Článek

Dramatická záchrana v Beskydech: Muž uklouzl a zůstal zaklíněný mezi stromy!

 
Dramatickou záchranou skončil víkendový výlet do Beskyd. Dva kamarádi se tam vydali zdolat vrch Smrk, ovšem jeden z nich během výstupu uklouzl a skončil zaklíněný mezi stromy! Na pomoc mu vyrazili záchranáři z Horské služby, kteří se ke zraněnému muži dostali pomocí vrtulníku.
24.11.2021 16:20 |

podobné články

Podobné články

Dramatická záchrana: Chodce srazila na přechodu tramvaj, zůstal pod ní zaklíněný

 
Zřejmě spěchal a doplatil na to. Padesátiletého chodce srazila v pražských Řepích tramvaj a ten pod ní zůstal zaklíněný. Vyprostit ho museli až hasiči.
07.10.2015 13:10 |

podobné články

Záchranná akce na Šumavě: Multikára spadla do rokle, řidič zůstal zaklíněný pod ní

 
Do rokle mezi stromy spadla v Železné Rudě na Klatovsku multikára. Pod ní zůstal zaklíněný její řidič (60). Vrtulník s ním odletěl do nemocnice v Plzni. Neštěstí vyšetřuje policie.
08.06.2021 13:50 |

podobné články

Nehoda policejního auta: V Podolí se srazilo s osobním vozem, muž (51) zůstal zaklíněný

 
V pražském Podolí došlo k dopravní nehodě policejního vozidla. To jelo po hlavní silnici, když se střetlo s dalším automobilem, jenž vyjížděl z vedlejší. 51letý muž, jenž vozidlo řídil, v něm zůstal zaklíněný.
05.12.2017 21:00 |

podobné články

Hrozivá nehoda v Malešicích: Muž zůstal zaklíněný pod autobusem přímo u zastávky, má vážná zranění

 
Vážná nehoda se stala nedaleko zastávky Sídliště Malešice. Autobus zde podle prvotních informací přejel chodce, který zřejmě pod vlivem alkoholu spadl do silnice. Ten zůstal po nárazu zaklíněný pod vozidlem v bezvědomí. Na místo ihned vyrazili záchranáři i hasiči, kteří museli použít speciální vybavení k jeho vyproštění. Nyní je muž ve vážném stavu v rukou záchranky.
27.12.2017 19:40 |

podobné články

Dramatická záchrana v Beskydech: Žena se zřítila ze srázu!

 
Smekla se jí noha, a už padala. Žena (63) se zřítila ze srázu v Beskydech. Pomoci jí musel vrtulník.
27.07.2017 12:00 |

podobné články

Tramvaj v Praze srazila chodce! Zůstal pod ní zaklíněný

 
Pražská tramvaj srazila chodce v zastávce. Muž pod ní zůstal zaklíněný. Tramvajová doprava v okolí se zcela zastavila.
16.03.2012 13:50 |

podobné články

Řidič zůstal po nehodě zaklíněný ve svém voze, lékař mu již nedokázal pomoci

 
V pondělí ráno ve 4:39 hodin byla na tísňovou linku 112 ohlášená dopravní nehoda osobního automobilu Peugeot 206, uvnitř kterého zůstal zaklíněný řidič. K události došlo na komunikaci mezi Českým Dubem a Hodkovicemi nad Mohelkou v části obce Bohdánkov.
10.11.2014 11:25 |

podobné články

Řidič zůstal po nehodě zaklíněný ve svém voze, lékař mu již nedokázal pomoci

 
V pondělí ráno ve 4:39 hodin byla na tísňovou linku 112 ohlášená dopravní nehoda osobního automobilu Peugeot 206, uvnitř kterého zůstal zaklíněný řidič. K události došlo na komunikaci mezi Českým Dubem a Hodkovicemi nad Mohelkou v části obce Bohdánkov.
10.11.2014 11:55 |

podobné články

Motorkář po dopravní nehodě zůstal zaklíněný pod osobním autem

 
Po střetu s osobním autem zůstal motorkář v Přední Lhotě na Nymbursku zaklíněný pod vozem. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí nymburské policie Tereza Janečková.
07.09.2010 15:40 |

podobné články

Čelní srážka dvou aut. V jednom zůstal ZAKLÍNĚNÝ ŘIDIČ!

 
Na Hodonínsku se čelně srazila dvě auta, v jednom z vraků zůstal zaklíněný zraněný řidič.
17.07.2011 14:50 |

podobné články

Nehoda zablokovala obchat Uherského Hradiště! Jeden člověk zůstal zaklíněný v autě!

 
Čelní střet dvou osobních vozidel zablokoval v pátek před polednem obchvat u Uherského Hradiště. Dopravu odklání policisté přes město, sdělil agentuře Mediafax policejní mluvčí Aleš Mergental s tím, že jeden člověk zůstal zaklíněný v autě.
26.08.2011 12:45 |

podobné články

Hasič zůstal zaklíněný v autě: Nikdo mu nepomohl, musel volat kolegům

 
Denně nasazuje vlastní život, aby zachránil druhé. Když ale sám potřeboval pomoc, zůstali k němu lidé lhostejní. Dvaačtyřicetiletý hasič z Tachova havaroval na namrzlé silnici a zůstal zaklíněný ve svém autě. Nikdo mu ale nepomohl.
14.01.2016 05:25 |

podobné články

Na Barrandově se srazily dva autobusy. Jeden z řidičů zůstal zaklíněný ve voze

 
Nehoda dvou autobusů zkomplikovala v úterý odpoledne provoz na ulici K Barrandovu. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Hasiči vyprošťovali jednoho jednoho z řidičů, který zůstal zaklíněný ve voze.
07.09.2021 16:15 |

podobné články

Smrtelná nehoda „pod okny prezidenta“! Starší řidič skončil zaklíněný v autě

 
Tragická nehoda se stala u Lán na Kladensku. Starší muž narazil do betonového sloupku a v autě zůstal zaklíněný. Přes dlouhou resuscitaci ale muž na místě zemřel.
21.04.2020 11:05 |

podobné články

Kamion zůstal po nehodě zaklíněný mezi stromy

 
Necelou půlhodinu po půlnoci vyjížděli rychnovští policisté ze Skupiny dopravních nehod za Potštejn. Řidič nákladního vozidla zn. Renault Magnum s návěsem zn. Fliegl jel po silnici č. I/ 14 od Potštejna směrem na Sopotnici. S největší pravděpodobností nepřizpůsobil rychlost jízdy vlastnostem vozidla a stavu vozovky a při projíždění levotočivé zatáčky dostal smyk. Ten nezvládl a se soupravou vjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil pravou boční částí do stromu a poté se soupravou sletěl z prudkého svahu, kde se nákladní auto převrátilo na bok a zůstalo zaklíněné mezi stromy.
12.07.2014 10:05 |

podobné články

Tramvaj na Palmovce srazila důchodce! Muž zůstal zaklíněný pod vozem

 
Tramvaj v Zenklově ulici srazila zhruba 70letého muže! Ten skončil zaklíněný pod vozem, vyprostit ho museli hasiči a do péče si ho následně převzali záchranáři.
17.09.2020 12:55 |

podobné články

Muž uklouzl na chodníku v Praze. Dostane milion korun jako odškodné

 
Po více než 10 letech se dočká téměř milionového odškodnění muž, který si v roce 2006 poranil v pražských Hlubočepích nohu. Uklouzl totiž na neposypaném chodníku. Pražský městský soud nyní schválil smír mezi Prahou, Technickou správou komunikací (TSK) a poškozeným mužem. Na rozhodnutí upozornil idnes.cz.
30.01.2017 14:35 |

podobné články

Spolujezdec zaklíněný v autě uhořel u Loučovic: Řidič je těžce zraněný

 
Při dopravní nehodě v sobotu večer u Loučovic na Českokrumlovsku zemřel člověk. Zůstal zaklíněný v hořícím autě. Jeho totožnost policie zatím nezná. Řidič havarovaného auta se s těžkým zraněním dostal ven. Silnice byla po nehodě uzavřená, sdělil mluvčí policie Milan Bajcura.
02.12.2018 08:45 |

podobné články

Příbuzné chtěl potěšit jednohubkami: Muž z Domažlic v kuchyni uklouzl a bodl se nožem

 
Vánoční čas je nejen plný zázraků, ale také kuriozit. Po ženě, která nabourala poté, co jí za jízdy skočil do klína živý kapr, se muž v Domažlicích zranil při přípravě jednohubek pro příbuzenstvo. Na svátky ho přijela navštívit rodina, a tak se ji rozhodl pohostit. Místo toho ale uklouzl na vlhké podlaze a bodl se nožem.
27.12.2019 23:25 |

podobné články