Článek

Drsná partnerská potyčka v Písku: Muž se snažil svou ex vyhodit z balkonu!

 
Ke svému expříteli si žena přišla pro své věci, po hádce ji muž vše vyhodil na balkón a následně chtěl ženu přehodit přes zábradlí! Ženu zachránil křik sousedky a výhrůžka, že zavolá policii.
06.04.2020 14:55 |

podobné články

Podobné články

Čekám tvoje dítě! křičela těhotná Romana, kterou měl přítel vyhodit z 10. patra

 
Drsná hádka v Karviné skončila smrtí mladé ženy a jejího nenarozeného chlapečka. Podle svědků se teprve čtyřiadvacetiletá Romana pohádala se svým přítelem Martinem. Ten ji měl vyhodit z okna a poté několik okamžiků ještě držet za ruku, než ji pustil vstříc smrti. „Čekám tvoje miminko,“ křičela na něj a prosila o život svůj i dítěte. Marně, podle svědků ji opilý shodil z balkonu záměrně.
06.02.2015 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (323 článků)

Na náplavce v Písku vyrostli obří Rožmberkové z písku!

 
Celkem šest obřích soch z písku vyrostlo na náplavce u Kamenného mostu u řeky Otavy v jihočeském Písku. V sobotu byly netradiční sochy představující šlechtický rod Rožmberků slavnostně odhaleny a tím také ve městě začala hlavní turistická sezóna.
21.05.2011 20:55 |

podobné články

Sochy z písku vzala v Písku velká voda: Král Václav I. se vrátil

 
Pouhé dva týdny zdobily náplavku u Kamenného mostu v Písku obří sochy z písku. Velká voda je 2. června nenávratně smetla. Teď se jedna z nich vrátila. Na břehu se opět objevil král Václav I.
19.07.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav I. (1 článek) , Václav Král (9 článků) , Václav Král (19 článků) , Václav Král (19 článků)

Pamatujete si na rappera, co si uřízl penis a vyskočil z balkonu? Tak už vysvětlil, proč to udělal!

 
Rapper "Andre Johnson":http://www.extra.cz/tema/andre-johnson, který je spřízněn se známou hiphopovou skupinou "Wu-Tang Clan":http://www.extra.cz/tema/wu-tang-clan, se hodně proslavil, když udělal poněkud nečekanou věc. Rozhodl se totiž v menším záchvatu "uříznout penis a vyskočit z balkonu":http://www.extra.cz/znamy-rapper-si-urizl-penis-a-pak-vyskocil-z-balkonu-mel-to-byt-bizarni-pokus-o-sebevrazdu. Nikdo vlastně nechápal, proč to z ničeho nic udělal, co ho k tomu vedlo a proč by někdo chtěl spáchat "sebevraždu":http://www.extra.cz/tema/sebevrazda zrovna takovým zvláštním způsobem.
16.05.2014 13:40 |

podobné články

Vánoční zpívání z balkónu

 
Po velmi úspěšném jarním nouzovém "Zpívání z balkónu" na Bohdalci v Praze 10 se pořadatelé na poslední chvíli rozhoupali a byli zároveň přesvědčeni, aby uspořádali volné pokračování této už vlastně oblíbené akce, a tak vzniklo opět trochu netradičně "Vánoční zpívání z balkónu".
08.12.2020 12:20 |

podobné články

Po hádce vzal kamaráda do náruče a chtěl ho vyhodit z balkonu: Za pokus o vraždu mu hrozí 18 let

 
Kriminalisté stíhají sedmadvacetiletého muže, který chtěl shodit z balkonu v pátém patře svého devětadvacetiletého spolubydlícího. Jednání agresivního a opilého muže zabránili pohotovým zásahem další přítomní. Muži hrozí za pokus vraždy až osmnáctileté vězení, nyní je ve vazbě.
16.08.2018 12:50 |

podobné články

Chtěl shodit expřítelkyni z balkonu... zachránila ji vyděšená sousedka!

 
Okamžiky hrůzy připravil své bývalé partnerce muž (26) z Písecka. Při hádce se rozběsnil tak, že jí vyhrožoval smrtí. Snažil se ji dokonce přehodit přes zábradlí balkónu a málem se mu to podařilo. Přestal, až když se do sporu vložila sousedka.
07.04.2020 05:10 |

podobné články

Drama na Prostějovsku: Muž pořezal manželku, pak skočil z balkonu!

 
Brutální útok, který skončil sebevraždou! Starší muž napadl podle policie na Prostějovsku s nožem v ruce svou manželku. Pořezal ji na krku, žena se útoku nakonec ubránila. Tragédie z konce minulého týdne však měla dohru, muž se nakonec pořezal také a skočil z balkonu. Na následky zranění po několika hodinách zemřel. Případ vyšetřují kriminalisté jako pokus vraždy.
09.04.2018 10:50 |

podobné články

Potyčka dvou mužů na ubytovně v Plzni skončila krveprolitím

 
Potyčka dvou mužů v pátek večer na ubytovně v Plzni skončila vážným zraněním jednoho z nich. S bodnými ranami ho převezla záchranka do nemocnice. Jeho stav je podle informací Práva stabilizovaný.
22.11.2014 11:31 |

podobné články

Krkonošské rolby v Praze: Protest proti nařízením a potyčka na ministerstvu! Havlíčkovi vezly petici

 
Pořádné pozdvižení způsobili v centru Prahy v pátek večer horští podnikatelé, kteří přijeli z Krkonoš do centra města s rolbami protestovat proti aktuálním vládním nařízením. Chtěli vyrazit na Václavské náměstí, nakonec se ale vydali z Dejvic přímo k ministerstvu průmyslu a obchodu do ulice Politických vězňů, kde chtěli ministru Karlu Havlíčkovi (za ANO) předat petici. Na vrátnici se strhla potyčka.
18.12.2020 18:55 |

podobné články

Drsná hádka a následný pád z balkonu! Sousedka promluvila o děsivých minutách před smrtí Lucie (†35) !

 
V bratislavské části Ružinov se v pondělí kolem deváté hodiny večer odehrálo drama! Smrt mladé Lucie po pádu z balkonu doprovázejí záhadné okolnosti. Její manželství s dětským lékařem Borisem údajně nebylo vůbec tak dokonalé, jak se zdálo na první pohled, vypověděla sousedka zesnulé.
02.02.2018 19:35 |

podobné články

Družku chtěl vyhodit ze 6. patra!

 
Sadista (38) z Ostravy se násilím snažil vyhodit svou partnerku (26) z okna v šestém patře. Rozlítilo ho, že mu dala kopačky. Žena se před smrtí či zmrzačením ubránila jen s vypětím všech sil.
28.06.2010 14:55 |

podobné články

Adrenalinová honička: Hledaný muž se policii snažil unikat přes balkony domů

 
Havířovští policisté zadrželi muže, který se delší dobu vyhýbal nástupu do vězení. Odsouzen byl za krádeže. Muž se ale nechtěl vzdát lehce. Hlídce se snažil unikat přes střechy domů, seskakoval z balkonu na balkon a nakonec se schoval v cizím bytě. V něm pak policisté třiatřicetiletého odsouzeného zadrželi.
30.01.2017 15:10 |

podobné články

Muž v Opavě se na balkonu podpálil a pokusil oběsit: Po pádu z pěti metrů bojuje o život

 
Až neuvěřitelné drama se odehrálo v Opavě. V Olomoucké ulici se pětatřicetiletý muž polil hořlavinou, na balkonu si okolo krku uvázal lano, podpálil se a skočil. Život mu zachránila žena, která lano přeřezala. Muž spadl z pětimetrové výšky a nyní je v kritickém stavu v nemocnici.
15.02.2020 16:46 |

podobné články

Tibor (47) po divoké hádce shodil Renátu (†45) z balkónu: Za vraždu dostal tvrdý trest

 
Soud v Košicích poslal na sedmnáct a půl roku za mříže obžalovaného Tibora H. Muž před dvěma lety v podnapilém stavu zavraždil svou partnerku Renátu (†45), kterou shodil z balkónu v druhém poschodí. Dnes sedmačtyřicetiletý muž ji měl nejdříve držet za nohy hlavou dolů a po chvíli pustit. Žena byla na místě mrtvá.
01.10.2020 17:55 |

podobné články

Ta ale vyrostla! Kouzelná roční dcerka zpěvačky Pink je šikulka, už běhá i v písku po pláži

 
Na svou zatím jedinou ratolest musí být zpěvačka Pink (32) náležitě pyšná. Mezitím, co se ve čtvrtek zastavila v květinářství v kalifornské Santa Monice, její čtrnáctiměsíční dcerka Willow Sage Hart si hrála v písku na pláži, která byla hned poblíž. Pink samozřejmě nenechala své dítě bez dozoru, bystrým okem malou stále sledovala její chůva. Roztomilý blonďatý andílek Willow už umí dokonce i pobíhat a rovnováhu neztratila ani v písku.
10.08.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Syn Arnolda Schwarzeneggera Patrick: Roztáhl nohy v písku a do objektivu ukázal zadek!

 
To je tak, když jste slavní, hrajete si na pláži a děláte, že je vám šumák, že na vás ze všech úhlů střílejí blesky paparazziů. Syn slavného akčního hrdiny Arnolda Schwarzeneggera Patrick (19) se na havajské pláži rozhodl svou kočičku Taylor Burns zahrabat do písku (samozřejmě jenom tělo bez hlavy) a vystrčil při tom na fotografy svoji zadnici, zrovna když své blonďaté krásce modeloval z písku prsa.
29.03.2013 23:35 |

podobné články

Osobnosti: Arnold Schwarzenegger (632 článků) , Patrick Schwarzenegger (47 článků) , Patrick Burns (3 články)

Mladík ubodal svou přítelkyni a zabil se skokem z balkónu

 
Smrtí dvou mladých lidí skončila noční hádka v bytě na košickém sídlišti. Podle policie mladý muž ubodal svou přítelkyni a pak sám skočil z balkónu.
22.07.2012 16:20 |

podobné články

Před soudem stane muž, který měl vyhodit ženu ze sedmého patra

 
Před Městským soudem v Praze stane muž, který loni v červnu v Chalupkově ulici v Praze 4 měl vyhodit svou bývalou družku z okna v sedmém patře. Policii pak tvrdil, že spáchala sebevraždu kvůli depresím. "Státní zástupkyně Městského státního zastupitelství v Praze podala v uplynulém týdnu obžalobu k Městskému soudu v Praze," informovala dnes ČTK mluvčí zastupitelství Štěpánka Zenklová.
07.02.2015 12:55 |

podobné články