Článek

Dramatický převoz na záchytku: Pod dvoumetrákovým opilcem praskla nosítka

 
Agresivní a znečištěné exkrementy... Pravě takové opilce strážníci často vozí na záchytku. Ti zlínští o víkendu navíc zápasili s velmi obézním mužem. Pod jeho tíhou jim dokonce praskla nosítka!
01.07.2019 11:59 |

podobné články

Podobné články

Těhotnou tanečnici (†25) popravili brokovnicí na svatbě: Zemřela, protože odmítla tanec s opilcem

 
Byla to veselá indická svatba až do chvíle, kdy jeden z opilých hostů vystřelil po tanečnici Kulvinder Kaur (†25) z dvouhlavňové brokovnice. Těhotnou ženu trefil do hlavy. Zranění bylo vážné a tanečnice zemřela po převozu do nemocnice. Žena zahynula proto, že odmítla tanec s opilcem, který se rozhodl pro pomstu.
05.12.2016 19:15 |

podobné články

Čtvrttunovou Slovenku převáželi do nemocnice hasiči

 
Hasiči museli ve slovenské obci Močenok převážet do nemocnice 35letou ženu, která váží 250 kilogramů. Žena potřebovala rychlý převoz, do sanitního vozu se ale nevešla a nosítka v sanitce mají nosnost jen 200 kilogramů. Proto ji museli převážet hasiči na otevřené korbě terénního vozu.
12.06.2012 17:05 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Papež povolil převoz těla kardinála Berana do Česka

 
Papež František povolil převoz ostatků kardinála Josefa Berana do České republiky. Dnešní informaci České televize telefonicky ČTK potvrdil český velvyslanec ve Vatikánu Pavel Vošalík. Papež tak učinil v souladu s poslední vůlí zesnulého kněze, který zemřel v roce 1969 ve vatikánském vyhnanství. Převoz by se mohl uskutečnit v dubnu. Nyní je tělo pohřbeno v chrámu svatého Petra ve Vatikánu, protože vláda v komunistickém Československu nepovolila návrat kardinálova těla do vlasti.
03.01.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beran (34 článků) , Josef František (204 článků) , Petr Pavel (556 článků)

Splněné přání kardinála Berana: Papež povolil převoz jeho ostatků do Česka

 
Papež František povolil převoz ostatků kardinála Josefa Berana do České republiky. Informaci České televize potvrdil český velvyslanec ve Vatikánu Pavel Vošalík. Papež tak učinil v souladu s poslední vůlí zesnulého kněze, který zemřel v roce 1969 ve vatikánském vyhnanství. Převoz by se mohl uskutečnit v dubnu. Nyní je tělo pohřbeno v chrámu svatého Petra ve Vatikánu, protože vláda v komunistickém Československu nepovolila návrat kardinálova těla do vlasti.
03.01.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Beran (34 článků) , Josef František (204 článků) , Petr Pavel (556 článků)

Trest pro žáky: Zlobíš, maž na záchytku!

 
Učitelé po celé republice bojují při svých hodinách s žáky, kteří vyrušují, mnozí z nich jsou notoričtí darebáci. Na většině škol tito žáci, když dojde učiteli trpělivost, končí na školní chodbě. V Rýmařově tomu tak není. Tady musí odejít na ´záchytku´.
19.03.2010 05:15 |

podobné články

Agresivní alkoholička si pronajala jihlavsku záchytku. O víkendu tam NOCOVALA HNED DVAKRÁT

 
Bouřlivý víkend zřejmě zažila šestatřicetiletá žena z Jihlavy. V sobotu i v neděli ji totiž policisté museli odvézt na záchytku. Informaci potvrdila jihlavská policejní mluvčí Jana Kroutilová.
10.10.2011 13:35 |

podobné články

Hádka o vánoční stromek dostala muže na záchytku

 
Rozvedený muž se tento týden dostal na záchytku v Příbrami poté, co doma zničil vánoční stromek. Informace poskytla ve středu agentuře Mediafax mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.
21.12.2011 11:00 |

podobné články

Rodinný »výlet« na záchytku: Opice za 20 250 Kč!

 
Povedenou opilou rodinku našli v centru Zlína strážníci. Matka (41) nadýchala 2,7 promile, její syn (21) 2,6 promile. Oba putovali sanitkou na záchytku do Kroměříže. A to se jim pořádně prodraží.
29.12.2011 12:20 |

podobné články

Dramatický převoz sanitkou: Drobný skončil v nemocnici

 
Kontrola po operaci kyčle skončila dramaticky pro zpěváka Milana Drobného (68). Lékaři zjistili, že má hluboký zánět žil, při němž hrozí embólie.
19.03.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Drobný (154 článků)

Jak se zachraňuje 130kilový chlap? Nosítka nese 8 hasičů!

 
Pořádně se zapotili hasiči, kteří z lomu nedaleko Těškovic na Opavsku zachraňovali značně obézního muže (38). Pod jeho více než 130 kily se totiž prolomila dřevěná lávka, když ji přecházel se svým otcem.
19.09.2010 07:25 |

podobné články

Slíbili mu obřízku, jenže... Probudil se bez penisu!

 
Americký důchodce Phillip Seaton (61) nastoupil do nemocnice s tím, že ho kvůli rakovině musejí zbavit předkožky. S pocitem bezpečí ulehl na nosítka a nechal se odvézt na sál. Probuzení z narkózy, jaké Američana čekalo, by si žádný muž nepřál zažít – když zvědavě nakoukl pod přikrývku, zjistil, že přišel o celý penis!
21.08.2011 12:10 |

podobné články

Zima, déšť, sníh: Opilci se v Plzni válejí po zemi bez ohledu na počasí

 
Autu pro převoz opilců na záchytku v Plzni prakticky nevychladne motor. Strážníci s ním vyjížděli sbírat po městě alkoholem zmožené jedince, těm nevadí ani sníh a vítr.
17.01.2018 11:35 |

podobné články

VIDEO: Zraněného fotbalistu odnesli ze hřiště na dveřích

 
Rychlé řešení nebo selhání? Vyberte si, jak zhodnotit "záchrannou akci", při které pořadatelé naložili zraněného hráče na dveře místo na nosítka.
22.10.2009 11:35 |

podobné články

Vítězka soutěže: S odstupem času vnímám, že jsme byli opravdoví blázni

 
ROZHOVOR Diana Rysková zvítězila v letošním ročníku Ocenění Českých Podnikatelek v kategorii Výjimečná podnikatelka. Její společnost Medirol dodává nosítka a křesla pro sanitní vozy nejen pro český trh, ale také do mnoha evropských zemí. Jaký je její příběh a čím zaujala porotu?
10.11.2016 16:40 |

podobné články

Přehlídku stylových kočárků si nenechal ujít ani Miroslav Etzler! Brzy se dočká čtvrtého potomka

 
Tradiční motivy japonské mytologie na třpytivém stříbře, vzrušující výlet mezi planety, ale i extravagantní kreace amerického návrháře Jeremyho Scotta – to vše nabídla hostům exkluzivní módní událost, která postavila kočárky, dětské autosedačky a nosítka do role nepostradatelných módních doplňků stylového rodiče. Slavnostní představení módních kolekcí 2018 uspořádala společnost CYBEX, přední výrobce lifestylového dětského zboží, v rámci Mercedes Benz Prague Fashion Week v karlínské galerii Hauch.
24.03.2018 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Etzler (415 článků)

Převoz zemřelého na pitvu pozůstalí nemusí platit, rozhodl soud

 
Převoz na pitvu a související úkony, jako je přenesení těla do rakve či její příprava, spadají pod náklady hrazené ze zdravotního pojištění a pozůstalí je nemusí platit. Rozhodl o tom Nejvyšší správní soud (NSS), který zrušil rozhodnutí brněnského krajského soudu.
23.06.2015 12:56 |

podobné články

Vedro si vyžádalo drsný převoz. Takhle záchranáři pomáhali XXL muži společně s hasiči

 
Úmorné vedro posledních dní může být i pořádně nebezpečné, zvlášť pro lidi se zdravotními problémy. Záchranáři tak musejí pomáhat v desítkách případů... V neděli odpoledne museli záchranáři vyjíždět do Záhořan u Mníšku pod Brdy, kde pomáhali muži s velkou nadváhou. A to za asistence hasičů a Městské policie. A jak takový převoz XXL muže, který vážil přes 180 kilogramů vypadal? Redakce eXtra.cz získala exkluzivní snímky.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Pod umývači oken praskla plošina: Bojovali o život 180 metrů nad zemí!

 
Není práce jako práce. Každý druhý stěžuje, že musí ráno vstát a jít si sednout na osm hodin do kanceláře. To ale asi nemají představu o tom, jak jsou jiné profese nebezpečné. Třeba umývači oken. V New Yorku o život bojovali dva, když pod nimi praskla plošina!
13.06.2013 09:10 |

podobné články