Článek

Drbárna ze ZOO: Tak jak je to vlastně s tím vdáváním. Filip je zmatený

 
Filip je jako mezi mlýnskými kameny. Neví, jak sladit požadavky Adély a Romana. Každý má o svatbě jinou představu. Filip je jako tajná spojka, protože Adéla chce svatbu podle sebe, ale zároveň nechce Romanovi kazit radost, že vše připravuje tajně.
07.03.2024 09:00 |

podobné články

Podobné články

Drbárna ze ZOO: Raulův pes na pokraji smrti, úmyslně přerušené vodovodní potrubí pro útulek a možný únos Eliščiných dětí

 
Epizoda plná děje dá zabrat Břéťovi, který je stále zmatený z údajné vraždy v ZOO. Navíc dostal strach o Eliščiny kluky, které odvezla Dominika na sportovní tábor. Konečně se Liga spravedlivých, jak si spolek kolem Charlieho říká, dozvěděla, kdo je nemanželské dítě zavřeného Ovčíka.
11.10.2023 09:00 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Drbárna ze ZOO: Z Adama je model a z Anežky pořádný vztekloun

 
Roklová už je definitivně rozhodnutá odejít do penze, ale ještě to nechce zveřejňovat. S Karlem to nemohla probrat doma, a proto to šla řešit do kantýny, kde to zaslechl Filip. I přes Filipovu snahu Roklové vyhovět a nikomu to neříkat, informace o jejím odchodu se nakonec po ZOO rozkřiknou. Celá ZOO tak spřádá plány, jak to ředitelce rozmluvit.
05.02.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Adam (21 článků)

Drbárna ze ZOO: Tak to jsme opravdu potřebovali. Další zbytečná postava obohatí infocentrum seriálu ZOO

 
V seriálu ZOO je celá řada dějových linek, některé jsou úplně zbytečné a jejich význam zná zřejmě jen autor scénáře. Jedním takovým podivným místem je infocentrum v ZOO. Seriálové infocentrum má stánek, kde se prodává káva a zákusky, a pultík, kde sídlí drbny.
23.01.2024 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Návrat zlobivého Petra je na spadnutí. S ním přichází i nová postava

 
Herec Robert Urban coby Petr Kříž je zpět v seriálu ZOO. Poté, co měl jako odškodnění kvůli neplánovanému odchodu ze ZOO zazářit v hlavní roli nejvíce propagovaného seriálu všech dob (Eliška a Damián), se scenáristé rozhodli ho vrátit do děje v ZOO.
02.03.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (50 článků) , Robert Urban (38 článků)

Drbárna ze ZOO: Země se zachvěla. Filip by se měl radovat z nezávazného vztahu, ale místo toho přijde s kytkou

 
Danuše začíná větřit, že Filip není u Viky jen podnájemníkem. A co víc, je jí i sympatický, když vidí, jak hezky se stará o děti. On na tom nevidí nic divného. Jako dítě musel být kvůli sportu hodně samostatný, a tak dělání svačin a podobná péče je pro něj hračka, přestože otcem ještě sám není.
05.06.2023 09:00 |

podobné články

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Filip je na roztrhání, Sylva a Marika se o něj chtějí prát

 
Filip musí být mimořádně zdatným milencem. Sotva začal randit s Marikou, tak ta už plánuje svatbu a běhá za ním jako pejsek. A někdo dokonce přišel s drby, že vysadila antikoncepci a chtěla by s ním dítě. To vše s nelibostí sleduje žárlivá Sid.
24.04.2023 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Viky, Filip a děti ve smrtelném nebezpečí. Nejrychlejší z jedovatých hadů, mamba černá, v jejich bytě

 
Kromě exekutora měl Filip doma další nepříjemnou návštěvu, která mohla zabít celou rodinku. Omylem na fotkách pro vedení zachytil jednoho z ošetřovatelů, jak v práci popíjí. Ošetřovatel nosorožců Zatkal dostal pokutu a rozhodl se, že se Filipovi pomstí.
15.01.2024 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Edova přítelkyně Ivana je protřelá lhářka, Márty je jediný, kdo ji prokoukl

 
Vypadá to, že dělat manažera v ZOO je práce snů. Márty prakticky celé dny tráví tím, že nespustí oči z Ivany, která vytrvale chodí do ZOO a předstírá, že je to kvůli kreslení. Předávání drog už vypracovala k dokonalosti.
11.12.2023 09:00 |

podobné články

Podívejte se na další hrůzostrašné obrázky ze zoo smrti! Tady umírají zvířata po desítkách!

 
O indonéské Surayaba Zoo jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/je-tohle-nejhorsi-zoo-na-svete-11-smutnych-fotek-z-mista-kde-nemaji-vubec-zadnou-uctu-ke-zviratum. Jde o "zoologickou zahradu":http://www.extra.cz/tema/zoo, která se honosí nepěkným označením "nejhorší zoo na světě". Někteří o ní mluví také jako o "zoo smrti".
05.04.2014 10:45 |

podobné články

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (10 článků)

Drbárna ze ZOO: Tak jsme se dočkali a ZOO se vrací na televizní obrazovky. Překvapení už asi moc nebude

 
Kolem Evy Burešové je vždy živo a bývalá seriálová královna jen těžce nese, že Prima v podzimním plánu vůbec ZOO nepropaguje. Dokonce jí údajně bylo řečeno, že na slavnostní představení podzimních pořadů ani chodit nemusí.
28.08.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Burešová (824 článků)

Drbárna ze ZOO: Hned první natáčecí den po vánoční pauze tekla krev i slzy

 
Štáb kolem natáčení dlouhodobých seriálů musí fungovat jako dobře seřízený stroj, a tak ani herci ze ZOO neměli moc času na lenošení. Tentokrát do týmu naskočila i Jana Bernášková, která je novým přírůstkem do pestré rodinky herců, kteří natáčí kromě v ateliéru také v areálu ZOO.
09.01.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bernášková (148 článků)

Drbárna ze ZOO: Soudce Petr ze ZOO jak ho neznáme. Robert Urban se nestyděl jít „Donaha“

 
Velkou láskou Viky v seriálu ZOO byl trochu škrobený slušňák Petr, který možná v profesním životě jako soudce bodoval, ale pokud jde o partnerské vztahy, moc zkušený nebyl. Buď se nechal obalamutit chůvou, která mu vytvořila herecké představení ideální milenky, nebo podlehl svodům nevyrovnané právničky.
16.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (50 článků) , Robert Urban (38 článků)

Drbárna ze ZOO: Z Adama je milionář, z Filipa hlupák a Marek je trouba

 
Sid konečně objevila existenci těhotenského testu. Jen s použitím má trošku problém. Po ránu se vydala z Adamova bytu do toho svého, aby si v klidu test udělala. Doma ji ale překvapil Filip, který zaspal. Když ve spěchu krabičku strkala do tašky, neušlo bystrému oku fotografa, co vlastně schovává.
13.03.2023 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Jednou za čas dojde i na darebáka. Marie je znovu ve své ředitelské židli

 
V Německu se díky vylepšenému inkubátoru vylíhlo 8 mláďat a Sid je v centru pozornosti. Blahopřejí jí i Marie a Hruška. Radost jí však obratem dokázal zkazit Albert. Ten se sešel s ředitelem německé zoo a zavětřil, že by se mohl na úspěchu s líhnutím přiživit. Stačí podat patent na zoo.
13.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Sid (4 články)

Drbárna ze ZOO: Helena Pechová v ZOO Fandu Kolmana neulovila, ale Jitka Sedláčková chlapa už má

 
Z tajného románku postarší ošetřovatelky Pechové a všeuměla Kolmana si celá ZOO dělala legraci. Nakonec Pechová vzdala čekání na to, že by se snad Fanda sám vyjádřil, a sama mu nabídla společné bydlení.
23.07.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Sedláčková (57 článků)

Ulice není pro abstinenty! Drbárna se skalní fanynkou seriálu řeší alkoholičku Blanku

 
Nekonečný seriál Ulice je stále populární a má své skalní fanoušky a fanynky. Patří k nim i Kateřina Hašková, která nyní bude dění v seriálu probírat i s vámi! A to v novém pořadu Drbárna z Ulice... Co si vzala na paškál nejdříve?
17.08.2021 13:35 |

podobné články