Článek

Drsná minulost Agátina fešáka: Rozvod se slavnou zpěvačkou a…

 
Agáta Prachařová (34) se sice stále ještě rozvádí s manželem Jakubem Prachařem (36), už nějakou dobu však není sama. Její poslední objev se k rebelce velmi hodí, není totiž žádný svatoušek!
08.04.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1168 článků) , Agáta Hanychová (2944 článků)
Podobné články

Pravda o minulosti Agátina nového fešáka: Dva rozvody a syn se známou zpěvačkou!

 
Nový přítel rozvádějící se Agáty Prachařové (34) Marek Niessner (31) není žádný svatoušek. Z předchozích vztahů má dva syny, přičemž toho staršího Nicolase (9) má s exmanželkou, gospelovou zpěvačkou Leonou Gyöngyösiovou (34).
08.04.2020 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (2944 článků) , Leona Gyöngyösiová (1 článek)

Byl krásný, talentovaný a v posteli měl slavnou sexbombu: Životní pouť tohoto fešáka (†30) nečekaně přerušila smrt

 
Životní dráha tohoto fešáka se podobala kometě. Rychle vyletěla nahoru a velmi nečekaně zhasla. Když se mladičký Andy Gibb objevil na scéně, stal se téměř přes noc miláčkem všech dospívajících teenagerek a jeho zaláskované romantické songy bouraly hitparády. Stejně jako mnoho hvězd před ním i po něm si s popularitou neuměl poradit. První problémy přišly záhy.
06.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Andy Gibb (1 článek)

Fed-Ex odmítl doručit Madonně balíček. Nevěřil, že je tou slavnou zpěvačkou

 
Madonna se z New Yorku přestěhovala do Lisabonu. V Portugalsku začala žít kvůli synovi Davidovi, z něhož se pomalu líhne nadějný fotbalista. Jenže americká hvězda zažívá v posledních dnech také řadu frustrací. Třeba kvůli dopravní společnosti Fed-Ex, která jí odmítla doručit balík. Důvod? Nikdo nechtěl věřit, že je skutečně tou slavnou zpěvačkou.
18.09.2017 17:30 |

podobné články

Nepěkná minulost partnerky Lambory: Marku, dej si pozor!

 
Na Marka Lamboru a Andreu Bezděkovou nedávno prasklo to, že spolu randí. O jejich vztahu se spekulovalo už více jak před rokem, a tak je možné, že spolu pár už dávno oslavil společné výročí. Česká Miss 2016 Andrea Bezděková umí muže okouzlit a není tak překvapením, že očarovala i fešáka Lamboru. Její vztahová minulost by však mohla krasavce ze Slunečné trochu děsit. Jak to?
14.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Bezděková (184 článků) , Marek Lambora (166 článků)

Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe

 
Před téměř třemi měsíci oznámili osmatřicetiletá Heidi Klumová a její o jedenáct let starší manžel Seal, že se rozcházejí. Teď se modelka rozhodla manželství ukončit oficiálně. V pátek v Los Angeles podala žádost o rozvod a jako důvod uvedla neslučitelnou rozdílnost povah. Další články k tématu: Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti
08.04.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (607 článků) , Seal (181 článků)

Seal podal vlastní žádost o rozvod, chce střídavou péči o děti

 
Minulý pátek podala u soudu v Los Angeles žádost o rozvod modelka Heidi Klumová. Její manžel zpěvák Seal zareagoval v úterý po Velikonocích. Podepsal vlastní verzi. Zatímco Klumová by chtěla mít děti u sebe s tím, že Seal by je mohl kdykoli navštěvovat, zpěvák žádá střídavou péči. Rozdíly v žádostech jsou ale spíš drobnosti a manželé se podle všeho na péči o děti dohodnou. Další články k tématu: Heidi Klumová už podala žádost o rozvod, děti chce mít u sebe Heidi Klumová sundala snubní prsten a Seala vystřihla ze své show Potvrzeno: zpěvák Seal a Heidi Klumová jdou po sedmi letech od sebe Heidi Klumová prý chce požádat o rozvod se Sealem
11.04.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Klum (607 článků) , Seal (181 článků)

Komedie "Když rozvod, tak rozvod": Menšík rozhrál zákulisní hru, aby pomohl přátelům!

 
Nejenže Vladimír Menšík (†58) před kamerou opět exceloval a během natáčení rád bavil herce i štáb, také nezištně pomáhal i svým kolegům, kterým tehdejší režim zakázal hrát. A občas je dokázal do filmu i prosadit! Ve filmu Když rozvod, tak rozvod, si navíc přišel na své. Jak sám později přiznával, scéna, kdy krumpáčem rozbíjí škodovku 120, patřila prý k nejkrásnějším, co kdy hrál…
01.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (137 článků)

Pamela Anderson podala žádost o rozvod. Už potřetí se stejným manželem!

 
Herečka Pamela Anderson potřetí požádala o rozvod s manželem Rickem Solomonem. Brali se loni v lednu, už pár týdnů po svatbě ale hvězda seriálu Pobřežní hlídka zažádala o rozvod, později žádost stáhla. V létě se tento scénář opakoval. Teď jejich mluvčí potvrdil, že ve středu 11. února žádost o rozvod podepsali oba.
16.02.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (642 článků) , Pamela Anderson (594 článků)

Britský rozvod s EU: Tahanice i o 42 tisíc lahví vína!

 
Když rozvod, tak rozvod! Ale tentokrát to nebude tak k popukání jako film s Vladimírem Menšíkem. Žádost o rozvod s Evropskou unií podala Británie včera po poledni. A dojde i na dělení velkého majetku – budov, obrazů, a dokonce i zásob alkoholu.
02.04.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Menšík (137 článků)

Bývalý moderátor pořadu Nahá jsi krásná ukázal zásnubní prsten: Přítel požádal dvoumetrového fešáka o ruku

 
Bývalý moderátor primáckého pořadu Nahá jsi krásná a známý kadeřník Libor Šula se zasnoubil. Kdo by čekal, že dvoumetrového fešáka sbalila sličná kráska, spletl by se. Libora požádal o ruku jeho dlouholetý partner.
14.01.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Libor Šula (20 článků)

Chtěl být za fešáka, ale začal šišlat! Den před koncertem si Marek Ztracený nechal sundat rovnátka a takhle to dopadlo

 
Den před jeho dvěma koncerty v O2 areně mu sundali po dvou letech rovnátka. Marek Ztracený  (35) chtěl být na svých největších koncertech kariéry za fešáka, ale netušil, co to způsobí. Začal šišlat víc než s nimi.
25.02.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (317 článků)

Prachař opustil těhotnou Agátu: Žádost o rozvod a válka tchyní!

 
Jejich manželství bylo jako na houpačce a teď to vypadá, že definitivně končí! Herec Jakub Prachař (33) opustil po vzájemných nevěrách manželku Agátu (31), která je ve 4. měsíci rizikového těhotenství. A spor se prohořel do celé rodiny – Agátina máma Veronika Žilková (55) se pustila do Jakubovy mámy Dany Batulkové (59)!
20.03.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1168 článků) , Dana Batulková (302 článků)

Poznáte tuto holčičku? Stala se zpěvačkou a momentálně se dojímá nad krutými osudy účastníků talentové soutěže

 
Roztomilá holčička na obrázku se stala po vystudování Vysoké školy múzických umění v Bratislavě slavnou zpěvačkou. Účastnila se pěveckých kurzů Carla Bergonziho a Maria Melaniho v Itálii. Byla také sólistkou opery Slovenského národního divadla v Bratislavě.
23.03.2014 14:30 |

podobné články

Hollywoodský sexy samec nehodlá být po rozchodu se slavnou zpěvačkou sám: Partnerku si hledá přes seznamku!

 
Před svátky vyšlo najevo, že je herec Channing Tatum  (39) opět single. Po roční známosti ukončil vztah se zpěvačkou Jessie J  (31) , ale sám prý zůstat nehodlá. Přihlásil se prý dokonce na seznamku. Svou budoucí partnerku údajně hledá pomocí randící aplikace Raya, kterou hojně využívají celebrity, napsal magazín Us Weekly.
04.01.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Channing Tatum (154 článků)

Ve vztahu byli pět měsíců, zasnoubeni dva: Herec nezvládá rozchod se slavnou zpěvačkou dobře

 
Vypadá to, že se herec Max Ehrich stále nemůže vzpamatovat z rozchodu se zpěvačkou Demi Lovato  (28) . Ačkoliv spolu chodili pouhých pět měsíců, z toho dva byli zasnoubeni , rozchod Ehrich hojně řešil na sociálních sítích, dokonce tvrdil, že se o zrušení zásnub dozvěděl z médií, a sdílel své uplakané fotky.
14.10.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Demi Lovato (112 článků) , Max Ehrich (7 článků)

Lešek Wronka slaví kulatiny pouze s dětmi: Manželství se slavnou zpěvačkou je minulost!

 
Přesně na svátek svatého Valentýna, 14. února 2015 se hudebník Lešek Wronka  (60) oženil s polskou pěveckou hvězdou Halinou Mlynkovou. Pro oba to byla již druhá svatba a za svědka šel tehdy ženichovi v pražském Břevnovském klášteře Karel Gott  (✝80) . Dnes ovšem slaví Lešek Wronka 60. narozeniny jen se svojí nejbližší rodinou.
16.11.2020 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6311 článků) , Lešek Wronka (22 článků) , Halina Mlynkova (4 články)

Kdo je nagelovaný KNĚZ, který pochoval Bartošovou? Má zajímavou minulost

 
Současný kaplan říčanské farnosti Pavel Vácha odsloužil poslední rozloučení se zpěvačkou Ivetou Bartošovou, a proto se na něj upřely zraky veřejnosti, která o něm chce vědět víc. Jeho minulost je více než zajímavá.
14.05.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6868 článků)

Hokejista Moniky Absolonové (44) Horna: Utajený vztah se slavnou herečkou!

 
Monika Absolonová (44) nebyla první slavnou ženou v náručí někdejšího hokejisty Tomáše Horny (40), s nímž se na prvního máje místo polibku pod rozkvetlou třešní rozešla. Ještě než se dali dohromady, měl současný kondiční kouč poměr se slavnou herečkou. Dohromady se dali na stejném místě jako s Absolonovou!
16.05.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1149 článků) , Tomáš Horna (177 článků)

Simona Stašová odhalila minulost s maminkou Jiřinou Bohdalovou: Slova jsou zbytečná!

 
Na slavnou herečku Jiřinu Bohdalovou (89), která v neděli 3. května oslavila narozeniny, nezapomněla celá řada jejích příznivců, hereckých kolegů… a samozřejmě ani její dcera, taktéž herečka Simona Stašová (65). Ta zavzpomínala na dětství se svou slavnou maminkou dojemnou fotografií na instagramu…
04.05.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (1135 článků) , Simona Stašová (401 článků)