Článek

Drama ve Svatbě na první pohled: Jeden z párů nepřekonal neshody a odstoupil

 
Druhá řada reality show Svatba na první pohled míří do finále. V jedenáctém díle bylo před velkým rozhodnutím u většiny párů atmosféra jako v papiňáku před výbuchem. Z experimentu odstoupili Katka s Davidem. "Byla jsem zklamaná, naštvaná a smutná," přiznala nevěsta Kateřina.
25.11.2021 22:55 |

podobné články

Osobnosti: David David (1068 článků) , Drama Drama (249 článků)
Podobné články

Fillův obraz Hlava muže v cylindru rekord nepřekonal

 
Fillův obraz Hlava muže v cylindru nakonec nepřekonal dražební rekord. Prodal se za vyvolávací cenu 16 milionů.
26.05.2012 08:00 |

podobné články

VIDEO: Patnáct čínských párů se vzalo na nejromantičtějším místě Německa

 
Milují se navzájem a taky milují pohádky. Pro svůj velký den si proto vybrali zámek, který inspiroval i Walta Disneyho, Neuschwanstein v Bavorsku. Patnáct čínských párů přicestovalo na tři dny do Německa, aby tu uspořádalo hromadnou svatbu. Další články k tématu: Šťastné devítky přilákaly na Tchaj-wanu 163 párů k hromadné svatbě Zamilovaní Češi si mohou dát k Valentýnu přihlášku na hromadnou svatbu VIDEO: Rvačka na svatbě. Ženich už byl jednou ženatý
01.06.2012 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Walt Disney (107 článků)

Zdají se vám sny o svatbě? Podívejte se na jejich význam, budete překvapeni

 
Sny o svatbě se mohou objevit i tehdy, kdy vůbec nic takového neplánujete. Možná se vám zdálo o vaší vlastní svatbě, svatbě někoho jiného nebo se ve vašem snu jen objevily jen svatební šaty či prstýnky. Znamená to opravdu, že tajně toužíte po svatbě?
10.04.2021 16:10 |

podobné články

Drama ve Svatbě: Smutný osud nového páru a novomanželská krize

 
Šestý díl show Svatba na první pohled přinese spoustu zvratů ve vztazích, ať už se jedná o novomanželské páry, nebo o nový pár, který experti dají dohromady na základě vědeckých poznatků. Blízcí nového páru se svatbou nesouhlasí a mají k tomu své důvody. Páry z předcházejících dílů si zase projdou náročnými zkouškami, opět nebude chybět ani další novomanželská krize.
18.10.2021 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (249 článků)

Aubrecht odstoupil z kandidátky ČSSD, nehodlá se prý vnucovat

 
Poslanec Ústeckého kraje Vlastimil Aubrecht v pondělí odstoupil z kandidátky ČSSD pro předčasné volby. Aubrecht byl přitom na nevolitelném místě kandidátky, kam byl odsunut. Právu řekl, že z kandidátky odstoupil z osobních důvodů, naznačil přitom, že se nehodlá vnucovat, když o něj nemá vedení strany zájem.
17.08.2009 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Aubrecht (19 článků)

Kandidát ČSSD odstoupil, zasahoval 17. listopadu na Národní třídě

 
Z kandidátky ČSSD v Libereckém kraji odstoupil Radek Polma. Odstoupil kvůli tomu, že se v roce 1989 podílel na zásahu na Národní třídě v Praze.
26.04.2010 13:25 |

podobné články

Místostarosta Brna-Medlánek Slanina kvůli tendru odstoupil

 
Místostarosta brněnské městské části Medlánky Tomáš Slanina (ČSSD) v pondělí odstoupil z funkce. Rezignační dopis rozdal zastupitelům před zasedáním zastupitelstva. Slanina odstoupil po tlaku zastupitelů, aby skončil. Opozice pořídila nahrávku, kvůli které ho podezřívá z manipulace s výběrovým řízením na projekt nástavby základní školy. Mandát zastupitele si Slanina ponechal.
21.02.2011 22:15 |

podobné články

5 párů českého šoubyznysu: Pořád jsou manželé, ale sex už mají s někým jiným

 
Šoubyznysová manželství jsou křehká jako postava "Elišky Bučkové":http://www.extra.cz/tema/eliska-buckova. Stačí, aby jeden z páru byl slavný, a manželství se začne hroutit. Mnoho párů zůstává i po rozchodu stále papírově oddáno. Podívejte se na pět českých párů, které jsou oficiálně stále v manželství.
27.08.2013 08:25 |

podobné články

První trable v ráji po "Svatbě na první pohled": Reakce novomanželky překvapí

 
Ve středu večer uvede TV Nova druhý díl nového sociálního experimentu Svatba na první pohled, ve kterém věda pomáhá nezadaným jednotlivcům najít pravého partnera na celý život. V minulé epizodě se před oltářem poprvé potkali Natália a František. Po romantické svatbě vyrazili novomanželé na svatební cestu na Zanzibar. A první problémy se pomalu rýsují….
02.11.2020 15:45 |

podobné články

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6517 článků) , Jakub Prachař (1262 článků) , Agáta Hanychová (3075 článků) , Martin Stropnický (1822 článků) , Dana Batulková (317 článků)

Dusno ve Svatbě na první pohled: Nezvládám lidi, co moc mluví, stěžuje si Natálka na Františka

 
Ve středu večer se mohou televizní diváci těšit na nový díl pořadu Svatba na první pohled. V minulém se mohli seznámit s Natálkou a Františkem, kteří po svatbě vyrazili na Zanzibar. Na pohádkovém ostrově se však nad novomanželi začínají tu a tam objevovat první mráčky. Nebo hned přímo mraky? Zároveň se v pořadu objeví nový pár!
04.11.2020 14:50 |

podobné články

Ve Svatbě na první pohled se schyluje k sexu: Shrek vypustí »kapitána«!

 
Ve Svatbě na první pohled jde pomalu z »tlustých do tenkých«! Páry se už zabydlují ve společných domácnostech a diváci budou zvědaví, kdy dojde na první sex. Nejdál je v tomhle ohledu jistě Pavel (38) alias Shrek.
27.11.2020 20:05 |

podobné články

První ponorka ve Svatbě na první pohled: Natálka vyhodila Františka, musel spát pod širákem

 
Druhý díl nové reality show Svatba na první pohled je za námi. Nejenže se představil druhý pár, ale došlo i na první větší drama. Mezi Františkem a Natálkou to začalo lehce vřít. Líbánky neprobíhaly úplně podle představ.
04.11.2020 22:40 |

podobné články

Pořádná Itálie a spontánní líbačka? Diváci mají o dalším páru ze »Svatby« jasno!

 
Druhý díl reality show Svatba na první pohled byl plný napjatých i zábavných okamžiků. Zatímco Natálka s Františkem zažili na Zanzibaru hned první ostré manželské neshody, bláznivá manažerka Štěpánka s kuchařem Pavlem propadli hned u oltáře vášnivé líbačce! Co tomu řekli fanoušci kontroverzního pořadu?
05.11.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: František Štěpánek (21 článků)

Souboj nevěst ze Svatby na první pohled: Fňukna Natálka, rázná Štěpánka a netykavka Petra

 
Unikátní experiment Svatba na první pohled dal dohromady už tři manželské páry. Nejdříve si řekli své ano Natálka s Františkem. Jejich svatební cesta ale připomínala spíš peklo než ráj na zemi. Druhý pár, Štěpánka a Pavel, si padl do noty, ale na první neshody už také došlo. Na zatím největší fiasko vypadá svatba Petry a Reného. Petra se krátce po obřadu prakticky zhroutila, protože nadšená ze svého manžela rozhodně nebyla.
14.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (876 článků) , Petr Štěpánek (876 článků) , Petr Pavel (824 článků) , František Štěpánek (21 článků)

Žhavá Svatba na první pohled: Štěpánka po vášnivé líbačce řekla, co od Pavla chce v posteli

 
Experiment, jaký v České republice ještě nebyl. V nové reality show Svatba na první pohled se dva úplně neznámí lidé seznámí až na vlastní svatbě. Tři odborníci vybrali čtyři dvojice, které splňují nejvíce kritérií kompatibility. Mezi nimi jsou i Štěpánka Hadenová a Pavel Dlesk. Ti, na rozdíl od prvního zdrženlivého páru, předvedli už na obřadu vášnivou líbačku. Potetovaná nevěsta pak prozradila, co po svém muži bude chtít v posteli.
05.11.2020 17:50 |

podobné články

Herci ve Svatbě na první pohled: Moderátorka omylem prozradila rozchod Simony a Radka

 
Jako čtvrtý a poslední pár reality show Svatba na první pohled si řekli své ANO okouzlující Simona (29) s přecitlivělým Radkem (32). Mnoho diváků je ze spojení tohoto páru velmi překvapeno, Simona oplývá krásou, skvělou prací a vyrovnaností, zatímco Radek je její skoro dokonalý opak. Po zjištění, že si navíc Radek zahrál roli rozvedeného otce Petra v Nebezpečných vztazích, se obávají, že je to jen další zaplacená role a jejich společné budoucnosti nedávají žádnou naději.
27.11.2020 12:46 |

podobné články

Osobnosti: Radek Petr (233 článků)

Konec vztahu Petry a Reného ze Svatby na první pohled: Co se mezi nimi stalo?

 
Po nedávném oznámení rozchodu prvního páru Natálie Mykytenko (23) a Františka Gebra (36) z reality show Svatba na první pohled to nevyšlo ani Petře Malíkové (24) s Reném Vrábelem (28). Co se mezi nimi stalo? Našli si stejně jako Natália Mykytenko novou lásku? René dokonce promluvil o další svatbě.
02.01.2021 11:10 |

podobné články

Obří zvrat ve Svatbě na první pohled: Natálka otočila, Františka si chce znovu získat

 
Reality show Svatba na první pohled přinesla naprosto jedinečný způsob, jak dát dohromady dva úplně neznámé lidi. Natálka a František šli do show s tím, že najdou osudovou lásku. Hned po jejich svatbě se však začala stahovat mračna a přišly hádky. Natálka ale najednou otáčí a pokusí si Frantu znovu získat láskyplným gestem.
16.11.2020 13:01 |

podobné články