Článek

Drama v paneláku: Muž vtrhl do bytu a rozbíjel věci! Pořezaný padl k zemi a zemřel

 
Drama se odehrálo v paneláku ve slovenské obci Fiľakovo v okrese Lučenec. Pětadvacetiletý muž tam přespával u svého kamaráda, když zničehonic vyběhl na chodbu a zabouchal na sousedy. Vtrhl jim do bytu a rozbíjel skleněné dveře. Ošklivě zraněný pak padl k zemi. Na místo vyjeli záchranáři, kteří mu už však nemohli pomoci.
14.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (271 článků)
Podobné články

Šílenec rozbíjel, co se dalo, pak hrozil sebevraždou: Pobodal se na střeše školy

 
Absolutně neuvěřitelné věci se děly v České Třebové v pondělí v noci. Muž zde nejprve ničil vybavení vlaku, později rozbíjel okna auta na nádraží a po přesunu i výlohy obchodů ve městě a vybavení místní školy. Nakonec vyhrožoval sebevraždou a dokonce se na střeše tělocvičny pobodal.
15.06.2018 20:20 |

podobné články

Není to jen hra? Rozjetý Kubal tlačil v ČT hosta k zákazům knih. Politik rozbíjel věci

 
Vydání knihy Jedovatá houba, kterou nacisté poučovali svou mládež o špatnosti Židů, vyvolalo v Česku docela výrazný rozruch. Zapojil se i plzeňský hejtman z ČSSD Josef Bernard, který uspořádal na Václavském náměstí „happening“, při kterém kladivem rozbíjel hrníčky s Hitlerem. V Událostech, komentářích se pak rozjel ještě více, hovořil o náckovatění, mezinárodní ostudě a přimlouval se za změnu zákona, aby policie mohla konat.
19.02.2020 08:46 |

podobné články

Nechutný výtržník! Rozbíjel lahve o domy a masturboval

 
Výtržník na Písecku rozbíjel kradené lahve o domy a silnici. Když došel do slepé ulice, svlékl se a začal masturbovat. Viděly ho při tom tři ženy.
09.03.2012 14:00 |

podobné články

Opilý cizinec za jízdy rozbíjel okna vlaku. V Plzni ho vyvedli policisté

 
Opilý Němec (32) pořádně vyděsil cestující v mezinárodním rychlíku směřujícím z Německa do Čech. Za jízdy rozbíjel okna ve vagonu. V Plzni ho z vlaku vyvedli policisté.
17.06.2017 16:10 |

podobné články

Divoká privatizace bytů, to je hlavní problém. Místostarosta pražského obvodu popisuje, co napáchal populismus devadesátých let

 
ROZHOVOR „Hlavní problém, který bohužel vytvořili politici po revoluci, byla divoká privatizace bytů, kdy Praze dnes zbylo jen sotva 5 % z celého bytového fondu. Praha tak nejenže ztratila možnost jakkoli určovat a ovlivňovat trh z pozice významného vlastníka bytů, ale nemá dost bytů ani pro veřejný zájem, tzn. pro klíčové profese, jako jsou učitelé, lékaři, policisté,“ vysvětluje vysokou cenu bytů v Praze Ondřej Prokop, místostarosta Prahy 11 a opoziční zastupitel hlavního města Prahy. Ani nyní nejde podle něj bytová politika v Praze úplně správným směrem. „Místo aby se město zaměřilo na řešení těch největších problémů, vybrali si radní k řešení ty okrajové, které se snadno realizují a dobře mediálně prodávají. Jde o opravy zanedbaných bytů nebo věčný boj s Airbnb. Ale jinak zastavili už připravenou výstavbu cca 1000 městských bytů na Černém Mostě, potopili projekt dostupného družstevního bydlení své vlastní radní Hanky Kordové Marvanové,“ všímá si.
12.08.2020 20:50 |

podobné články

Tragédie v Modřanech: Muž (†51) zemřel pod okny paneláku, nejspíš z něj vypadl

 
Hrůzný pohled se naskytl kolemjdoucím u jednoho z paneláků v ulici Hasova v Praze 12. Přímo pod okny totiž nalezli velmi vážně zraněného muže. Jak se tam dostal a co se mu stalo, v tu chvíli vůbec nebylo zřejmé. Úraz, který utrpěl, byl ale natolik vážný, že ani okamžitá resuscitace nepomohla. 51letý muž na místě zemřel. Policisté případ vyšetřují, podle nich ale muž nejspíš vypadl z okna.
01.11.2018 13:35 |

podobné články

12 důvodů, proč je peklo bydlet v paneláku. Psáno v paneláku...

 
Jsou věci, které o vás nevědí rodiče ani nejlepší kamarádi. A jsou pak i takové, které chcete nechat skutečně jen za zdmi svého soukromí. Jenže to byste tuhle zeď nesměli sdílet se sousedem. Se sousedem, se kterým bydlíte v paneláku.
28.10.2015 12:16 |

podobné články

Mrtvý muž v paneláku vyvolal znepokojení: Záchranáři v Kladně zasahovali v ochranných oblecích!

 
Drama na Kladně! Hasiči a záchranáři zasahovali v paneláku, kde zemřel muž. Příčinu úmrtí by měla objasnit pitva. S ohledem na probíhající koronavirovou pandemii záchranáři zasahovali v ochranných oblecích.
17.03.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (271 článků)

Krvavá hádka v Brně: žena měla nůž zabodnutý ve stehně

 
Krvavá hádka se odehrála v jednom z brněnských bytů. Policisté tam našli opilý pár. Muž byl pořezaný, žena měla nůž ve stehně.
07.05.2012 10:20 |

podobné články

Hustý dým se valil z bytu paneláku v Břeclavi: Hasiči vyvedli 12 lidí

 
V dýchacích maskách vyvedli hasiči obyvatele paneláku v Břeclavi. Jeden z bytů totiž zachvátil mohutný požár.
07.12.2017 16:10 |

podobné články

Ozbrojený lupič v Řepích! S nožem v ruce se vloupal do tří paneláků, vyplašila ho žena

 
Rámus z chodby vyrušil nájemnici jednoho z bytů panelového domu v pražských Řepích. Okamžitě se šla podívat do kukátka, co se na chodbě děje. Když zjistila, že se jí do bytu pokouší dostat zloděj, začala na dveře bouchat. To neznámého muže vyrušilo a dal se na útek. Policisté už zloděje, který se onu noc pokusil vloupat hned do tří paneláků, našli.
30.09.2021 16:55 |

podobné články

Po Bohumíně další tragický skok po požáru bytu: Muž nepřežil pád z ústeckého paneláku

 
Hasiči zasahují u požáru na sídlišti Krásné Březno v Ústí nad Labem. V pátém patře paneláku došlo k výbuchu a pak začalo hořet. Z domu stoupal podle idnes.cz hustý černý kouř, který byl vidět široko daleko. Jeden člověk podle portálu před plameny vyskočil z okna a zemřel.
05.09.2020 12:21 |

podobné články

Opilec z Mladé Boleslavi šplhal po paneláku do bytu! Jeho kaskadérský kousek skončil tragicky

 
Pozdvižení na mladoboleslavském sídlišti způsobil opilý muž v sobotu krátce po půlnoci. Muž nemohl najít vlastní byt, a tak zvonil na všechny zvonky. Když mu nikdo nepřišel otevřít, začal šplhat po paneláku.
06.11.2016 10:05 |

podobné články

Evu (31) po výbuchu paneláku zavalilo schodiště: Rok po tragédii ve znamení hledání viníka a sporů o peníze

 
Rok uplynul od tragédie, která se odehrála ve slovenském Prešově. V jednom z tamních paneláků došlo loni 6. prosince k výbuchu plynu. Při neštěstí zemřelo osm lidí. V paneláku se tou dobou nacházela i Eva Kozmová. Těhotná jednatřicetiletá žena po ohlušující ráně zůstala zavalená sutinami. Ostře sledovaný případ se stále nedočkal jasného závěru. Výsledky vyšetřování jsou totiž neznámé.
07.12.2020 17:55 |

podobné články

Drama v paneláku: Muž ubodal vlastní mámu! Pak se oběsil!

 
Obrovskou rodinnou tragédii řešili včera večer kriminalisté v 6. patře paneláku v Topolové ulici na pražském Zahradním Městě. Muž (†49) tam ubodal svoji matku (†76) a nakonec se oběsil!
14.02.2012 12:10 |

podobné články

Překvapená Wendy: Sedím si takhle v obýváku a... Dovnitř vtrhl orel!

 
Znáte to – přijdete domů unaveni z práce, uvelebíte se na pohovce a chystáte se vychutnat svůj oblíbený pořad v telce. Stejné plány měla i Wendy z britského města Poole, ale to ještě netušila, že klidný letní večer se změní v nečekané drama. Do obýváku jí vtrhl orel stepní!
12.06.2014 05:15 |

podobné články

Zakrvácený muž v trenkách vtrhl na pražskou poštu a demoloval ji

 
Šestadvacetiletý muž vtrhl ve středu večer na poštu v Praze 4 jenom v trenýrkách a se zkrvaveným obličejem. Začal demolovat zařízení pošty, ale přivolaní policisté ho zpacifikovali. Nakonec skončil na záchytné stanici.
03.05.2012 17:15 |

podobné články

Ve Francii vtrhl ozbrojený muž do supermarketu a zajal rukojmí. Pachatel se hlásí k islamistům

 
Agentura Reuters přinesla s odkazem na francouzská média zprávu, že do jednoho ze supermarketů na jihu Francie, ve městě Trébes, vtrhl ozbrojený muž, prohlásil se za stoupence Islámského státu a zadržel několik rukojmích. Nejméně jeden je mrtvý.
23.03.2018 13:20 |

podobné články

Ve Francii vtrhl ozbrojený muž do supermarketu a zajal rukojmí. Po dramatických chvílích byl zastřelen

 
Agentura Reuters přinesla s odkazem na francouzská média zprávu, že do jednoho ze supermarketů na jihu Francie, ve městě Trébes, vtrhl ozbrojený muž, prohlásil se za stoupence Islámského státu a zadržel několik rukojmích. Celkem zabil tři lidi, policisté jej následně rovněž zabili.
23.03.2018 16:40 |

podobné články