Článek

Drbárna ze ZOO: Běla už je kvůli Markovi rozpálená do ruda a Julii čeká nelehké rozhodnutí

 
Petr už je zase u Viky. Vypadá to, že hledá drobné záminky, aby ji mohl vidět. Tentokrát potřeboval přišít knoflík. Později Filipovi dojde, že jediné řešené bude, když ho usmíří s Ester, aby se k němu vrátila. Oni tak od něj budou mít pokoj.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Marek (231 článků) , Oni Oni (145 článků)
Podobné články

VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím

 
Recesista, bavič a moderátor Frekvence 1 Ruda z Ostravy tvrdí, že tanec obočí, kterým se proslavila na internetu čtrnáctiletá Australanka, dělal dřív než ona. Dokonce ji obvinil z krádeže. Další články k tématu: VIDEO: Ruda z Ostravy rapuje jako Jay-Z a povyšuje Ostravu nad New York Ruda z Ostravy vymění přítelkyni Novou za Šinkorovou, ale jen pracovně Ruda z Ostravy odpoví na zákaz svého hitu Protestsongem Ruda z Ostravy: Báli se, že budu populárnější než Irglová
10.01.2012 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jay-Z (173 článků)

Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou

 
Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy se nedávno opět zviditelnil napálením slovenského moderátora, který si vystřelil z prezidenta Klause. Na Facebooku má 200 tisíc fanoušků, ženám se líbí jeho pozadí nacpané do těsných plísňáků, ale žádná ho zatím neulovila. Další články k tématu: Hrad bude po falešném telefonátu obezřetnější, Klause „pomstil“ Ruda Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
13.02.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

Ruda z Ostravy řekl NE drogám, raději poprvé přiznal novou lásku

 
Herec a moderátor Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy, je opět zadaný. Po vztahu s herečkou Veronikou Novou si našel novou známost mimo svou branži. "Jmenuje se Stáňa. Je to čerstvé, krásné a silné," řekl iDNES.cz Kavalčík, který se nyní připojil k projektu "řekni NE" upozorňujícímu na problematiku drog. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Ruda z Ostravy má další job, usedne do kokpitu závodního tahače Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize
04.06.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

Rudu z Ostravy baví rádio, protože jen kecá a dostane zaplaceno

 
Herce Michala Kavalčíka, který se proslavil coby Ruda z Ostravy, teď zaměstnává hlavně práce v rádiu, kterou si nemůže vynachválit. Muzikálům, ve kterých začínal, se už moc nevěnuje. Další články k tématu: Ruda z Ostravy přiznal, proč nemá ženskou, i když po něm jedou Ruda z Ostravy vyhodil z pódia kouzelníka, ptal se na Bočanovou Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli
23.02.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Kavalčík (160 článků) , Iveta Bartošová (7109 článků)

Kavalčík alias Ruda z Ostravy ovládl všechny komerční televize

 
Účast v projektu v jedné televizi může představovat stopku v té druhé. Pro herce Michala Kavalčíka, který se proslavil jako Ruda z Ostravy, to ale neplatí. Ve třech komerčních televizích působí už nyní, z další dostal nabídku. Na mediální scéně je tak úkaz, který nemá obdoby. Další články k tématu: Veronika Nová a Ruda z Ostravy se po roce rozešli VIDEO: Ruda z Ostravy v sobě odhalil skrytý talent, umí tančit obočím Ceny Óčka mají Langerová a Deyl. Jednu si odnesl i Ruda z Ostravy
13.04.2012 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků) , Michal Kavalčík (160 článků)

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Drbárna ze ZOO: Návrat zlobivého Petra je na spadnutí. S ním přichází i nová postava

 
Herec Robert Urban coby Petr Kříž je zpět v seriálu ZOO. Poté, co měl jako odškodnění kvůli neplánovanému odchodu ze ZOO zazářit v hlavní roli nejvíce propagovaného seriálu všech dob (Eliška a Damián), se scenáristé rozhodli ho vrátit do děje v ZOO.
02.03.2024 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Urban (50 článků) , Robert Urban (38 článků)

Drbárna ze ZOO: Marie konečně pochopila, že chce Karla zpět. Nebude to však nic snadného

 
Ani úspěšná žena nemusí dělat jen dobrá rozhodnutí. Marie začíná chápat, že nechala Karla moc dlouho samotného, a tak si on už třeba zvykl na život bez ní. Ani Běla ji nedokáže povzbudit. Přece jí to mnohokrát říkala, že Karel je dobrý chlap, a tak si může ještě pustit do života jinou partnerku!
13.04.2023 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Karel (91 článků)

Drbárna ze ZOO: Tak to jsme opravdu potřebovali. Další zbytečná postava obohatí infocentrum seriálu ZOO

 
V seriálu ZOO je celá řada dějových linek, některé jsou úplně zbytečné a jejich význam zná zřejmě jen autor scénáře. Jedním takovým podivným místem je infocentrum v ZOO. Seriálové infocentrum má stánek, kde se prodává káva a zákusky, a pultík, kde sídlí drbny.
23.01.2024 09:00 |

podobné články

MUDr. Běla Janáčková a RNDr. Josef Hruška, nový pár ZOO?

 
V seriálu ZOO se dočkáme další nové postavy. Je jí MUDr. Běla Janáčková v podání herečky Reginy Rázlové. Koho v seriálu ztvární a jakým způsobem se zaplete mezi stávající postavy?
02.08.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Regina Rázlová (180 článků)

Zatopená pražská zoo otevře ve středu, zatím jen horní část

 
Částečně zatopená pražská zoo se znovu otevře už ve středu, přístupná ale bude pouze horní část zahrady, řekl ředitel zoo Miroslav Bobek s tím, že chce jednat o rozšíření protipovodňové ochrany u zoo. Gorily, kterým voda zatopila pavilon a kterých se dočasně ujme zoo ve Dvoře Králové, se mají stěhovat příští týden. Stěhování do jiných zoo možná čeká i další zvířata, jejich azyl přitom může trvat měsíce.
04.06.2013 16:30 |

podobné články

„Zavražděna komunisty.“ Pražská KSČM rozpálena do běla kvůli tomu, co se děje v ulicích. Jde o Horákovou

 
Pražská KSČM se zlobí. V ulicích hlavního města je prý přiživována antikomunisitcká nenávist. Prý to musí přestat.
26.06.2020 11:20 |

podobné články

Ulice Prahy ponesou názvy po Vašíčkovi, Rachůnkovi a Markovi

 
Ulice hlavního města Prahy ponesou jména po zesnulých hokejistech Josefu Vašíčkovi, Karlu Rachůnkovi a Janu Markovi. Ti zemřeli minulý rok při leteckém neštěstí nedaleko ruské Jaroslavle.
28.08.2012 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (483 článků) , Josef Vašíček (172 článků)

Jindřichohradecký zimní stadion bude pojmenován po Janu Markovi

 
Radní města souhlasili s návrhem na pojmenování zimního stadionu po jindřichohradeckém rodákovi, odchovanci místního hokejového klubu a mistru světa z roku 2010 Janu Markovi, tento souhlas musí ještě schválit zastupitelstvo města.
10.03.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (483 článků)

Ta je rozkošná! Suchý se dočkal roztomilé vnučky. Nechce ji ale nikdy vidět

 
Spisovatel Ondřej Suchý, bratr herce Jiřího Suchého, je už přes měsíc dědečkem nádherné vnučky Věry. Ta se narodila jeho synovi Markovi s partnerkou. Přesto ji asi nikdy neuvidí. Neprojevil o to sebemenší zájem. „Nebyl jsem dobrým otcem, nebudu ani dobrým dědečkem,“ napsal prý synovi Markovi.
12.03.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (307 článků) , Ondřej Suchý (32 článků) , Ondřej Suchý (32 článků) , Jiří Marek (488 článků) , Marek Suchý (55 článků) , Jiří Marek (488 článků)

VIDEO: Pocta zesnulému Markovi! Sparta nechala vyrobit bustu

 
Hokejová Sparta žádný zápas nehrála, přesto bylo před halou plno. Fanoušci přišli vzdát hold tragicky zesnulému Janu Markovi. Na zdi arény se odhalovala busta bývalého sparťana a mistra světa.
05.04.2013 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (483 článků)

Vidle do prdele. Když přijdou Putinovi žoldáci, budeme se bránit, tvrdí otec a syn Markovi

 
PŘÍBĚH Neplánujeme stěhování do Česka. Co by nás tam čekalo? Panelák a život mezi čtyřmi stěnami. Tady máme domovy, pole, je to naše zem. Když přijdou Putinovi okupanti, budeme se bránit, píchneme jim vidle do prdele. Tak smýšlí otec a syn Markovi, původem Češi z vesnice Malinovka na Ukrajině. Člověk musí být podle nich patriotem tam, kde prožil celý život.
20.06.2014 17:00 |

podobné články

Kdo dokáže Markovi otevřít oči a dokázat mu, že ho Mína podvádí?

 
Pro Marka je jeho vztah s Mínou dokonalým. Proč ale mají jeho bratr i nejlepší kamarádka Viky o Míně pochybnosti? Mína ve skutečnosti žije dvojím životem a kromě vztahu s Markem má ještě bohatého milence. Podaří se Markovi zjistit pravdu o tom, jaká je Mína ve skutečnosti?
28.06.2022 14:00 |

podobné články

Drbárna ze ZOO: Příští týden si Marie užije peklo s Bělou a Jung přijde s velmi osobním návrhem

 
Mohlo by se zdát, že bude mít Marie po odchodu Karla doma konečně klid, ale není tomu tak. Vojta sice doma moc není, ale zato Běla se rozhodla, že své dceři vysvětlí, jak velkou chybu udělala, když se nedokázala poprat se svou hrdostí a neodhadla správnou délku trestu, kterou měl Karel dostat.
12.03.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Maria Karel (91 článků) , Marie Jung (1 článek)