Článek

Drama u záchranky! Saniťák zachránil život svému kolegovi

 
Selhání srdce postihlo v pondělí po poledni během jízdy řidiče sanitky na silnici u Příbora na Novojičínsku. Jeho nestandardní jízdu zaregistroval řidič jiné sanitky, který se kolegu snažil oživit, uvedl mluvčí krajské záchranné služby Lukáš Humpl.
14.06.2011 02:40 |

podobné články

Podobné články

Oldřich Kaiser (62): Zachránil kolegovi život

 
Oldřicha Kaisera (62) mají většinou lidé za skvělého herce a komika. Najdou se však někteří, kteří herce považují za problémového člověka s ohledem na jeho dřívější alkoholové období. Málokdo ale tuší, že Kaiser je hrdina, který zachránil život svému kolegovi.
23.12.2017 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Kaiser (312 článků)

Poloslepý saniťák: Zavinil smrt dvou lidí

 
Vezl čtyři pacienty na dialýzu, vylétl se sanitkou ze silnice a narazil do zábradlí. Jeden pacient zemřel na místě, druhý při převozu do nemocnice. Za loňskou nehodu dostal včera saniťák Karel K. (69) z Náchoda podmínku. Když řídil, byl na jedno oko slepý a na druhé takřka nevidomý. Boural proto, že ho za volantem postihla mrtvička!
21.09.2010 22:40 |

podobné články

Saniťák Zedníček je v super kondici: Za zraněnými běhá jako nezmar

 
Saniťák Fanda Beznoska je zpátky. V pokračování legendárního seriálu Sanitka Pavel Zedníček  (61) opět usedl za volant auta rychlé pomoci. Reportéři Super.cz byli přímo u natáčení. Zedníček za dvacet sedm let neztratil nic ze své hbitosti.
23.09.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (217 článků)

Saniťák Zedníček je v super kondici: Za zraněnými lítá jako nezmar

 
Saniťák Fanda Beznoska je zpátky. V pokračování legendárního seriálu Sanitka Pavel Zedníček  (61) opět usedl za volant auta rychlé pomoci. Reportéři Super.cz byli přímo u natáčení. Zedníček za dvacet sedm let neztratil nic ze své hbitosti.
23.09.2011 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Zedníček (217 článků)

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

SKANDÁL! Policista UKRADL pistoli svému kolegovi

 
Jeden z elitních policejních útvarů v Česku řeší skandál. Vedení protikorupční jednotky totiž zjistilo, že jeden z policistů pravděpodobně ukradl svému kolegovi služební pistoli.
21.02.2011 21:25 |

podobné články

BusLine pomohl svému bývalému kolegovi znovu usednout za volant

 
Na základě reportáže TV Nova o panu Kellnerovi z Liberce, který třicet let vykonával profesi řidiče autobusu, BusLine svému bývalému kolegovi finančně pomohl zrealizovat jeho velký sen – i přes svůj zdravotní handicap opět usednout za volant.
12.09.2013 09:35 |

podobné články

Ředitel záchranky ze Sanitky 2 Jiří Dvořák: Naměkko kvůli dcerce Aničce (11)

 
V roli drsného ředitele záchranky záchranky, který v Sanitce 2 svádí Dagmar Havlovou (60), se včera opět představil Jiří Dvořák (46). Ale má i jinou tvář. Je starostlivým tatínkem dcery Aničky (11), o jejíž péči se dělí se svou exmanželkou Bárou Munzarovou (41).
16.11.2013 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (255 článků) , Dagmar Havlová (1180 článků) , Barbora Munzarová (200 článků)

Zaměstnanci pražské záchranky vyhlašují stávkovou pohotovost

 
Zástupci odborů pražských záchranářů vyhlásili ve čtvrtek v 11 hodin stávkovou pohotovost. Vyvrcholily tak dlouhodobé spory mezi odbory a vedením pražské záchranky. Odboráři slibují, že stávková pohotovost nijak neohrozí chod záchranky ani poskytování péče Pražanům.
29.01.2015 11:02 |

podobné články

Ústí bez letecké záchranky? Antimonopolní úřad stopl tendr

 
Ministerstvo zdravotnictví zatím nesmí podepsat smlouvu na provoz letecké záchranky na stanovišti v Ústí nad Labem. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) vydal předběžné opatření. Informaci serveru Seznam.cz potvrdil mluvčí ÚOHS Martin Švanda. Pokud by ministerstvo nemohlo uzavřít smlouvu na provoz letecké záchranky v Ústí, bude službu od ledna zajišťovat vrtulník z Prahy, sdělil mluvčí ministerstva Ladislav Šticha.
18.11.2016 13:40 |

podobné články

Zachránil život svému psovi, vysál mu hadí jed z čumáku

 
Pořekadlo, že pes je nejlepším přítelem člověka, může platit i obráceně. Bobby Jenkins zachránil svému psovi život, když mu přímo z čumáku vysál jed po chřestýším kousnutí. Psa had uštkl, když podbíhal pod složeným nářadím na dvorku. Bobby Jenkins přitom riskoval vlastní život.
26.05.2009 12:45 |

podobné články

Vojta (12) neváhal a zachránil život: Viděl muže v epileptickém záchvatu, volal záchranku

 
Chodí teprve na základní školu. Když se ale ocitl v krizové situaci, zachoval se líp než mnozí dospělí. Vojtěch Horňák (12) z Hroznové Lhoty včasným zavoláním záchranky možná zachránil život muži středního věku, který se zmítal na chodníku v epileptickém záchvatu. Podle záchranářů může být tento záchvat někdy i smrtelný.
12.12.2018 11:50 |

podobné články

VIDEO: Argentinská poslankyně nafackovala kolegovi - už měla dost jeho urážek

 
Argentinská poslankyně Graciela Camañová v budově parlamentu uštědřila políček svému kolegovi Carlosi Kunkelovi. Camañová prohlásila, že "už měla dost" jeho slovních útoků, informovala o tom v pátek agentura AFP.
19.11.2010 01:40 |

podobné články

Psal kolegovi výhrůžné maily, pokutu ale zaplatit nechce

 
Radši nechoď večer ven a dávej pozor na přechodech! Stačí jedna injekce v trolejbusu. Nikdy nevíš, odkud to přijde. Hřebík do žaludku! Tyto a další výhrůžky psal v e-mailech podle brněnského soudu profesor Břetislav Horyna (52) svému kolegovi Jaroslavu H. (64).
25.02.2011 15:20 |

podobné články

Policista UKRADL kolegovi pistoli! Sebral mu ji na WC

 
Policejní inspekce navrhla stíhat policistu, který na WC údajně odcizil zbraň svému kolegovi.
09.05.2011 15:40 |

podobné články

Pomstěte se svému kolegovi! Víme jak na to

 
Máte v práci na někoho pifku? Chcete kolegovi oplatit jeho bonzáctví nebo vám třeba jen vadí, že mu každý den smrdí nohy? Pak není nic lepšího než se mu pomstít!
07.06.2012 05:35 |

podobné články

Major Hradec zažil drama u porodu: Herec Jelínek zachránil život

 
Takové peklo nezažil Rudolf Jelínek (76) možná ani při natáčení Třiceti případů majora Zemana. A musel jednat bez scénáře! Herec bojoval v noci o život porodníka, který ve stájích přiváděl na svět hříbátko. Zkušený koňák Josef K. dostal náhle rozsáhlý infarkt a Jelínek mu s manželkou Martinou zachránil život. Porodník leží nyní v pražském IKEM.
15.01.2012 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Jelínek (66 článků) , Josef Zeman (73 článků)

Život tonoucímu cizinci (40) zachránil hrdinný pražský policista: Skočil pro něj do Vltavy

 
Koupel ve studené Vltavě jen o vlásek přežil cizinec (40), který v Praze skočil z hecu do řeky. Zachránil ho policista, který pro něj do vody vlezl, a další, kteří ho pak do příjezdu záchranky oživovali.
09.10.2018 05:20 |

podobné články

Muž, kterému český chirurg vrátil obličej: Život mi zachránil smysl pro humor!

 
Mitch Hunter (35), bývalý voják americké armády, málem zemřel v 21 letech při autonehodě. Zachránil život ženě, která seděla vedle něj, ale sám dostal plný zásah elektrickým proudem, který mu sežehl obličej. Před pěti lety podstoupil transplantaci obličeje, která jeho vzhled změnila k nepoznání. Jak ale mohl Hunter zásah proudem vůbec přežít? Prý ho zachránil smysl pro humor!
20.06.2016 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Mitch Hunter (4 články)