Článek

Drama u herce Martina Písaříka: Děsivá nehoda! ZBYL JEN KRUNÝŘ

 
Čekají ho opravdu divoké Vánoce! Hned poté, co Martin Písařík (42) oslaví Štědrý den s rodinou, zabalí batoh a odjede do Afriky. Dva měsíce stráví na motorkách, aby natočil další díly cestovatelského dokumentu. A to se mu přitom motorky už vymstily.
19.12.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků) , Drama Drama (299 článků)
Podobné články

Přítelkyně Martina Písaříka shodila všechna kila po porodu a hodila za hlavu i jeho nevěru: Takhle jí to teď sekne

 
Půl roku po porodu syna Patrika vypadá přítelkyně herce Martina Písaříka úžasně. Pár si po dlouhé době společně vyrazil do společnosti a na Michaele nebylo vidět ani deko navíc. Písaříkova žena je opět krásně štíhlá, což zdůraznily světlounké plesové šaty, v nichž jí to neuvěřitelně slušelo.
08.03.2015 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků)

Moderátorka Barbora Kozáková: Uháněla Písaříka, on ji nechce!

 
Moderátorka »primáckých« Krimi zpráv Barbora Kozáková (26) si vzala do hlavy, že na nedávném večírku sbalí herce Martina Písaříka (32, Ordinace, Kriminálka Anděl), ale spíše se ztrapnila!
24.08.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků) , Barbora Kozáková (26 článků)

Video jako důkaz: Vášnivá líbačka opilého nevěrníka Písaříka s cizí ženou!

 
Komu nestačily zveřejněné fotografie herce Martina Písaříka (35), jak se vášnivě líbá s jinou ženou, zatímco se jeho partnerka Michaela doma starala o jejich třítýdenního syna Patrika, tady je video jako důkaz jeho nevěry. Líbačka vystřižená jako z erotického filmu trvala několik minut.
25.08.2014 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků)

Dvouhlavý želví mutant: Krunýř ve tvaru srdce, dva mozky a šest noh

 
Siamskou želvu stepní se dvěma hlavami a šesti nohama mohou vidět návštěvníci v muzeu přírodních věd v Kyjevě. Obdivovat tento jedinečný exemplář, jehož přežití je podle odborníků zázrak, mohou dva měsíce. Želva, které je pět let, má krunýř ve tvaru srdce široký zhruba dvanáct centimetrů.
25.02.2012 09:45 |

podobné články

Šestiletému chlapci vytvořilo obří mateřské znaménko želví krunýř

 
Šestiletý hoch z Kolumbie přezdívaný "želví chlapec" by měl snad konečně začít žít normálním životem jako jeho vrstevníci. Malý Didier Montalvo se narodil se stavem v lékařském světě známém jako CMN (Congenital Melanocytic Nevus). Jeho tělo mu pokrývalo stále se zvětšující mateřské znaménko a chlapcova záda už připomínala želví krunýř.
27.04.2012 12:55 |

podobné články

Čelisti smrti rozlomily i krunýř: Krokodýl si pochutnal na želvě!

 
Želvy patří díky krunýři k nejlépe chráněným tvorům na Zemi. Téhle však ani její krunýř nepomohl. Vrhl se na ni totiž mořský krokodýl, který ho rozlouskl tak, jako louskáček láme skořápky ořechů.
20.12.2014 19:00 |

podobné články

Tropy vystřídal příval krup, mexické město sevřel 1,5 metru vysoký ledový krunýř

 
Šest čtvrtí města Guadalajara na západě Mexika pokryla silná vrstva ledu po prudké bouřce s intenzivním krupobitím. Na některých místech se vytvořil až půldruhého metru vysoký ledový krunýř, informovala stanice BBC.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Smutek, pomalá řeč i slzy šéfa Bohemia Energy: Co odhalila o Písaříkovi řeč těla?

 
Emotivní vystoupení majitele skupiny Bohemia Energy Jiřího Písaříka na pondělní tiskové konferenci nebylo hrané, podnikatel byl skutečně před zhroucením. Myslí si to odbornice na řeč těla Eliška Landovská. Spíše je to tak, že sám uvěřil něčemu, čemu věřit neměl, řekla expertka Blesku. Během brífinku v pondělí zazněla z úst Písaříka i omluva klientům a pohnuté líčení majitele ohledně toho, jak k celé situaci, kdy firma vypověděla smlouvy svým zákazníkům, došlo.
09.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Souboj o prsa! Peče celá země zná finalistky. Na koho zbyl černý Petr?

 
O finalistkách je rozhodnuto! V kulinářské show Peče celá země 2022 se o vítězství poperou Lucie, Jana a Martina, černý Petr zbyl v devátém díle pořadu České televize na Markétu, která se přitom hned třikrát stala pekařkou týdne!
08.05.2022 09:10 |

podobné články

Plukovník o smrti džihádisty Johna: Zbyl z něj jen mastný flek na podlaze!

 
Z džihádisty Johna zbyl jen mastný flek na podlaze! Uvedl to americký plukovník Steve Warren, který akci, při níž byl obávaný kat ISIS zabit, označil za „nejpreciznější leteckou operaci v historii válčení“.
18.04.2016 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Steve Warren (6 článků)

Kamion v plamenech zablokoval D1, zbyl z něj jen ohořelý vrak!

 
Cestu po dálnici D1 řidičům v pátek v noci zkomplikoval požár, u nějž muselo zasahovat sedm hasičských jednotek. Ze zatím neznámých příčin totiž na 204. kilometru hořel kamion. Plameny zcela zničily tahač i návěs, a tak z vozu zbyl jen ohořelý vrak.
22.04.2017 09:15 |

podobné články

Jachtařku (29) při plavbě kolem světa přistihla bouře a z její jachty zbyl jen trup a paluba: Po 2 dnech byla zachráněna!

 
Susie Goodallová (29) miluje otevřené moře. Odvážná jachtařka se nejraději plaví sama a jejím snem bylo obeplout zeměkouli. Neváhala tedy a přihlásila se do soutěže o to, kdo zeměkouli obepluje rychleji. Plavba však nedopadla dobře a během bouře z její lodi zbyl jen trup a paluba. Na otevřeném moři strávila dva dny! V pátek konečně připlula záchrana.
07.12.2018 00:05 |

podobné články

Jitka Nováčková: Děsivá nehoda! Z auta zbyl jen šrot!

 
Česká Miss Jitka Nováčková může říct, že se podruhé narodila. Během cesty domů do Českých Budějovic krásku přepadl mikrospánek, za který mohla zaplatit životem. Naštěstí na šrot skončilo jen její auto.
27.10.2011 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Nováčková (436 článků)

Na 'ostrově šimpanzů' zbyl jediný. Místní i ochránci ho chtějí zachránit

 
Na ostrově šimpanzů v Pobřeží slonoviny žila dvacetičlenná skupina šimpanzů, které vědci dříve používali pro lékařské výzkumy. Po tom, co mu záhadně zahynuli všichni jeho "kolegové", zbyl na ostrově už jen jeden - Penso. Místní a ochránci přírody bojují o to, aby mohl Penso na ostrově zůstat a vznikla zde rezervace pro šimpanzy.
15.11.2017 17:05 |

podobné články

Děsivá nehoda porsche v Praze: Jelo kolem 200 km/h, řidič se zabil

 
Řítil se Evropskou ulicí na Praze 6 zběsilou rychlostí. Vysoko nad povoleným limitem. Řidič Porsche Cayenne za to však zaplatil cenu nejvyšší. Na mokré vozovce ve čtvrtek ráno havaroval, z auta zbyl jen vrak! Jeho motor letěl 150 metrů daleko...
22.01.2015 07:11 |

podobné články

Martin Písařík z Ordinace: Kdybych nehrál, montoval bych kotle!

 
Díky seriálu Ordinace v růžové zahradě se z herce a muzikanta Martina Písaříka (31) stala hvězda. On si ale přesto trochu zoufá. Chtěl by totiž uspět hlavně na hudební scéně! K muzice má skutečně vřelý vztah. Snad i proto se s námi setkal v restauraci s příhodným názvem U Emy Destinnové. A prozradil tam na sebe třeba i to, čím by se živil, kdyby se nestal hercem.
27.04.2010 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Ema Destinnová (22 článků) , Martin Písařík (188 článků)

Martin Písařík končí v Cestách domů

 
Postava oblíbeného herce Martina Písaříka (32) v seriálu končí. V Cestách domů hrál roli kapitána Hlaváčka. Rozporuplný policista tak zanedlouho zmizí z televizních obrazovek. Prozradil to pro V.I.P. zprávy na Primě.
13.12.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků)

Písařík z Cest domů dělá do módy: Víme, jak mu to vydělává!

 
Módní molo uhranulo herce Martina Písaříka (33). Hvězda seriálu Cesty domů už zřejmě neví co dřív a tak si k hraní a vystupování s kapelou přibral další kšeft. Proč se tak rozhodl a kolik mu to hodí, prozradil na své módní přehlídce.
25.03.2013 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků)

GALERIE: Písařík

 
Podívejte se na snímky herce Martina Písaříka, který je hvězdou nového seriálu TV Nova Doktoři z Počátků.
10.06.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Písařík (188 článků)