Článek

Dramatická honička na Brněnsku skončila bouračkou, viník chtěl svést vinu na spolujezdkyni

 
Hodně divokou honičku zažili policisté z okrsku Brno-venkov, když chtěli zkontrolovat řidiče bílého postaršího golfu. Místo brzdy sešlápnul plyn a rozjela se dramatická honička, do které se zapojilo několik hlídek, které se řidiče vydaly pronásledovat.
13.08.2021 12:45 |

podobné články

Podobné články

Dramatická honička skončila bouračkou: Řidič policii pláchl!

 
Tak to byla honička jako ze seriálu Kobra 11, ale tato neměla konec, jaký by si policisté přáli. Řidič, kterého pronásledovali z pražských Vršovic, v poutech neskončil.
20.01.2015 00:01 |

podobné články

Zdrogovaný řidič v BMW se hnal Českou Třebovou: Dramatická honička skončila bouračkou

 
Horké chvilky prožili lidé v centru České Třebové, kde se odehrála automobilová honička policistů s nebezpečným řidičem, na kterého byl vydaný zatykač a zároveň řídil pod vlivem pervitinu.
21.10.2021 18:20 |

podobné články

Policejní honička skončila děsivou bouračkou: Řidič prchal kvůli zákazu pobytu!

 
Děsivou bouračkou skončilo divoké pronásledování mladého řidiče (24) z Prostějova olomouckými policisty. Prchající mladík vjel na červenou do křižovatky na frekventovaném vnitřním obchvatu Olomouce. Jen zázrakem si nehoda nevyžádala žádné mrtvé.
30.10.2013 22:05 |

podobné články

Feťák ukradl auto za 1,5 milionu! Ujížděl policii, zběsilá honička skončila bouračkou

 
Pořádnou paseku napáchal zloděj v centru Prahy. Ten se ve čtvrtek v ranních hodinách vloupal do zaparkovaného auta, kde mj. našel klíčky od jiného vozidla. Pečlivým průzkumem zjistil, že klíčky patří luxusnímu bavoráku, který stál v téže ulici. Nasedl do něj a ujel. Velkolepou krádež překazili až policisté, kterým se řidič snažil ujet. Policejní honička skončila ve chvíli, kdy zloděj nezvládl zatáčku a naboural do čtyř zaparkovaných aut. Později bylo zjištěno, že řidič byl pod vlivem drog a měl zákaz řízení. Hrozí mu až 8 let v base.
13.12.2021 16:00 |

podobné články

Dramatická honička skončila nehodou: Řidič ve Zbraslavi otočil kradené auto na střechu, navíc měl zákaz řízení

 
Nehoda v pražské Zbraslavi zkomplikovala dopravu v odpolední špičce – a také to, co jí předcházelo. Auto, které havarovalo, totiž bylo kradené a jeho řidič podle orientačního testu zdrogovaný. Když ho kolem třetí hodiny chtěli zastavit policisté v Modřanské ulici, začal zběsile ujíždět, čímž započala dramatická policejní honička.
27.02.2018 17:10 |

podobné články

Honička jako z akčního filmu: Řidiče kradeného vozu zastavil až policejní zátaras!

 
Jel v kradeném voze, a když si toho podle poznávací značky všimli policisté, nereagoval na jejich výzvu a začal ujíždět. Následovala honička jako z akčního filmu, která skončila drsně vypadající bouračkou. Řidiče zastavil až policejní zátaras.
12.02.2014 12:50 |

podobné články

Divoká honička ulicemi Prahy: Opilý a sjetý motorkář ujížděl policii, pak odhodil motorku a schoval se za auto

 
Divoká honička se rozpoutala ve středu večer v ulicích Prahy 6. Policisté chtěli zkontrolovat motorkáře (47), ten naoko zastavil, vysadil spolujezdkyni, pak ale šlápl na plyn! Hlídka ho začala pronásledovat, muž nakonec zajel do uličky pro pěší. Policisté však zanedlouho našli motorku i muže, který se rádoby nenápadně krčil za zaparkovanými auty. Zjistili, že má zákaz řízení a je pod vlivem alkoholu i drog.
07.05.2021 14:05 |

podobné články

Dramatická honička v Třinci: Policie postavila přes silnici kamion

 
Jako zběsilí ujížděli dva Poláci (27, 30) v BMW policejní hlídce poté, co natankovali u benzinky v Třinci, nezaplatili a snažili se zmizet. Krkolomná honička skončila ve chvíli, kdy jim zatarasil cestu řidič kamionu.
07.10.2016 15:00 |

podobné články

Neuvěřitelná policejní honička: Policejní auto pronásledovalo policejní auto

 
Scénu z akčního filmu připomínala honička mezi policisty v okrese Broward County na Floridě. Dálniční policejní hlídka tam totiž začala pronásledovat auto miamské policie poté, co jeho řidič bezohledně přejížděl z pruhu do pruhu. Místo, aby okamžitě zastavil u krajnice, ujížděl pryč rychlostí místy až 190 kilometrů v hodině. Po sedmi minutách honička skončila a miamský policista byl zatčen.
01.11.2011 14:20 |

podobné články

Honička v Malešicích: Zloděj se chtěl vloupat do auta, policistům ujížděl na kradeném kole

 
Dramatická honička se strhla v pražských Malešicích v minulém týdnu. Zloděj (41) se tam pokusil vloupat do cizího auta, při zločinu byl ale vyrušen. Sedl na kolo a snažil se z místa ujet, policisté mu ale byli v patách. Nakonec ho dostihli v jedné z přilehlých zahrad. Muž se kromě vloupání přiznal i k tomu, že kolo nedlouho předtím ukradl. Hrozí mu dva roky za mřížemi.
04.08.2021 11:00 |

podobné články

Divoká honička Prahou: Řidič BMW se hnal na červenou i v protisměru, pak přelezl dozadu a tvrdil, že neřídil

 
Divoká honička se strhla v noci na pondělí v ulicích Prahy. Policisté chtěli po půl třetí ráno zkontrolovat červené BMW, řidič (21) ale šlápl na plyn a začal ujíždět. Hnal se ulicemi Prahy, nakonec zastavil až ve Vokovicích, přelezl dozadu a tvrdil, že auto vůbec neřídil! Policistům se pořádně vzpouzel, nakonec ho museli svést k zemi a nasadit mu pouta. Záhy zjistili, že má řidič až do roku 2023 vyslovený zákaz řízení.
13.05.2021 09:55 |

podobné články

Při policejní honičce na Břeclavsku havaroval zloděj aut

 
Bouračkou a zraněním zloděje aut skončila policejní honička na Břeclavsku. Muži zákona tam pronásledovali dva zloděje v kradených BMW.
19.04.2012 15:15 |

podobné články

Policejní záběry: Honička se zlodějem skončila bouračkou

 
Další honičku aut mají za sebou policisté z Prahy. Tentokrát pronásledovali a nakonec také dopadli zfetovaného řidiče v kradeném autě. TV Nova získala záběry z dopadení.
08.08.2012 17:00 |

podobné články

Silniční kontrola se zvrtla ve zběsilou honičku s policisty

 
Bouračkou do policejního auta skončila noční honička v Brně-venkov s ujíždějícím sedmnáctiletým cizincem ve Škodě Felícii. Navíc ve vozidle byla na sedadle spolujezdce šestnáctiletá dívka a její o tři roky mladší kamarádka, řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek.
31.07.2013 11:15 |

podobné články

Nehoda v Poděbradské: Policisté při honičce vletěli do zaparkovaných aut

 
Honička skončila bouračkou! V pátek kolem 18. hodiny v podvečer policisté pronásledovali vozidlo. To zničehonic zabrzdilo a hlídka v policejním voze se vybourala. Odneslo to několik zaparkovaných aut.
29.09.2017 19:30 |

podobné články

Policejní honička podél Vltavy skončila bouračkou: Řidič (41) byl zdrogovaný

 
Podobné příběhy mají vždy stejný konec. Jakmile člověk usedne za volant, a je jedno, zda má v krvi několik promile alkoholu, nebo si před tím dal něco „ostřejšího,“ vždy je o pořádný malér, který neskončí bez následků. Tak jako v pondělí večer, kdy se policistům na pomezí Prahy 7 a Troji snažil ujet zdrogovaný řidič (41). Hádáte-li, že marně, pak jste uhodli.
07.07.2020 15:45 |

podobné články

DRSNÁ HONIČKA: Mladík (25) ujížděl policistům, pak utekl. Našli ho po 7 hodinách v lese

 
Na Třebíčsku se odehrála dramatická policejní honička. Pětadvacetiletý muž tam prchal před policií v kradeném autě a pak na policisty dokonce začal najíždět. Vše skončilo střelbou a rozsáhlou pátrací akcí.
04.06.2014 13:00 |

podobné články

Dramatická honička na dálnici D5: Litevec jel 240 km/h v kradeném autě!

 
Mladý šílenec (23) v kradeném »bavoráku«, v patách s českými a německými policisty, kteří měli co dělat, aby mu stačili. Tak vypadala ranní honička na dálnici D5 ve směru na Prahu.
21.07.2014 12:20 |

podobné články

Noční honička na dálnici!

 
Dramatická honička na dálnici D5! Řidiče, který byl pod vlivem drog, stíhalo v noci na neděli několik policejních hlídek i vrtulník. Pronásledování začalo na 35. kilometru dálnice, kde řidič nereagoval na výzvu policistů k zastavení.
16.10.2016 19:15 |

podobné články