Článek

Drbárna ze ZOO: Sylva Machyánová se zatím v seriálu jen mihla, ale už je jasné, že si se Sid nepadly do oka

 
Sandra Nováková, která Sylvu hraje, měla loni rušný rok plný změn a také jednu velkou filmovou premiéru, na které překvapila své fanoušky svatbou. V ZOO vystupuje jako samoživitelka a od toho se odvíjí její vyhraněný názor na Sid.
17.01.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Sandra Nováková (282 článků)
Podobné články

Ivana v Prostřeno! vyvolá hádku: Nepadly jste mi do oka

 
Jedna z účastnic kulinářské show Prostřeno! Ivana se konečně přizná k nenávisti k ostatním spolusoutěžícím. Už od začátku nezapadla do ryze ženského kolektivu a ostatní dámy jí to dávají okatě najevo. Ivana se tak rozhodne všem říct od plic, co si o nich myslí. "Vy tři jste mi prostě nepadly do oka, prostě ne. Připadá mi, že jsi ukecaná a nikoho nepustíš ke slovu," nařkne Ivana hostitelku Kateřinu.
29.09.2011 15:30 |

podobné články

Ze spisovatelky erotických knih modelkou: Po padesátce se změnila v ženu 12 tváří

 
Čekali jsme, že nás pozve na křest svého dalšího románu, který měla už rozepsaný. Ten ale spisovatelka Sylva Lauerová zatím dopsat nestihla. Její současnou největší starostí je péče o nemocného tatínka, kterému už je přes devadesát. Jeden umělecký počin ale během letoška stihla. Sylvu oslovil Czech Fashion Council, aby nafotila kalendář, který ukazuje práci českých šperkařů. A to v Miláně s fotografem Karlem Losenickým, který pracuje právě v Itálii a v Americe. To se odmítnout nedalo. S modelingem ale nezačala až na „stará kolena“ po padesátce. „Já ještě někdy před dvaceti lety opravdu chodila po molech českých a předtím i po československých. Mám to štěstí, že dospělejší modelky jsou v módě,“ smála se Sylva. Nafotila dvanáct portrétů do kalendáře a jen na málokterém je k poznání. „Ani moji blízcí mě nepoznali. Jedna známá mi takhle telefonovala, že mě viděla v jednom kalendáři s jedenácti dalšími modelkami. Musela jsem jí vysvětlit, že všech těch dvanáct žen jsem já,“ svěřila Sylva, která v našem videu popsala jednak focení, ale i to, které své portréty má nejraději. Příští rok už se od ní prý ale dočkáme konečně i její vlastní tvorby. „Věřím, že dopíšu román, ze kterého už jsem četla ukázky, a všichni na něj netrpělivě čekají. Možná to budou dokonce dvě knížky, protože jedno velké významné české nakladatelství mě oslovilo, abychom spolu vytvořili takovou zábavnou záležitost, tak doufám, že se příště setkáme opravdu u knížky,“ uzavřela spisovatelka, kterou na začátku kariéry proslavily hlavně erotické romány Hračka a Otrok. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální tabulka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri",sans-serif; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi; mso-fareast-language:EN-US;}
10.11.2018 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Sylva Lauerová (10 článků)

Další dávka novinek ze ZOO: Oslavu Sidonie zpestřil had, který se přišel předvést, ale Adam z uprchlíka dokázal udělat zlatý hřeb večera

 
Sid a Adam už si zvykli na společné soužití, ale když je hned po ránu přepadli rodiče Sid, byli trochu zaskočení. Co se asi stalo? Naštěstí to nebyla žádná rodinná katastrofa, ale babička má dělat snobský večírek pro své přítelkyně, a tak Eduarda napadlo, že by se do organizace mohla zapojit Sid.
13.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Romantika při odchytu hada. Co odpoví Sid na Haďákovu nabídku?

 
Sid vběhne do pavilonu plazů ve chvíli, kdy Adam odchytává nebezpečného hada. Když je zvířátko uzavřené v boxu, navrhne Haďák, že by se Sid mohli vyrazit na výstavu v Hradci. Přitom to ale vůbec nevypadá, že by o dívčinu společnost stál…
06.06.2022 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Jak se vlastně Sid s Adamem seznámili? Proč se od první chvíle neměli moc v lásce a co je konečně více sblížilo?

 
Možná si už nevzpomínáte, ale Adam byl jedním z prvních lidí, které Sid potkala, když nastoupila jako ošetřovatelka do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Jejich setkaní bylo dost netradiční a není vůbec divu, že si Adam o Sid v prvních chvílích myslel své
21.09.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

ZOO: Mezi Sid a Adamem konečně došlo ke sblížení, ale vydrží jim láska navzdory diktatuře babičky Sidonie?

 
Poté, co se podařilo Adamovi vypátrat Sid a vysvobodit ji ze spárů Jardy a jeho kumpána, čekala ho ještě jedna záchranná akce. Musel najít způsob, jak rodiče Sid přesvědčit, že nemohou svou dceru držet 24 hodin denně pod dozorem.
26.10.2022 17:30 |

podobné články

ZOO: Jak se Adam vypořádá s tím, že Anička je vlastně Sid? I Anička ví o Adamovi nejedno tajemství

 
Bublina kolem Sid a jejího alter ega Aničky nabyla obrovských rozměrů a na několika místech již postupně praská. Jak se s celou situací ohledně Aničky/Sid vypořádá Adam a jak se změní jeho přístup k ní?
28.08.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (469 článků) , Adam Adam (469 článků)

Tento týden v Zoo: Sid má problémy, ještě větší trable řeší Roklová

 
V seriálu Zoo málem nastane panika, když se Sid ztratí had. Situaci ovšem zachrání, kdo jiný, než nový fotograf Filip Janda a prohloubí si tím Sidinu náklonnost. Té se konečně hlásí Haďák z Amazonie, a tak může jejich láska dále vzkvétat. Nemotá se kolem ní však Janda už nějak moc? U Roklových doma to vře kvůli nemanželské dceři. Ředitelce Roklové navíc nastanou vážné problémy i v práci. Co se bude tento týden týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
10.01.2023 10:30 |

podobné články

Zhrzená Sylva ze Slunečné bude zase škodit: Roli mrchy miluju, říká Bára Jánová

 
Seriálová Sylva ve Slunečné neprožívá zrovna šťastné chvíle. Místo luxusní svatební cesty s milionářem Jankem Linhartem ji čekala studená sprcha. A v okamžiku, kdy se Sylvě Popelkové nedaří, těší to všechny kolem. Takže když se celá Slunečná dozví, že nechodila s milionářem, ale jen s obyčejným řidičem Vildou, posměškům se nevyhne. To by však nebyla Sylva, aby to nechala bez odezvy.
26.05.2020 14:06 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Jánová (118 článků)

Sid (Michaela Pecháčková) v ZOO za Popelku, ale v reálu za módní hvězdu

 
Krásná a ambiciózní herečka Michaela Pecháčková, která v seriálu ZOO představuje roli ošetřovatelky Sid, je okouzlující i v kraťasech a špinavém triku, jak se v seriálu obléká nejčastěji. Co ale teprve, když se hodí do gala?
26.06.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Pecháčková (28 článků)

Sidonie Novotná, babička Sid ze seriálu ZOO, je přísný generál

 
Janu Švandovou můžete aktuálně vídat v seriálu Zoo, jenž běží každé úterý a čtvrtek na Primě, jako Sidonii Novotnou, babičku hlavní hrdinky Sid a přísnou hlavu rodiny, která je zvyklá, že je vždy všechno po jejím. Co když si ale postaví hlavu vnučka?
15.05.2022 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (255 článků) , Jana Novotná (45 článků)

Tento týden v Zoo: Albert jako ředitel mučí svoje zaměstnance. Sid všichni nesnáší

 
Téměř celá Zoo je proti Sid. Vyčítají jí, že se kvůli pochybení její matky Alice dostal do křesla ředitele prohnaný Albert, který jim dělá peklo. U Roklů doma to stále vře a Roklová se nechce vrátit. Usmířit se je snaží Stázka. Marek už ví, že Tes a Izy jsou dvojčata, a plánuje za jejich lest pomstu. Charlie chce naproti tomu udělat dobrý skutek a pomoct Katce s útulkem. Co se bude tento týden v Zoo dít, nám TV Prima poodhalila na svých stránkách.
24.01.2023 20:40 |

podobné články

ZOO: Nejdřív otravná spolubydlící, teď nejlepší kamarádka. Vzpomínáte na začátky Sid a Viky?

 
Jak se říká „Co se škádlívá, to se rádo mívá“. Tohle přísloví platí v seriálu ZOO hned na několik dvojic, a to nejen těch partnerských, ale i kamarádských. Vždyť vztah Viky a Marka je jedno velké škádlení. A co když si vzpomenete na začátky Viky a Sid, ty taky nebyly jen růžové, ale spíš naopak to vypadalo, že si holky vůbec nesedly. Pamatujete, jak začalo jejich přátelství?
06.09.2022 07:15 |

podobné články

Bude kvůli Sid trpět celá rodina?

 
Sid Novotná se rozhodla žít po svém, ať to stojí cokoliv. Překonala pochybnosti svých rodičů, ale jak se zdá, babička Sidonie se s rozhodnutím Sid smířit nehodlá. Co se rozhodne udělat rodině, aby donutila Annu odjet do Ameriky?
09.07.2022 12:00 |

podobné články

Fešák Šimon Bilina jako Haďák ze seriálu ZOO to umí s hady, ale na Sid si netroufá. Pochlapí se konečně?

 
V seriálu hraje sedmadvacetiletý herec jednu z nejzajímavějších mužských rolí, ale divačky seriálu často trochu zlobí svým přístupem k mladé Sid, která je z jeho chování často úplně zmatená a vůbec neví, co si má o věčně zamračeném fešákovi myslet.
27.08.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Šimon Bilina (10 článků)

Kdo je Haďákova tajemná kamarádka Alena? Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid?

 
Do života mladého Adama „Haďáka“ Hrušky se připletla tajuplná neznámá Alena. Jak zamíchá kartami v doposud nevyjasněném vztahu Adama a Sid? A je vůbec Alena pro Sid reálnou hrozbou?
19.08.2022 15:30 |

podobné články

Ulice není pro abstinenty! Drbárna se skalní fanynkou seriálu řeší alkoholičku Blanku

 
Nekonečný seriál Ulice je stále populární a má své skalní fanoušky a fanynky. Patří k nim i Kateřina Hašková, která nyní bude dění v seriálu probírat i s vámi! A to v novém pořadu Drbárna z Ulice... Co si vzala na paškál nejdříve?
17.08.2021 13:35 |

podobné články

Drbárna z Ulice: Vanda na úplném dně!

 
I v novém roce nás provází Drbárna z Ulice. Do oblíbeného seriálu se navracejí dávno ztracené postavy. Z Berlína přijela Gábina Pumrová i se svým synem a rozjíždí velký byznys. Její otec má jít do vězení. Masný si ovšem nástup zatím oddaluje a Gábina má z toho akorát brouka v hlavě.
04.01.2022 12:05 |

podobné články

ZOO: Sid roztrhala platební kartu od táty! Co ji k tomu vedlo?

 
Díky mámě se Eduard uvolil vrátit Sid platební kartu. Dívka se radovala, že může splatit dluhy, ale strýčkovo kázání ji vrátilo do reality. Z představy, že by utrácela cizí peníze, měla výčitky. Jak si hrdinka seriálu ZOO povede na vlastní pěst?
28.06.2022 07:30 |

podobné články