Článek

Draxler (ANO): Milion na rozjezd aneb Technologie pro začínající podniky

 
Jedním z cílů Operačního program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je zvýšení konkurenceschopnosti regionů prostřednictvím podpory malých začínajících podniků.
06.01.2019 06:40 |

podobné články

Podobné články

Draxler ze Schalke: Fuj, kost!

 
Oslavu svého gólu do sítě francouzského Montpellier si Julian Draxler (19) ze Schalke představoval jinak. V 53. minutě ho totiž sejmul řízný obránce Bocaly a on si po pádu přetočil zápěstí tak nechutně, že mu z ruky čouhala kost. To nebyl pohled pro slabě povahy...
05.10.2012 12:15 |

podobné články

Draxler bude opět pokračovat ve svém vzdělávání

 
Německý fotbalový talent ze Schalke Julian Draxler musí zpátky do školy.
08.02.2011 21:40 |

podobné články

Draxler (ANO): Kraj podpoří gladiátory i seniory

 
Radní Středočeského kraje schválili dotace pořadatelům dvou sportovních soutěží, které mají nadregionální dosah. První z nich je extraliga Sportovních her seniorů ČR 2018 a druhou soutěží je Fight Night Dobříš.
10.09.2018 06:35 |

podobné články

Draxler (ANO): Středočeský kraj se zapojí do projektu „Skalní města České republiky“

 
Středočeský kraj se společně s krajem Královéhradeckým, Libereckým a Ústeckým, zapojí do projektu „Skalní pískovcová města České republiky“.
15.09.2018 21:30 |

podobné články

Pavel Šafr si posvítil na Babišovy potraviny. Sepsal čtenářům, které jsou nekvalitní

 
V tuto chvíli jsou chemicko-potravinářské podniky Andreje Babiše (ANO) odloženy ve svěřenském fondu Andreje Babiše, ale server Forum24.cz Pavla Šafra si i tak posvítil na potraviny, které podniky premiéra v demisi vyrábějí. Hodnocení těchto produktů nedopadlo právě nejlépe. Babišovy podniky prý prodávají falšované potraviny.
02.04.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21417 článků)

CzechInvest: 10. ročník soutěže pro začínající podnikatele Můj první milion zná své vítěze

 
Vzpomínková kniha pro děti, kterou si sami vytvoří. Koncept fitcentra speciálně určeného pro děti. Jedinečný a naprosto unikátní plyšový medvídek. To jsou tři nejúspěšnější projekty hlavní kategorie soutěže Můj první milion, která ve čtvrtek 6. 4. 2017 večer vyvrcholila slavnostním vyhlášením jubilejního 10. ročníku. Do desátého ročníku soutěže Můj první milion se přihlásilo celkem 103 soutěžících se 73 podnikatelskými záměry.
10.04.2017 21:10 |

podobné články

Jihočeský kraj chce snížit úrok z úvěrů pro malé a začínající podnikatele o další procento

 
Až jeden milion korun mohou získat malí podnikatelé díky úvěru od Jihočeského kraje. Také na začínající podnikatele kraj pamatuje a poskytuje jim půjčku ve výši půl milionu. Doba splácení činí v obou případech šest let a lze ji o rok odložit.
28.08.2020 12:45 |

podobné články

Testy prokázaly stoprocentní nezávadnost, přesto v Mostě padaly podniky kvůli prohibici

 
Tohle opravdu naštve. Výzkumný ústav pro hnědé uhlí, který po celou dobu prohibice až dosud testoval alkohol i běžným spotřebitelům, zveřejnil tento týden výsledky všech provedených analýz. Nikde nic závadného! Přesto právě v Mostě díky prohibici krachovaly podniky, jak ParlamentímListům.cz odvyprávěla i jedna z bývalých barmanek! Je tak možné usuzovat, že podniky, které celostátní nařízení zruinovalo, doplatily na zlořád „metanolových zločinců“ zcela zbytečně.
20.11.2012 18:20 |

podobné články

Jak ovlivní konec intervencí české podniky? „Snad ČNB dostojí slibům,“ doufají

 
Tuzemské podniky jsou podle Svazu průmyslu a dopravy na konec intervencí připraveny a neměl by je zaskočit – počítají s ním ve svých podnikatelských plánech. Postupně dochází ke zvyšování podílu transakcí v eurech a firmy zvyšují podíly zajištěného exportu. Podle Asociace exportérů je nyní zhruba 80 procent objemu českého exportu zajištěno proti pohybům měny. Vyplývá to ze zjištění ČTK mezi podniky.
06.04.2017 15:15 |

podobné články

Masáže v pracovní době, chůvy i firemní kino: Na to české podniky lanaří zaměstnance

 
Mít na pracovišti relaxační místnost nebo dostávat příspěvěk na očkování proti chřipce už není ve většině firem žádnou výjimkou. Některé podniky ale ve snaze přilákat zaměstnance a udržet si je začaly přistupovat i k daleko neobvyklejším benefitům. Nejvíce se snaží výrobní podniky, protože podle personálních agentur chybí pracovníci právě v tomto odvětví.
05.02.2018 05:55 |

podobné články

Dopravní podniky podpořily květinový den

 
V předešlých dnech dopravní podniky podpořily dobrou věc a v rámci svých komunikačních kanálů oslovily stovky tisíc cestujících, když sdílely poselství květinového dne. Hned v osmi městech vyzvaly dopravní podniky své zákazníky k zakoupení typické žluté kytičky prostřednictvím svých sociálních sítí, webových stránek nebo přímo ve vozech. Jednalo se o první společnou akci tohoto druhu a určitě ne poslední.
19.05.2018 08:20 |

podobné články

Na Slovensku zkusili zprivatizovat státní podnik. U nás ho nechávají pomalu umírat

 
Česká i slovenská armáda má své strategické podniky, které dohlíží na opravu a údržbu armádních leteckých strojů. Zatímco u nás k tomuto účelu existují Letecké opravny v Malešicích (LOM), na Slovensku jde o Letecké opravy Trenčín (LOTN). Oba podniky kromě jejich profesního zaměření spojuje také jejich majitel – tím je v obou případech stát, který na podniky dohlíží. Na Slovensku se však málem stal spolumajitelem také soukromý subjekt – společnost Czechoslovak Group.
20.03.2021 05:30 |

podobné články

Začínající kantoři by si mohli polepšit. Až o čtyři tisíce měsíčně

 
Na práci začínajících učitelů by od roku 2020 mohl po dobu dvou let dohlížet zkušenější kolega. Navrhuje to Ministerstvo školství v novele zákona, která je nyní v připomínkovém řízení. Do některých oblastí školství by se podle ní také mohli snadněji zapojit odborníci z praxe, kteří nemají pedagogickou kvalifikaci. Takzvané adaptační období pro začínající učitele předpokládalo už zavedení kariérního řádu učitelů, který ale loni za bývalé vlády ČSSD, ANO a KDU-ČSL Sněmovna neschválila, píše ČTK.
16.06.2018 11:00 |

podobné články

Rozcvička, sprcha a snídaně: 4 rady pro zdravý ranní rozjezd!

 
Ranní rozcvičku máme spojenou s tábory a školami v přírodě. Pro mnohé je tak jen úsměvnou vzpomínkou. Jenže chyba! Rozcvičku a následně zdravý ranní rozjezd byste měli zařadit do každodenního rituály i nyní!
09.05.2017 10:10 |

podobné články

Nezaměstnaní dostanou od EU mikroúvěr na rozjezd podnikání

 
Evropský parlament podpořil plán na vytvoření nástroje, který by měl lidem, jimž hrozí ztráta zaměstnání, usnadnit získávání mikroúvěrů na rozjezd vlastního podnikání.
17.12.2009 15:35 |

podobné články

Těch prvních sto dní to byl jen rozjezd, sliboval Zeman v televizi

 
Prezident Miloš Zema na konci týden oslaví sto dnů ve funkci. Česká telvize proto uspořádala speciální vysílání pořadu Hyde Park, v jehož první části vystoupil z Pražského hradu sám prezident. Ten označil prvních sto dní ve funkci jako "pouhý rozjezd" a prozradil řadu zajímavavostí z hradního zákulisí. V druhé části pak jeho působení komentovaly různé osobnosti.
11.06.2013 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25130 článků)

Těch prvních sto dní byl jen rozjezd, sliboval Zeman v televizi

 
Prezident Miloš Zeman na konci týdne oslaví sto dnů ve funkci. Česká televize proto uspořádala speciální vysílání pořadu Hyde park, v jehož první části vystoupil z Pražského hradu sám prezident. Ten označil prvních sto dní ve funkci jako "pouhý rozjezd" a prozradil řadu zajímavostí z hradního zákulisí. V druhé části pak jeho působení komentovaly různé osobnosti.
11.06.2013 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (25130 článků)

Vášáryová na komín, pravda o ČSSD. Šílenci a maniaci proti Trumpovi, rýpe Zdeněk Zbořil do toho, co radši nikdo moc nerozmazával

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Nad slovy české hlavy státu na sjezdu SPO se v pravidelném hodnocení uplynulých dnů zamýšlí politolog Zdeněk Zbořil. Vyjádřil se také ke kvalitě poradců kandidáta na prezidenta Michala Horáčka, komentoval „sjezd vystrašených“ a pozastavil se nad slovy ministra vnitra Milana Chovance, když podrobně popsal veškeré „sebevražedné tendence ČSSD“. Vysvětlil i to, proč se příště bude snažit „z hygienických důvodů“ vyhnout sledování Otázek Václava Moravce, a svůj pondělní Rozjezd zakončil pohledem na události v zahraničí. „Paní Nikki, podobně jako pan Niedermayer v OVM a někteří američtí politici a političtí komentátoři, jsou posedlí touhou ‚trestat‘ Ruskou federaci podobně jako kdysi Srbsko, Irák, Sýrii.“
13.02.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (836 článků) , Milan Horáček (9 článků) , Václav Horáček (67 článků)

Rozjezd barevné revoluce v ČR, plánované na listopad. Zkušený Zdeněk Zbořil už ale vidí nechtěně prozrazené náznaky

 
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA „V ČR není ani ústavní krize, ani vládní krize,“ komentuje napjatou situaci na politické scéně politolog Zdeněk Zbořil. Podotýká, že v ČSSD zřejmě uvěřili vlastní scestné interpretaci Ústavy. „Představa o podání kompetenční žaloby na prezidenta mi připadá jako nápad z okruhu brain-trustu Vladimíra Špidly nebo pana Pocheho.“ Premiér Andrej Babiš je podle Zbořila v dobré kondici, ale proč by měl držet vládu za každou cenu? „Pokud někdo opravdu sní o ‚zlaté revoluci‘, měl by si v klidu spočítat, komu by to prospělo a koho by to vrhlo do stavu beztíže,“ uvedl politolog.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (21417 článků) , Vladimír Špidla (311 článků)