Petra Fialy (59). Žádá po něm, aby se distancoval od starosty Řeporyjí Pavla Novotného (43), který se nedávno na sociálních sítích nechutně vyjádřil směrem ke zpěvačce Anně Slováčkové, jež bojuje s rakovinou a Novotný ji rovnou bez výčitek ve svých drsňáckých výrocích pohřbil. Ve Sněmovně na adresu kontroverzního politika z ODS zazněla tvrdá slova a Havlíček znovu zopakoval svůj nedávný výrok o malém přirození.
09.05.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (6475 článků) , Pavel Novotný (1353 článků) , Anna Slováčková (301 článků) , Karel Fiala (279 článků) , Karel Fiala (169 článků)

Zbabělec Novotný výroky o Aničce zasáhl další lidi s rakovinou: Co si to dovoluje, zuří Česko

 
Řeči Pavla Novotného o nemocné Aničce Slováčkové zasáhly onkologické pacienty. "Když jsem si poprvé přečetla ten jeho výrok, tak jsem si říkala: Kdo je, že si dovolí vůbec někomu určovat, kolik mu zbývá času. To beru jako naprostou nehoráznost," uvedla například Jana Frost v pořadu 168 hodin. To se však Novotnému a jeho fanouškům nelíbilo a moderátorku Noru Fridrichovou na sociálních sítích osočují z podjatosti.
13.05.2024 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků) , Nora Fridrichová (469 článků) , Jan Novotný (104 článků) , Jan Novotný (104 článků)

Rytmus sprostě urazil dceru baviče Novotného! Zvažujeme žalobu, tvrdí rodina

 
Slovenský rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (36) si kolikrát nevidí do pusy. Chtěl urazit bulvárního novináře Pavla Novotného (31), ale ve finále urazil celou rodinu, včetně známého baviče Petra Novotného (63). Petrovu manželku nazval „prasatem“ a dceru Soňu „feťačkou, která j**ala s ¾ Prahy bez gumy“. Rodina Novotného nyní zvažuje na Patrika žalobu.
01.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1353 článků)

Rytmus se lekl žaloby: Dceři baviče Novotného se za urážky omlouval uprostřed noci!

 
Válka mezi Rytmusem (36) a rodinou baviče Petra Novotného (63) je u konce! Drsného rappera hlodalo svědomí za sprosté urážky sestry a matky protekčního spratka Pavla Novotného (31) natolik, že sklopil uši a rodině Novotného se omluvil.
01.02.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (407 článků) , Pavel Novotný (1353 článků)

Rázná reakce Slováčkové na nechutná slova Novotného. Nestojí mi za energii, říká a přiznala, že ublížil hlavně jejímu okolí

 
Vážně nemocná herečka a zpěvačka Anička Slováčková (28) se před nedávnem stala terčem nechutného vyjádření Pavla Novotného (ODS), který ji doslova pohřbil zaživa. Slova kontroverzního starosty pražských Řeporyjí znechutila nejen širokou veřejnost, ale také řadu českých politiků. Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové se nyní pro eXtra.cz vyjádřila, co si o odporném výroku Novotného myslí. 
24.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1626 článků) , Pavel Novotný (1353 článků)

„Vystřílet Čechy.“ Víme, co čeká Pavla Novotného. Jde i o prezidenta

 
Novotného slova o vraždění, vyhánění a shazování z útesu příslušníků českého národa nezůstávají bez odezvy. Kromě podnikatele a komunálního politika Jana Čížka na starostu z ODS podal trestní oznámení i advokát Radek Suchý. Kromě hanobení národa se dle něho Novotný mohl dopustit i navádění k trestnému činu a podněcování k nenávisti. Upozorňuje, že Novotný má vysokou sledovanost, fotili se s ním i prezidentští kandidáti Pavel a Nerudová a vzhledem ke své minulosti by si měl být vědom toho, co říká. Advokát v oznámení, které předal ParlamentnímListům.cz, varuje, že Novotného slova by mohla vést k novému Jaromíru Baldovi.
21.03.2023 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků) , Jan Neruda (50 článků) , Jan Novotný (104 článků) , Jan Novotný (104 článků) , Jan Suchý (17 článků) , Radek Novotný (51 článků) , Radek Novotný (51 článků)

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

 
Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...
01.12.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (781 článků) , Pavel Novotný (1353 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (108 článků)

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

 
Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...
02.12.2019 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (781 článků) , Pavel Novotný (1353 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (112 článků) , Tomáš Novotný (108 článků)

Rok Pavla Novotného: Jak vytočil Rusy, kompletní přehled. A touha zavřít Semelovou, udělat Fialu premiérem a Kalouska poslat na Hrad

 
Přinášíme vám druhou část článku shrnujícího dění okolo řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) v právě končícím roce. V druhé polovině roku 2019 vygradoval spor Novotného s Ondráčkem a dostal se též „na výsluní“ médií v Rusku po jeho záměru postavit pomník vlasovcům. Nechyběly ani další rozhovory. Připomenout si můžete, co Novotný prohlásil k výsledkům letošních voleb do Evropského parlamentu či jaký názor má na sochu maršála Koněva na Praze 6. Nechybí ani průběh výslechu, na který se musel dostavit v souvislosti se svými výroky na adresu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka.
31.12.2019 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků)

Moravec se podíval do kamery: Teď vám pustím záběry...

 
Hosty první hodiny nedělních Otázek Václava Moravce ve studiu ČT byli ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) a místopředseda ANO Karel Havlíček, „klidný jako želva“. Hned v úvodu se pánové shodli na tom, že dnes již bývalý prezident Miloš Zeman v závěru svého mandátu nečinil dobré kroky. Poté Havlíček tepal vládu, že zapříčinila katastrofu. Šlo o zpomalení valorizace penzí. Starostu Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) Havlíček označil za „magora“. Došlo i na debatu o tom, na co Vít Rakušan myslívá v ložnici...
12.03.2023 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1353 článků) , Miloš Zeman (28089 článků) , Vít Rakušan (842 článků) , Václav Moravec (764 článků)