Článek

Drsná facka Prágrovi. Po Survivoru obvinil Nikolu ze lži a zpochybnil smrt jejích příbuzných, ona vytasila důkazy

 
Survivor 2024 postupně spěje do svého finále. O výměny názorů v drsné reality show není nouze, avšak střety mezi jednotlivými soutěžícími se přiostřují i po návratu z ostrova. Poslední konflikt vyvolal Márty, který v podcastu Divočina z ostrova uvedl, že podle jeho názoru je Nikolin tragický životní příběh smyšlený. Na jeho šokující tvrzení reagovala nejen řada diváků, ale i samotná Nikola. 
03.06.2024 20:35 |

podobné články

Podobné články

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

 
Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli „velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 
19.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků) , Nikola Čechová (87 článků)

Mikýř už miliony ze Survivoru stihl rozfofrovat. Nikole by změnily život, on je utratil pro své zviditelnění

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) vyhrál letošní řadu Survivoru. Ve finále proti sobě měl Nikolu Kabátovou, která má za sebou smutný životní příběh a získat titul Survivoru pro ni znamenalo všechno. Kdyby Mikýř chtěl, mohl jí výhru přenechat. On se ale na poslední chvíli rozhodl jinak. Své důvody sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz. Zároveň prozradil, co udělal s peněžní výhrou 2,5 milionu korun.
19.06.2024 16:05 |

podobné články

Nikol o šikaně kvůli Survivoru: Přání smrti, sprosté nadávky, odporné hejty

 
Pro Nikolu Čechovou alias Shopaholic Nicol byl návrat ze Survivoru velmi nepříjemný. Začala se na ni valit doslova lavina drsných urážek. Na Instagramu zveřejnila některé ze zpráv, ve kterých jí lidé sprostě nadávají nebo jí dokonce přejí smrt! Není divu, že šokovaná Nikola se na nějakou dobu ze sociálních sítí úplně stáhla.
17.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (87 článků)

Hašek: Facka všem levicovým voličům, facka české levici, facka sobě samotnému

 
Komentář na facebookovém profilu k odstoupení Josefa Středuly z prezidentského klání.
09.01.2023 14:30 |

podobné články

Důkazy teorie velkého třesku zpochybnil nakonec i tým jejich objevitelů

 
Skupina amerických astronomů přišla letos v březnu s údajnými důkazy, které podporují teorii velkého třesku o vzniku vesmíru. Dokonce se rázem tito objevitelé stali v kuloárech kandidáty na Nobelovu cenu. Nyní je ale všechno jinak. Objev gravitačních vln, jakési ozvěny masivní expanze vesmíru právě po velkém třesku, nejen že začali kritizovat jejich kolegové, ale poprvé nahlas přiznal pochybnosti i tým kolem Johna Kovace z Harvardovy univerzity, který důkazy předložil. 
20.06.2014 13:25 |

podobné články

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

 
Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 
20.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (87 článků)

Mikýřovi dochází v Survivoru dech. Bez mistra střihu nedávají jeho tvrzení smysl

 
Okrádá Martin Mikyska, který se proslavil díky své internetové show Mikýřova úžasná pouť internetem, děti? Ačkoli všichni víme, že ne, on sám se z toho obvinil. A to během epické hádky s Tomášem Rysem, ke které došlo na druhé kmenové radě Survivoru, při které svého soka obvinil z toho, že jako streamer musí okrádat děti 
10.03.2024 05:10 |

podobné články

Drama v Survivoru. Sebastianovi umírá tatínek, který ho opustil v porodnici. Partner Bezděkové je na zhroucení

 
Zpěvák Sebastian Navrátil v posledních dnech neprožívá v reality show Survivor ty nejšťastnější chvíle. Svému spojenci a kamarádovi, tanečníkovi Martinu Prágrovi se svěřil s onkologickým onemocněním táty, který ho opustil a vysekl poklonu své mamince. 
27.03.2024 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Navrátil (21 článků) , Martin Prágr (98 článků) , Drama Drama (372 článků)

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků) , Nikola Čechová (87 článků)

Společná fotka Braňa a Nikol rozčílila fanoušky Survivoru: Co jí nemohou odpustit

 
Má-li někdo důvod být naštvaný na Nikolu Čechovou, je to Braňo. Právě o něm se totiž oblíbená youtuberka během natáčení Survivoru nejednou nelichotivě vyjadřovala. Kousavé poznámky si neodpustila ani ve chvíli, kdy už byla v porotě a jejím jediným úkolem bylo poslouchat. O to větší překvapení pro fanoušky show bylo, když se právě tihle dva o víkendu potkali u jednoho stolu. K posměškům se následně na svém Instagramu vyjádřil i sám slovenský fitness trenér. 
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (87 článků)

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (87 článků)

Epická hádka v Survivoru: Jsi monstrum! křičel na Jacka Mikýř. Bránil Nikolu, které při požáru zemřeli příbuzní

 
V Survivoru 2024 došlo k jedné z dosud největších hádek. Martin Mikyska alias Mikýř neudržel nervy na uzdě poté, co Jack řekl nemístný vtípek o ohni. Po boku známého youtubera tou dobou seděla Nikola, které při požáru tragicky zemřeli dva členové rodiny. 
30.04.2024 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (7 článků) , Jack Martin (6 článků) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (4 články) , Jack Martin (6 článků) , Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Vítěz Survivoru Mikýř věnoval druhé Nikole půl milionu

 
Martin Mikyska alias Mikýř (30) si ze Survivoru odnesl kromě trofeje i výhru dva a půl milionu korun. Vítěz reality show překvapil programátorku Nikolu Kabátovou (31), kterou ve finále porazil. Youtuber se rozhodl věnovat jí 500 tisíc korun.
20.06.2024 11:10 |

podobné články

Drsná hádka o jídlo: Nakrknutý Jack obvinil svůj kmen z rasismu, ostatní dávají palec dolů

 
Mezi účastníky Survivoru to pořádně vře. K vyostřené hádce došlo v kmeni Lovců poté, co vyhráli odměnu. Filip měl totiž ostatním hráčům rozdělit vyhrané jídlo, na výběr bylo z vajíček, mrkvového dortu, ale i malé porce kokosu. Právě ten přidělil Jackovi, jelikož se na rozdíl od ostatních nezúčastnil posledního souboje. Rozzuřený Jack své soukmenovce obvinil z rasismu.
03.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Zhrzený Martin ze Survivoru: Johana mi zničila život! Mohl jsem se mít jako král, vzteká se

 
Martin Konečný snáší porážku v Survivoru velmi hořce. A vinu za ni dává pouze jedné osobě. Podle něj ho do zad bodla Johana Fabišíková, se kterou sice byl v jedné alianci, ona se ale nakonec rozhodla dát svůj hlas Tomáši Weimannovi, což Konečný vnímá jako neodpustitelnou zradu. Ve studiu Extra Hosta ji dokonce obvinil z toho, že mu zničila život. 
19.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)

Smrt bruslařky na přechodu: Nikolu (†15) zabily dvě vteřiny nepozornosti

 
Stačilo tak málo! Pouhé dvě vteřiny dělily od smrti in–line bruslařku Nikolu (†15) z Hradce Králové. Zemřela v březnu po střetu s vozem na přechodu. Policie teď případ uzavřela s tím, že dívku zabila nepozornost řidiče.
29.07.2012 15:55 |

podobné články

Nečekaný zvrat v Survivoru? Ondřej Novotný se vrátil do Prahy a zpátky na ostrov se už nechystá!

 
V Survivoru došlo sice teprve ke sloučení, moderátor Ondřej Novotný je ale už zpátky v Česku. A zdá se, že nejde o rychlou návštěvu mezi natáčecími dny. Nejdřív vyrazil do Německa, kde ohlásil expanzi Oktagonu, a pak zamířil rovnou do Prahy, kde na něj čeká krásná Renata Langmannová a jejich dcerka. Odtajnil tak Novotný víc, než by si tvůrci Survivoru přáli? A neprozradí příště také vítěze celé show? 
22.03.2022 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (349 článků) , Ondřej Novotný (281 článků)

Začaly Dušičky, stovky lidí zmateně hledají hroby příbuzných

 
Stovky lidí se na Dušičky vydávají na hřbitovy k hrobům příbuzných, u nichž si však nejsou jistí, kde přesně jsou. Správci hřbitovů musejí často vyvinout nemalé úsilí, aby lidem při určení místa posledního odpočinku jejich příbuzných nebo bližních vyhověli.
02.11.2018 18:25 |

podobné články

Vondráčková po Plekancově obvinění ze lží: Tak já řeknu pravdu!

 
Reakce Lucie Vondráčkové (38) na druhé prohlášení Tomáše Plekance (35) na sebe nenechala dlouho čekat. Zpěvačky se dotklo, že ji několikrát obvinil ze lží, které měla pronést během emotivního televizního rozhovoru, kde byla zhroucená a překvapená rozchodem. Hokejista tvrdí, že ona sama rozvod připravovala rok. Po jeho prohlášení vydala Lucie svoje vlastní. A světe, div se, ona vidí celou věc docela jinak…
21.08.2018 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2049 článků)