Článek

Drbárna ze ZOO: Jardu máma nevychovala pro to, aby skončil s takovou vyzobanou slunečnicí

 
(SPOILER) Tak právě takové divadlo si vyslechla Alice, když po čase zašla navštívit dceru a do přípravny vtrhla Jiřina Suchá, matka Jaroslava, se kterým chodí Julie. Rozhořčená paní si ani nezjistila, s kým mluví, a spustila: „To vy jste ta ženská, která se tahá s mým synem?“
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (261 článků)
Podobné články

Anketa, kterou jsme neměli dělat: Celebrity nevědí, kdo je porotce X Factoru Klempíř! Neuvěříte, co mleli do telefonu Slávik, Pomeje nebo Ornella Štiková...

 
Jen co jsme si zjistili identitu, pohlaví a státní příslušnost "většiny porotců X Factoru":http://www.extra.cz/x-factor-slovaci-zesileli-do-poroty-vyslali-uprchlici-do-usa-a-vyzobanou-slunecnici-sisu-sklovskou-cesi-tasi-hvezdu-prvni-velikosti, "které včera definitivně potvrdila Prima":http://www.extra.cz/x-factor-slovaci-zesileli-do-poroty-vyslali-uprchlici-do-usa-a-vyzobanou-slunecnici-sisu-sklovskou-cesi-tasi-hvezdu-prvni-velikosti, napadlo nás obvolat celebrity a zeptat se jich na sice nejrozumnějšího, ale také nejméně známého porotce - muzikanta, básníka a textaře "Otu Klempíře":http://www.extra.cz/tema/oto-klempir (50), což je sice hudebníky respektovaná persona, ale čtenářům českého bulváru je znám asi tak jako náhodný kolemjdoucí z Mongolska.
30.01.2014 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1136 článků)

Frackovo okénko: Sklovska mi poslala vtipnou videoreakci na vyzobanou slunečnici! I tak dále tvrdím, že je vyzobaná slunečnice, zabijte mě!

 
Slovenská zpěvačka "Sisa Sklovska":http://www.extra.cz/tema/sisa-sklovska (69?) se rozhodla, že bude vtipná, a nafotila sérii fotografií, kde je mezi slunečnicemi a šťastná, a taky mi poslala video z toho, jak vznikaly, což je velice pěkná a vtipná reakce na můj výrok, že "Slováci zešíleli a že Sklovska je vyzobaná slunečnice":http://www.extra.cz/x-factor-slovaci-zesileli-do-poroty-vyslali-uprchlici-do-usa-a-vyzobanou-slunecnici-sisu-sklovskou-cesi-tasi-hvezdu-prvni-velikosti.
17.02.2014 17:15 |

podobné články

X Factor: Slováci zešíleli! Do poroty vyslali uprchlici do USA a vyzobanou slunečnici Sisu Sklovskou! Češi tasí hvězdu první velikosti!

 
Omlouváme se slovenské produkci z TV JoJ, že jsme se jí vysmívali kvůli vyjednávání s tamním bohem a u nás nulou Vilem Rozborilem (46), protože oproti tomu, co nakonec vyslali do poroty X Factoru, je Rozboril bůh československého šoubyznysu.
29.01.2014 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Sisa Sklovská (165 článků)

Poznáte, které šílené Slovence patří tento odhalený klín? Napovíme vám, jedná se o řádně zajetou mašinu!

 
Slovenská muzikálová pěvkyně "Sisa Sklovská":http://www.extra.cz/tema/sisa-sklovska už našemu šéfredaktorovi "Pavlovi Novotnému":http://www.extra.cz/tema/pavel-novotny připravila nejeden zvláštní zážitek. Po jejich veřejné přestřelce, kdy "Sisa dojemně reagovala na svou přezdívku":http://www.extra.cz/frackovo-okenko-sklovska-mi-poslala-vtipnou-videoreakci-na-vyzobanou-slunecnici-i-tak-dale-tvrdim-ze-je-vyzobana-slunecnice-zabijte-me "vyzobaná slunečnice", přichází z její strany další kulturní obohacení.
24.04.2014 09:01 |

podobné články

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Drbárna ze ZOO: Tak to jsme opravdu potřebovali. Další zbytečná postava obohatí infocentrum seriálu ZOO

 
V seriálu ZOO je celá řada dějových linek, některé jsou úplně zbytečné a jejich význam zná zřejmě jen autor scénáře. Jedním takovým podivným místem je infocentrum v ZOO. Seriálové infocentrum má stánek, kde se prodává káva a zákusky, a pultík, kde sídlí drbny.
23.01.2024 09:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Návrat zlobivého Petra je na spadnutí. S ním přichází i nová postava

 
Herec Robert Urban coby Petr Kříž je zpět v seriálu ZOO. Poté, co měl jako odškodnění kvůli neplánovanému odchodu ze ZOO zazářit v hlavní roli nejvíce propagovaného seriálu všech dob (Eliška a Damián), se scenáristé rozhodli ho vrátit do děje v ZOO.
02.03.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (50 článků) , Robert Urban (38 článků)

Jak vybrat střední školu, aby nevychovala nezaměstnané?! Je čas na přihlášky!

 
Přihlášky na střední školy můžete posílat do půlky března. Už teď je ale na čase promyslet si, jestli se váš deváťák hodí na studium gymnázia, nebo pro něj bude lepší odborně zaměřená škola či učiliště. V každém případě byste měli přihlížet k úspěšnosti absolventů, ať už u přijímaček na vysokou školu, nebo na trhu práce.
20.01.2014 11:20 |

podobné články

Takhle fešáka z Vyprávěj Jardu France neznáte: Podívejte se, jak mu zřídili obličej po seriálové nakládačce

 
Herec Ondřej Veselý, kterého si diváci pamatují coby nenáviděného prospěcháře Jardu France ze seriálu Vyprávěj, dostal pořádnou nakládačku! Naštěstí se tak nestalo ve skutečnosti, ale opět jen na televizní obrazovce.
02.09.2014 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Veselý (164 článků) , Ondřej Veselý (164 článků)

Tahle opálená prdelka čekala na Jardu Jágra doma. Jeho Veronika se ukázala skoro nahá před jejich domem

 
Dlouhých devět dní musela Veronika Kopřivová čekat na svou lásku Jardu Jágra, který byl zrovna na "tripu". Ale podle svých slov nezahálela, nejenže své sexy tělo opalovala skoro nahé, ale ještě k tomu si hrála na hospodyňku. Takže se Jarda najedl a mohl se pomazlit se svou opálenou láskou.
08.03.2016 18:21 |

podobné články

Neodolatelná Jágrova přítelkyně Kopřivová: Tímhle Jardu svádí v kuchyni!

 
Většina zlatokopek, které chtěly utáhnout Jardu Jágra (44) na jídlo, chodila na kurzy vaření české kuchyně, kde se snažila uplácat knedlíky. Jeho současná partnerka Veronika Kopřivová (24) to vzala po svém. Jardovi vyváří odlehčená jídla bez lepku, hodně zeleniny a ovoce a hokejový Bůh její kuchařské umění vychvaluje, kde se dá.
19.04.2016 13:30 |

podobné články

Tajemství Simony Stašové: Nevychovala ji Bohdalka, ale babička!

 
Herečka Simona Stašová (57) je v jednom kole. Patří mezi neobsazovanější české herečky, působí ve filmu i divadle. Jaká tajemství však provází její dětství?
18.03.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Stašová (435 článků)

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

Podívejte se na další hrůzostrašné obrázky ze zoo smrti! Tady umírají zvířata po desítkách!

 
O indonéské Surayaba Zoo jsme "už jednou psali":http://www.extra.cz/je-tohle-nejhorsi-zoo-na-svete-11-smutnych-fotek-z-mista-kde-nemaji-vubec-zadnou-uctu-ke-zviratum. Jde o "zoologickou zahradu":http://www.extra.cz/tema/zoo, která se honosí nepěkným označením "nejhorší zoo na světě". Někteří o ní mluví také jako o "zoo smrti".
05.04.2014 10:45 |

podobné články

Radost ve Dvoře Králové: V zoo se narodilo první hroší mládě od roku 1989

 
V ZOO Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku se ve středu narodilo mládě hrocha. Naposledy se hroch ve dvorské zoo narodil v roce 1989. Další hroch jiné samici by se v zoo mohl narodit během několika týdnů. ČTK to řekla mluvčí zoo Andrea Jiroušová. Dvorská zoo se specializuje na Afriku, velmi úspěšná je v chovu nosorožců či žiraf.
18.12.2018 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Králová (10 článků)

Vyhořelá máma, špatná máma. Tak se bude chovat i Iva z Ulice

 
Vyhořelá máma se k dětem nemůže chovat hezky. Takovou mámu vytočí i nepatrná drobnost, nad kterou by jinak mávla rukou a možná by se jí i zasmála. Jenže Iva Klímová jako přesně taková máma přestává ve 4226. dílu kontrolovat své chování.
13.03.2022 07:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Jednou za čas dojde i na darebáka. Marie je znovu ve své ředitelské židli

 
V Německu se díky vylepšenému inkubátoru vylíhlo 8 mláďat a Sid je v centru pozornosti. Blahopřejí jí i Marie a Hruška. Radost jí však obratem dokázal zkazit Albert. Ten se sešel s ředitelem německé zoo a zavětřil, že by se mohl na úspěchu s líhnutím přiživit. Stačí podat patent na zoo.
13.02.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Sid (4 články)

Drbárna ze ZOO: Soudce Petr ze ZOO jak ho neznáme. Robert Urban se nestyděl jít „Donaha“

 
Velkou láskou Viky v seriálu ZOO byl trochu škrobený slušňák Petr, který možná v profesním životě jako soudce bodoval, ale pokud jde o partnerské vztahy, moc zkušený nebyl. Buď se nechal obalamutit chůvou, která mu vytvořila herecké představení ideální milenky, nebo podlehl svodům nevyrovnané právničky.
16.05.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (50 článků) , Robert Urban (38 článků)

Drbárna ze ZOO: Helena Pechová v ZOO Fandu Kolmana neulovila, ale Jitka Sedláčková chlapa už má

 
Z tajného románku postarší ošetřovatelky Pechové a všeuměla Kolmana si celá ZOO dělala legraci. Nakonec Pechová vzdala čekání na to, že by se snad Fanda sám vyjádřil, a sama mu nabídla společné bydlení.
23.07.2023 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Sedláčková (57 článků)