Článek

Dramatické finále MasterChefa: Milion vyhrála Besky!

 
Vítězkou páté řady kulinářské show Master- Chef se včera večer stala Veronika Dinišová (27) alias Besky. Porazila Jitku (40) i Petru (31) a odnesla si výhru jeden milion korun.
25.11.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Vítězka MasterChefa Besky: Nafotila »mňam« snímky! Na milion čekala 7 měsíců

 
Letošní ženské finále páté řady MasterChefa vyhrála Veronika Danišová (27) alias Besky. Slzy štěstí ronila už v dubnu, kdy se poslední díl natáčel, a od té doby stále čeká na odměnu milion korun. Peníze by měla dostat dnes! Nyní navíc nafotila profesionální snímky, které jsou doslova a do písmene mňam!
29.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (7 článků)

Nečekané spojení Besky z MasterChefa. Pod křídla si ji vzala kuchařská legenda a chystají tajný pořad. Co nám řekla?

 
Premiéru minisérie Iveta si nenechala ujít ani Veronika Dinišová alias Besky. Vítězka páté řady soutěže MasterChef zesnulou zpěvačku neznala. “Ale ovlivňovala mě asi celý život. Obrovské jméno,” řekla v rozhovoru pro eXtra.cz. Jak Besky naložila se svojí kariérou a kdo si ji vzal pod křídla? 
09.05.2022 05:10 |

podobné články

Dramatické finále plné krve: MasterChef 2021 vyhrála Besky

 
Finále páte řády kulinářské soutěže MasterChef Česko zná svoji vítězku. Tou je Veronika z Banské Bystrice, která je známá jako Besky. V napínavém závěru této série porazila další dvě ženy- Petru a Jitku a odnesla si rovný milion korun.
24.11.2021 22:15 |

podobné články

Vítězka MasterChefa Besky: Promluvila o vztahu s Kašpárkem!

 
Kdo čekal, že jsou v pravidelném kontaktu a pracují na zajímavých projektech, ten se plete. Byl mentorem nové vítězky MasterChefa Besky (27), velmi jí od začátku fandil, ale vztahy šéfkuchaře Radka Kašpárka (40) a sympatické Slovenky jsou nyní chladné.
01.12.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (83 článků)

MasterChef Česko si podmanila usměvavá Slovenka Besky. Co na to diváci?

 
Letošní ročník MasterChef Česko vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Dinišová, která je divákům známá jako Besky. Lidé jí její vítězství přejí a vůbec jim nevadí, že českou kuchařskou soutěž vyhrála Slovenka.
25.11.2021 08:00 |

podobné články

Vítězka MasterChefa Veronika Danišová alias Besky: V práci dávám výpověď!

 
Ráno poté, co národ viděl její vítězství v soutěži MasterChef, Veronika Danišová (27) alias Besky poskytla rozhovor Blesku. V něm mimo jiné přiznala, že má přítele, který ji ve všem podporuje. Už odmítá nabídky vařit v restauracích u nás a na Slovensku a chystá se psát vlastní kuchařku.
27.11.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (7 článků)

Vítězka Masterchefa Besky: Bylo mi do pláče, když jsem...

 
Je mladá, krásná a vařit umí nejlíp ze všech amatérských kuchařů v republice. Veronika Danišová (28), které nikdo neřekne jinak než Besky, už se pár týdnů pyšní titulem MasterChef Česko. Je několik měsíců po skutečném vítězství, krátce po televizním uvedení. Co dělá nyní, jaké měla pocity a jak hodlá s titulem naložit?
02.01.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (7 článků)

Vítězka MasterChefa Besky: Promluvila o spolupráci s nekompromisním Pohlreichem

 
Vítězstvím v soutěži MasterChef se dříve amatérské kuchařce Veronice Danišové (27), která si říká Besky, otevřely dveře do světa gastronomie, a protože je opravdu nadějným talentem, povedlo se jí navázat spolupráci se špičkami české kulinářské elity. Sympatická Slovenka, pro kterou je již řadu let Praha druhým domovem, se v rozhovoru pro eXtra.cz rozpovídala, jaký vlastně je slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (65), který si ji vzal pod svá křídla, a jestli opravdu pouští stejnou hrůzu jako v pořadu Ano, šéfe!, jímž se u nás proslavil. 
01.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (609 článků) , Veronika Danišová (7 článků)

MasterChef Česko 2021: O vítězství se poperou Besky, Jitka a Petra

 
Konečně je to tady, kulinářská show MasterChef Česko se dostala do finále! Jako první se do něj probojovala Petra, následovala ji Besky a jako poslední se k nim připojila Jitka, která porazila jediného muže, jenž se dostal před brány finále. Paolo se ke konci show stal bohužel trnem v oku spoustě diváků.
24.11.2021 05:15 |

podobné články

Vítězka MasterChef Česko 2021 Besky: Víme, co udělá s milionovou výhrou

 
Oblíbenou kuchařskou soutěž MasterChef Česko letos vyhrála Besky. Sympatická černovláska, která poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, září štěstím a hýří nápady do budoucna. Co má v plánu s výhrou, se dozvíte ve videu.
25.11.2021 05:45 |

podobné články

MasterChefa 2021 vyhrála Veronika! Milionová výhra ji rozplakala

 
Je dobojováno. Letošní ryze ženské finále MasterChef Česko 2021 vyhrála usměvavá sedmadvacetiletá Veronika Danišová, kterou diváci znají po její přezdívkou Besky.
24.11.2021 22:10 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (341 článků)

Takhle jste Besky ještě neviděli: Vítězka MasterChef Česko si střihla roli modelky

 
Sympatická Slovenka Besky (26), která trvale žije v Česku, si po velkém vítězství v soutěži MasterChef Česko na chvilku odskočila od plotny a zkusila si zcela novou roli modelky. Pod taktovkou profesionálního fotografa se proměnila v pořádnou kočku!
25.11.2021 11:55 |

podobné články

Podcast: MasterChef Besky promluvila o údajném nadržování. Potila jsem krev, tvrdí

 
Oblíbená kuchařská reality show MasterChef zná svého pátého vítěze. V minulém roce se jím stala Veronika Danišová alias Besky, která momentálně chystá svoji vlastní kuchařku. V Blesk Podcast se výherkyně tvrdě ohradila proti nařčením, že by jí porotci nadržovali, jak tvrdili někteří diváci.
04.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Danišová (7 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Krvavé finále MasterChefa: Smůla se přilepí na Petru a už se jí nepustí

 
Letošní MasterChef již zná své finalisty, přesněji řečeno tři finalistky, které v poslední kuchařské výzvě zabojují o pohádkovou výhru a titul MasterChefa. Finále bude velmi dramatické pro violoncellistku Petru, která se v důsledku velké nervozity škaredě pořeže a poté dokonce vylije jednu z nezbytných surovin na přípravu pokrmu. "Moment, kdy jsem začala být zoufalá, nastal ve chvíli, kdy se krvácení nedařilo zastavit," vzpomíná Petra na finálový večer.
24.11.2021 17:15 |

podobné články

Vítězná Veronika o finále MasterChefa: První rozhovor o výhře! Poprvé v životě se mi něco podařilo

 
Vítězskou soutěže MasterChef Česko 2021 se stala Veronika Danišová (27), zvaná Besky. Jaké byly bezprostřední dojmy po vítězství sympatické Slovenky?
24.11.2021 22:10 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Slovenka Besky jako vítězka MasterChefa? Diváci jasně řekli, co si o tom myslí!

 
Závěrečný díl podzimní řady show MasterChef Česko se stal ve středu nejsledovanějším pořadem. Získal dokonce náskok více než půl milionu diváků na všechny ostatní konkurenční seriály i filmy. A jak už tomu bývá, zvolení vítěze vyvolává rozporuplné reakce…
25.11.2021 12:05 |

podobné články