Článek

Drbárna ze ZOO: „Mafián“ Charlie se nechá vydírat a Eliška je na pochybách, jestli je Břéťa ten pravý

 
Sid už zase otravuje s mrtvolou. Ve snu si vzpomněla na nějaký detail u tetování, které na napadeném muži viděla. Adam ji přivedl na nápad, že by mohlo jít o nějaký znak motorkářů. Překvapivě jí pomohla Hubáčková, která tetování zná.
13.11.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Adam Adam (569 článků)
Podobné články

Drbárna ze ZOO: Charlie se přiznal k nevěře a dostal výprask

 
Sid stále vymýšlí, jak zjistit pravdu, Eliška zase dumá, kterého ze dvou nápadníků si nechá, a Dominice konečně jednou řekl někdo jasné ne. Charlie už měl jejího vydírání dost a musel to zastavit. Kristýna si vsugerovala, že Hubáčková chce nějak Fandu využít, pravda ji však zaskočila.
15.11.2023 09:00 |

podobné články

ZOO: To, co myslel Břéťa jako vtip, možná opět zkomplikuje Viky cestu k lásce

 
Nejlepší Petrův kamarád Břéťa si chtěl z přítele trochu vystřelit, a když u něj v kanceláři viděl jeho pracně vytvořený seznam na výběr ideální manželky, rozhodl se zapojit se do akce a tajně Petrovi uspořádal konkurz na výběr vhodné „asistentky“.
17.08.2022 22:10 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Břéťa slídí po ZOO a hledá mrtvolu, za hloupost puberťáka zaplatí jedno zvíře životem

 
Tentokrát naše hrdiny nečeká nic veselého. Dokonce ani Albertovy námluvy už nikoho nebaví. Ovčíková panikaří, že se jí manžel bude mstít z vězení. S hrůzou zjišťuje, že všechny jeho firmy přebírá tajný nemanželský potomek. Co když jí bude usilovat o život? Zvažuje, že odvolá své výpovědi proti manželovi.
09.10.2023 09:00 |

podobné články

Farmář Břéťa si našel lásku: O 30 let mladší a nevidomou

 
Břetislav Sucharda (51) z primácké show Farmář hledá ženu si svou vyvolenou přece jen našel. Nestala se jí však žádná ze soutěžících, ale Břéťa našel tu pravou ve své asistence Adélce (21). I když se s ní zná už 3-4 roky, jiskra mezi nimi přeskočila až po natáčení.
16.05.2011 05:20 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Sid už zase neví, jestli chce Adama, nebo spíše Filipa

 
Seriál pokračuje opět ve svém rytmu, ale dobrá zpráva je, že tentokrát se nad městem už neprohání Adam s posláním zachránit celý svět. Superman si vzal volno zrovna ve chvíli, kdy se ztratil Elišce Břéťa, a tak by se nějaká ta vize hodila.
10.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (569 článků) , Adam Adam (569 článků)

Charlie Straight mají nové šéfy, Felixe Slováčka a objevitele Sáblíkové

 
Osmašedesátiletý Felix Slováček se upsal novému podnikání. Se sportovním manažerem Pavlem Zíkou rozjel novou firmu, která se bude mimo jiné soustředit na uměleckou branži. Obchodní partneři teď nejvíc sází na českou skupinu zpívající výhradně anglicky Charlie Straight. Další články k tématu: RECENZE: S Charlie Straight má zdejší hudba budoucnost VIDEO: Je to prestiž, děkují po obhajobě ceny MTV Charlie Straight Charlie Straight promítnou klipy na dům v Olomouci, přijďte na festival světla
16.03.2012 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1574 článků)

Nová titulka Charlie Hebdo: Prorok pláče „Já jsem Charlie!“

 
Nezalekli se a dál pokračují ve šlépějích svých mrtvých kolegů. Francouzský týdeník Charlie Hebdo, který se stal minulý týden terčem teroristického útoku, vyjde ve středu s karikaturou plačícího muslimského proroka Mohameda a nápisem Je suis Charlie (Já jsem Charlie) na titulní straně.  Tato krátká věta se v posledních dnech stala symbolem solidarity s oběťmi středečního útoku na pařížskou redakci satirického časopisu, kde rukou islamistů zemřelo 12 lidí.
13.01.2015 07:51 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Drbárna ze ZOO: Nová uklízečka má podle Adélky skryté úmysly, Dominika je zřejmě mimozemšťan a Fandu přitahuje díra v zemi

 
Marně se snaží Břéťa přes policejní postupy něco zjistit o Dominice, která převzala aktivity uvězněného Ovčíka. Dokonce ani Danuše přes své známé nic o tajemné zrzce nevyslídila, a navíc to vypadá, že je mazaná Dominika vševědoucí a vždy jeden krok před „Ligou spravedlivých“.
16.10.2023 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Mafián Charlie se složil kvůli Břéťovi a Kamil kvůli vlastní pasti na Kristýnu

 
Viky s Filipem plánují trávit čas s dětmi, ale něco jim do toho vleze. Konečně se dočkají výhry z pěvecké soutěže. Jenže předání ceny musí být okázalé a koná se v baru. Musí tak odložit rodinné plány, ale za sto tisíc to rozhodně stojí. A dostanou je pěkně ve stovkách, aby výhra udělala dojem.
29.06.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Kamil Kamil (52 článků)

Charlie Hunnam vzdal roli ve filmu 50 odstínů šedi: Dozvěděl se, v čem bude hrát, a tak raději utekl?

 
Erotický bestseller 50 odstínů šedi by měl být už "v srpnu 2014 na filmovém plátně":http://www.extra.cz/odhaleno-hlavni-roli-v-50-odstinech-sedi-ziska-charlie-hunnam-ze-serialu-zakon-gangu-a-dcera-melanie-griffith, otázka ale je, jestli se vůbec dočkáte. Herečka Dakota Johnson (24) totiž přišla o svého filmového partnera, "Charlie Hunnam":http://www.extra.cz/tema/charlie-hunnam (33) totiž z projektu na poslední chvíli vycouval.
13.10.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Hunnam (33 článků) , Dakota Johnson (77 článků)

Drbárna ze ZOO: Charlie chystá další akci a potřebuje nutně zrzečku. Návrat Viky je na spadnutí

 
Ještě nedávno to vypadalo, že má Charlie už sbalené kufry a nastartované auto před domem, ale to je pryč. O odjezdu už nepadla ani zmínka, stejně tak už Tereza a Izabela nemusí vymýšlet složité plány, aby se dostaly z domu, aniž by to jejich šéf musel schválit.
20.03.2023 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Charlie se po mejdanu probudí vedle zrzky, Katka to však není

 
Charlie se nějak zapomněl a když se vzbudil, zjistil, že si z minulého večera nic nepamatuje. Než přišel z koupelny, Dominika byla pryč, a tak zůstal v nejistotě, co vlastně v noci vyváděl. Ilonka se sice s nočním hostem nepotkala, ale bylo jí jasné, že se v bytě slavilo.
08.11.2023 09:00 |

podobné články

ZOO: Tez je rozhodnutá udělat vše proto, aby nemusela z města

 
Charlie se sice tváří jako velký mafián, ale má nahnáno z toho, že by ho mohl starosta Bavor vystopovat a znepříjemnit mu život. A starosta to opravdu v plánu má, protože nechápe, proč se vrátily byty zpět k jejich nájemníkům a o to víc mu přijde Charlie podezřelý.
12.01.2023 15:30 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Eliška chtěla syna poučit, místo toho jí Maty vychválil Břéťu, že ví, co s ženou dělat

 
Děti někdy umí rodičům připravit pořádné překvapení. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila Eliška, když si jednoho krásného dne všimla, že starší syn Maty už není ten malý zlobivý rošťák, ale začíná dospívat.
02.03.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Maty Maty (16 článků)

Nejoblíbenější jména novorozenců? Eliška a Jakub

 
Nejoblíbenějšími jmény, která rodiče v loňském roce dávali novorozencům, jsou Eliška a Jakub. Jméno Eliška dostalo 2304 novorozených dívek, jméno Jakub 2889 novorozených chlapců. Dnes o tom na svém webu informoval Český statistický úřad (ČSÚ). Eliška tak po více než desítce let odsunula na druhé místo dosud vedoucí jméno Tereza, Jakub se ve vedení pravidelně střídá s Janem. Na třetím místě skončila jména Adéla a Tomáš. Eliška a Jakub byla nejčastější jména i v letošním lednu. 
21.11.2012 14:56 |

podobné články

Eliška Kaplický poprvé otevřeně: Jsem zamilovaná. Našel si mě sám

 
Pětatřicetiletá Eliška Kaplický, vdova po zesnulém architektovi Janu Kaplickém, je opět zamilovaná. Po čtyřech letech od smrti manžela jí vstoupil do života nový muž. Exkluzivně to přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz. "Jsem zamilovaná," říká filmová producentka a ředitelka Nadačního fondu Kaplicky Centre. Další články k tématu: Jarní trendy představila Eliška Kaplický a její bratr Kryštof Závěr Varů: Kalousek vyvedl těhotnou manželku, Kaplicky ospalou dceru Tuším, že i u nás na Kaplického stavbu dojde, říká Eliška Kaplický MÓDNÍ POLICIE: Překvapila hippie Seidlová, bodovala sexy lady Kaplický Architekt Kaplický byl hračička. Celý život si potajmu lepil modely letadel Eliška Kaplický: Jsem ráda, že máme film, který by se Johanovi líbil
15.07.2013 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kaplický (168 článků)

Drbárna ze ZOO: Všichni už potřebují letní pauzu, ale Prima zatím tají, kdy bude

 
Mezitím samozřejmě hrdinové seriálu prožívají neuvěřitelná dramata, při kterých tuhne krev v žilách a slabším povahám se nedoporučuje děj sledovat. Například z dvaceti tisíc za vítězství v hudební soutěži se najednou stalo hned sto tisíc a Viky je na pochybách, zda zvládne někde zazpívat.
19.06.2023 09:00 |

podobné články

Mafián Krejčíř by raději atentát nepřežil? Na daních musí zaplatit 200 milionů!

 
Mafián Radovan Krejčíř by byl možná radši, kdyby atentát nepřežil, protože teď se pěkně prohne! Berní úřad v Jihoafrické republice ho nechá zaplatit 200 milionů na daních. Zjistil totiž, že je Krejčíř součástí makléřské sítě, stejně jako jiní gangsteři v zemi.
29.07.2013 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (787 článků)