Článek

Drama na Třebíčsku: Mladý řidič (18) skončil s autem v kolejišti, policisté stavěli rychlík!

 
Drama se ve čtvrtek odehrálo na Třebíčsku. Krátce před devátou hodinou tam dostal smyk osmnáctiletý řidič, který přejel do protisměru a skončil na kolejích! Tou dobou tam však měl jet rychlík, který se podařilo zastavit jen pár metrů před havarovaným vozidlem.
12.02.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (156 článků)
Podobné články

Rychlík na Kolínsku usmrtil muže v kolejišti

 
Rychlík na trati Kolín - Velký Osek usmrtil ve čtvrtek večer muže, který se údajně pohyboval v kolejišti.
23.12.2010 21:00 |

podobné články

Tragédie na Liberecku: Rychlík srazil dítě v kolejišti, na místě zemřelo

 
Vážná nehoda ve středu odpoledne zastavila provoz na železniční trati mezi Libercem a Hradcem. Rychlík jedoucí do Pardubic v Košťálově na Semilsku srazil dítě v kolejišti. Navzdory veškeré snaze záchranářů dítě bohužel zraněním podlehlo.
26.01.2017 07:10 |

podobné články

Rychlík na Třebíčsku srazil člověka

 
Rychlík v neděli ráno na železnici mezi Studencem a Náměští nad Oslavou na Třebíčsku srazil člověka. Sražený na místě zemřel. Jde o železniční trať Jihlava - Brno, provoz byl zastavený zhruba do 10:15.
21.06.2020 10:15 |

podobné články

Opilý řidič uvízl s vozidlem v kolejišti

 
Dne 10. července 2014 ve 23:36 hodin si pracovník dopravního podniku (33 let) v městské části Ostrava – Hrabůvka všiml řidiče, který autem najel do kolejiště a zůstal v něm zaklíněný. Oznámil to městské policii, která se tam poté vydala, ale objevila jen vozidlo v kolejišti bez řidiče. Muž, který celou událost oznámil, vysvětlil strážníkům, že když řidič spatřil vozidlo městské policie, zpanikařil a dal se na útěk.
12.07.2014 00:00 |

podobné články

Složky IZS zasahovaly v Ostravě u nehody vozu, který skončil v kolejišti

 
Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v neděli 23.3.2014 odpoledne v Ruské ulici vedle hokejové ČEZ Arény u nehody osobního automobilu Mitsubishi Colt. Řidič a spolujezdkyně skončili s autem na levém boku napříč v kolejišti u tramvajové zastávky, vyvázli však – doslova jako zázrakem – bez viditelných zranění. Na chodník zastávky uniklo jen minimum provozních kapalin. Byl na ně použit sorbent.
23.03.2014 21:30 |

podobné články

Tragická nehoda na Třebíčsku: Mladý řidič narazil do sloupu elektrického vedení, na místě zemřel

 
Při nehodě osobního auta v Radkovicích u Hrotovic na Třebíčsku v sobotu nad ránem zemřel řidič a jeho spolujezdec utrpěl vážná zranění. Auto narazilo do sloupu elektrického vedení, sdělila ČTK mluvčí krajské policie Jana Kroutilová. Okolnosti nehody zjišťují kriminalisté.
15.02.2020 09:00 |

podobné články

Rychlík smetl na Písecku auto! Řidič přežil!

 
Rychlík s 25 cestujícími se v sobotu ráno u Protivína na Písecku srazil s osobním autem Škoda Fabia. Policejní mluvčí Štěpánka Valentová řekla agentuře Mediafax, že řidič vyvázl s lehkými zraněními.
23.07.2011 11:10 |

podobné články

Rychlík smetl na přejezdu malé auto, řidič bojuje o život

 
Kolem páté hodiny ranní se na přejezdu v Hrdějovicích srazil rychlík s osobním autem. Řidič auta je těžce zraněný a vlaková trať mezi Českými Budějovicemi a Prahou stojí.
09.08.2012 06:35 |

podobné články

Na Berounsku se rychlík střetl s kamionem. Řidič stačil vyskočil

 
Na přejezdu v Králově Dvoře na Berounsku se dnes odpoledne střetl rychlík s nákladním autem. Řidič stihl před srážkou vyskočit, nikdo nebyl zraněn. Vlaky jezdí v úseku po jedné koleji, řekla mluvčí berounské policie Lenka Uriánková. Celková škoda činí podle mluvčího Drážní inspekce Martina Drápala téměř dva miliony korun. V Česku šlo dnes o už čtvrtý střet na železnici.
23.02.2013 20:05 |

podobné články

Rychlík se na Zlínsku srazil s kamionem, nehoda blokuje dopravu

 
Rychlík se ve středu okolo poledne srazil na železničním přejezdu ve Spytihněvi na Zlínsku s nákladním automobilem. Souprava narazila do návěsu, část vozu zůstala v kolejišti.
08.06.2011 13:25 |

podobné články

Rychlík srazil chodce v kolejišti. Vlaky mají zpoždění

 
Rychlík společnosti RegioJet srazil člověka. Policie nyní zjišťuje zda šlo o sebevraždu nebo nešťastnou náhodu
12.04.2012 17:00 |

podobné články

Muže v Praze zabil rychlík, vyprostit tělo trvalo hodinu

 
Rychlík z Českých Budějovic srazil dnes dopoledne v Praze člověka pohybujícího se v kolejišti. Muž na místě zemřel. O nehodě informovala policejní mluvčí Jana Rösslerová.
29.11.2013 12:00 |

podobné články

Bizarní výjev v Řepích: Muž vjel s autem do kolejiště a uvázl tam! Nadýchal dvě promile

 
„Měl jsem jen jedno pivo!“ Tak bizarní výmluvu si připravil řidič (44), který se svým autem skončil zaklíněný v sobotu večer v kolejišti nedaleko zastávky Blatiny v pražských Řepích. Na strážníky ale nevyzrál, nakonec nadýchal skoro dvě promile. Případem se teď zabývají policisté.
22.02.2021 13:15 |

podobné články

Muže ležícího v kolejišti si všiml až řidič další tramvaje, jeho život se už nepodařilo zachránit

 
Muže ležícího v kolejišti si všiml až řidič následující tramvajové soupravy. I přes okamžitou první pomoc se muže nepodařilo zachránit.
10.02.2014 14:15 |

podobné články

Po kůrovci decimuje stromy na Třebíčsku další škůdce, tentokrát listnáče

 
Na Třebíčsku, kde v posledních letech ničí smrkové lesy kůrovcová kalamita, se objevil další škůdce. Tentokrát ale napadá listnaté stromy. Jde o bekyni velkohlavou. Přemnožená je na sousední jižní Moravě, její housenky ožírají listí nejčastěji u dubů. Na Třebíčsku se loni bekyně objevila v údolí řeky Jihlavy, v okolí Mohelna a Lhánic.
21.02.2020 10:25 |

podobné články

Rychlík v Přibyslavi zachytil za jízdy ženu (43). Nepřežila

 
Projíždějící rychlík dnes ráno zachytil a usmrtil třiačtyřicetiletou ženu v železniční stanici v Přibyslavi na Havlíčkobrodsku. Rychlík na trase z Brna do Prahy byl zrušen. Cestující museli použít náhradní dopravu. Příčiny a okolnosti nehody vyšetřuje policie a Drážní inspekce. Jednou z verzí je i sebevražda, řekl Martin Drápal z Drážní inspekce.
28.08.2012 14:20 |

podobné články

Smrt na trati: Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna postupně srazil dva lidi. Oba zemřeli

 
Rychlík jedoucí ze Šumperka do Brna v pátek večer postupně srazil a usmrtil dva lidi. U Lulče na Vyškovsku se obětí stala žena, v Brně-Černovicích muž. Ani jeden z nich u sebe neměl doklady. Do cílové stanice rychlík dojel se zpožděním více než pět hodin, řekl dnes náměstek generálního inspektora Drážní inspekce Jan Kučera. 
14.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rychlík (16 článků)

Na přejezdu na Třebíčsku zemřel pod koly vlaku řidič osobního auta

 
Na železničním přejezdu mezi Studencem a Pozďatínem na Třebíčsku se srazil osobní vlak s autem.
07.05.2010 20:20 |

podobné články

Děsivá nehoda na Olomoucku: Rychlík smetl auto s dětmi!

 
Na železničním přejezdu ve Velké Bystřici na Olomoucku se v pátek krátce po 13:00 srazil rychlík s osobním autem. Při nehodě byl zraněn řidič automobilu, dvě děti, které měl ve vozidle, utrpěly šok. Kvůli nehodě je mezi stanicemi Velká Bystřice a Hlubočky – Mariánské Údolí zastaven provoz vlaků, náhradní dopravu zajišťují autobusy. Ve vlaku cestovalo podle policie zhruba 200 lidí, nikdo nebyl zraněn.
28.02.2020 16:45 |

podobné články