Článek

Dramatická záchrana: Chlapeček (6) s odrážedlem spadl do kolejiště a zasekl se pod tramvají!

 
Náhoda zachránila život teprve šestiletému klukovi! Když se svojí rodinou vystupoval z tramvaje v Praze 6, s odrážedlem spadl přímo do kolejiště. Nožička mu zůstala nešťastně uvězněná pod odrážedlem, a pomalu se rozjíždějící tramvaj ho začala sunout pod sebe! Nablízku byli naštěstí policisté, kteří hned zasáhli.
21.05.2020 13:15 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Stařenka spadla do kolejiště, zachránil ji teenager

 
Teenager z australského Melbourne by mohl být příkladem pro všechny. Bez váhání se vrhl na pomoc stařence, která spadla do kolejiště a nemohla vstát. Zatímco většina lidí na nástupišti jen nečinně přihlížela, mladík pomohl stařence ven těsně před příjezdem vlaku. Další články k tématu: VIDEO: V londýnském metru srazil neznámý muž dívku do kolejiště Nad mužem ležícím v kolejišti prosvištěl vlak. Přežil bez újmy Opilá žena v kolejišti zastavila pražské metro Muž se v metru zamyslel a spadl do kolejiště, vytáhli jej strážníci
14.06.2012 17:25 |

podobné články

Dáša (47) z kolejiště metra vytáhla muže: Ostatní dělali, že se jich to netýká, řekla Blesku

 
Chyběly sekundy a mohlo dojít k velké tragédii. Už začátkem listopadu spadl do kolejiště v metru na Florenci muž. I když se tak stalo kolem osmé hodiny ráno, kdy bylo nástupiště plné, reagovalo jen pár lidí. Pro Blesk.cz o celé situaci promluvila i strážnice Dagmar Klímová (47), která právě mířila do školy. „Jeden muž skočil do kolejiště rovnou, poté jsme ho vytáhli těsně před tím, než přijelo metro. Překvapilo mě, že ostatní lidé se na to dívali tak, jako by se jich to netýkalo,“ prozradila.
08.12.2017 05:55 |

podobné články

Tragédie na Florenci: Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra, na místě zemřel

 
Ve stanici metra Florenc došlo v sobotu v dopoledních hodinách k velkému neštěstí. Muž spadl do kolejiště pod soupravu metra. Na místě zasahují hasiči a policie. Přivolaní záchranáři přes vážná zranění nedokázali muži zachránit život. O události na svém Twitteru informovali pražští hasiči.
26.10.2019 12:10 |

podobné články

Dramatická záchrana: Na řidiče spadl při výměně kola návěs!

 
Chtěl si sám vyměnit kolo u svého kamionu a málem se mu to stalo osudným. Na mladého řidiče během opravy spadl návěs, z pod kterého ho museli vyprostit hasiči.
03.06.2014 10:35 |

podobné články

Oplilec spadl do kolejiště na trase C!

 
Oplilý šedesátiletý muž spadl do kolejiště metra na trace C ve stanici Roztyly. Metro nejezdilo zhruba 15 minut. Záchranka podnapilého muže převezla do nemocnice.
17.07.2009 19:50 |

podobné články

Muž spadl do kolejiště metra na Pankráci! Jeho stav je vážný

 
Muž kolem 50 let spadl do kolejiště metra na Pankráci. Jeho stav je vážný.
24.03.2011 07:55 |

podobné články

Metro na trase C stojí, do kolejiště spadl člověk

 
Ve stanici metra Budějovická na trase C spadl v pátek odpoledne člověk do kolejiště. Soupravy nejezdí mezi Kačerovem a Pražského povstání. Nahradily je autobusy.
08.04.2011 18:10 |

podobné články

Trasa A pražského metra STÁLA! Do kolejiště spadl ČLOVĚK

 
Do kolejiště pražského metra spadl člověk, trasa A se zastavila.
29.07.2011 19:40 |

podobné články

Opilec (27) spadl do kolejiště metra. Skončil v nemocnici

 
Zranění utrpěl v neděli ráno v Praze muž, který ve stanici metra spadl do kolejiště, a museli ho vyprostit hasiči dopravního podniku.
25.12.2011 10:45 |

podobné články

Do kolejiště metra spadl člověk, na místě zemřel!

 
Provoz pražského metra byl v úterý po poledni omezen, protože ve stanici Opatov spadl člověk do kolejiště a zraněním na místě podlehl. Informace agentury Mediafax potvrdila mluvčí dopravního podniku Ivana Vysoudilová.
24.01.2012 13:40 |

podobné články

Opilec spadl do kolejiště, okradli ho a pak ho ještě přejel vlak

 
Opilý muž spadl do kolejiště. Místo pomoci byl ale okraden a ponechán svému osudu. Po chvíli ho přejel vlak. Šokující záběry zachytila průmyslová kamera nad nástupištěm.
17.09.2012 13:30 |

podobné články

VIDEO: Muž v Kobylisích spadl do kolejiště metra. Stalo se mu něco?

 
Dvaatřicetiletý muž ve stanici metra Kobylisy v Praze nedával pozor, kam šlape, a po hlavě spadl ze skoro dvoumetrové výšky do kolejiště. Měl ale štěstí, nic se mu nestalo. Než na místo přijel vlak, vytáhli muže cestující.
11.07.2013 20:55 |

podobné články

Kočárek s dítětem spadl do kolejiště

 
Ze zhruba metrové výšky spadl ve středu v Melbourne do kolejiště kočárek s 18měsíční holčičkou. Za nehodu nejspíš může závada brzd na kočárku. Dítě utrpělo zranění v obličeji, uvedla australská média.
10.12.2014 13:25 |

podobné články

Muž dostal záchvat a spadl do kolejiště: Metro C skoro hodinu stálo

 
Ve čtvrtek ráno krátce před osmou hodinou byla zastavena dopravním podnikem linka C pražského metra. Důvodem byl pád člověka do kolejiště. Podle prvotních informací měl muž (30) záchvat a po následné křeči spadl na koleje. Na místě zasahovali hasiči, policie i záchranka. Před devátou hodinou se metro opět rozjelo.
25.05.2017 08:15 |

podobné články

Muž spadl z nástupiště do kolejiště: Metro na lince B částečně nejezdilo

 
Ve stanici metra Křižíkova do kolejiště spadl muž. Hasiči ho zpod vagonu museli vyprostit a s vážnými zraněními ho předali záchranářům. Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) v úseku Florenc–Českomoravská nasadil náhradní autobusovou dopravu.
17.10.2017 14:35 |

podobné články

Opilec (57) spadl na Černém Mostě do kolejiště metra. Skončil s otevřenou zlomeninou nohy

 
S největší pravděpodobností opilý sedmapadesátiletý muž spadl v pátek 29. prosince odpoledne do kolejiště metra ve stanici Černý Most. Místo posléze odmítal opustit, zřejmě ale z důvodu těžkého zranění v oblasti nohy. Podle aktu.cz utpěl otevřenou zlomeninu. Prostor byl na půl hodiny nepřístupný veřejnosti.
29.12.2017 14:20 |

podobné články

Na Jesenicku spadl kamion do kolejiště: Hasiče vyjíždějící k nehodě naboural osobák

 
V Písečné na Jesenicku spadl ve středu z rampy do kolejiště nákladní vůz. Nehoda se stala poté, co řidič kamionu přijel na nádraží naložit vagony dřevem. Při nehodě byl řidič zraněn, škoda byla vyčíslena na 1,5 milionu korun. Vzápětí museli policisté řešit další nehodu, a to hasičů, kteří jeli na místo pomoci. Narazilo do nich v Jeseníku osobní auto.
31.05.2018 14:25 |

podobné články

DRAMATICKÁ záchrana! Kůň spadl do jímky...

 
Středočeští hasiči vyjížděli v úterý ráno do obce Radlík u Jílového u Prahy, kde spadl kůň do jímky. Informace agentury Mediafax potvrdil operační důstojník středočeských hasičů.
19.07.2011 08:35 |

podobné články

Pes se proměnil v kámen: Dramatická záchrana chlupáče, který spadl do asfaltu!

 
Psí zvídavost je bezmezná stejně jako nebezpečná. Na vlastní srst se o tom přesvědčil hafan z Indie, který spadl do žhavého asfaltu. Ten na něm začal tuhnout a měnit ho v živoucí kámen. Začala záchranná akce o život němé tváře...
01.10.2014 18:20 |

podobné články